Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amin canım amin,inşallah hepimiz,hep beraber,banunun dediği gibi adını değiştirelim topiğin inşallah.

valla ne diyeceğimi bilmez haldeyim zaten dün içim pır pır dolandım hep şükür RABBİME kardeloşum
canım yaa baya belli ALLAHIM inşallah busefer sağlıkla kucağına aldırır dualarım seninle dünden beri dua ediyorum
halaya geç kaldım emme bu halay bitmez zaten :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124:
canommm yaaa şükür hemde çok şükür

canım arkadaşlarım geçmişe bakamadım daha sonra inşallah şimdi çıkmam gerek kocişim evde geç gidicek .
kardeloşumun testi merak ettim girdim zaten dündende emindimde bu test çok daha belirgin hadi yarın kan testinden sonra kopucaz inşallah
hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere darısı hepimizin başına ben inanıyorum buyıl hamişlik yılı yıl bitmeden birçok müjde alıcaz sırada derinim ve selinam var sonrada kardelenim ve banum sonra hepimiz inşallah ........

ya ben aslında bu aydan hiiiiiç ama hiç ümitli olmadığımdan,test mest aklıma gelmiyodu,gelir nasılsa,hava değişikliği ve çok stres yaşadım diye düşünmüştüm cano,ama selina arayıp sorunca,kendimi ona sorumlu hissettim birden ve kalkıp yaptım,çok silikti,emin de olamadım,olamazdım da,yıllardır göremediğim bişey çünkü,ne çalışmalar,ne tedaviler gördüm de,çıkmadı hiç,neyse lafı fazla uzatmim,sabah tekrar yapar ve yazarım topiğe dediydim,böyle işte.

ah canım yaaaaaaa,çok tatlılar,ellerine sağlık canım arkadaşım.

sen hiç kendini katma zaten,sakın sakın a
inşallah sende hamilesindir canım,bütün kalbimle isterim bunu

Banuşş senın ruyada hayıra cıksın kız hadı ıns gercekten bebıs gelıyodur kuşum!mucks.
Selınam sagol cnm ıns dedıgın gıbı ruyam gercek olur.
Sagol kardeloşum ruya iste ama ınsan etkılenıyo.
Ebuşummmmmmm kardeloşun dedıgı gıbı sakın katma he kendını delüm.ben diliyorum ki en en en en ennnnnnn başta sen ve banum versin haberı kuşum canı gönulden ıstıyorum.amin.

Heyttttt bee kardeloşummm çok çok tbrk ederim cnm
Rabbim inşaallah sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,İnşallah herşey yolunda gider cnm...

Slm kızlarr iyi pazarlar hepinize nasılsınız?

Yok kıs anatolişim nıye kacym sen naslsa gecmıse bakyosndr dedım aşılama topicine göz attım kuzu.görusruz ıyı pazarlar.

Peloşum gecmıs olsun ya bı ıyılesemedın kuzu,gıt barıde bsyler ıcer ıyılesırsın.
ayyyy derinim ne güzel rüya görmüşsün hayırlara gitsin...inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana...haber verme sırası sende inş canım...sagol tatlım ya evde soguk ya o yüzden iyileşemedim herald...inş ya hapta kullandım ama gecmedi bu sefer iyileşirim inş...
evet kardeloşşum ya diger kızlarla rastlaşamıyorum barı senle sohbetleşelim:))canım benim mutluluk gözyaşları bunlar inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın kan testinden sonrada halay cekeriz inş...rabbim benim ve diger kızlarında yüzünü güldürür inş...
ah canım ya dikkat ediyorum ama ev soguk olunca iyileşemedim bi türlü...yok gelmediler bekliyorum hala...
selinacım amin canım cok sagol...
bende seni öpüyorum canım inş hepimiz sırayla mujdeli haberi veririz...
Rabbim inşaallah sağlıcakla kucagına almanı nasip etsin,İnşallah herşey yolunda gider cnm...

sagol canım sanada ii pazarlar...ben hastayım canım sen nasılsın...

teşekkür ederim canım,çok sağol,dualarını beklerim

amin pelincim,amin canım.

mrb selina23 2,5 yıllık evliyim.2 yıldır bebek sahibi olamıyoruz.geçtiğimiz mart ayında hamileyim diye sevindim derken talihsiz bi dış gebelik geçirdim.ölümden döndüm.sağ tüpüm alındı ameliyatla.geçen ay da klomen+ çatlatma iğnesine başladık.bu ay bi faydası olmadı.bakalım hayırlısı bekliyoruz.senin ne zamandır olmuyo.

Cipskola selam...ama sabırszsn galıba bıraz:)herkes herdaim topıcte olmuyo kı cnm,byle ben gibı gelıp görenler selamını alır mutlaka merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…