Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ohh canım valla ne güzel yapmışsın.benimde bir gün öyle kocişten izşn alıp öğlene kadar yatmam lazımm.harika olurdu.:KK1::KK1:

aldım ablacım msjını.ben haber ederim bitince.öptmm.

ama canım yokkende silik çıkıyo.sen her şekilde kan testi yaptırcan neden idrarla oyalanasın ki.inşş hayırlısıyla gelsin bebişşş.

canım ya ateşin çok güzel kendi tablona göre yüksek gidiyor.inşallah hiç düşmeden devam eder böyle hayırlısıyla.bende 3 gündür ölçüyorum :KK52:21.ci 22.ci 23.cü günümde yani.hiç tiye almadan ölçüyom valla.ben 37.7 lerde 4-5 gün ateş böyle giderken adet olduğumda olduda.ondan güvenemiyorum pek:KK1:

sevcanımm iyiyim canım çok şükürr.yemekleri hallettim işte.bi bakim dedim kardelenimi merak ettim ama nerdeki daha gelmemiş 11.30 tu onun randevusu.:26:

selinam cok sagol canım inş ama seninde yüksek gidiyo ya inş güzel haberler alırız senden...o zaman canım bende cok umutlanmayım her an düşebilir ya da yüksek ateşlede adet olabilirim hepimiz hakkında hayırlısı olsun inş sende bende derinimde ve diger kızlarda güzel haberler verebiliriz hayırlısıyla...

sevcanım agzından bal damlıyo canım ya cok sagol inş dedigin gibidir tabi hayırlısı olsun cokta umutlanmak istemiyorum...rabbim yüzümüzü güldürür inş...ben diger hamililegimde 36.5 anlamıştım bu sefer daha yüksek gidiyo inş sonuda güzel olur canım...
inşallah cnm yaaa.benım de oyle anlaşılmıstı hadı bakalım bebişin senledır ınşallah amınnnn.

kızlar sız yazın ben çamaşır asıyım su camaşırlığa gelırım o zaman cewap yazarım :KK66:))

cnm sen neden erken kalıyosun hergun ?? :))
ben bır ara senın gıbıydım.oğlene dek ısler bıterdı ama sımdı uykucu oldum.ozaman 6 da uyanıp uyumazdım eşim gıdene dek.ama sımdı öğlen oluyor.cnm senın de atesın super hadı hyrlısı ya guzel haberlrınızle sewınırı zınsallah.
ınsallah kardelenın randewusu ıyı gecmıstır musaıt olamadı belkı de.gelsın de meragımız gıtsın

canım eşim için erken kalkıyorum sabah kahvaltı hazırlıyorum.o gidincede bende uyku fln kalmıyo.uykum çok gıcıktır benim pazar günü bile bişeyden ötürü uyandıysam uykuya devam edemem.hafta içide alıştım artık erken kalkıyorum.sonra işler fln öğleden sora 1 saat kestiriyom ama hiç dinlenmiş gibi olmuyorum daha sersem oluyorum.sabah uykusu gibi olmuyo yanii.hıı o 37.7 olan aşılama yıpıldığı aydan sonrakiydi sanırım tam hatırlamıyorum ama bu ay değil yanii:KK1:4-5 gün 37.7 çıkmıştı adetimde 2 gün gecikmişti o ateşle çok ümitlenmiştim çünkü önceki aylarda ölçüyordum 36.6nın üstünde bi ateşim olmamıştı.ama foss yani adet oldum adetimin ertesi günü düşmüştü ateşimm.o yüzden güvenemiyorum canım ya.laf olsun diye ölçüyom işte sabah 3gündür.
21.ci gün 36,8
22.ci gün 36,7
23.cü gün 36,8 :KK1::KK1::KK1:çok uzun bi tablo oldu ama neyseee:KK1::KK1::KK1:

inşallah cnm yaaa.benım de oyle anlaşılmıstı hadı bakalım bebişin senledır ınşallah amınnnn.

kızlar sız yazın ben çamaşır asıyım su camaşırlığa gelırım o zaman cewap yazarım :KK66:))

amin canım amin inş...tamam sevcanım kolay gelsin asta gel:))

selinam sesin cıkmıyo canım nasılsın...

iyiyim canım ya.kardelenimi aradımda.yarım saat öncede aramıştım meşgule atmıştı.ben randevusu 11.30 biliyodum 16.30 muş tam muayenede aramışım :KK1::KK1:yeni konuştuk şimdi.dr dan çıkmış.küçükte olsa kese görünmüş sanırım geç döllenme demiş dr u.kalp atışları içinde hayırlısıyla 15 gün sonraya çağırmış.gelince daha detaylı anlatır zaten selamı vardı.

iyiyim canım ya.kardelenimi aradımda.yarım saat öncede aramıştım meşgule atmıştı.ben randevusu 11.30 biliyodum 16.30 muş tam muayenede aramışım :KK1::KK1:yeni konuştuk şimdi.dr dan çıkmış.küçükte olsa kese görünmüş sanırım geç döllenme demiş dr u.kalp atışları içinde hayırlısıyla 15 gün sonraya çağırmış.gelince daha detaylı anlatır zaten selamı vardı.

olsun canım ya yanlış hatırlamışsın demekki...ay cok sevindim maşallah keseyi görmüş ne güzel inş pıt pıtlarıda duyar hayırlısıyla...sagol canım haber verdigin icin a.s...

olsun canım ya yanlış hatırlamışsın demekki...ay cok sevindim maşallah keseyi görmüş ne güzel inş pıt pıtlarıda duyar hayırlısıyla...sagol canım haber verdigin icin a.s...

amiinn canım inşallahh sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik geçirir.belirti arıyodu ya arkadaşş bak geç döllenmeymiş bikaç gün sora mide bulantıları başlarda bi şikayet ederse....ben diceklerimi biliyomm:KK1:

hepinize slmlar hepimizin dileği anne olmak inşallah rabbim enkısa zamanda nasip eder :)

a.slm canım hoşgeldinn.Amiinn inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlarımızı gönderir.sen ne kadar zamandır istiyorsun?

derinim altta görüyorum canım hoşgeldin.nasılsın?

kızlar bana müsade örgü öreyim biraz.sezonu açtım da hırka örüyorum kendime :KK6::KK6::KK6:
kardelenim altta görüyorum seni.iyisin inşallah.öptm seni de.hoşçakalın kızlarr.hayırlı akşamlar hepinize.:80:

Selammm ben geldım...peloşum selınam ve sevcanım ıyı dıleklerınız ıcın sagolun kızlar.ıns dedıgınız gibi olur.ümitlı olmakla bırlıkte,daha cok tutmadıgını düsünuyorum valla ne yalan diyim.Allah biliyo bitek,ne desem bos ama hisler bu yönde...pelinim selınam ates ölcmeyı hic yapmadım ben ıns sızınkı gebelıkten yüksektr bu defa düsmez ıns.ben ikinizden de cok umutluyum.
Hanil hosgeldın.ıns sende ve hepımız birgün anne oluruz.

amiinn canım inşallahh sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik geçirir.belirti arıyodu ya arkadaşş bak geç döllenmeymiş bikaç gün sora mide bulantıları başlarda bi şikayet ederse....ben diceklerimi biliyomm:KK1:

kızlar bana müsade örgü öreyim biraz.sezonu açtım da hırka örüyorum kendime :KK6::KK6::KK6:
kardelenim altta görüyorum seni.iyisin inşallah.öptm seni de.hoşçakalın kızlarr.hayırlı akşamlar hepinize.:80:
inş canım...hepimiz aynıyız ama hemen belirti arıyoruz:)) inş cok zor gecmez hamileligi kardeloşumun...güle gile canım ne güzel ya bende örcem inş havalar sogusun bide işlerimi bitiriyim ondan sonra...güle güle selinacım görüşmek üzre öptüm....
hepinize slmlar hepimizin dileği anne olmak inşallah rabbim enkısa zamanda nasip eder :)

sellam canım hoşgeldin...amin inş...

Kardelenım hosgeldın cnm.
Kardelosum cnm,cok şükür keseyı görmuşşn canom oh MAAŞALLAH kuzum cok sevındım.15gun snrada pıtpıtları duyucan Allahın ıznıyle.mucuksss.

Selammm ben geldım...peloşum selınam ve sevcanım ıyı dıleklerınız ıcın sagolun kızlar.ıns dedıgınız gibi olur.ümitlı olmakla bırlıkte,daha cok tutmadıgını düsünuyorum valla ne yalan diyim.Allah biliyo bitek,ne desem bos ama hisler bu yönde...pelinim selınam ates ölcmeyı hic yapmadım ben ıns sızınkı gebelıkten yüksektr bu defa düsmez ıns.ben ikinizden de cok umutluyum.

canım asıl ben senden umutluyum...senin olma ihtimali daha yüksek inş mujdeli haberi verceksin derinim...nasılsın bu arada ...

derinim kardeloşum ben cıkıyorum kızlar sonra görüşürüz öpüyorum ikinizide...

iyi akşamlar kızlar
bu gün annem gitti çok moralim bozuldu
alışmıştım anneme ev bomboş kaldı sanki :KK43:
kardelencim gözün aydın keseyi görmüşsünüz dilerim hep güzel şeyler duyarsın doktorundan insan o masaya yatınca doktorun agzından ne cıkacak diye bakıyor hep güzel şeyler duy inş.
derincim inş. sende güzel sonuçlar alırsın canımcım
ebrar ablacım sende iyisin inş. banucuğun duasını okudum allah kabul etsin inş.
pek keyfim yok bu gün öptüm herkesi grş:KK43:

a.slm canım hoşgeldinn.Amiinn inşallah Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla evlatlarımızı gönderir.sen ne kadar zamandır istiyorsun?

derinim altta görüyorum canım hoşgeldin.nasılsın?

ben geçen yıl aralıktan beri istiyorum ama olmadı banada bu konuda yardım edersenız sewnrm siz neler yapıosunuz

canım eşim için erken kalkıyorum sabah kahvaltı hazırlıyorum.o gidincede bende uyku fln kalmıyo.uykum çok gıcıktır benim pazar günü bile bişeyden ötürü uyandıysam uykuya devam edemem.hafta içide alıştım artık erken kalkıyorum.sonra işler fln öğleden sora 1 saat kestiriyom ama hiç dinlenmiş gibi olmuyorum daha sersem oluyorum.sabah uykusu gibi olmuyo yanii.hıı o 37.7 olan aşılama yıpıldığı aydan sonrakiydi sanırım tam hatırlamıyorum ama bu ay değil yanii:KK1:4-5 gün 37.7 çıkmıştı adetimde 2 gün gecikmişti o ateşle çok ümitlenmiştim çünkü önceki aylarda ölçüyordum 36.6nın üstünde bi ateşim olmamıştı.ama foss yani adet oldum adetimin ertesi günü düşmüştü ateşimm.o yüzden güvenemiyorum canım ya.laf olsun diye ölçüyom işte sabah 3gündür.
21.ci gün 36,8
22.ci gün 36,7
23.cü gün 36,8 :KK1::KK1::KK1:çok uzun bi tablo oldu ama neyseee:KK1::KK1::KK1:
cnm ben de oyle uyuyamazdım esınle kahvaltıdan sonra işler bıterdı hemen ne guzel :)))))
guzel bır alışkanlık aslında.
cnm super senın de atesın ya hadı bakalım ınşallah haberler beklıyoruz sızlerden

astım ymgımı de yaptım cnm :KK66:)))

ohh ıyı hadı sukur gozumuz aydın :KK70: :KK70:

amın ınsallah cumlemızın

oh oh ellerıne saglık cnmm ya hamarat senii :KK70:

cnm umıtlerınızı yıtırmeyın hıcbırınız.ama cok da umıtlernmeyelım kı sonra uzulmeyın rabbım hyrlısını wersın ınşallah

Ay pelinim cıkmak zorunda kaldım yazamadan cnm ya...iyiyim kuzum sagol..senınde ısler bıtıyo hadı bakalım.ıns hamışsndir gebelıgını sıcacık evınde ayaklarını uzatarak gecırırsın cnm.icimden bı ses oldu dıyo.
Sevcanım aynen canım,ben olumsuza cok hazırım üzülmek yok.olmadıysa yine denicez galiba hayırlısı cnm.sen naparsın ?

cano az önce konuştuk zatende nie koruyosun allahın izniyle herşey güzel olucak korkma canım dualarım seninle
malesef çok ölü ve yaralı var

ikinizde delüsünüz kardeloş ve sen hemen bulantı olurmu be canom yerim seni :)))

sizede çok geçmiş olsun kardelenim çok şükür bişeyleri yokmuş .allahım hepsinin yardımcısı olsun dün gece konuştuğumuz gibi aslında :))

peloşum evet canım malesef yaa çok acı görüntüler insan korkuyo marmara depremide olursa yandık allahım hepimizi korusun
sende temizliğe başlamışsın allah kolaylık versin canım dikkat et kendine

ah ah artık hiç karşılaşamıyoruz malesef erken giremiyorum canım yaa

ablam ALLAHIM daha iyi etsin kuzun ve sen hep iyi olun
valla bende aynen kaç kez niyetlendim vakit erkendi sonrADA akşam oluncada rahatsız etmeyim dedim .
konuşuruz inşallah canım .buarada takma kafaya ya seni biliyoruz imkanın olsa girersin zaten

eboş geldide gece artık msnde takılıyorum kkya girsemde yazamıyorum pc çıldırtıyo beni cano açılmıyo filan .neyse konuşuruz sen şu önemli günleri geçirde

selinam msnden yazdım kuzum bu hafta vaktim olmadı hafta sonu bildiremedim bugün hallettim çok şükür .bu hafta garibe okuyoruz canım

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben iyiyim çok şükür
banuş naaptın kuzum iyimisin dün geceden beri
derinimde girmemiş bugün hayırdır inşaallah
sen ne diyon kanka yaaa,bi ara ağlama noktasına geldim,o kadar korktum ki.
neyse şükür göründü minik pıtırcık.

Selam canlar bugun kociş evde.o yuzden giremedım hemen...
Kardeloşum gtmedık köye cnm iyi de oldu bosver.hava dgsklıgı olacaktı aslnda o bakımdan iyi de,üşùtürüm diye de korkuyodm...daha gelmemışsn doktordan,hadı hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm...he bu arada dun senı ruyamda gôrdm hayır olsun...köşk balkonu gibi guzel bı balkoodaydın tek basına oturuyodun ve cok şıktın cano,kahverengı cok guzel bı elbıse vardı.sankı masada bırını bekler gibi oturuyodun cok hoştu...iceride de ebuş ve ben vardık bıde bıkac kişi daha onlar kımdı hatırlamıyorum.masada patates kızartması vardı ebuşla yiyoduk:)
ebrarım kacırdım senı kuzu dısarı ckcz şmdı de ve sanada dıyım yıne bu gece senı gôrdum ya,ikimız kurabyemsı bşyler yiyoduk hayır olsn inş.
Selinam daha yapmıyorum test merak etme cnm.ya ztn önce idrarda yapsamda her halukarda kanda baktırıcam cnm...kızıyorum bende testlerıme ama nedense eger varsa silikte olsa önce onlarda görme istegım var.hayırlısı.
iyi olmuş derincim,sen mutlu olarak geçirde zamanını,gerisi mühim değil.
bu arada rüyan hayra çıksın,acaba o balkonda bebişi bekliyo olmim
inşallah isteyen herkeze nasib eder rabbim,hepimiz kavuşalım bebiklerimize
derinim anlıyorum seni canım bende hemen test yapmayı düşünmüyorum gerci hic belirtimde yok bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...

sagol canım evet havalar güzel bende bugun butun camları sildim tülleri yıkadım cogu işlerim bitti sayıılır cok şükür banucum...

kardeloşum doktordan güzel haberlerle dönersin inş merakta birakma bizi gelince haber ver heemen canım...

selinam cok sagol canım ya yazdıklarınla cok mutlu ettin beni...canım temizligi tedbirli yapmaya calıştım aa yinede biraz yordum kendimi koltukları cekmekten itmekten tül asmaktan inş varsada rabbim korusun hepimiz hakkında hayırlısı olsun tamam ekliyorum canım...ama bugun ölcemedim avde kalmadım oyuzden...
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?

ay eboşum ya allah korusun öyle şeyler getirme aklına canım...evet ya cok kayıp ve yaralı varmış allah yardımcıları olsun hepimizi felaketlerden korusun inş...sagol canım kolayladım cok şükür ufak işlerim kaldı dikkat etmeye calışıyorum canım...

canım rüyan hayra cıksın inş...canım inş idara testinde kopkoyu bir cizgi görürsün hayırlısıyla...hepinizi öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın...kimsede yok gelsenizde biraz sohbet etsek...:KK31:
canım,inşallah bu tabloyla pozitifi görürsün,güzel görünüyo şu anda.
gorduk teyzesı gorduk :))))))) allah sana da nasıp etsın ınşallah.eşim havalarda cnm dedıgın gıbı ınemıyo asagıya :)))
senden de umıtlıyız bu ay hadı ınşallah

ınşallah cnm sağolasınnn.aa cnm ama hep o kosturuyo kıyamıyo ınsan.hep anlıyo zaten :)))))) benden titiz adam :KK70:

sağolasın teyzemisssss..ewet ablam msnde paylaştım senle haberlerı sağolasın :KK66:)))

sağol cnm pipilerımız meşhur oldu :KK70: :KK70: amın sen de kavuş ınsallah sağlıkla...

inşallah teyzoşumuş allahın ıznıyle ...

sağol cnm amın ınşallah.darısı kısa zamanda nsana olur ınsallah

sana da hyrlı gunler cnmmmmm.
bız de senı opuyoruz teyzecık ıyısın ınşallah???
selina güzel bulmuş,tescilli pipiler:KK1::KK1::KK1:
ohh canım valla ne güzel yapmışsın.benimde bir gün öyle kocişten izşn alıp öğlene kadar yatmam lazımm.harika olurdu.:KK1::KK1:

aldım ablacım msjını.ben haber ederim bitince.öptmm.

ama canım yokkende silik çıkıyo.sen her şekilde kan testi yaptırcan neden idrarla oyalanasın ki.inşş hayırlısıyla gelsin bebişşş.

canım ya ateşin çok güzel kendi tablona göre yüksek gidiyor.inşallah hiç düşmeden devam eder böyle hayırlısıyla.bende 3 gündür ölçüyorum :KK52:21.ci 22.ci 23.cü günümde yani.hiç tiye almadan ölçüyom valla.ben 37.7 lerde 4-5 gün ateş böyle giderken adet olduğumda olduda.ondan güvenemiyorum pek:KK1:

sevcanımm iyiyim canım çok şükürr.yemekleri hallettim işte.bi bakim dedim kardelenimi merak ettim ama nerdeki daha gelmemiş 11.30 tu onun randevusu.:26:
11.30 olanı ben iptal ettimdi,neyse zaten öyle de böyle de geçti zaman.
ya geç döllenme muhtemelen dedi ama bilemiyorum ki,4+6 şu an dedi,bolca istirahat etmemi söyledi
şu an için her şey yolunda çok şükür.

Kardelenım hosgeldın cnm.
Kardelosum cnm,cok şükür keseyı görmuşşn canom oh MAAŞALLAH kuzum cok sevındım.15gun snrada pıtpıtları duyucan Allahın ıznıyle.mucuksss.

iyi akşamlar kızlar
bu gün annem gitti çok moralim bozuldu
alışmıştım anneme ev bomboş kaldı sanki :KK43:
kardelencim gözün aydın keseyi görmüşsünüz dilerim hep güzel şeyler duyarsın doktorundan insan o masaya yatınca doktorun agzından ne cıkacak diye bakıyor hep güzel şeyler duy inş.
derincim inş. sende güzel sonuçlar alırsın canımcım
ebrar ablacım sende iyisin inş. banucuğun duasını okudum allah kabul etsin inş.
pek keyfim yok bu gün öptüm herkesi grş:KK43:

cnm ben de oyle uyuyamazdım esınle kahvaltıdan sonra işler bıterdı hemen ne guzel :)))))
guzel bır alışkanlık aslında.
cnm super senın de atesın ya hadı bakalım ınşallah haberler beklıyoruz sızlerden

astım ymgımı de yaptım cnm :KK66:)))

ohh ıyı hadı sukur gozumuz aydın :KK70: :KK70:

amın ınsallah cumlemızın

oh oh ellerıne saglık cnmm ya hamarat senii :KK70:

cnm umıtlerınızı yıtırmeyın hıcbırınız.ama cok da umıtlernmeyelım kı sonra uzulmeyın rabbım hyrlısını wersın ınşallah

kızlar hepinize teşekkür ederim.
rabbim aynı sevinci bütün arkadaşlarıma yaşatsın inşallah.
çok fena başım ağrıyo,fazla kalamıcam,size bakayım diye girdim,öpüyorum herkezi.
dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?

X