Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam arkadaşlarım ay geç kalmışım yaa
hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin ağzına yüreğine sağlık MEVLAM hepimize hayırlı salih evlatlar versin inşallah

Amin inşallah şu an tek dileğim sağlıklı ve huzurlu bi hamilelik yüreğim ağzımda BAT ı bekliyorum daha doğrusu beklemiyorum bana da dua et ne olur

abla dua sırası kimde ben birazdan okurumda kime ve kaç tane olduğunu msn den söylersen bugun okuyayım.

amin canom amin inşallah hepimize vesile olsun dualarımız .nasılsın bugün ?
aminn inşallah
rabbim okunan duaları ebrarın çocuğuna vesile kılsın,daha bekletmeden yavrusunu göndersin inşallah.

ebroşum çıkmam gerek canım,kusuruma bakma olar mı?
amin canım çok saol seninde ağzına sağlık inşallah hepimiz daha fazla beklemeden kavuşuruz
canım çok saol ALLAH razı olsun sizlerinde ağzına yüreğine sağlık selinam
aminnnn inşallah dualarımız kabul olur ebrar dan en kısa zamanda güzel haberler alırız rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
amin canım çok saol ağzına sağlık senide

kardelenim çok saol kuzum seninde ağzına ellerine sağlık MEVLAM RAZI OLSUN hepinizden .inşallah mübarek vakitler hürmetine hepimiz kavuşuruz meleklerimize .

canım arkadaşlarım tekrardan saolun ALLAHIM kat kat mükafatını versin sizlere

canımsın yaaa öyle duygulandımki anlatamam ALLAHIM hepimize versin inşallah tez vakitte tüm isteyen hasret çekenlere
canom benim inşallah bende inanırım yaa
selam canım.aminn Allah senden de razı olsun abla.Rabbim bu mübarek günde tüm bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh.
canımsın çok saol canı gönülden amin diyorum dualara
Amin inşallah şu an tek dileğim sağlıklı ve huzurlu bi hamilelik yüreğim ağzımda BAT ı bekliyorum daha doğrusu beklemiyorum bana da dua et ne olur
inşallah sende enkısa zamanda kavuşursun kuzuna
abla dua sırası kimde ben birazdan okurumda kime ve kaç tane olduğunu msn den söylersen bugun okuyayım.

canım sıra kardelen 49da aynı sayıda oku istersen olurmu 20 yni

ayrıca burda olup amin dediğiniz içinde çok teşekkür ediyorum kızlar
ama biliyorumki burda olmasalarda yürekden bana dua edenler var hepinizi çok seviyorum iyki varsınız

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN(İKİZLER ERKEK)
ELİF
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)

CİCİLİ(MERTİMİZ)

ok abla ben okurum bitince yazarım sana.şimdi çıkıyorum.hoşçakalınn kızlar

hamiş adayları sayısı azalmış bu liste beni heyecana getiriyo arkadaşlar.Son 11 kişi hadi bakalım bu ay diğer listeye geçelim inşallah Hepinize birer smıle benden

ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH ALLAHIM hayırlı saglıklı evlatlar nasib etsin İNŞALLAH

selam kızlarr nasılsınızz
hoşgeldinnnnnnn

Ebuşum iyiyım canım benım sagolasın.koray evde bılıyosn kv de geldı.oturuyoruz cay iciyoruz.ıns dualarımız vesıle olacak bebısın yakında gelcek ıns kuzum.
Nazarboncuuum hosgeldın cnm,senı burda gormek ne guzel,tamda ebrarımın duasına denk geldın ne guzel.az önce msjınıda aldm sagol cnm senınde cuman hayırlı olsun.minişler nasıl?ayşe napıyo anlat bakam.

canom çok saol ya ALLAHIM razı olsun okuyamasan üzülürdüm bende seinde duanı almak istedim .ama nasip oldu çok saol
demek popişi pişti kıyamam ona ben yerim onu yer yer
Ebrarcım canım yarın duada olamıcam inan çok üzgünüm ama biliyosun hastahanede olucam.Rabbim edilen dualarımız kabul etsin inşallah yavruna en kısa zamanda kavuş.
kuzum biliyorum sorun değil gönlüne benle beraber allah razı olsun canım
sende hayırlı haberlerle dön inşallah diycemde canın sıkkın biliyorum ((
Hayırlı Cumalar arkadaşlar birazdan çıkıcam selinadan önce girdim yuppiiiii::))))))))))

selinam yaa inanki bende korktuğumdan iki sefer attım benin kollar sorunlu zaten :)))
yinede izlemekde keyif veriyo
peloşum saol canım güzel vakitt geçirdikk napalım çocuk yokki onu eğlendirelim bizde kendimizi eğlendiriyoruz
inşllah sizde fırsat bulup çıkabilirsiniz aslında hep çalışmakda olmuyo ihtiyacı var insanın yaa bigün kafadan izin versin kocişin bak nekadar keyifli olcak
hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız?Duayı ben yapıcam bugün Allah izin verirse

canımsın eellerine sağlık kuzum
sağol canım bende iyiyim şükür bende kış temizliği yapacam halıları verdim ne yapsam diye düşünüyorumm :)
berrincim kolay gelsin canım bende birazdan başlıycam inşallah
ebroş nerelerde acep recep?

hastayım bu lafa cano sanada yakışıyo hee

elif baban rahatsızmış ALLAHIM şifa versin en kısa zamnda iyileşir İNŞALLAH

derin aşılaman hayırlı olsun sonu pozitif olsun İNŞALLAH

kızlar hepiniz iyisinizdir İNŞALLAH KENDİNİZ İYİ BAKIN

abla dua banada verebilirsin ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH

canım mbiz iyiyiz çok şükür havalar soğudu uzun zamandır kkya girmemiştim senin profilden buldum sizi :))
kk yı kullanmayı unutmuşum birde çok yavaş benim pc yazıyı gönderiyorum ama hemen gitmiyor
inş allah hepinizin gönlüne göre versin ebrarımında seninde ve burdaki herkesin cnm
vakti zamanı var ve az kaldı inş
sizi seviyorum herşey gönlünüzce olsun canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…