Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

önemli degil canım...inş drinim sıcak sıcak oturcam ama hamişlik bu ay olmadı galiba hayırlısı olsun napalım...

canım tablo güzeldi ama bugun ateşim düştü kırmızılar geliyo...

canım dikkat et kendine gecmiş olsun...

oy yerim ben onu ya keşke bizimde bebişimiz olsada vıyaklamıasını duysak seni ve mertimizi cok öpüyorum canım kendine iyi bak...

sagol canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim adet geliyo ateşim düştü biraz üzüldüm ama hayırlısı olsun inş rzbbim bizlerinde yüzünü güldürür...bu arada rüyamda selinamla derinin topige hamileyim yazdıklaarını gördüm inş rabbim hayırlra cıkarrır benim umudum bu ay icin bitti ...inş onların umutları yeşerir...ya rahim filmindende cok korkuyorum inş 3 ay icinde gelir bebişimde cektirmeye gerek kalmaz...tabllomu ekliyorum

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4
Pelincim hemen ümidini yitirme bu yöntemde bence tesadüf benim geçen ay baktım 37.4 dü adet oldum yani garanti değil.
Sevcancım canım ne mutlu yartdımcı eşin duygusala bağlama kız pipililer üzülmesin::)))
Elif sevindim sigarayı bırakmışsın ne mutlu.
selina canım inşallah kendi bebişine örücen hırkaları kız ben bilmiyorum artık benimkinede örersin.
Kardelen kolay gelsin misafir geliyomuş çok yorma kendini
Ebuşko gelmemiş mesajın kuşum.
Derincim kız nerelerdesimn diycem ama biliyorum kv ile kahvaltıdasın:)
Garipcim canım nasılsın kuşum.
Kardelen 49 dün seni bir gördüm hop kayboldun.
Berrin seninde misafir varmış sanada kolay gelsin
Birsen kız sen nerelerdesin bakıyım
Tosti canım inşalah testleriniz iyi çıkıcak.
Gökçe canım geçmiş olsun.
Aklıma gelmeyen varsa kusura bakmayın kızlar hepinizi çook öpüyorum.

Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh

elif gözün aydın kalp atışını duymuşsun ALLAHIM kucagınada almak nasib etsin İNŞALLAH

BU GİNSENGİ NERDEN ALDIN LİNKİNİ ATARMISIN

kardelen keseyi görmüşsün ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH darısı bizlerin başına

sevcan ogulların olucakmış ALLAHIM hayırlı saglıklı evlat etsin sana onları

derin ve selina bide pelin var galiba test günü olanlar İNŞALLAH hayırlı haberlerle gelirsiniz

İNŞALLAH hepimize buraya pozitif sonuc aldıgımızı yazmak nasib olur İNŞALLAH

Haberleri izliyorum bir yandan kurtulanlara sevinirken bir yandan ölenlere üzülüyorum çok zor Allah yardımcıları olsun Allahın işi 14 günlük bebecik kurtulmuş inşallah annecide kurtulur:::KK43:(((((((((((((((

elif gözün aydın kalp atışını duymuşsun ALLAHIM kucagınada almak nasib etsin İNŞALLAH

kardelen keseyi görmüşsün ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH darısı bizlerin başına

derin ve selina bide pelin var galiba test günü olanlar İNŞALLAH hayırlı haberlerle gelirsiniz

rnler > Bitkisel rnler > Ginseng Korean 90 kapsl - 500 mg | GNC Yaam Sizin - Vitaminler, Multivitaminler, Mineraller, Bitkisel Destekler, Antioksidanlar, Diyet ve Sporcu Beslenme Destekleri canım ben burdan almıştım

önemli degil canım...inş drinim sıcak sıcak oturcam ama hamişlik bu ay olmadı galiba hayırlısı olsun napalım...

canım tablo güzeldi ama bugun ateşim düştü kırmızılar geliyo...

canım dikkat et kendine gecmiş olsun...

oy yerim ben onu ya keşke bizimde bebişimiz olsada vıyaklamıasını duysak seni ve mertimizi cok öpüyorum canım kendine iyi bak...

sagol canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim adet geliyo ateşim düştü biraz üzüldüm ama hayırlısı olsun inş rzbbim bizlerinde yüzünü güldürür...bu arada rüyamda selinamla derinin topige hamileyim yazdıklaarını gördüm inş rabbim hayırlra cıkarrır benim umudum bu ay icin bitti ...inş onların umutları yeşerir...ya rahim filmindende cok korkuyorum inş 3 ay icinde gelir bebişimde cektirmeye gerek kalmaz...tabllomu ekliyorum

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4
pelincim hemen üzülme canım,hatta adet olursan da üzülme,vardır elbet bi zamanı
inşallahta çok yakındır o zaman
canım herşey yolunda olsunda benımde sata göre bir hafta geride dr önemli değil dedi bunlar ne zaman yumurtladıgınla alakalı demişti banada bizde 12. haftanın içindeyiz haftaya salı 2 li test için gidicem inş. herşey yolundadır bende dünden beri tedirginim ilk bebeğimin bu haftalarda kalbi durmuştu bundan uzak etsin rabbim bakalım haftaya gidince belli olacak böyle işte
rabbim korktuklarımızdan uzak etsin inşallah.
canım ya bizde senden ümitliyiz inşallah bir daha tedavi için değilde bebişini görmek için gideceksin dr a.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah en kısa zamanda.ateş olayı aslında düzensiz adet gören kişiler için çok iyi bir yöntem.ne zaman yumurtladıklarını anlıyorlar.ama en gıcık tarafı son güne kadar yüksek gidip sora pat diye düşmesi.hakkımızda hayırlısı canım inşallah.Allah istedikten sora ateş mateş boşşş.seninde bugun 14.cü günün cuma yapıcaktın dimi testi.Allahım inşallah senden güzel haberler duymamızı nasib etsin.amiinn.

valla canım bak kardelenimiz hamile hala belirtisi yok demekki adet gelmeden belirti aramak çok saçma.ayy belirtilerinde kararlısını nasib etsin Allah.

ahh canım kızma sakın da kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş.biz her haltı denedikte baktık yorulduk.şimdi Allaha dua edip sabredip bekliyoruz.bi sorun yoktur inşallah bişey dememişsin ama dr a fln gittinmi?

kızz delüü tescilli pipişleri sevcan dediydi.bende o yüzden öle dedim.:KK60: sen çok dikkatliydin önceden hamilelikten herhalde :KK60:

evet canım ya havalar soğudumu bende bi örgü hevesi başlıyo.koltuk altı örüyorum bende.sıcacık giymek nasip olsun.bitirince de kocişe başlarım artık.

canım ya inşallah üşütmeden değilde başka bişeyden bulanıyo olsun.geçmiş olsun canım.öptmm

ayy canım bi olsada fırsatımız olmasa örgüye.hazır alır geçeriz napalım.ama hamileyken bebişe örgü baya yaparımm.

yaaa tabii ben sen gibi yatmıyom kiii:KK33::KK33:çamaşır topladım,yenileri astım,yatak odası perdesini yıkadım camını sildim.wc banyo temizledim.:KK33::KK33::KK33:bide bana kızıyo :KK60::KK60:

canım rüyan hayır olsun inşallah.inşallah gördüğün gibi çıkar.valla canım ateş olayında bide yerleşme düşüşü diyolar o ne zaman oluyo tam bilmiyorum.hayırlısı canım.eğer adet olacaksanda inşallah önümüzdeki ay kalırsın canım.sen çabuk kalıyorsun takma kafana ok.öptm seni.

canım sakın öncekini düşünme.Allahın izniyle bu sefer sağlıkla geçicek hamileliğin ve yavrunu kucağına alıcaksın.dualarımızdasın canım kötü şeyler düşünme.öptm seni.

selam kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler vee hayırlı haberler gelsin inşallahh.

cnm cıkmıstım dun...ıyı cnm be napayım hep aynı.ewımle ugrasıyorum.kotu oldugum zamankı yapamadıklarımı yapıyorum yavaş yavaş duzene soktuk ewi :))))
bak karamsar olmak yok cnm olmazsa da bu ay üzülmek yok.hyrlısı buymuş dıyecegız.

cnm gözünüz aydın.yawrunuzu mercımegınızı gormussunuz.allahım diğer tüm arkadaşlarıma nasıp etsın hamıle olmayan kalmasın topıcte ınşallah...

ewet garıbım tescıllendı :))) amın rabbım sana da nasıp etsın ınşallah...

cnm benim sağolasın.hıssedersın ama ewet daha erken.ınşallah o gunlerı de gorursun.

ewet cnmm erkek kaynayacak ew :))))
ama allahım kalbımı bılıyor ben erkek cocuklara aşıgım hep kendıme erkek cocuk yakıstırıyordum.gezecegım onlalrla.alırlarsa o yaştakı annelerını yanlarına tabıı :KK70:

yok kız kıyamam.hamıle kalmadan once de yardım ederdı.ama o zor gunlerımde yemegımı de yaptı ewle de ılgılendı.allah razı olsun.butun nazımı cektı.uyumadn basımda bekledı.ay aglıycam duygusallaştım :KK43:(((

cnm atesını gordum ewet dusmus ama dur bakalım ne dedık zaten kaptırmayacagız dıye...allahım nasıp ettyse ateşe bakmaz cnm dur bakalım.

alttakı kızlar hepınıze selamlar...gunaydın.guzel gunler dılıyorum hepınıze...

Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh

slm kızlar herkese hayırlı günler diliyorum bikaç gündür bende ugrayamadım misafirlik ve gelen misafir derken bide gecengün gökce gece 3 te kustu sabah 5 te uyuduk sonra öglen gene kustu ıhlamur felan yaptım midesini üşütmüştür die bugün çok şükür iyi bide ishali var poposu acaip kızarık onla ugraşıp duruyorum kib öptm hepinizi
peliincim ateş ölçümü yapmışsın ben hiç hamilelikte denemedim bi ara denemiştim o zamanda ateşim düşmüştü regli olmuştum hakkında hayırlısı olsun canım

Pelincim hemen ümidini yitirme bu yöntemde bence tesadüf benim geçen ay baktım 37.4 dü adet oldum yani garanti değil.
Sevcancım canım ne mutlu yartdımcı eşin duygusala bağlama kız pipililer üzülmesin::)))
selina canım inşallah kendi bebişine örücen hırkaları kız ben bilmiyorum artık benimkinede örersin.

kızlar aldım ama misafirim geldi malesef yazamadan çıkıyorum görüşürüz.

hayırlı günler kızlar nerelerdesiniz?Herkes sabahçı olmuş bi benmiyim öğlenci yahuu.

Pelinim niye takıldın ateşe bu kadar sen yaa.Adet olmadığın sürece ümit var bencede
Banum bazen bakıp çıkıyorum hemen.Artık vaktim olmuyo pek.Derslerim başladı bide kurs bu ara kariyere ağırlık verdim:KK1:
Sevcanım bende erkek bebekleri pek severim nedense darısı başıma şekerim
Gökçe rana geçmiş olsun canım kızçene
Eboşum nerelerdesin bu ara denk gelemedik topikte
Garipcim senin kurs nasıl gidiyor canım

Canlar selam.tum gun giremedm anca vakıt buldum...kv bendeydı smdı de onlara geldık:)sabah doktoru aradım bı daha progestan almam gerekıyo mu dıye,yok dedı.ayın 29unda kan testıne cagırdı.bende eve gelırken 2test aldım,kv de yapalm yapalm dedı:)demın yaptm pembe siligi gördum,kv yerınde duramyo ama ben sıze yemın edıyorum daha öncekı testlern azızlıgıne ugradgm ıcın hic hyecnlanmadım ama bomboş cıkmasndan iyidir deyip kan testı gununu beklıyorum artk.haber verım dedım hadı hayrlısı artık.bu arada gecmısı okuyamadm bkcam bı ara mucukss.

banucum haklısın ateş düşünce adet oluncak olunur diyolar ya o yüzden biraz umudum bitti ama üzülmüyorum hayırlısı olsun inş...

amin canım cok sagol inş...
pelincim hemen üzülme canım,hatta adet olursan da üzülme,vardır elbet bi zamanı
inşallahta çok yakındır o zaman

rabbim korktuklarımızdan uzak etsin inşallah.

cnm cıkmıstım dun...ıyı cnm be napayım hep aynı.ewımle ugrasıyorum.kotu oldugum zamankı yapamadıklarımı yapıyorum yavaş yavaş duzene soktuk ewi :))))
bak karamsar olmak yok cnm olmazsa da bu ay üzülmek yok.hyrlısı buymuş dıyecegız.

cnm gözünüz aydın.yawrunuzu mercımegınızı gormussunuz.allahım diğer tüm arkadaşlarıma nasıp etsın hamıle olmayan kalmasın topıcte ınşallah...

ewet garıbım tescıllendı :))) amın rabbım sana da nasıp etsın ınşallah...

cnm benim sağolasın.hıssedersın ama ewet daha erken.ınşallah o gunlerı de gorursun.

kızlar aldım ama misafirim geldi malesef yazamadan çıkıyorum görüşürüz.

canım üzülmüyorum dedgin gibi hayırlısı olsun inş rabbim cok bekletmez bizleri...
hayırlı günler kızlar nerelerdesiniz?Herkes sabahçı olmuş bi benmiyim öğlenci yahuu.

Pelinim niye takıldın ateşe bu kadar sen yaa.Adet olmadığın sürece ümit var bencede
Banum bazen bakıp çıkıyorum hemen.Artık vaktim olmuyo pek.Derslerim başladı bide kurs bu ara kariyere ağırlık verdim:KK1:
Sevcanım bende erkek bebekleri pek severim nedense darısı başıma şekerim
Gökçe rana geçmiş olsun canım kızçene
Eboşum nerelerdesin bu ara denk gelemedik topikte
Garipcim senin kurs nasıl gidiyor canım

ya canım ateş ölcüyorum ya düşerse adet oluncak deniyo o yüzden oyle düşündüm daha var adetime inş bi mucize olur ve bebegim benimledir hayırlısıyla...

garipcim karşılaşamıyoruz canım nasılsın...

tosticim annen gitmiş allah kavuştursun...test sonucarında güzel cıkar inş opüyorum seni bebegini...

derinim altta gördüm seni canım nasılsın

Canlar selam.tum gun giremedm anca vakıt buldum...kv bendeydı smdı de onlara geldık:)sabah doktoru aradım bı daha progestan almam gerekıyo mu dıye,yok dedı.ayın 29unda kan testıne cagırdı.bende eve gelırken 2test aldım,kv de yapalm yapalm dedı:)demın yaptm pembe siligi gördum,kv yerınde duramyo ama ben sıze yemın edıyorum daha öncekı testlern azızlıgıne ugradgm ıcın hic hyecnlanmadım ama bomboş cıkmasndan iyidir deyip kan testı gununu beklıyorum artk.haber verım dedım hadı hayrlısı artık.bu arada gecmısı okuyamadm bkcam bı ara mucukss.

ayyy derinim inanmıyorum ya inan cok sevindim ve haycanlandım canım bence hamilesin kan testinde oyle cıkcak inş...inanki duygularımı anlatamıyorum rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsiin şimdiden diyorum cünkü hamilesinnn hayırlısıyla... cok öpüyorum seni duygulandım yaaaaa:KK14::KK14:

selam kızlar.derincim valla ne yalan söyliyim bencede hamilesin ama yinede senin kan testinle coşmak lazımm.Allahım hayırlısıyla cumartesi günü müjdeli haberi alalımda coşalım inşallahh..

selam kızlar.derincim valla ne yalan söyliyim bencede hamilesin ama yinede senin kan testinle coşmak lazımm.Allahım hayırlısıyla cumartesi günü müjdeli haberi alalımda coşalım inşallahh..

selam canım nasılsın...inş seninde mujdeli haberinle coşarız selinacım...

selam canım nasılsın...inş seninde mujdeli haberinle coşarız selinacım...

iyiyim canım çok şükür.yemekleri yaptım.şimdi çıkıcam az örgü öreyim akşam öremedim kocişle sinemadaydık.gündüzde işlerden sora gezmeye gittim.sen napıyosun nasılsın canım?petekçilerin son işleri de bittimi barii? inşallah canım Rabbim hepimize nasib etsin öyle müjdeler vermeyii.

Ay peloşum selinam valla bı tuhaf oluyom sız byle deyınce,ıns yaa.sevındım bende ama heyecanım yok valla ben byle oluyorum ztn tutulup kalıyorum:)yanı ıns hayal kırıklıgına ugramayız bu defa kızlar...selinam kan testı ıcın cumartesı cagırdı doktor,persembe yada cuma idrarda yıne bakcam:)

Canım ya nasıl sevindim biliyosun çok mutluyummmm ne yazıyım bilemedim valla.
:emir_bebek::nazar:smiler gitmiyor.dualarımız kabul olucak inşallah.

iyiyim canım çok şükür.yemekleri yaptım.şimdi çıkıcam az örgü öreyim akşam öremedim kocişle sinemadaydık.gündüzde işlerden sora gezmeye gittim.sen napıyosun nasılsın canım?petekçilerin son işleri de bittimi barii? inşallah canım Rabbim hepimize nasib etsin öyle müjdeler vermeyii.

iyi yaptın canım bende sinemayı cok severim ama durdugum yerde yok malasef...bende iyiyim napıyım carşıya indim alışveriş yaptım eve geldim aldıklaımı yerleştirdim dinleniyorum birazdan kalkıp yemek yapcam...yok canım bitmedi henuz ama az kaldı kırılan yerlere sıva yaptırcam ufak tefek işlerim kaldı...amin canım aminnn inş...

Selinam senın yarındı dımi kuşum,yarn yapcan mı test?hadı inss vardır cnm benım ya.bende szden sabırszlıkla guzel haber beklıyorum...

Kızlar telın sarj bıtıyo.benım evdekı sarj kırıldı.dun gorumce bzde kaldı onun sarjda bızde unuttu:)tel kapanmak uzere.

Selinam senın yarındı dımi kuşum,yarn yapcan mı test?hadı inss vardır cnm benım ya.bende szden sabırszlıkla guzel haber beklıyorum...

hayır canım benim bugun 24.cü günüm.test yaparsam ayın 1-2 si gibi yaparım.inşallah hepimiz müjde verelim canım.öptm
kızlar ben çıkıyorum hayırlı akşamlar hepinize.:KK55:

Ay peloşum selinam valla bı tuhaf oluyom sız byle deyınce,ıns yaa.sevındım bende ama heyecanım yok valla ben byle oluyorum ztn tutulup kalıyorum:)yanı ıns hayal kırıklıgına ugramayız bu defa kızlar...selinam kan testı ıcın cumartesı cagırdı doktor,persembe yada cuma idrarda yıne bakcam:)

Canım benim inşallah hamilesindir bir tanem ama sen yinede şu dandik idrar testlerine güvenme emi hatta cumartesiyide beklemene gerek yok canım varsa zaten cıkar düşükte olsa kan testinden sonra sevinelim inşallah

X