Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Günaydınnnnnn canlarım..ay rabbım hayırlara cıkarsın cok guzel bı rüyayı görerek uyandım,uzun surerdı belkı ama korayn horlamasından uyandım offf!kardelosum gunaydın.

hayırlı sabahlar kızlar,hepimiz için çok güzel bi gün olur inşallah
kızlar benim size bi haberim var,daha tam emin değilim ama söylemeden de duramıcam,dualarınıza çok ihtiyacım var,lütfen çok dua edin,daha önce hiç idrarda pozitifi görmemiştim ben
ama artık gördüm,sanırım ben hamileyim,yani inşallah

biraz görmemiş gibi tüm testleri koydum ama,kusura bakmayın,ilkini dün akşam yaptım,bi tanesi de(yeşil olan)ovulasyon testi,büyük olanı ve onun altındaki maviyi sabah mişiyle yaptım
ben yanlış görmüyorum değil mi?

Ayy kardelosum bırsuru yazdm gttı suanda msndekı sevıncımı bılıyosn zaten öyle mutluyum kıı Allahım kandada kesın olsun.hemen halaya baslıyorum,bomba etkısı olcak herkese olleyy ay telden smıle cok zorr

derincim,teşekkür ederim canım,işin doğrusu daha bişey kesinleşmediği için ben aşırı heyecanlı değilim ama genede çok mutluyum,inşallah vardır,benimledir artık bebeğim,dört seninen sonunda rabbim nasib eder inşallah

Canım cok sevindim İnşallah hamilesin ama git hemen kan testi ver kesinleşşin canım benim inşallah güzelim kandan sonra halay cekelim :)

Kızlar dün doktora gittim bende korkudan bakamadım monütöre doktor haa maşallah dedi ondan sonra baktım büyümüş kese bebeği nokta kadar gördük ama yine alttan gördük 5+ 5 teydim dümn. Kalp atışı için daha küçük dedi haftaya cağırdı yine yani hala çok sevinemiyorum Rabbim kalp atışlarını duymamı ve büyüyüp doğmasını nasip etsin inşallah

Bu hafta zor gececek Babam salı günü Bronoskobi ile biyopsi alanacak zor bir işlem Hepinizden dualarınızı bekliyorum Allahım kolaylıkla biter sonuçlarda temiz çıkar inşallah ondan sonra belki bitaz rahatlarım kızlar. Bu arada bende mantar varmış dün fitil vedi akşam yaptım hala yanma var demekki baya bir mantar varmış. İnşallah bebişe zararı olmaz

İdrada bol bol lokasit cıkmış muhtemelen antibiyotik verir ama kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum onu da

Sevcan ban randuvu vermeselerde giderim beklerim valla zaten Düzgün bey biliyo benim ne kadar korktuğumu ve merak ettiğimi alırda kontrole muhtemelen canım.

Ebrarcım dün aradın Allah razı olsun canım. Ben duaları okurum Rabbim inşallah kabul eder.

Hadi hayırlı olsun inşallah kalp atşınıda duyarsın antibiyotik verdiyse iç içmemen daha fena çünkü baban için inanki her namazda dua ediyorum inşallah temiz çıkar kendine dikat et canım.
Günaydınnnnnn canlarım..ay rabbım hayırlara cıkarsın cok guzel bı rüyayı görerek uyandım,uzun surerdı belkı ama korayn horlamasından uyandım offf!kardelosum gunaydın.
Bende derincim güzel bir rüya gördüm.

Kardeloş valla çok belirgin canım hadi git kanda verrr halayı çekelim dualarımızdasın canım zaten dün gece hep aklımdaydın alakramaz açtım valla hadi kız kalk git hastahaneye.Smilee çıkmıyoo sinir oldum ya.

Kızlar bu gece hiç kimseler yoktu çatlayın bizde ebuşla msn de çok güldük:::)))))))Gelmesseniz böyle olur.
of ya şu msn sohbetlerine rastlayamadım bi türlü catladım artık yani :))
sorma canım ya salı günü gelebilirlermiş inş...soguktan gripimde iyileşemedi dünde başım catlıycak gibi afrıdı sabah bile gecmemişti su an biraz daha iyi...
canım her şey yolundaymış sevindim maşallah bebişine ara sıra gelip haber vermende iyi oluyo merak ediyoruz cünkü...
merhabalarrr anne adaylarıııı
selam canım hoşgeldin aramıza...
amin sevcanım inş...inş senin bulantılar giderde hamişligin tadını cıkarırsın yigenlerimi ve seni öpüyorum...
cok sagol canım valla ben bu gidişle iyileşemiycem yarın doktora gitcem yine dün başım cok kötüydü kayınvalideme cıkmıştım orda soba yanıyodu sıcak sıcak oturdum ama eve gelince hemen yattım...canım elekktrik sobası varda gecen eşim yaktı duman cıkardı o da bozulmuş...bu aralar her şey ters gidiyo hayırlısı olsun bakalım...canım ben ateş olcuyorum o yuzden sormuştum ama dedigin gibi fazla takmamak gerekiyo bu ay hic umudum yok zaten...
canım inş rüyan hayra cıkar ...
canım yaa inan ne diycemi bilmiyorum yazını görünce o kadar sevindimki anlatamam...cift cizgi belli zaten bence hamişsin inş...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...inanki cok duygulandım allaha şükürler olsun rabbim yüzünü güldürdü...

canım bebişini görmüşsün maşallah daha kucük tabiki inş kalp atışlarınıda duycaksın hayırlısıyla...enfeksiyon olabiliyo canım sakın stres yapma allahımın izniyle bebişine bişeycık olmaz kötü şeyler aklına getirme...rabbim babana acıl şifalar versin...

selam kızlar hayırlı günler nasılsınız...

Elifim bebısın ıyı olmasına cok sevındım canım,ama cok fazla endıselısın rahat ol bıraz.ıns babacıgının da sonucları temız cıkıcak ben ınanıyorum buna cnm.hadı hayırlısı.
Kardeloşum var var rabbimin iznıyle.kanıda versen rahatlıcazda hadı bakalım.
Banusum ruyan hayıra cıksın cano ne gordun.ya ben daha öncede bıkac kez gordugum erkek bebegı gordum.besıgınde sallıyodum.uyumadı.mama verdım yemedı agzının kenarında kaldı.snra dedım yenı dogmus bebege neden mama verıyorum kı,alıp emzırıyorum sağ gögsumu verıyorum bı kapıyo banuş anlatamam,hemen kucagımda uyudu snra.hayır olsun ınsallaı.

kardelen cim bizim topiktede yazdım ama burayada yazmak istedim.tebrik ederim canım yanlış görmğyosun sen hamilesin inşallah Allah hayırlı uğurlu etsin sağlıklı bi gebelik geçirmeni ve yavrunu kucaklamanı nasip etsin inşallah.

ayyy cnmm yaaaaaaaaaaa hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnn smıle lar cıkmıyor yaaa halay yapamıyorum cok sewındım bak 2 gun once farkında mısın yazdım hıssedıyorum ebrar ablam kardelenler hamıle olcak dıye oldu allahımıza şükür.testlere gore hamılesın cnmm benım de boyle cıkmıstı kan testıne gıt hemen...tebrık ederım cnmmm

cnm sewındım mercımegını gormene...ay cnm duzgun bey benı de bılıyor ben de senden monutere bakamıyorum o tamam ben bakıp solerım ozaman bakarsın dıyor.ok cnm haftaya ctesı gorusuruz ınşallah cnmmm.

elifcim,çok teşekkür edelim,şimdi gidip özele mi yaptırsam,yarına kadar beklesem mi kararsızım ama yaaaaa
bebişini görmüşünüz,inşallah kalp atışlarınıda duyarsınız,rabbim hepimize göstersin,burdaki tüm arkadaşlarımada inşallah.
banucum,teşekkürler canım yaaa,inan bende bi hamile haberi duyunca çok mutlu oluyorum,helede çok uğraşanlar olunca,inşallah sende kısa zamanda hamileyim dersin canım
ah canım kıyamam,ben etcem senle msn de muhabbet,sen boşver diğer kızları
canımcım,nedense senin yazını okurken ağlayasım geldi,o duygu yoğunluğunu taaa burda hissettim sanki,çok teşekkür ederim.
en kısa zamanda gerçekten kucağında olsun yavrun,doya doya emdir inşallah.

saracım,çok teşekkürler canım,hem özelden hem burdan yazmışsın,inşallah herkez versin bu haberleri
hepinizi çok seviyorum,pelinin yazısından sonra duygulandım,çeşme açılmak üzere heeeeee

sevcancım,çok teşekkürler canım,hep derler ya hiç beklemediğim zamanda oldu diye,benimkisi de aynen öyle oldu canım
hayırlısıyla tamamına erer inşallah.

Hayır olsun kuzen çok güzel bir rüya inşallah sende pozitifi alıcan inanıyorum bende hamile gördüm kenimi eşimide askere çağırıyolar hayırdır inşallah eşime anlattım oda muhteşem yüzyıldan etilendin heralde dedi güldük::)))
İnşallah kardeloşcum sırayla alıyoruz haberleri bak inşallah bu topiği bebeğine kavuşanlar diye değiştiricez.

PELİN canım hastamısın dikkat et soğuk ya birde adamlar dha gelmedi dimi?

selam kızlar hayırlı günler hepinize hayırlı pazarlarr.
kardelenimmm Allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu mutlulukla kucağına almak nasip etsin inşallahh.ben tescilledim hamilesin senn ben halayımı çekiyom kan sonucuna tekrar çekerim :118::118::118::118::119::119::119::119::122::122::122::124::124::124::124::124::124:

elifcim babacığının sonuçları temiz çıkacak inşallah canım dualarım baban için.sende dr gitmişsin maşallah bak bebiş büyüyo sağlıkla.ilaç verirsede kullanırsın canım dr yanlış bi ilaç vermez herhalde.ama antibiotikte gerekiyosa mutlak içmek lazım.geçmiş olsun canım.
pelincim daha toparlanamamışsın acil şifalar diliyorum canım.
derinim rüyan hayır olsun inşallah çok güzel Allahım aynen çıkarsın inşallah bebiş tutunsun sende doğunca onu emzir.bende bikaç kere bebiş emzirdiğimi görmüştüm.sanki gerçek gibi insan çok etkisinde kalıyo.rüyası bile harikaydı.Allahım bir gün hepimize gerçeğini nasip etsin inşallahh.
banucum güle güle canım iyi gezmeler.öptmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…