Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

banummm pıhtılaşma topicinde peşinden geldim ama gitmişin cano...haniii kardelende gitmiş tüh...neyse bende kaçıyom zati..anneannem hasta onu görmeye gitcez annenmle...öptüm hepinizi.
az kaldım orda karşılaşamadık.
kızlar VANDA deprem olmuş baya büyük malesef ALLAHIM yardımcıları olsun inşallah çok kayıp yoktur
Var canım var Allah yardımcıları olsun.
derincim,yaptırcaksan kan testi yaptır canım,senin idrar testlerine pek güven olmuyo ama inşallah pozitif olcak,ben öyle hissediyorum.

galiba enkaz altında kalanlar varmış cano.
rabbim yardımcıları olsun.

ben yarın gitcem ama çok korkuyorum kanka yaaa,midemde öyle aman aman bulanmıyo zaten,bi tuhaflık var sadece,ne olduğunu anlamadım bende,hayırlısı
sevcancım,pipişler hayırlı olsun,rabbim sağlıkla kavuştursun oğluşlarına.
banucum,kardelencim,gökçecim,sizleri de öpüyorum kızlar,tabi diğerlerini de.
Kız sende hüsnü kuruntu yapma inşallah güzel haberler alıcan.
Merhaba kzlar nasılsınız?
Deprem haberlerini takip ediyoruz bizde.Eşimin arkadaşları ve yeğeni vardı Van da.Çok şükür iyiymiş hepsi.Yalnz 6.6 dan 7.2 ye yükseldi şiddeti hatta 8 9 dan bahsediliyo merkezde.Taa Amerika daki adam biliyo burdaki depremin şiddetini bizimkiler hala karar veremedi merkez neresi şiddeti kaç :KK50:
Hiç sorma valla onlr biliyor biz hala kem küm sizede çok geçmiş olsun.
canım ya görmeden cıkmışım kusura bakma...iyiyim yok ya daha bitmedi son rutuşlar yapılcak yarın ama ben bugun temizlige başladım...sen nasılsın canım...

iyiyim canım sagol...evet canım bu ay korunmadık ama hic sanmıyorum belirtim falan yok...seni ve gökceyi öpüyoruum...

canım ya agzından bal damlıyo cok sagol ama hic sanmıyorum belirtim yok ateşimde düşüyo galiba bakalım hayırlısı kardelencim...

oy oy oy yerim ben onları ya maşşallah pAşalarımıza...inş sonuna kadar her şey yolunda gitcek sevcanım seni ve yigenlerimi öpüyorum...

ay canım inş cift cizgiyi görürsün sen ne zaman hazır hissedersen kendini o zaman yap derinim rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla...

ebrarım bende şimdi sen yazınca haberim oldu ya izliyorumda kayıplar varmış allah rahmet eylesin...yaralılarada acil şifalar versin...rabbim yardımcıları olsun inş...

selam kızlar topik cok sakın hadi gelinde biraz sohbet edelim...
Kolay gelsin canım Allahtan havalar güzel gidiyor.
Banuş hosgeldın canım nasılsın?
Hoşbulduk canımcım.

Banum msnde bekledık cnm anladım bı sorun oldugunu.ama belkı buraya yazmsndır dıye bakmadm be kuzı .olsn gece gel bak he.

ay kızlar az once yazmayı unutmuşum :)))
hastaneye gıttık bugün bılıyorsunuz.ama gelınce yazamadım.3 gibi geldik zaten ewe.yemek telaşı fılan açamadım neti.
neyse gördük yawruları tescillendi.pipişkolarını gördük :))) dr fotoğrafını bile çekti birisinin :KK70: :KK70:
rahatları iyi dınlenmedeydıler.dr hoplattı öyle göründü pipi ancak :))))
her tarafını gosterdı kemıklerını v.s...4lü tarama yapıldı sonnuclAR kasımda.ınşallah ıyı gider herşey tek temennimiz bu.işte böyle çok güzel gelişimleri dedi drumuz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ay kızlar yemeği eşim yaptı ew işlerinde de benden daha cok yaptı.mısafırler geldı gıttı.yawrum şimdi uyuyor yanımda yogunluktan nasıl horul horul.bugun yoğunduk cunku.hastane yemek telaşı banyoda su kacıırma olayı wardı o cıktı bır de.adam fena yaniii.sabaha erkenden hortlamaz artık bu yorgunlukla. :)))
benım de sırtım batıyor ayakta kaldım cok.opüyorum hepınızı bugun gelmezsem ptesı gorusuruz.hepınızı öperizzz:21::21::21:

masallah canımm rabbim sağlıkla doğmalrını nasip etsin inşallah testlerde güzel çıkcak insallahh .

Bu gece büyük ihtimal gelemem annemler yolda geliyolar çokta eşyaları var yardıma gideriz büyük ihtimal.

Selamün aleyküm canım nasılsın.[/QUOTa.s canım iyiiym çok şükür ama 2 gündür kasıklarım yerinden çıkacak gibi agrı acı var temizlik yaparken üşüttüm galiba hiç böyle olmazdı

Selam canlar.kardelos,berrın şimdi de ben geldim kimse yok,sizi de kacırdım...
Kıslar biz birazdan tekirdaga gidiyoruz yarını orda geciricez kociş izinli.kv,ben falan gdyoruz temız hava almaya:)ôptm hepinizi.yoldan da yazarım mucuks.

X