Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ahh canım aşılamamı yaptırdın hiç söylemiyosun
allahım hayırlısıyla tutmasını nasip etsin inşallah çok sevindim ama bu süreçte bari konulardan uzak dur ve beynini uzak tut canım yaa hiç düşünmemeye çalış elinden geleni yap en azından kimseye hatta kendine bile bahsetme ..

ok abla ben okurum bitince yazarım sana.şimdi çıkıyorum.hoşçakalınn kızlar
saol tatım ağzına sağlık
hadi öptüm bende görüşmek üzere
hamiş adayları sayısı azalmış bu liste beni heyecana getiriyo arkadaşlar.Son 11 kişi hadi bakalım bu ay diğer listeye geçelim inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: Hepinize birer smıle benden
aayyyy süper yaa evet baya azaldık inşallah buay birkaç kişi daha çıkar listeden
hayırlı cumalar güzel hatunlar....
ay canım hoşgeldin sanada hayırlı cumalr nasılsın ayşecik nasıl öpüyorum sizi
ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH ALLAHIM hayırlı saglıklı evlatlar nasib etsin İNŞALLAH

hoşgeldinnnnnnn
amin tatlım inşallah hoşgeldin buarada
Ebuşum iyiyım canım benım sagolasın.koray evde bılıyosn kv de geldı.oturuyoruz cay iciyoruz.ıns dualarımız vesıle olacak bebısın yakında gelcek ıns kuzum.
Nazarboncuuum hosgeldın cnm,senı burda gormek ne guzel,tamda ebrarımın duasına denk geldın ne guzel.az önce msjınıda aldm sagol cnm senınde cuman hayırlı olsun.minişler nasıl?ayşe napıyo anlat bakam.
derinim canım inşalah
demek kv var ohh iyi sende bol bol dinlen kocişinde yanında deyme keyfine senin :))

allah büyüktür gönlünüze göre versin dualarınız kabul olsun inşaallah

boncuğum amin canım saol
ee nevar ne yok görüşmeyeli

Sagol geldıgın ıcın nazarım bız mutlu oluyoruz eskılerden gelen olunca.herzaman dua ettıgını bılıyorum sagol kuşum.dun asılamayıda oldum hayırlısı ıns .

elif baban rahatsızmış ALLAHIM şifa versin en kısa zamnda iyileşir İNŞALLAH

derin aşılaman hayırlı olsun sonu pozitif olsun İNŞALLAH

kızlar hepiniz iyisinizdir İNŞALLAH KENDİNİZ İYİ BAKIN

abla dua banada verebilirsin ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH
saol canım biz iyiyiz sende iyi ol tamamı
okey ben özelden mesaj atarım sana tatlım allah razı olsun
canım mbiz iyiyiz çok şükür havalar soğudu uzun zamandır kkya girmemiştim senin profilden buldum sizi :))
kk yı kullanmayı unutmuşum birde çok yavaş benim pc yazıyı gönderiyorum ama hemen gitmiyor
inş allah hepinizin gönlüne göre versin ebrarımında seninde ve burdaki herkesin cnm
vakti zamanı var ve az kaldı inş
sizi seviyorum herşey gönlünüzce olsun canlarım
boncuğum çok saol canım desteğin için seninde herşey gönlünce olsun çok öpüyorum seni bende

sagol geldıgın ıcın nazarım bız mutlu oluyoruz eskılerden gelen olunca.herzaman dua ettıgını bılıyorum sagol kuşum.dun asılamayıda oldum hayırlısı ıns .

kıslar çok güzel kalabalık çıkmak istemiyorum ama kayınvalideme gidecem hastaymış hepinizi öpüyorum allaha emanet olunn

Evet boncugum ben sana olcam demıstm galıba ama msn de neyse sagolasın.hayırlısıysa tutar ıns saglıkla...
Kardelenımmmm o hamıslerı yerım ben yerım sende bende ebusta banuda dıger herkes öyle olcak ınşşşş!sen napyosn kuşum?
Ya peloş gelmedı acaba petekçılermı geldı...banum kacta gelcek acep cok helecan oldum.

canım derinim inş aşılaman tutar tutmama olasılığınıda aklında bulundur ve üzülmemeye söz ver
ayrıca lütfen bir süre en azından konulardan uzak dur gerçekten beyinle alakalı bişey ben buna inandım
elde olmadığını biliyorum ama çabalamak elde en azından
inş gönlünce olur bitanem

ebrarım senin içinde yapılan bütün dualar kabul olsun inş
amin diyen herkesin duası kabul olsun rabbim hayırlısı ile mis kokulu meleklerinizi sağlıkla kucağınıza versin

diğer arkadaşlar içinde aynı dileklerim geçerli
hayırlı mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine

allaha emanet olun
şimdi çıkmam gerek...

Evet boncugum ben sana olcam demıstm galıba ama msn de neyse sagolasın.hayırlısıysa tutar ıns saglıkla...
Kardelenımmmm o hamıslerı yerım ben yerım sende bende ebusta banuda dıger herkes öyle olcak ınşşşş!sen napyosn kuşum?
Ya peloş gelmedı acaba petekçılermı geldı...banum kacta gelcek acep cok helecan oldum.
derinim yaa inşsllsh valla bende o smıle görünce helecanlanıyorum :))
buarada banuşdan pek iyi haberler yok canı sıkkındı teli yanlışlıkla beni aramışda konuştuk biraz gelince anlatır kendi zaten
canım derinim inş aşılaman tutar tutmama olasılığınıda aklında bulundur ve üzülmemeye söz ver
ayrıca lütfen bir süre en azından konulardan uzak dur gerçekten beyinle alakalı bişey ben buna inandım
elde olmadığını biliyorum ama çabalamak elde en azından
inş gönlünce olur bitanem

ebrarım senin içinde yapılan bütün dualar kabul olsun inş
amin diyen herkesin duası kabul olsun rabbim hayırlısı ile mis kokulu meleklerinizi sağlıkla kucağınıza versin

diğer arkadaşlar içinde aynı dileklerim geçerli
hayırlı mübarek cuma günün yüzüsuyu hürmetine

allaha emanet olun
şimdi çıkmam gerek...
nazarım çok saol canım ALLAH razı olsun
sende RABBİME emanetsin görüşmek üzere canım saol uğradığın için

geldiim kızlarr. bıcıbıcımı yaptım kardelenimin duasını okudum.mamamı yedim.ohh şimdi yan gel yat keyif zamanııı:KK1:

kızlar benimde çıkmam gerek kocişim geldi camiden hepinizi öpüyorum görüşmek üzere
herkese teşekkürler tekrardan

geldiim kızlarr. bıcıbıcımı yaptım kardelenimin duasını okudum.mamamı yedim.ohh şimdi yan gel yat keyif zamanııı:KK1:

maşallah sana kuzum
ağzına sağlık çok saol valla bir çırpıda okudun
ama benim işler bekler çıkıyım ben sonra görüşürüz tatlım öptümmm

maşallah sana kuzum
ağzına sağlık çok saol valla bir çırpıda okudun
ama benim işler bekler çıkıyım ben sonra görüşürüz tatlım öptümmm

Allah kabul etsin abla inşallah.kardelenimin de yüzü gülsün dualarımız vesile olsun.kolay gelsin abla

etrafımdaki herkesin bebeği var beni anlayan kimse yok derken buldum burayı.meğer ne kadar kader ortağım varmış.ne kadar zormuş beklemek.allah kimseyi evlat kokusundan mahrum etmesin.hepimize sağlıklı ana babalı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

etrafımdaki herkesin bebeği var beni anlayan kimse yok derken buldum burayı.meğer ne kadar kader ortağım varmış.ne kadar zormuş beklemek.allah kimseyi evlat kokusundan mahrum etmesin.hepimize sağlıklı ana babalı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

selam canım hoşgeldinnn.evet kader ortağımız çok burda anlıyoruz birbirimizi.dışarda kimse anlamıyor çünkü herkesin çocuğu var.Allah herkesin evladını ana babasına bağışlasın olmayanlara da katından hayırlı evlatlar göndersin inşallah.sen ne kadar zamandır bekliyorsun?kaç yıllık evlisin.dr a gittinmi kendinden bahsedermisin biraz.?

Kızlar banus aradı.evet ebrarım benıde aradı cnm canı cok sıkkın.manyak bı doktora denk gelmıs adam ne desem kabul etmıyo dıyo.o anlatır daha detaylı.genetık test ıstemıs bıde.Allahım ınş banuşuma kendılıgınden versınde ugrasmasn böyle ınsanlarla.
Güle güle ebuşum cok öptm cano.
Sevcanım hosgeldın sarım napıyosun?
Nazarım takmıyorum cnm,zaten en cok negatıfe adapteym şuan.ıstesemde olmuştur dıye kafama yerlestremıyorum nedense.

mide bulantıların yine başlamış canım ya kıyamam sana ama eskisinden daha iyisin ya bunada şükür...ikiz yigenlerimi ve seni öpüyorum...k.i.b...
cnm ewet bıgun olup bıgun olmuyor bellı olmuyor hiç.bugun bıraz daha ıyyıım 2 gun once buraya zor gırdım o gun 15 kez oldu asırı oluyor olunca da :KK43:( buna da sukur ne dıyelım.bız de senı opuyoruz teyzesiii

Valla farketmedim ne sizin yazdınızı ne onun yazdını ayıp etmek istemedim belki istemez diye.

Allah analı babalı büyütsün maşallah oğluşuna acılar ona bakınca unutuluyo dimi bizede dua et canım.

Öyle valla sevcancım az da yesem çokta yesem alıyorum guatr var ama vericem veriyorumda.

Kaçırmışım canım valla ne biliyim:)

Bende yaaaaaa hayır olsun canım neler gördün.

İyiyim valla canım biraz canım sıkkın sen nasılsın.
anlıyorum cnm senii.azımle sabır et goreceksın olacak.
cnm bu arada gecmıs olsun tetonoz olmuşsun.dıkkat et kendıne.hastanedesın su anda.hayrlı haberlerle gel ınşallah.amın

Günaydın kızlar..saat 10a dogru spermı verdık.12de burada olun dedıler asılama için...ben dun sperm islemını unuttum 10dedım sıze.hayırlısı ınsallah.haber verıyım dedım.öptm hepınızı.
hadı baklım cnm hayrlısı olsun ınşallahhh

Arkadaşlar ben çok kötüyüm Gecen hafta hamile olduğumu öğrendiğim için sevinçten ağlıyordum dünden beride Babacığımın akçiğerinde kitle olduğunu ve büyük ihtimalle kanser olduğunu öğrendiğimiz için ağlıyoruz Rabbim ne eylerse güzel eyler Bana bu en mutlu günlerimimde böyle bir hüzün verdi

Bundan dolayı cok fazla giremiyorum coğunlukla annemlerdeyim içim çok acıyo kızlar Babamı kaybetmeye hiç hazır değilim Onu canımdan cok seviyorum Tedavisine haftaya başlanacak Sizlerde Allah rızası için nolur dualarınızdan Bababmı eksik etmeyin Allaha emanet olun arada vakit yada biraz moral buldukca girerim merak etmeyin beni
cnmm bu aralar bızım sulalede de kara bulutlar wardı bu konuda.ama hemen tükenmesın umıtlerın cnm bununn ıyı huylusu war ya da bulaşmamıştır her yere inşallah.ben de babama cok duskunum senı cok ıyı anlayabılıyorum :KK43:(((
ama nolur salma kendını cnm mınıcık bır can war ıcınde onu da düşün.daha dedesiyle guzel gunler gecırecek yawrun
cnm senın kontrol 2 hafta sonra demsıtın 22 ekımmı ? bız de eşimle o gun gıdıyoruz erken gelırız hastane karsısında kahvaltı yaptıgımız bır yer war orada gorusuruz 22 ekımse randewun??
herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????
sağolasın garıbım ıyıyız sukur bulantılar cıkartmalar dısında.sen nasılsın???sen de bu aralar cok gıremıyorsun sanırım hayrdır?

Hayırlı Cumalar arkadaşlar birazdan çıkıcam selinadan önce girdim yuppiiiii::))))))))))
sana da cnm hadı hayrlı haberler getırrr

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER

ALLAHIM sen EBRAR arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

tüm kalbımle amin dıyorum...cuma saati kuran okudum.rahatsızdım uzundur okuyamadıam ıcım rahatladı sızın ıcınn de okusdum.cok kısının ıcıne doguyor benım de doguyor hele ebrar ablam kardelenler derınım sızler cok yakında mujdeler wereceksınız gıbı hıssedıyorum ınşallah rabbım dualarımızı kabul etsın amın

derınım hosbulşduk cnm ıyıyım bugun bıraz.sen nasılsın???
ay allah ya guzel haberler beklerken kızcagız sınır küpü olmuş war oyle cins drlar gel de tartışma.kendılerını ne sanıyorlarsa...
ay cnmm az once de yazdım hıssedıyorum hadı ınşallah yawrun kısa zamanda senle olur:emir_bebek:

X