Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canımıniçi nasılsın merak ediyordum seni iyki uğradın arıycam dedim ama bu ablanda çok unutkan yaa .yiğenim nasıl

Ablamm sağolasın iyi diyelim iyi olalım inşaallah,merak edersiniz diye fırsat buldukça giriyorum gerçi geçmişi detaylı okuyamıyorum ama...
Valla bende arıycam diyorum ama hergün bişe çıkıyor geçen knt aldım dedim bi foruma giriyim bakıyım knt gidecekmi girdim o an gitmedi 2 dk durdu liralarımın hepsi çufçuff :) Bu arada foruma çok sık girmiyorum ama face arada giriyorum kardeşimin telinden ücretsiz yanlış anlaşıllma olmasın faceye giriyorda foruma gelmiyor denmesin,açıklamamı yapayım ben... Hafta sonuda topiğe giren hiç olmuyor şansıma...

He Kardeloşum cnm bende bu ayıma kadar hiç bulantı yaşamadım cnm yaa bi ara kan ilacından dolayı oldu ama gebelikle alakalı değil kafanı o tür şeylere takma cnm,Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin...

altta bi tek sen varsın.
nerde bu topic milletinin insanları acaba?
Valla kimseler yok kardeloşcum.
Selam canlar.kardelos,berrın şimdi de ben geldim kimse yok,sizi de kacırdım...
Kıslar biz birazdan tekirdaga gidiyoruz yarını orda geciricez kociş izinli.kv,ben falan gdyoruz temız hava almaya:)ôptm hepinizi.yoldan da yazarım mucuks.
Güle güle git derincim sakın fazla yorma kendini birde üşütme sakın.
Ablamm sağolasın iyi diyelim iyi olalım inşaallah,merak edersiniz diye fırsat buldukça giriyorum gerçi geçmişi detaylı okuyamıyorum ama...
Valla bende arıycam diyorum ama hergün bişe çıkıyor geçen knt aldım dedim bi foruma giriyim bakıyım knt gidecekmi girdim o an gitmedi 2 dk durdu liralarımın hepsi çufçuff :) Bu arada foruma çok sık girmiyorum ama face arada giriyorum kardeşimin telinden ücretsiz yanlış anlaşıllma olmasın faceye giriyorda foruma gelmiyor denmesin,açıklamamı yapayım ben... Hafta sonuda topiğe giren hiç olmuyor şansıma...

He Kardeloşum cnm bende bu ayıma kadar hiç bulantı yaşamadım cnm yaa bi ara kan ilacından dolayı oldu ama gebelikle alakalı değil kafanı o tür şeylere takma cnm,Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin...
Canım sen iyi ol kimse seni yanlış anlamaz.

Ben geldimmmmmm...banuş nerdesin kuzu?biz gitmiyoruz,araba ayarlayamamışlar..aslında cok da ıstemıyodum banuşum dedigın gibi üşùtmekten korkuyodum bide bşy varsa nolur nolmaz yollarda dimi.herseyde bı hayır vardır ya.

Ben geldimmmmmm...banuş nerdesin kuzu?biz gitmiyoruz,araba ayarlayamamışlar..aslında cok da ıstemıyodum banuşum dedigın gibi üşùtmekten korkuyodum bide bşy varsa nolur nolmaz yollarda dimi.herseyde bı hayır vardır ya.
Hayırlısı iyi olmuş gerçekten yollarda hem dediğin gibi birde ev soğuk gidicen.Bizde annemleri bekliyoruz çok uykum geldi ilaç almıştım uyumak için.
Olsun cnm ben söyliyimde kendimi garip hissediyorum o zaman,takıntılıyım biraz:) Sen naptın tahlil sonucların nasıl,neye karar verdiniz?
Tüp canım eşimin sayılar düşük çıktı ama genetik sonucu bekliyoruz.

tamam canım inşallah alışacam bakalım sen neler yapıyosun canımm
berrincim ben hiç bişey yapmıyorum canım,bolca istirahat ediyorum,arada net e girip çıkıyorum,böyle geçiriyoz şimdilik günlerimizi.
inşallah sonu güzel olsun.
Selam canlar.kardelos,berrın şimdi de ben geldim kimse yok,sizi de kacırdım...
Kıslar biz birazdan tekirdaga gidiyoruz yarını orda geciricez kociş izinli.kv,ben falan gdyoruz temız hava almaya:)ôptm hepinizi.yoldan da yazarım mucuks.
iyi olur derincim,bi günde olsa gezmek kafana iyi gelcek,pek düşünmiceksin testi falan
ayyyyyy helecan yaptım,test gününüz gelse bi an önce,üç tane hamişimiz olsa,üç kişinin daha hasreti son bulsa,sonra da diğer arkadaşlarımın.
inşallah çok yakındır o günler.

tamam canım,takılmıcam artık,kısmetin önüne geçemeyiz zaten,inşallah güzel şeyler vardır kısmetimizde.
Valla kimseler yok kardeloşcum.

Güle güle git derincim sakın fazla yorma kendini birde üşütme sakın.

Canım sen iyi ol kimse seni yanlış anlamaz.

banucum,inşallah test sonucunu alana kadar hamile kalmış olursun canım.
eboşum hiç gelmemiş misin yaaaaa,özledim seni.
ben boncuğu da merak ettim yaaa,o da deprem bölgesine yakındı,inşallah orda yıkım falan yoktur.
ya kızlar hepiniz nerdesiniz,arada bi gelin ses verin yaaaaaa

günaydınn kızlar hayırlı sabahlarr.hayırlı günler inşallahh.
kardelenim yetişemedim sana işler vardı onları hallettim.inşallah dr dan güzel haberlerle geliceksin.dualarım seninle canım.
derinim kardelenime katılıyorum sen sakın idrar testi yapma.direk kan testi yap.ve bikaç gün beklemende daha iyi canım.inşallah bebişin seninle olucak hayırlısıyla canım.
anatoliamm bebişte sende iyiymişsin maşallah hep böyle iyi ol canım.öptm.
sevcanımm tescilli paşaları da öpüyorum senide tabikiii.
pelinim dr dan güzel haberlerle dönmüşsün.ayrıcada çok pozitifsin hep böyle devam etmeni diliyorum canım.inşallah sende müjdeyi vericeksin bu ay.petekçilerde son rutuşları kalmış güle güle ısının inşallah.temizliğide tedbirli yap canım olurmu.ne olur ne olmazz.bu arada ateş tablonu koyda bakim bii.
ebrar ablam nerelerdesinn???bu hafta dua kime ablacım biliyon ben erkenden okuyorum.haberini bekliyorum canım.öptm.
banuşumm inşallah kardelenimin dediği gibi test sonucu çıkmadan sen hamile kalmış olursun.Allahım seni ve kimseyide dr yollarında bebiş için uğraştırmasın inşallahhh.
yeni gelen bi arkadaş vardı kendindeki belirtileri yazmıştı acaba hamilemiyim diye adetine 6 gün varmış.inşallah hamilesindirde şaşkınlığıma ver kusura bakmada 6 gün öncesinde bütün belirtilerin olması gerçekten şaşılacak bi durum olur.hakkında hayırlısı olsun inşallah.
kızlar van daki depreme üzüldüm Allah ordakilerin yardımcısı olsun inşallah.kızz boncuğum oraya yakınmı yaa bende merak ettim şimdi.inşallah iyilerdirr.Allah korusun.

Son düzenleme:
berrincim ben hiç bişey yapmıyorum canım,bolca istirahat ediyorum,arada net e girip çıkıyorum,böyle geçiriyoz şimdilik günlerimizi.

iyi olur derincim,bi günde olsa gezmek kafana iyi gelcek,pek düşünmiceksin testi falan
ayyyyyy helecan yaptım,test gününüz gelse bi an önce,üç tane hamişimiz olsa,üç kişinin daha hasreti son bulsa,sonra da diğer arkadaşlarımın.

tamam canım,takılmıcam artık,kısmetin önüne geçemeyiz zaten,inşallah güzel şeyler vardır kısmetimizde.

ben boncuğu da merak ettim yaaa,o da deprem bölgesine yakındı,inşallah orda yıkım falan yoktur.
İnşallah karelencim sendende güzel haberler bekliyoruz.
kardelenim yetişemedim sana işler vardı onları hallettim.inşallah dr dan güzel haberlerle geliceksin.dualarım seninle canım.
derinim kardelenime katılıyorum sen sakın idrar testi yapma.direk kan testi yap.ve bikaç gün beklemende daha iyi canım.inşallah bebişin seninle olucak hayırlısıyla canım.
pelinim dr dan güzel haberlerle dönmüşsün.ayrıcada çok pozitifsin hep böyle devam etmeni diliyorum canım.inşallah sende müjdeyi vericeksin bu ay.petekçilerde son rutuşları kalmış güle güle ısının inşallah.temizliğide tedbirli yap canım olurmu.ne olur ne olmazz.bu arada ateş tablonu koyda bakim bii.
ebrar ablam nerelerdesinn???bu hafta dua kime ablacım biliyon ben erkenden okuyorum.haberini bekliyorum canım.öptm.
banuşumm inşallah kardelenimin dediği gibi test sonucu çıkmadan sen hamile kalmış olursun.Allahım seni ve kimseyide dr yollarında bebiş için uğraştırmasın inşallahhh.
yeni gelen bi arkadaş vardı kendindeki belirtileri yazmıştı acaba hamilemiyim diye adetine 6 gün varmış.inşallah hamilesindirde şaşkınlığıma ver kusura bakmada 6 gün öncesinde bütün belirtilerin olması gerçekten şaşılacak bi durum olur.hakkında hayırlısı olsun inşallah.
kızlar van daki depreme üzüldüm Allah ordakilerin yardımcısı olsun inşallah.kızz boncuğum oraya yakınmı yaa bende merak ettim şimdi.inşallah iyilerdirr.Allah korusun.
İnşallah selinacım ama nerdee sende işlerini halletmişsin oh bende dün yaptım bugün içimden yatak bile toplamak gelmiyor yeni uyandım zaten.

derincim,yaptırcaksan kan testi yaptır canım,senin idrar testlerine pek güven olmuyo ama inşallah pozitif olcak,ben öyle hissediyorum.

galiba enkaz altında kalanlar varmış cano.
rabbim yardımcıları olsun.

ben yarın gitcem ama çok korkuyorum kanka yaaa,midemde öyle aman aman bulanmıyo zaten,bi tuhaflık var sadece,ne olduğunu anlamadım bende,hayırlısı
sevcancım,pipişler hayırlı olsun,rabbim sağlıkla kavuştursun oğluşlarına.
banucum,kardelencim,gökçecim,sizleri de öpüyorum kızlar,tabi diğerlerini de.
cano az önce konuştuk zatende nie koruyosun allahın izniyle herşey güzel olucak korkma canım dualarım seninle
malesef çok ölü ve yaralı var
Kardeloşşş napıyosn kıs,bulantı baslamadımı daha:)delüm sende ben gibı he.bugun ebusa dıyorum belırtım yok mıdem hıc bulanmıyo:)canım benım bebıskoyu gormeye az kaldı ıns.yarını sabırszlıkla beklıyorum.
ikinizde delüsünüz kardeloş ve sen hemen bulantı olurmu be canom yerim seni :)))
Merhaba kzlar nasılsınız?
Deprem haberlerini takip ediyoruz bizde.Eşimin arkadaşları ve yeğeni vardı Van da.Çok şükür iyiymiş hepsi.Yalnz 6.6 dan 7.2 ye yükseldi şiddeti hatta 8 9 dan bahsediliyo merkezde.Taa Amerika daki adam biliyo burdaki depremin şiddetini bizimkiler hala karar veremedi merkez neresi şiddeti kaç :KK50:
sizede çok geçmiş olsun kardelenim çok şükür bişeyleri yokmuş .allahım hepsinin yardımcısı olsun dün gece konuştuğumuz gibi aslında :))
canım ya görmeden cıkmışım kusura bakma...iyiyim yok ya daha bitmedi son rutuşlar yapılcak yarın ama ben bugun temizlige başladım...sen nasılsın canım...

iyiyim canım sagol...evet canım bu ay korunmadık ama hic sanmıyorum belirtim falan yok...seni ve gökceyi öpüyoruum...

canım ya agzından bal damlıyo cok sagol ama hic sanmıyorum belirtim yok ateşimde düşüyo galiba bakalım hayırlısı kardelencim...

oy oy oy yerim ben onları ya maşşallah pAşalarımıza...inş sonuna kadar her şey yolunda gitcek sevcanım seni ve yigenlerimi öpüyorum...

ay canım inş cift cizgiyi görürsün sen ne zaman hazır hissedersen kendini o zaman yap derinim rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla...

ebrarım bende şimdi sen yazınca haberim oldu ya izliyorumda kayıplar varmış allah rahmet eylesin...yaralılarada acil şifalar versin...rabbim yardımcıları olsun inş...

selam kızlar topik cok sakın hadi gelinde biraz sohbet edelim...
peloşum evet canım malesef yaa çok acı görüntüler insan korkuyo marmara depremide olursa yandık allahım hepimizi korusun
sende temizliğe başlamışsın allah kolaylık versin canım dikkat et kendine
ben çıkıyorum.
hepinizle karşılaşmak isterdim ama gelmediniz kızlarrrrrrrrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::KK19:
ah ah artık hiç karşılaşamıyoruz malesef erken giremiyorum canım yaa

ablam ALLAHIM daha iyi etsin kuzun ve sen hep iyi olun
valla bende aynen kaç kez niyetlendim vakit erkendi sonrADA akşam oluncada rahatsız etmeyim dedim .
konuşuruz inşallah canım .buarada takma kafaya ya seni biliyoruz imkanın olsa girersin zaten

eboş geldide gece artık msnde takılıyorum kkya girsemde yazamıyorum pc çıldırtıyo beni cano açılmıyo filan .neyse konuşuruz sen şu önemli günleri geçirde

selinam msnden yazdım kuzum bu hafta vaktim olmadı hafta sonu bildiremedim bugün hallettim çok şükür .bu hafta garibe okuyoruz canım

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben iyiyim çok şükür
banuş naaptın kuzum iyimisin dün geceden beri
derinimde girmemiş bugün hayırdır inşaallah

ya kızlar geliyorum ama konuşcak kimse olmuyo bende sıkılıyorum ama yaaaaaaaaaaaaaa
neyse iyce kış gelsinde bakın nasıl toplaşıyoruz :KK1::KK1:

Selam canlar bugun kociş evde.o yuzden giremedım hemen...
Kardeloşum gtmedık köye cnm iyi de oldu bosver.hava dgsklıgı olacaktı aslnda o bakımdan iyi de,üşùtürüm diye de korkuyodm...daha gelmemışsn doktordan,hadı hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm...he bu arada dun senı ruyamda gôrdm hayır olsun...köşk balkonu gibi guzel bı balkoodaydın tek basına oturuyodun ve cok şıktın cano,kahverengı cok guzel bı elbıse vardı.sankı masada bırını bekler gibi oturuyodun cok hoştu...iceride de ebuş ve ben vardık bıde bıkac kişi daha onlar kımdı hatırlamıyorum.masada patates kızartması vardı ebuşla yiyoduk:)
ebrarım kacırdım senı kuzu dısarı ckcz şmdı de ve sanada dıyım yıne bu gece senı gôrdum ya,ikimız kurabyemsı bşyler yiyoduk hayır olsn inş.
Selinam daha yapmıyorum test merak etme cnm.ya ztn önce idrarda yapsamda her halukarda kanda baktırıcam cnm...kızıyorum bende testlerıme ama nedense eger varsa silikte olsa önce onlarda görme istegım var.hayırlısı.

ya kızlar geliyorum ama konuşcak kimse olmuyo bende sıkılıyorum ama yaaaaaaaaaaaaaa
neyse iyce kış gelsinde bakın nasıl toplaşıyoruz :KK1::KK1:
Kaçırmışız birbirimizi kısmet olsun akşam buluşuruz)İyiyim canım çok geç kalktım bu sabah hala kendime gelmeye çalışıyorum.
Kardeloşum gtmedık köye cnm iyi de oldu bosver.hava dgsklıgı olacaktı aslnda o bakımdan iyi de,üşùtürüm diye de korkuyodm...daha gelmemışsn doktordan,hadı hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm...he bu arada dun senı ruyamda gôrdm hayır olsun...köşk balkonu gibi guzel bı balkoodaydın tek basına oturuyodun ve cok şıktın cano,kahverengı cok guzel bı elbıse vardı.sankı masada bırını bekler gibi oturuyodun cok hoştu...iceride de ebuş ve ben vardık bıde bıkac kişi daha onlar kımdı hatırlamıyorum.masada patates kızartması vardı ebuşla yiyoduk:)
ebrarım kacırdım senı kuzu dısarı ckcz şmdı de ve sanada dıyım yıne bu gece senı gôrdum ya,ikimız kurabyemsı bşyler yiyoduk hayır olsn inş.
Selinam daha yapmıyorum test merak etme cnm.ya ztn önce idrarda yapsamda her halukarda kanda baktırıcam cnm...kızıyorum bende testlerıme ama nedense eger varsa silikte olsa önce onlarda görme istegım var.hayırlısı.
Bak bak gene ben yokum yutun rüyalarda patatesleri kurabiyeleri zilloşlar bari rüyada yerdim nede güzel olurdu:Arkadaşım hayır olsun rüyan inşallah hayırlara çıksın.

pelinim canım çok sagol evet hazırda degilim yaa çok garip valla...biliyosun test manyagıyım normalde...

ayy demek kayıplar var yaaaa Allah rahmet eylesin çok züldüm inş kayıp yok diyodum ama varmış offff...rabbim yardım etsin:KK43:((
derinim anlıyorum seni canım bende hemen test yapmayı düşünmüyorum gerci hic belirtimde yok bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...
az kaldım orda karşılaşamadık.

Var canım var Allah yardımcıları olsun.

Kız sende hüsnü kuruntu yapma inşallah güzel haberler alıcan.

Hiç sorma valla onlr biliyor biz hala kem küm sizede çok geçmiş olsun.

Kolay gelsin canım Allahtan havalar güzel gidiyor.

Hoşbulduk canımcım.
sagol canım evet havalar güzel bende bugun butun camları sildim tülleri yıkadım cogu işlerim bitti sayıılır cok şükür banucum...
ben çıkıyorum.
hepinizle karşılaşmak isterdim ama gelmediniz kızlarrrrrrrrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::KK19:
kardeloşum doktordan güzel haberlerle dönersin inş merakta birakma bizi gelince haber ver heemen canım...
selinam cok sagol canım ya yazdıklarınla cok mutlu ettin beni...canım temizligi tedbirli yapmaya calıştım aa yinede biraz yordum kendimi koltukları cekmekten itmekten tül asmaktan inş varsada rabbim korusun hepimiz hakkında hayırlısı olsun tamam ekliyorum canım...ama bugun ölcemedim avde kalmadım oyuzden...
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
cano az önce konuştuk zatende nie koruyosun allahın izniyle herşey güzel olucak korkma canım dualarım seninle

ikinizde delüsünüz kardeloş ve sen hemen bulantı olurmu be canom yerim seni :)))

sizede çok geçmiş olsun kardelenim çok şükür bişeyleri yokmuş .allahım hepsinin yardımcısı olsun dün gece konuştuğumuz gibi aslında :))

peloşum evet canım malesef yaa çok acı görüntüler insan korkuyo marmara depremide olursa yandık allahım hepimizi korusun

valla bende aynen kaç kez niyetlendim vakit erkendi sonrADA akşam oluncada rahatsız etmeyim dedim .
konuşuruz inşallah canım .buarada takma kafaya ya seni biliyoruz imkanın olsa girersin zaten

eboş geldide gece artık msnde takılıyorum kkya girsemde yazamıyorum pc çıldırtıyo beni cano açılmıyo filan .neyse konuşuruz sen şu önemli günleri geçirde

selinam msnden yazdım kuzum bu hafta vaktim olmadı hafta sonu bildiremedim bugün hallettim çok şükür .bu hafta garibe okuyoruz canım

ay eboşum ya allah korusun öyle şeyler getirme aklına canım...evet ya cok kayıp ve yaralı varmış allah yardımcıları olsun hepimizi felaketlerden korusun inş...sagol canım kolayladım cok şükür ufak işlerim kaldı dikkat etmeye calışıyorum canım...

canım rüyan hayra cıksın inş...canım inş idara testinde kopkoyu bir cizgi görürsün hayırlısıyla...hepinizi öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın...kimsede yok gelsenizde biraz sohbet etsek...:KK31:

Son düzenleme:
cnm oh çok şükür duymuşsun pıtpıtını MAAŞALLAH.iltahap da ilaçla hemencik geçsin cnm inş...sagol kuzum bakalım bugün 11.gün daha..3-4 gün daha beklemek niyetindeyim...

oyyy oyyy çirkinimi gezmeyemi çıkardın kuşumm benim...iyi ya havalar fena dgl bikaç gündür gökçem iyi etrmişsin...bide yagmurdan temizlendi hava iyi geliyo dışarı çıkmak.hastalıgı atarsınız iyicene...duaların için sagol cnm benim.bekliyorum daha bakalım neler olcak hayırlısı .

iyiyim kuşum sagolasın..sen naptın?

anamm anammmm MAAŞALLAHHHHHH pipişkoları gördünüz demek ay çok güldüm yaa anama bilem dedim sevcanın bebişleri ikiside erkek tescillendi pipilerini görmüş dedim gülüyo:KK60::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:onların totlarını ısırırım ben be cnm yaaaa.içim bi hoş oldu valla...eşin yapıyo ne güzel cnm yapsın tabi.kolaymı nur topu gibi evlatları olcak hayırlısıyla...:nazar::nazar::nazar:

kızlar annemdeyim şuanda...kociş akşam gelirken kontür alıcaktı ya;aradı gelirken ben kuafördeyim dedi traş olcekmiş,ee dedim kontür aldın mı yok dedi kapalıydı yukarıdaki burdan alıcam gelirken kapamazsa dedi...tabi geldi boşşşşşşşşşşşşşşş:KK4:bende bugün anama gelirken alım dedim pazar oldugu için heraşde yol üstündekiler kapalıydı offf.neyseki burda net var.alırım bugün aneneme giderken...kimseler ugramamış yaa ben dedim geçmiş bitmez şimdi ama...bugün aşılamanın 11.günü kıslar...normalde karar vermiştim yarın yapıcaktım bi test..ama vazgeçtim yaaaa.hiç elim gitmiyo...cumaya kadan beklicem galiba...
gorduk teyzesı gorduk :))))))) allah sana da nasıp etsın ınşallah.eşim havalarda cnm dedıgın gıbı ınemıyo asagıya :)))
senden de umıtlıyız bu ay hadı ınşallah
Benim msn de problem var galiba.

Gözün aydın canım inşallah o testlerde güzel çıkıcak.Bırak yorulsun anlasınlar kadınları:)

Naber derincim nasıl istiyosan öyle yap kuzen içinden gelen sesi dinle benimki bu iş tamam diyor ama tabi....
ınşallah cnm sağolasınnn.aa cnm ama hep o kosturuyo kıyamıyo ınsan.hep anlıyo zaten :)))))) benden titiz adam :KK70:

ececim ben iyiyim tatlım saol sen nasılsın bebişde sende iyisindir inşasllah .ben hasta değilim şükürler olsun grip oluyo gibiydim ama olmadım

canom daha erken yapıpda kendini stres yapma azcık daha dur biliyorum zor beklemekde sabır canom inşallah pozitif sonuç olucak gelicek yiğenim

hasret nerelerdesin sen bi gittin kayboldun yaa hala bebiş yok sanırsam hayırlısı olsun inşallah

hadi yaa tüh üzüldüm sağlık olsun napalım kader işte inşallah busefer gelir minişi
sen nasılsın canım mertimiz nasıl ?yaramazlık yapıyormu

aa hayırlı olsun sevcanım güle güle kullanın çok hoş oluyo önlü arkalı :))yesinler onların pusetini

canım hayırlısı olsun aslında bizler bulanmasını istiyoruz değilmi hep diyolarya sağlıklı hamilelikte bulantı olur ama yok bence alakası biçok kişi tanıyorum bulantısız sağlıklı bebişleri olan

canım yaa buara noldu sana hiç unutmazdın gerçi biz emin olduğumuz için duayı yapıyoruz .sıkma canını stresde yapma kuzum buara moralinin bozuk olması üzüyo beni haberin olsun

cano inşallah yarın hayırlısıyla keseyi görürsünüz allahım sağlıklı bir hamişlik nasip etsin

banuş ya msnde çok bekledik kulakların çınlamadımı :))ama konuştuk zaten galiba msnde sorun var

selinam nasılsın canım misafirlerin varmış seninde gerçi atlatmışsındır :))

elifcim yaaa çok sevindim canım gözünaydın ALLAHIM sağlıkla sonuna kadar devamını nasip etsin hayırlısıyla kucağına al kuzum

canımıniçi nasılsın merak ediyordum seni iyki uğradın arıycam dedim ama bu ablanda çok unutkan yaa .yiğenim nasıl

kanka saol yaa biliyorum anlıyorum seni ALLAHIM tez vakitte başka şeyler konuşmayı nasip etsin :))
demek geziyosunuz gökcemle yesin teyzesi onu yaa öpüyorum sizi kuzu

saol tatlışım iyiyim şükür sen nasılsın diycemde gerçi msnde konuştuk yoğunsun buara :))

ayyy allaım esirgesin sevcanım gerçi ben msnde aldım haberide burdanda yazıyım dedim .oğluşlar kesinleşmiş sağlıkla gelsinler canım

canom bende dün olmayınca tahmin ettim neyse sağlık olsun
buarada bekle bekle daha erken canom inşallah sabrının mükafatını alıcaksın

geçmiş olsun canım önemli bişeyi yoktur inşallah
sağolasın teyzemisssss..ewet ablam msnde paylaştım senle haberlerı sağolasın :KK66:)))

derincim,yaptırcaksan kan testi yaptır canım,senin idrar testlerine pek güven olmuyo ama inşallah pozitif olcak,ben öyle hissediyorum.

galiba enkaz altında kalanlar varmış cano.
rabbim yardımcıları olsun.

ben yarın gitcem ama çok korkuyorum kanka yaaa,midemde öyle aman aman bulanmıyo zaten,bi tuhaflık var sadece,ne olduğunu anlamadım bende,hayırlısı
sevcancım,pipişler hayırlı olsun,rabbim sağlıkla kavuştursun oğluşlarına.
banucum,kardelencim,gökçecim,sizleri de öpüyorum kızlar,tabi diğerlerini de.
sağol cnm pipilerımız meşhur oldu :KK70: :KK70: amın sen de kavuş ınsallah sağlıkla...

canım ya görmeden cıkmışım kusura bakma...iyiyim yok ya daha bitmedi son rutuşlar yapılcak yarın ama ben bugun temizlige başladım...sen nasılsın canım...

iyiyim canım sagol...evet canım bu ay korunmadık ama hic sanmıyorum belirtim falan yok...seni ve gökceyi öpüyoruum...

canım ya agzından bal damlıyo cok sagol ama hic sanmıyorum belirtim yok ateşimde düşüyo galiba bakalım hayırlısı kardelencim...

oy oy oy yerim ben onları ya maşşallah pAşalarımıza...inş sonuna kadar her şey yolunda gitcek sevcanım seni ve yigenlerimi öpüyorum...

ay canım inş cift cizgiyi görürsün sen ne zaman hazır hissedersen kendini o zaman yap derinim rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla...

ebrarım bende şimdi sen yazınca haberim oldu ya izliyorumda kayıplar varmış allah rahmet eylesin...yaralılarada acil şifalar versin...rabbim yardımcıları olsun inş...

selam kızlar topik cok sakın hadi gelinde biraz sohbet edelim...
inşallah teyzoşumuş allahın ıznıyle ...

masallah canımm rabbim sağlıkla doğmalrını nasip etsin inşallah testlerde güzel çıkcak insallahh .
sağol cnm amın ınşallah.darısı kısa zamanda nsana olur ınsallah

sana da hyrlı gunler cnmmmmm.
bız de senı opuyoruz teyzecık ıyısın ınşallah???

derinim anlıyorum seni canım bende hemen test yapmayı düşünmüyorum gerci hic belirtimde yok bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...

sagol canım evet havalar güzel bende bugun butun camları sildim tülleri yıkadım cogu işlerim bitti sayıılır cok şükür banucum...

kardeloşum doktordan güzel haberlerle dönersin inş merakta birakma bizi gelince haber ver heemen canım...

selinam cok sagol canım ya yazdıklarınla cok mutlu ettin beni...canım temizligi tedbirli yapmaya calıştım aa yinede biraz yordum kendimi koltukları cekmekten itmekten tül asmaktan inş varsada rabbim korusun hepimiz hakkında hayırlısı olsun tamam ekliyorum canım...ama bugun ölcemedim avde kalmadım oyuzden...
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?

ay eboşum ya allah korusun öyle şeyler getirme aklına canım...evet ya cok kayıp ve yaralı varmış allah yardımcıları olsun hepimizi felaketlerden korusun inş...sagol canım kolayladım cok şükür ufak işlerim kaldı dikkat etmeye calışıyorum canım...

canım rüyan hayra cıksın inş...canım inş idara testinde kopkoyu bir cizgi görürsün hayırlısıyla...hepinizi öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın...kimsede yok gelsenizde biraz sohbet etsek...:KK31:
cnm ateşın super yaaa su durumda hamıle gozuuyorsun hadı ınsallah yaaaaa benımkınden bıle yuksek gıtmıs.ben 36,5 ıle anlamıstım

İnşallah karelencim sendende güzel haberler bekliyoruz.

İnşallah selinacım ama nerdee sende işlerini halletmişsin oh bende dün yaptım bugün içimden yatak bile toplamak gelmiyor yeni uyandım zaten.
ohh canım valla ne güzel yapmışsın.benimde bir gün öyle kocişten izşn alıp öğlene kadar yatmam lazımm.harika olurdu.:KK1::KK1:

aldım ablacım msjını.ben haber ederim bitince.öptmm.
ama canım yokkende silik çıkıyo.sen her şekilde kan testi yaptırcan neden idrarla oyalanasın ki.inşş hayırlısıyla gelsin bebişşş.

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?

canım ya ateşin çok güzel kendi tablona göre yüksek gidiyor.inşallah hiç düşmeden devam eder böyle hayırlısıyla.bende 3 gündür ölçüyorum :KK52:21.ci 22.ci 23.cü günümde yani.hiç tiye almadan ölçüyom valla.ben 37.7 lerde 4-5 gün ateş böyle giderken adet olduğumda olduda.ondan güvenemiyorum pek:KK1:
gorduk teyzesı gorduk :))))))) allah sana da nasıp etsın ınşallah.eşim havalarda cnm dedıgın gıbı ınemıyo asagıya :)))
senden de umıtlıyız bu ay hadı ınşallah

ınşallah cnm sağolasınnn.aa cnm ama hep o kosturuyo kıyamıyo ınsan.hep anlıyo zaten :)))))) benden titiz adam :KK70:

sağolasın teyzemisssss..ewet ablam msnde paylaştım senle haberlerı sağolasın :KK66:)))

sağol cnm pipilerımız meşhur oldu :KK70: :KK70: amın sen de kavuş ınsallah sağlıkla...

inşallah teyzoşumuş allahın ıznıyle ...

sağol cnm amın ınşallah.darısı kısa zamanda nsana olur ınsallah

sana da hyrlı gunler cnmmmmm.
bız de senı opuyoruz teyzecık ıyısın ınşallah???

sevcanımm iyiyim canım çok şükürr.yemekleri hallettim işte.bi bakim dedim kardelenimi merak ettim ama nerdeki daha gelmemiş 11.30 tu onun randevusu.:26:

cnm ateşın super yaaa su durumda hamıle gozuuyorsun hadı ınsallah yaaaaa benımkınden bıle yuksek gıtmıs.ben 36,5 ıle anlamıstım

sevcanım agzından bal damlıyo canım ya cok sagol inş dedigin gibidir tabi hayırlısı olsun cokta umutlanmak istemiyorum...rabbim yüzümüzü güldürür inş...ben diger hamililegimde 36.5 anlamıştım bu sefer daha yüksek gidiyo inş sonuda güzel olur canım...

ohh canım valla ne güzel yapmışsın.benimde bir gün öyle kocişten izşn alıp öğlene kadar yatmam lazımm.harika olurdu.:KK1::KK1:

ama canım yokkende silik çıkıyo.sen her şekilde kan testi yaptırcan neden idrarla oyalanasın ki.inşş hayırlısıyla gelsin bebişşş.

canım ya ateşin çok güzel kendi tablona göre yüksek gidiyor.inşallah hiç düşmeden devam eder böyle hayırlısıyla.bende 3 gündür ölçüyorum :KK52:21.ci 22.ci 23.cü günümde yani.hiç tiye almadan ölçüyom valla.ben 37.7 lerde 4-5 gün ateş böyle giderken adet olduğumda olduda.ondan güvenemiyorum pek:KK1:

sevcanımm iyiyim canım çok şükürr.yemekleri hallettim işte.bi bakim dedim kardelenimi merak ettim ama nerdeki daha gelmemiş 11.30 tu onun randevusu.:26:

cnm sen neden erken kalıyosun hergun ?? :))
ben bır ara senın gıbıydım.oğlene dek ısler bıterdı ama sımdı uykucu oldum.ozaman 6 da uyanıp uyumazdım eşim gıdene dek.ama sımdı öğlen oluyor.cnm senın de atesın super hadı hyrlısı ya guzel haberlrınızle sewınırı zınsallah.
ınsallah kardelenın randewusu ıyı gecmıstır musaıt olamadı belkı de.gelsın de meragımız gıtsın

cnm sen neden erken kalıyosun hergun ?? :))
ben bır ara senın gıbıydım.oğlene dek ısler bıterdı ama sımdı uykucu oldum.ozaman 6 da uyanıp uyumazdım eşim gıdene dek.ama sımdı öğlen oluyor.cnm senın de atesın super hadı hyrlısı ya guzel haberlrınızle sewınırı zınsallah.
ınsallah kardelenın randewusu ıyı gecmıstır musaıt olamadı belkı de.gelsın de meragımız gıtsın

X