Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hayır,selam alıyoruz mutlaka ama gelip selam verip giden ve bidaha dönmeyen ve bizim yazdıklarımızın havada kaldığı o kadar çok vaki oldu ki,o yüzden bişey yazmadım ben.

sende doğru sölüyorsun cnm bende her zama giremiyorum girincede cvp bekli. iştee misafirlikteyim sınırlı yazabiliyorum

Kardeloşum benım,sen nıye cıkmadın?üsüyosun mu yoksa.bı hava alırdın.benımkıde cıktı işyerıne gıttı alacagı vardı ıns verırler ya.bende oturuyorum iste.
Hg sanada tekrar selam cipskola,sen anlatmadın ne kadarlk evlısn ne zamandr bebıs ıstıyosn?

tekrar geldim şimdi selam kızlarrrrrrrrr:)

yok canım,o çıktı mı saatlerce yürüyerek dolaşır,ben o kadar ayakta kalmim dedim.

cnm ben 2 yıllık evliyim bi boşgebelik gecirdim malesef ... 1 senedir olmuyor bakalım kısmetse dr. takibine başlıyca. salı gunu

cnm ben 2 yıllık evliyim bi boşgebelik gecirdim malesef ... 1 senedir olmuyor bakalım kısmetse dr. takibine başlıyca. salı gunu

hayırlısıyla olur inşallah,çok strese girme,neticede hamile kalabiliyorum diye rahatlat kendini.
biliyorum söylemesi çok kolay,yapması zor bi durum ama denemeye çalışmalı.

Kardelosum dogru cnm ıyıkı cıkmamışsn o zaman..yat dınlen be kuşum pc de kalma böyle bak.hadı kımse yok ztn.
Cipskolam ıns rabbım cok bekletmeden ilk tedavıde nasıp eder cnm.

mrb arkdşlr.adetimin 3.günü doktora gttm estradiol 24,65 fsh 4,29 lh 6,69 çıktı.doktor lh hormonum fazla salgılandığını adet düzensizliği yapmadığı sürece sorun olmucanı söedi.bebeğim olmasına engel bi durum mu bu.1yıldır çocuk istyrm ollmadı.dr 6aydaha geçsin sonra rahim filmi çekelim.tedavi gerekirse ozaman yapalım dedi.ama endişelendim artık.zaten hashimato hastasıyım.hormonların çok şükr normal seyrediyor.ama LH BÖLE ÇIKINCA MORALİM ÇOK BOZULDU.sizce hamile kalmama sebebeim olabilir mi.dr neden 6ay daha beklio anlamıorum.sizin de aynı durum var mı.ltfn yardımcı olun

Ah peloşum ıns şu petekler hemen yapılır ya...cok sinir bozucu.ins senınde bebısın bu ay gelır kusum kardeloş gibi sevindirirsin bizi.bak ezan okunuyo ıns kabul etsn rabbım...
Kızlar ya ben daha ônce catlama ıgnesı vuruldugumda göguslerde sislık falanda olurdu,kasıklarımda agrı sızı olurdu şmdı hicbırı yok,olmadım sankı.sadece solda hep bı dolgunluk hissı var.

İnşallah bebişe alamet bunlar derinim
Geçmiş olsun canım antibiyotik olayını bilmiyorum dr un yönlendircektir zaten.Herşey güzel olucak inşallah.Derdanurda hamileliğinin son zamanlarında annesi için çok üzülüyodu çok şükür anneside iyileşti bebeğide kollarında seninde öyle olucak Rabbimin izniyle
Çok güzel bi rüya görmüşsün derinim bebek emzirmek bebeğe işarettir ikinci müjde sende gelcek inşallah
sen hiç kendini katma zaten,sakın sakın a
inşallah sende hamilesindir canım,bütün kalbimle isterim bunu

Bencede yaa bu hatun hiç kendini katmıyo hesaba.O kadarda diyorum biz senle dünür olcaz diye inanmıyo bana

Kardelenim tebrik ederim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin gayet açık bi şekilde görünüyo bu sefer gördüm
Buda benden hayırlı olsun canım arkadaşım

Öylemı dersın kardelenım ıns cnm.ruyamda öyle ıste hayırlısı inş kuzum.of bu aksam cok cnm sıkkın,rabbim hepımıze ferahlık versın.

çok teşekkürler kardelencim,çok tatlı bir resim,inşallah yakında tüm topic arkadaşlarımıza göndermek nasib olur.

yok canım,o çıktı mı saatlerce yürüyerek dolaşır,ben o kadar ayakta kalmim dedim.
hheeee ben demiştim sana yazacam diye kızlar bugün kardelloşumla konuştuk beni önce kayra snra tutiş sandı anlattıda anlattı en son teli kapatmaya yakın ben olduğumu anladı kafasıda zaten bi karış karışmış bende dedimki kardeloş hamiş kalınca balık hafızalı olmuşsun bütün herkese diyecem dedim ve dedim oleyyyyyyyyyyyy
hadi kardelen49 inşallah sende haber verecen elini çabuk tut yoksa dünür olamazsın
Öylemı dersın kardelenım ıns cnm.ruyamda öyle ıste hayırlısı inş kuzum.of bu aksam cok cnm sıkkın,rabbim hepımıze ferahlık versın.
derinim nasılsın gerçi sesin iyi geliyodu umrım inşallah bu ay sende müjde verecen

ahanda bakkk saat 10 dediğimi yaptımmm ohhh ohhhh

ya birsencim,yapılır mı bu şimdi yaaa,ağlarım bak.
kızlar ben tlfndaki sesleri ayırt edemiyorum,kızları hep birbirine benzetiyorum,hele başka no dan arıyolarsa bana isimlerini de söylemiyolarsa böyle oluyo işte.
kayra tutiş ve birsenin konuşma tarzına kadar benzettim yaaa,yuh bana

Napıyım Birsenim olmuyo valla çalış çalış daral geldi çalışmadan olmazmı bu yaaw:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…