Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ay peloşum selinam valla bı tuhaf oluyom sız byle deyınce,ıns yaa.sevındım bende ama heyecanım yok valla ben byle oluyorum ztn tutulup kalıyorum:)yanı ıns hayal kırıklıgına ugramayız bu defa kızlar...selinam kan testı ıcın cumartesı cagırdı doktor,persembe yada cuma idrarda yıne bakcam:)

canım hayal kırıklıgına ugramıycaz inş ben inanıyorum bu sefer oldu...kan testini alınca dahada sevinecez inş...

ordaa kimse varmı?biliyorum üşüyorsun şimdi.belkide ayakların çıplak açsın.belki orada bir ailenin umut bagladıgı gençsin okuyorsun.belki gelecege kendin gibi fidanlar yetiştirmek için okutuyorsun ögretmesin.VAN'lım soguk biliyorum uykusuzsun beton ısıtmıyor.kolon yastık duvar yorgan.yerin dar sabaha varıp varmama telaşındasın.kardeşinmi yanında can vermiş yoksa arkadaşınmı?Evladınmı öldü ana?Sen çocuk yetimmi kaldın?Neden bukadar çaresizsin baba?Van gölüde şimdi söndürmez ateşini;Koşup Agrı dan karmı getirsem?Yada sen aç bagrını ben üstünde aglayayım.Bir ses edip geliyorum ben burdayım.SES ver şimdi insanlık.ORDA KİMSE VARMI?:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ay dandık bı sarj bulduk agır da olsa braz şarjoldu...
Selınam hadı ıns kuzum ya dahada var teste sabrslanıyorum ıns hamişsndır gulüm.
Elifim aynen,bılıyosun bu testlerı cnm bende cok itimat etmıyorum ama ınsan yınede umutlanıyo.ins bu sefer gercektır.sen naslsn cnm,babandan haber var mı?
Ya kardelosum ben senı arıcktm az önce de,mısafırın hala sende mı bılemedım rhtsz etmım dedım kuzu,bıde sarj bıtıyo malum.
Pelos sagol cnm ıns dedıgn gıbıdır inş vardır...senden de ıyı haberler beklıyorz ıns tatlım benım.

Ah tostım tamda haberlerı ızlerken aglarken okudum mesajını...ahh rabbım coluk cocuga yardım et,hepsıne guc ver...senın verdıgınden de vermedıgınden de sual olunmaz...yaşayanlar varsa bıan önce bulunmasını nasıp et.amın...su cezaevındekılerın askerlere saldırdıgını syluyo şuan bu nedır şmdı ya cok üzüldum...askerlerımiz van ıcın bu kadar cırpınırken yardım ederken yaptklarına bak!

Ah tostım tamda haberlerı ızlerken aglarken okudum mesajını...ahh rabbım coluk cocuga yardım et,hepsıne guc ver...senın verdıgınden de vermedıgınden de sual olunmaz...yaşayanlar varsa bıan önce bulunmasını nasıp et.amın...su cezaevındekılerın askerlere saldırdıgını syluyo şuan bu nedır şmdı ya cok üzüldum...askerlerımiz van ıcın bu kadar cırpınırken yardım ederken yaptklarına bak!

ah derincim aslında söyleyecek cok şeyim var ama yinede orada cocuklar bebekler analar var hepsi insan
rabbim bişeyler için işaret ediyor belkide ama anlayana tabi allah masum insanların yardımcısı olsun askerin polisin masum cocukların canını yakanlarıda bildiği gibi yapsın

Aynen tostım aynen...Allahım kötuluk edenlerı bıldıgı gıbı yapsın.sen npyosn cnm?

bende ne yapın derincim annem bendeydi dün gitti dün biraz kötü oldum anneme alışmıştım uzakta olmayı bu yüzden sevmiyorum
kayınvalidemle kayınpeder hacca gidiyorlardı eşim abisiyle onları ugurlamaya gittiler bana yolculuk yasak bu gece yalnızım evde eşim yok
sen ne zaman test yapcan cuma mı

Olsun tostım üzme kendını cnm.haklısın tabı annenın yanında olması ıyı ama napıcan ıste saglıklı olsnlar yeter..ben bugun doktorla gorustm de c.tesı kan testı dedı.bende bugun test aldm öylesıne yaptm pembe sılık cıktı ama ıns bakalım.daha öncede bıkac kere byle oldu snra adet oldum...ben yaparken bunuda göz önune aldım ztn cıksa bıle olmayabılır dıye yanı.ama onu görmek bıle mutluluk verıyo yinede yaptm:)

Olsun tostım üzme kendını cnm.haklısın tabı annenın yanında olması ıyı ama napıcan ıste saglıklı olsnlar yeter..ben bugun doktorla gorustm de c.tesı kan testı dedı.bende bugun test aldm öylesıne yaptm pembe sılık cıktı ama ıns bakalım.daha öncede bıkac kere byle oldu snra adet oldum...ben yaparken bunuda göz önune aldım ztn cıksa bıle olmayabılır dıye yanı.ama onu görmek bıle mutluluk verıyo yinede yaptm:)

nisanda bir arkasımda sılama yaptı ilki tutmadı ikincisinde evde yaptı testi silik cıktı şimdi 7 buçuk aylık oldu benimde umudum var senden inş. amegin boşa gitmez

ordaa kimse varmı?biliyorum üşüyorsun şimdi.belkide ayakların çıplak açsın.belki orada bir ailenin umut bagladıgı gençsin okuyorsun.belki gelecege kendin gibi fidanlar yetiştirmek için okutuyorsun ögretmesin.VAN'lım soguk biliyorum uykusuzsun beton ısıtmıyor.kolon yastık duvar yorgan.yerin dar sabaha varıp varmama telaşındasın.kardeşinmi yanında can vermiş yoksa arkadaşınmı?Evladınmı öldü ana?Sen çocuk yetimmi kaldın?Neden bukadar çaresizsin baba?Van gölüde şimdi söndürmez ateşini;Koşup Agrı dan karmı getirsem?Yada sen aç bagrını ben üstünde aglayayım.Bir ses edip geliyorum ben burdayım.SES ver şimdi insanlık.ORDA KİMSE VARMI?:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Of Tostim akşam haberlerinde yüreğim parçalandı o öğretmenlere.Kiminin 1 hafta sonra düğünü var kimisi 3 aylık evli ne acı Ya Rabbim ailelerine sabır versin Allah ım
hayır canım benim bugun 24.cü günüm.test yaparsam ayın 1-2 si gibi yaparım.inşallah hepimiz müjde verelim canım.öptm
kızlar ben çıkıyorum hayırlı akşamlar hepinize.:KK55:
Selinam inşallah güzel haber vereceksin bu ay sende.Ne çok sinemaya gidiyonus bu arada kıs siz
Canlar selam.tum gun giremedm anca vakıt buldum...kv bendeydı smdı de onlara geldık:)sabah doktoru aradım bı daha progestan almam gerekıyo mu dıye,yok dedı.ayın 29unda kan testıne cagırdı.bende eve gelırken 2test aldım,kv de yapalm yapalm dedı:)demın yaptm pembe siligi gördum,kv yerınde duramyo ama ben sıze yemın edıyorum daha öncekı testlern azızlıgıne ugradgm ıcın hic hyecnlanmadım ama bomboş cıkmasndan iyidir deyip kan testı gununu beklıyorum artk.haber verım dedım hadı hayrlısı artık.bu arada gecmısı okuyamadm bkcam bı ara mucukss.

Derin inanmıyorum lütfen tutmuş olsun bu seferki silik çizgi bebişten olsun:KK52:

Naber kardelenlerrrrrr nasılsınız bugün ne mutlu bir gün dimi?İnanamıyorum dericim inşallah bu sefer olmuştur.:21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ay dandık bı sarj bulduk agır da olsa braz şarjoldu...
Selınam hadı ıns kuzum ya dahada var teste sabrslanıyorum ıns hamişsndır gulüm.
Elifim aynen,bılıyosun bu testlerı cnm bende cok itimat etmıyorum ama ınsan yınede umutlanıyo.ins bu sefer gercektır.sen naslsn cnm,babandan haber var mı?
Ya kardelosum ben senı arıcktm az önce de,mısafırın hala sende mı bılemedım rhtsz etmım dedım kuzu,bıde sarj bıtıyo malum.
Pelos sagol cnm ıns dedıgn gıbıdır inş vardır...senden de ıyı haberler beklıyorz ıns tatlım benım.

canım umutlan bence benim icime doguyo oldu bu sefer inş...bakalım derinim inş bende güzel haberler verebilirim hayırlısı olsun...

selam kızlar nasılsınız...

Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh
amın cnm sağolasın...bu arada sıgarayı bırakmana cok sewındım =))))

slm kızlar herkese hayırlı günler diliyorum bikaç gündür bende ugrayamadım misafirlik ve gelen misafir derken bide gecengün gökce gece 3 te kustu sabah 5 te uyuduk sonra öglen gene kustu ıhlamur felan yaptım midesini üşütmüştür die bugün çok şükür iyi bide ishali var poposu acaip kızarık onla ugraşıp duruyorum kib öptm hepinizi
peliincim ateş ölçümü yapmışsın ben hiç hamilelikte denemedim bi ara denemiştim o zamanda ateşim düşmüştü regli olmuştum hakkında hayırlısı olsun canım
çok gecmıs olsun cnm atlatmışsınız şükür.rabbım sıhhat wersın kısçene ...

Pelincim hemen ümidini yitirme bu yöntemde bence tesadüf benim geçen ay baktım 37.4 dü adet oldum yani garanti değil.
Sevcancım canım ne mutlu yartdımcı eşin duygusala bağlama kız pipililer üzülmesin::)))
Elif sevindim sigarayı bırakmışsın ne mutlu.
selina canım inşallah kendi bebişine örücen hırkaları kız ben bilmiyorum artık benimkinede örersin.
Kardelen kolay gelsin misafir geliyomuş çok yorma kendini
Ebuşko gelmemiş mesajın kuşum.
Derincim kız nerelerdesimn diycem ama biliyorum kv ile kahvaltıdasın:)
Garipcim canım nasılsın kuşum.
Kardelen 49 dün seni bir gördüm hop kayboldun.
Berrin seninde misafir varmış sanada kolay gelsin
Birsen kız sen nerelerdesin bakıyım
Tosti canım inşalah testleriniz iyi çıkıcak.
Gökçe canım geçmiş olsun.
Aklıma gelmeyen varsa kusura bakmayın kızlar hepinizi çook öpüyorum.
teyzesi zaten onlar da pipililerım de duygusal oalcak buyuk ıhtımal balık burcu :) anaları gibi sulu göz olurlar.

elif gözün aydın kalp atışını duymuşsun ALLAHIM kucagınada almak nasib etsin İNŞALLAH

BU GİNSENGİ NERDEN ALDIN LİNKİNİ ATARMISIN

kardelen keseyi görmüşsün ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH darısı bizlerin başına

sevcan ogulların olucakmış ALLAHIM hayırlı saglıklı evlat etsin sana onları

derin ve selina bide pelin var galiba test günü olanlar İNŞALLAH hayırlı haberlerle gelirsiniz

İNŞALLAH hepimize buraya pozitif sonuc aldıgımızı yazmak nasib olur İNŞALLAH
sağolasın cnm.amın darısı sana ınşallah.

hayırlı günler kızlar nerelerdesiniz?Herkes sabahçı olmuş bi benmiyim öğlenci yahuu.

Pelinim niye takıldın ateşe bu kadar sen yaa.Adet olmadığın sürece ümit var bencede
Banum bazen bakıp çıkıyorum hemen.Artık vaktim olmuyo pek.Derslerim başladı bide kurs bu ara kariyere ağırlık verdim:KK1:
Sevcanım bende erkek bebekleri pek severim nedense darısı başıma şekerim
Gökçe rana geçmiş olsun canım kızçene
Eboşum nerelerdesin bu ara denk gelemedik topikte
Garipcim senin kurs nasıl gidiyor canım
amin dıyorum yurekten ınşallah cnm yaa

Canlar selam.tum gun giremedm anca vakıt buldum...kv bendeydı smdı de onlara geldık:)sabah doktoru aradım bı daha progestan almam gerekıyo mu dıye,yok dedı.ayın 29unda kan testıne cagırdı.bende eve gelırken 2test aldım,kv de yapalm yapalm dedı:)demın yaptm pembe siligi gördum,kv yerınde duramyo ama ben sıze yemın edıyorum daha öncekı testlern azızlıgıne ugradgm ıcın hic hyecnlanmadım ama bomboş cıkmasndan iyidir deyip kan testı gununu beklıyorum artk.haber verım dedım hadı hayrlısı artık.bu arada gecmısı okuyamadm bkcam bı ara mucukss.
ayy cnm yaaaaaaaaa inşallahhhhh hadiiiiiiiiii son 2 gun.kıs ben yokum ctesı ewde.bana mesaj fılan at çatlarımm

herkese hayırlı geceler kızlar...
ben yarın çorlu'ya gidiyorum ptesıye kadar yokum.haberınız olsun canlar.aretimde mewlıt war .hem arkadaşlara gezmelere gideceğiz birlikte.bebeklerı olan arkadaşlar war onlara.geldiğimde güzel haberlerle karşılaşmak ümidiyle diyorum allah'a emanet olun.derin ozellıkle sen olumlu sonuç olursa ki inşallah olacak mesajla fılan bıldır bana tamam mı cnm.opuyorum hepınızı...iyi geceler:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X