Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ballons8.gif

guirlande.gif

ligne_ballons.gif

b19.gif

ani2142.gif

tebrık ederım kardeloşum allah analı babalı büyütsün cok sevındım:)

teşekkürler boncuğum,çok güzeller,ellerine sağlık,inşallah hepimiz için yapılsın bu kutlamalardan.

kızlar bi bakıyım ddim hamile var galiba kardelen cok tebrik ederim ALLAHIM tamamına erdirsin kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH

sen napıyodun tedavi falan mı yoksa dogal yolla mı

Son düzenleme:
kızlar bi bakıyım ddim hamile var galiba kardelen cok tebrik ederim ALLAHIM tamamnına erdirsin kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH

sen napıyodun tedavi falan mı yoksa dogal yolla mı

teşekkür ederim aleyna,rabbim en kısa zamanda sana ve isteyen tüm arkadaşlarıma da nasib etsin,sağlıklı devam etmesi için dua edin lütfen.
benimki doğal oldu canım,tüp yaptırcaktık,bazı sebeplerle ertelendi,ocaktan sonraya bırakmıştık.ben bi kaç aydır sadece manevi tedavi oluyodum,hatimler falan,bi adet öncesinde de kendi kendime klomen kullanmıştım ama üstüne adet oldum.

teşekkür ederim aleyna,rabbim en kısa zamanda sana ve isteyen tüm arkadaşlarıma da nasib etsin,sağlıklı devam etmesi için dua edin lütfen.
benimki doğal oldu canım,tüp yaptırcaktık,bazı sebeplerle ertelendi,ocaktan sonraya bırakmıştık.ben bi kaç aydır sadece manevi tedavi oluyodum,hatimler falan,bi adet öncesinde de kendi kendime klomen kullanmıştım ama üstüne adet oldum.

sagol canım ALLAHIM hepimizede nasip etsin İNŞALLAH

en güzel tedavi menevi tedavi ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH

takviminde yazıyo gercekten okdar kilo verdin mi sen

Slm kızlar iyi akşamlar hepinize
Pelinim bende iyiyim cnm sağolasın,senin petek işlerin bitmedi mi hala yaa insan sinir oluyor beklemek daha yorucu yaa

sagol canım ALLAHIM hepimizede nasip etsin İNŞALLAH

en güzel tedavi menevi tedavi ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH

takviminde yazıyo gercekten okdar kilo verdin mi sen

68 i gerçekten gördüm ama mersin e gidince iki kilo geri aldım,iştah patlaması yaşamıştım,halen de devam ediyo malesef,ama kanda da pozitif olursa hamilelik diyetisyenine gitcem inşallah.

canım arkadaşlarım geçmişe bakamadım daha sonra inşallah şimdi çıkmam gerek kocişim evde geç gidicek .
kardeloşumun testi merak ettim girdim zaten dündende emindimde bu test çok daha belirgin hadi yarın kan testinden sonra kopucaz inşallah
hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere darısı hepimizin başına ben inanıyorum buyıl hamişlik yılı yıl bitmeden birçok müjde alıcaz sırada derinim ve selinam var sonrada kardelenim ve banum sonra hepimiz inşallah ........:KK55:
Amin canımda sıraya kendinide alsan ya hhı kızıyorum ama almayınca)
sen hiç kendini katma zaten,sakın sakın a
inşallah sende hamilesindir canım,bütün kalbimle isterim bunu
Amin inşallah kardeloş dimi o kendini katmasın.
Banuşş senın ruyada hayıra cıksın kız hadı ıns gercekten bebıs gelıyodur kuşum!mucks.
Selınam sagol cnm ıns dedıgın gıbı ruyam gercek olur.
Sagol kardeloşum ruya iste ama ınsan etkılenıyo.
Ebuşummmmmmm kardeloşun dedıgı gıbı sakın katma he kendını delüm.ben diliyorum ki en en en en ennnnnnn başta sen ve banum versin haberı kuşum canı gönulden ıstıyorum.amin.
Amin derincim hayırdır neden canın sıkkın kuzen.

canım arkadaşlarım geçmişe bakamadım daha sonra inşallah şimdi çıkmam gerek kocişim evde geç gidicek .
kardeloşumun testi merak ettim girdim zaten dündende emindimde bu test çok daha belirgin hadi yarın kan testinden sonra kopucaz inşallah
hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere darısı hepimizin başına ben inanıyorum buyıl hamişlik yılı yıl bitmeden birçok müjde alıcaz sırada derinim ve selinam var sonrada kardelenim ve banum sonra hepimiz inşallah ........:KK55:
ayy ablacım bence ve bütün arkadaşlarımın fikriyle birinci sırada sen ve banu varsınız.ben şahsen daha 2 yıllık beklemedeyim.öncelik sizlerindir.inşallah Rabbim hayırlısıyla önce sizlere nasip etsin bebişlerinizi.baksana benim prof. hamile şimdi bende olursam işler kalır :KK1::KK1:ikimizde izine çıkamayızz:KK1::KK1:ama kardelenimle dünür olmayıda hep istemişimdirrrr.hayırlısı inşallah..
mrb selina23 2,5 yıllık evliyim.2 yıldır bebek sahibi olamıyoruz.geçtiğimiz mart ayında hamileyim diye sevindim derken talihsiz bi dış gebelik geçirdim.ölümden döndüm.sağ tüpüm alındı ameliyatla.geçen ay da klomen+ çatlatma iğnesine başladık.bu ay bi faydası olmadı.bakalım hayırlısı bekliyoruz.senin ne zamandır olmuyo.

mrb canım.hakkında hayırlısı olsun inşallahh tedavinin sonucunu pozitif alırsın inşallah canım.bende 2.5 yıla yakın olucak evliliğim.2yıla yakındırda deniyoruz.1 negatif aşılamam var.geçen ay klomen kullandım sonuç negatif.bu ay da kullandım sonuç belirsiz bu ay sonu belli olur inşallah.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah canım.güzel haberlerini beklerim yani.

selam kızlarr.ben geldim kimsecikler yok.ay içim içimi yiyo kardelenimi arasammı aramasammı kocişi yanındaysa yada tam dr daysa yada kanı veriyosa şuan diye bi arayamadım.çatladımmmmmmmmmm.Allahım inşallahh kardelenime güzel sonuçlarla gelmesini nasip etsin.sonuna kadar sağlıklı bir hamileliği olsun inşallahhhh.

slm kızlar herkes iyidir inş.
kardelen5233 cüm canım hayırlı olsun inş kandada netleşir saglıklada kucagına almak nasip olur darısı diger arkadaşlarımın başına olsun inş..
uebeşlim inş sende kalp atışını duyarsın canım antibiotik içinde canını sıkma sonuçta dr senin durumuna göre ilaç verir

ayy ablacım bence ve bütün arkadaşlarımın fikriyle birinci sırada sen ve banu varsınız.ben şahsen daha 2 yıllık beklemedeyim.öncelik sizlerindir.inşallah Rabbim hayırlısıyla önce sizlere nasip etsin bebişlerinizi.baksana benim prof. hamile şimdi bende olursam işler kalır :KK1::KK1:ikimizde izine çıkamayızz:KK1::KK1:ama kardelenimle dünür olmayıda hep istemişimdirrrr.hayırlısı inşallah..

mrb canım.hakkında hayırlısı olsun inşallahh tedavinin sonucunu pozitif alırsın inşallah canım.bende 2.5 yıla yakın olucak evliliğim.2yıla yakındırda deniyoruz.1 negatif aşılamam var.geçen ay klomen kullandım sonuç negatif.bu ay da kullandım sonuç belirsiz bu ay sonu belli olur inşallah.Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah canım.güzel haberlerini beklerim yani.

selam kızlarr.ben geldim kimsecikler yok.ay içim içimi yiyo kardelenimi arasammı aramasammı kocişi yanındaysa yada tam dr daysa yada kanı veriyosa şuan diye bi arayamadım.çatladımmmmmmmmmm.Allahım inşallahh kardelenime güzel sonuçlarla gelmesini nasip etsin.sonuna kadar sağlıklı bir hamileliği olsun inşallahhhh.
inşallah canım da,daha çıkmadı sonucum malesef.
slm kızlar herkes iyidir inş.
kardelen5233 cüm canım hayırlı olsun inş kandada netleşir saglıklada kucagına almak nasip olur darısı diger arkadaşlarımın başına olsun inş..
uebeşlim inş sende kalp atışını duyarsın canım antibiotik içinde canını sıkma sonuçta dr senin durumuna göre ilaç verir

teşekkür ederim gökçecim,amin inşallah.
güzel kızını öpüyorum

Canım ya inşallah hepimiz tez vakitte kalalım sizde istafıyı verin inşallah:)
inşallah canım da,daha çıkmadı sonucum malesef.

teşekkür ederim gökçecim,amin inşallah.
güzel kızını öpüyorum
Kardeloş çatlıyorum valla kız ne zaman çııcak sonuç hadi ya.

Derincim nasılsın canım moralin düzeldimi varmı kız belirti?.
Ben daha sdet olamadım ama karnım çok ağrıyor kuzen dün leke gibi geldi sonra git bu demekki geliyor benimki.

İyim banuşum sen napıyosn cnm.özledım senı kuşum hee.
Of ya inş 1bucuktan önce cıkar kardeloşum hadi hayırlısı.sonuc gelsnde kopalım artık yaaa.ama ben arkadaslar gıbı bebısler balonlar eklıyemıyom malum o yuzden k.bkma smdıden kusum 64ümù yazar halayımı cekerım anca :KK60:bu gulucuk de 60 hehe.ezberlyorm.

İyim banuşum sen napıyosn cnm.özledım senı kuşum hee.
Of ya inş 1bucuktan önce cıkar kardeloşum hadi hayırlısı.sonuc gelsnde kopalım artık yaaa.ama ben arkadaslar gıbı bebısler balonlar eklıyemıyom malum o yuzden k.bkma smdıden kusum 64ümù yazar halayımı cekerım anca :KK60:bu gulucuk de 60 hehe.ezberlyorm.

ay güldürdün beni heeee,olsun canım,hiç sımıle olmasada çok sevindiğini biliyorum

X