Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ
ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN(İKİZLER ERKEK)
ELİF
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)

CİCİLİ(MERTİMİZ)

DİYCEK KELİME YOK ÇOK DUYGULANDIM

döv teyzesi,iyi döv,sıpa memleketine gitmeden gelmedi.
inşallah sağlıkla dünyaya gelirde,ben özellikle totosunu açcam sana
şimdi çıkıyorum,pıhtılaşmam olduğu için kendime iyi bi dr bulmam lazım.
dualarınızla bu güne geldik,inşallah bundan sonrasında da herşey çok güzel olur,hepimiz için

ehh kaldı geriye 10 abla git test yaptır bari de 9 kalsın geriye

bende çok duygulandım yaaaaaa,çok seviyorum sizi,çok mutluyum sizin gibi arkadaşlarım olduğu için.
sıkıntılı anımızda bulduk birbirimizi,inşallah bundan sonra hep mutluluklarımızı paylaşırız.

heyyytt dokunmayın yeğenime ben döverim sizi heee.
inşallah iyi bir dr bulursun canım Allahım yar ve yardımcın olsun hep.aminn hep dualarımızda olucaksında.görüşürüzz.zaten çok kalma artık pc başında.

naber ebrarcım hadi sıra sende seninde halayını çeekicezzz inşallah sırada kız herkes bu yıl sonuna kadar kapatıyoruz inşallah topiği kaç kişi kaldıki dimi?.
selam kuzen benmi yok canım
inşallah senin halayınla devam edriz kuzen
amin kuzum yaa inşallah sende buay patlat müjde
ayy evet yaa ebrar abla senin kırmızılardan ses yok.sende git bi kan verde senin içinde çoşalım yaaaaaaaa

ben ben hiç sanmıyorum kuzu

slm
nerden ne yazıcagımı kestıremıorum artık...
yumurtamın zayıf oldugundan dolayı serophene dıye ılac kullanmıstım ve yumurtam 22mm olustu ve doktorum gayet ıyı ve ılıskı gunlerı onerdı ve bız bu ılıskı gunlerınden oncedende beraber olduk ılıskı onerdıgı gunlerde ve daha sonrasıda normalde 12 ekımde adet olmam gerekıyor ama halen olmadım 2 gun once kan testı yaptırdım negatıf denıldı ve cok umıtlıydım ama halen adet olmadım bugun tam 5.gun ve kanda negatıf cıkmasına ragmen halen umıtlıyım bazı arkadaslarım dıyorkı gec dollenme de olabılır falan dıye ama ben kafayı yımek uzereyım bukadr hıc gecıkmezdı sanırım oyuzdende stresteyım stresımıde atamıyorum bugun 5.gun sadece yumurta kıvamında beyaz bır akıntı gelıyor herseferınde baska gelen gıden yok ve doktorum negatıf oldugunu soledı kanda ve tm dedı okdr yogunmusssonucta her muayenemde bende ucret öduyorum ınsan bakar buna ılac verdım adetde olmamıs kanda negatıf acaba neden gelmemıs adetı dıye dımı bı sebebı vardır ama nerdee doktora ayrı sınırlıyım sızce neyapmalıyım bana fıkır verebılırmısınız???

AYYY kıyarmıyım ben ona hiç ya nazlı olcak kuzu hayırlısıyla bi gelsin seneye rizeye geçerken gelip doya doya kokluycam onu ben
hadi hayırlısı canom ALLAHIM gtönlüne göre versin

ehh kaldı geriye 10 abla git test yaptır bari de 9 kalsın geriye
evet kuzu ya kaldık 10 inşallah düşecek hayırlısıyla
bende çok duygulandım tüylerim diken diken oldu hep olistede kalıp sonrada annişlere terfi etmen dileğiyle canom

kuzu kıyarmıtız ona yaa yesin teyzoşları onu

Kardelenim hayırlı olsun başı çektin inşallah geriside gelir.Hayırlı uğurlu olsun canım benim.

sen sen neden sanmıyon senn ????

selinam 10 yıl oldu kuzum yapmadığım şey kalmadı ama olmayınca olmuyo işte
demekki benim için bu hayırlı olursa şükür olmazsa sabır modundayım
inşallah olur ama benim herzamanki gecikme durumum oyüzdende çok kale almıyorum canım

kuzu şimdi arkadaş aradı bana geliyomuş sabah beri elektrikler yktu kalkıyım bir süpürge açıyım sonra konuşuruz olurmu güya bugün evdeydim bol bol muhabbet edicektim bak yine olmadı

slm canım hoşgeldin.yani yumurtlama geç olduysa adetin 2 gün geçince çıkmayabilir.yumurtan 22 mm olduğunda ayın kaçıydı canım.akıntıda adet öncesi olurmuydu önceden ?

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 kardelen5233+ aleyna84+ kardelen49+ SeLiNa23+

öptüm can arkadaşlarım görüşmek üzere

ama ama abla senin bikaç aydır düzenli geliyodu adetin gecikme olmuyodu.belki zamanı gelmiştir.gününde test yaptın çıkmamış olabilir.hadi kolay gelsin canım.inş en kısa zamanda senden de müjde alalım.bu arada ben en son 10 tane dua yı okuduğumu yazdım dimi sana msn de vallahi hiç hatırlamıyomda.okudum ama sana yazdımmı okudum diye.?

kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119:

kardelen cok tebrik ederim ALLAHIM sonunda kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH darısıda hepimizin başına olsun

MAŞALLAH deyerin cok iyi kan pıhtılaşmn için hemen iyneye başlaman lazım bana dr öyle demşti İNŞALLAH ALLAHIM hepimize böyle güzel haberler vermek nasib eder İNŞLLAH

slm canım hoşgeldin.daha çok yeni bebek isteğin inşallah çok bekletmeden gelir bebeğin.filmden bu kadar etkileniyosan zaten hiç girmicektin direk anestezi ile çektirmek en güzeli.yani bi çok doktor filmden sora ilişkiye girebilrisiniz diyor normal diyor ama 2-3 gün leke şeklinde kanama oluyo.ilk gün normal adet gibi nereseyde kanama oluyo sonraki 2-3 günde leke gibi zaten bu yüzden ilişkiye giremiyosun.bide filmden alınan radyasyondan ötürü o ay hamilelik önerilmiyo.hamile kalanda düşük riski olduğu söyleniyo.yani bu ay ertelesen öbür ay yine aynı durumdan ötürü 1 ay daha bekliceksin.film en doğrusu tedavinin en başında ama sen daha 3 aylık denemene dr un hemen buna başlaması garip geldi.en az 6 ay oda 35 yaş üstüysen.yoksa 1 yıllık korunmasız ilişkiden sonra başlıyor tedavi yöntemleri.hakkında hayırlısı olsun.

kızlar bana müsade öptüm hepinizi.Allaha emanet olun.
aleynam inşallah canım hepimiz böyle müjdeler verelim en kısa zamanda.öptm canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…