Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum eh ıste cnm hala kafam takık herseye boşver kuzu demek leke oldu.ne dıcem senın en fazla kac gun gecer kı cnm?belkıde bsy var yaa test yap bugun olmaz mı?
Bende ruyamda ebusumu gordum hayır olsun ıns.

Bende seni özledim kuzen eşin evdemi.

kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119:

Canım ya inşallah hepimiz tez vakitte kalalım sizde istafıyı verin inşallah:)

Kardeloş çatlıyorum valla kız ne zaman çııcak sonuç hadi ya.

inşallah canım aminn.ayy oynıcam nerdeyse de ezan okunuyo.Allahım okunan ezanların hürmetine kardelenime sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik ve sağlıkla mutlulukla yavrusunu kucağına almak nasib etsin inşallah.çok duygulandım ben yaa

Kardeloşum evet sevındıgımı biliyosn ztn kuzu.rabbım tamamına erdirsın sevıncımızı.
Banum,ben kv deyım kuzi eşim isgörüsmesine gitti kagıthaneye hotiçten cagırdılar.istinyepark şubesinı isticem olursa dıyo hayırlısı...ya cano belırtı derken agrm yoktu düne kadar ama bugun huzursuz bi agrı var solumda.ben agrı olmaynca catlama olmadımı dıye dusunmustm doktor asılamadan hemen önce bakmadı cunku asılama gunu agrımıstı bıtek.şmdı gene agrıyo .

Banum eh ıste cnm hala kafam takık herseye boşver kuzu demek leke oldu.ne dıcem senın en fazla kac gun gecer kı cnm?belkıde bsy var yaa test yap bugun olmaz mı?
Bende ruyamda ebusumu gordum hayır olsun ıns.
Hayır olsun güzel rüyalardan olsub.
kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119:
Çok sevindim yaa süperrrrrrrrr bir haber haydi halaya o zaman.64 64 64

rabbime binlerce şükürler olsun,rabbim isteyen herkeze versin,sizi çok seviyorum kızlar,ay ağlamak üzereyim yaaaa

zaten beni sizin heyecanınız duygulandırdı,yoksa bişeyim yoktu benim hiç

Hayır olsun güzel rüyalardan olsub.

Çok sevindim yaa süperrrrrrrrr bir haber haydi halaya o zaman.64 64 64

banum,annemle konuşuyodum canım,çok teşekkür ederim,rabbim sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasib etsin

Ağrımasın veya ağrısın hiç kendini kasma benim içimden bir ses tamamdır diyor ama görücez.benimde bu arada çatlatmadan sonra ağrım olmadı sebebide tek yumurta olmasıydı 3 4 olsaydı o zaman ağrı yapıyor takılma onlara.
İş konusuda inşallah hayırlısı olur.

Son düzenleme:
zaten beni sizin heyecanınız duygulandırdı,yoksa bişeyim yoktu benim hiç

banum,annemle konuşuyodum canım,çok teşekkür ederim,rabbim sağlıkla yavrularımıza kavuşmayı nasib etsin

rabbime binlerce şükürler olsun,rabbim isteyen herkeze versin,sizi çok seviyorum kızlar,ay ağlamak üzereyim yaaaa
Canım hakkında herşey inşallah güzel olur canım Allahım inşallah sağlıla kucağına almayı kısmet etsin inşallah çok sevindim inan çok sevindim topik sırada hadi bakalım:))))

Olleyyyyyy kardelos bayıldı mı sevıncten selınam sen verdın haberı hadı kendı haberını vermek de nasıp olsun kuzum...evvet tutun elımden

Naber ebrarcım hadi sıra sende seninde halayını çeekicezzz inşallah sırada kız herkes bu yıl sonuna kadar kapatıyoruz inşallah topiği kaç kişi kaldıki dimi?.

Olleyyyyyy kardelos bayıldı mı sevıncten selınam sen verdın haberı hadı kendı haberını vermek de nasıp olsun kuzum...evvet tutun elımden

kardelenim kocasını arıcaktı sonrada annesini.ikimiz bi yandan bakıyoduk zaten sonuçlara.bana sen yazadur topiğe dedi.Allahım inşallah herkesle benimde böyle güzel haberler vermemi nasip eder inşallah.:118::118::118:

yok kız,bayılmadım da,tlfn trafiği oldu
Naber ebrarcım hadi sıra sende seninde halayını çeekicezzz inşallah sırada kız herkes bu yıl sonuna kadar kapatıyoruz inşallah topiği kaç kişi kaldıki dimi?.

inşallah banucum,inşallah,rabbim çok kısa zamanda nasib etsin.

İnşallah selina inşallah kendi haberinide ver bu ay bizlere.

ayy evet yaa ebrar abla senin kırmızılardan ses yok.sende git bi kan verde senin içinde çoşalım yaaaaaaaa

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::129::129::129:
buda minik sıpaya teyzesinden bizi çok beklettiği için :76::76::95::90::90:
şükürler olsun kardeloşum tekrardan gözümüz aydın canım ALLAHIM sağlıkla tamamına erdirsin hayırlı bir evlat olsun canım

İnşallah selina inşallah kendi haberinide ver bu ay bizlere.

amin canım inşallah hayırlısıyla hepimiz verelim böyle haberlerii.bu sene sonu inşallah başka topik adı altında buluşuruzz yaa evet fazla kişi kalmadıkk.kızlarr çalışma zamanlarındakiler.çok çalışın hee bu sene kalmasın hamile olma yolcusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…