Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım sevcanım sagol kuşum.sende ıyımişsın cıkarmalar azalmıs..cok zor mıde bulantısı ya.bende bıkac gun önce cıkardım hep.haplardan benımde hep bulanıyo..
Yenı gelen arkadas hosgeldın.ıns cok bekletmez rabbım hayırlısı sıkma canını.

İnsallah sevcanım icine dogan olur sagol cnm.
cnm hergun degıl cıkartmalar ama olunca da o gun benden hayr yok fena oluyorum hep yatıyorum.ay cnm haplar d ayapar bulantı ewet...
inşallah cnm olacak olacakkk

Anladım sevcanım.hemen yazamadım cnm koray dısarı cıkıyodu onunla ılgılendım.ıns cıkarmalar son bulur valla kusarken hep sen geldın aklıma Allah kolaylık versın dedım.cıkmıssın gule gule kuşum öptum üçünuzude.
Peloşum ecem hosgeldınız.

ayrıca burda olup amin dediğiniz içinde çok teşekkür ediyorum kızlar
ama biliyorumki burda olmasalarda yürekden bana dua edenler var hepinizi çok seviyorum iyki varsınız
ebrarım ben burda olcaktım ama birden int gitti cok sinir oldum ya duanda burda olmayı cok istiyodum cünkü...neyse canım duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin sana o güzel yüzünü güldürsün inş canım...
hamiş adayları sayısı azalmış bu liste beni heyecana getiriyo arkadaşlar.Son 11 kişi hadi bakalım bu ay diğer listeye geçelim inşallah Hepinize birer smıle benden
amin kardelencim inş rabbim cok bekletmesin bzleri artık yüzümüzü güldürsün hayırlısıyla...
ah canım ya bende diyorum ama dinletemiyorumki kocişime...hic boş duramıyo calışmayı cok seviyo ama banada vakit ayırsa cok iyi olcak aslında inş bir gün oda anlar...
canım geldim ama int gittigi icin duada olamadım...yok derinim ya nerde petekciler gelmedi havada sogudu zaten gripim...sinir olmaya başladım artık gelselerde bi yapılsa...yumurtamda catlamadı heralde ben bu ay yumurtlıyamıycam...ay böylede diyince tavuk gibi oldum :))
amin canım cok sagol güzel duaların icin...
hoşgeldin canım rabbim en kısa zamanda sanada nasip eder inş...gercekten cok zor ama sabretmemiz lazım...rabbim ol dedigi zamanda olcak inş...
canım ya zordur ama ileriki zamanlarda tamamen gecer inş bulantıların kalay degil iki tane can yaşıyosun icinde maşallah allahım nazarlardan korusun...

canım hoşbulduk gecmişe baktım kusura bakma gec yazdıgım icin...nasılsın derinim...

slm kızlar nasılsınız ya kac gündür gelemiyorum eşim sabah gidip aksam üzeri geliyor o yüzden kaynanamdayım devamlı aksamlarıda fırsat olmadı kusura bakmayın sizlere haber veremedım bu önümüz 1 haftada böyle gecer heralde ama fırsant buldukca gelirim inş neler yaptınız bakalım anlatın merak ettim hamiş haberleri varmı???????????
cicili arkadasımız doğum yapmış sanırım inş bebişde arkadasımızda sağlıklıdır haberi olan varmı yazarsanız sevinirim (allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş hayırlı bir evlat olur uzun ömürlü olur inş)
ebrar ablama bu hafta dua okunmuş inş bu dua vesile olurda bebişin en kısa zamanda gerlir allahım artık yüzünü güldürsün inş
uebesli keseyi alttan görmüşsün sevindim inş birdahaki sefere kalp arışlarınıda duyarsın bu arada gecmişolsun babana çok üzüldüm inş çabuk iyileşir dualarım sizinle canım
derinim hsb canım nasılsın
garip,rana,uğur boncuğum kardeloş kardelen 49 gökçerana banu sevcan selina pelinim nasılsınız kızlar unuttuğum varsa kusura bakmayın vaktım kısıtlı ve ilk aklıma gelenler bunlar ne olur kızmayın bana ben çıkıyorum kib aeo öptük sizler teyzeleri bay

Sagol pelınım ıyıyım canım benım.yaa ınt gıttı demek olsun uzulme ya geldın sonucta bız senı bılmıyo muyuz.petekcılerde azıttı ıyıce,hava soguk.gercı ben daha yakmadım da.cok fazla cam acma kusum ev sogumasın gıyın yat dınlen gecmıs olsun.
Ececım olsun byle arada ıyım de yeter..sagol cnm bende ıyıyım öpuyorum senı gule gule.

canım iyi olmana sevindim...ara sıra haber vermen iyi oluyo merakta bırakmıyosun bizi...ben grip oldum ececim bi gecmek bilmedi...seni ve minik yigenimi öpüyorum k.i.b...

sagol derinim...yok canım ya gercekten dedigin gibi yani cok yogunlarmış belki yarın yada obur gün gelirler 15 gündür bekliyorum inanırmısın halılarımıda sermedim petekler takıldıktan sonra temizlik yapcam inş şansıma biraz acar havalar....sıkı giyindim canım teşekkürler...sende yaktır tatlım bu aralar üşütmemen lazım senin...

Ne bılım pelos yakmadım ya daha yakmam heralde ev serın aslnda ama sıcak tutuyorum kendımı merak etme cnm.
Banum hosgeldın ıyımısn cnm?

hayırlı cumalar banucum,inşallah güzel haberlerle dönersin hastaneden.
İstediğim gibi olmadı....
Valla korktum oldum iyide oldu gebelik olursu vurduruyoluarmış zaten,
Sağol pelin üşütmessin inşallah kendini.
Banucum geçmiş olsun iyiki aşı yaptırmışsın gerçekten Allah muhafaza nolur nolmaz
Sağol kardelencim.
Biliyosun zaten.
AMİN canı gönülden yürekten Rabbim tez zamanda yollasın inşallah.
:((((
İnşallah canım ya.
Tam kontaktı valla.
İyi olmana sevindim sevcan.
Hiç sorma canım.
Ne bılım pelos yakmadım ya daha yakmam heralde ev serın aslnda ama sıcak tutuyorum kendımı merak etme cnm.
Banum hosgeldın ıyımısn cnm?
Nasıl oluyım be canım sıkkın.Sen nasılsın.

Merhabalar doktor çok kıldı raporu çıkartamadım genetik test istedi daha önce kendi verdiği raporu yok dedi ama elimde kağıt var götürücem göstercem sinir oldum döndüm.
Ablamlardayım onlarda komşuya gitti burcuda dışarı çıktı bizde zeynoylayız mamasını yedirdim ama korktum kimse olmayınca boğazına falan kaçar diye şükür yedirdim gazını çıkardım ama yatak koyunca ağlıyo kucağımda uyuyor çok zilli valla şimdi zeyno kucakta size yazıyorum.hepinizi çok öptüm.

selammmmmmm uzun zamandır uğruyamadım hamileliğim biraz zorladı beni geçen pazartesi iki gün hastanede yattım halen daha devam ediyor .4.5 kilo flan vedim .nolur beni affedin hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun .inanınki iyi olur olmaz sizlerle olacağım .iyiki varsınız

Banum konustuk zaten cnm,herseyde bı hayır vardır.sen ihtımal vermıyosun ama bak adette olmadın belkıde hamılesındır kuşum Allah büyük.
Semracım evet merak etmıstık gecmıs olsun cnm ya hayırdır?
Garibim hosgeldın cnm,nerdeydın ugramadın bugun ıyımısın?

ayyyy,ne yazmışım,polara sarılıp yattım yazıyodum,töbe ya rabbim
garipcim selam canım,gerçi msn de de görüşüyoz ama,burdan da selam alalım.

ve aleykum selam kardelenim.kusura bakma ben msn ye dalinca,birde aniden cikinca buraya bakmaya firsatim olmadi..

canim benim bu aralar cok keyifli oldugum söylenemez,ama önemli birsey yok,olan seylerden.hassasiyetin ve dikkatin icin cok tesekkurler..

allah iyilik versin selinam.inan beni herkes ya hamile saniyor,ya da hamilelik haberi verecekmisim gibi bekledigini söyluyor.bu durumu bende anlamadim,insallah guzel seylerin belirtisidir...

bu aralar cok yogunum pelincim,cok fazla evde olamiyorum gunduzleri.aksamda kizlar genelde msn de oluyorlar,burda kimse olmuyor bende onlara takiliyorum yani:)))))

rabbim hayir mubarek cuma gunleri hurmetine ebrar arkadasimizin yuzunu guldursun,kendisine onun gibi iyi huylu hayirli evlatlar versin.yuvasini senlendirsin,esi ile mutlulugunuda artirsin insallah..ebrarim kusruma bakma evde yoktum gelemedim duana,yeni geldim henuz evede.ayrica tekrar kusruma bakma duayi okudugum halde sana bildirmeyi unuttugum icin((((((((((((((

bu aralar biraz yogunum sevcancim,o yuzden giremedim.seninde biraz daha iyi olmana sevindim.allah daha iyi etsin,insallah yakin zamanda gecer bulantilarin..

ben kendi adima iyiyim ecemcim,seninde iyi olmana sevindim.sen iyi ol da gerisi önemli degil canim..

banucum öncelikle gecmis olsun.rapor husunda uzme kendini,herseyde bir hayir vardir tatlim.hakkinda hayirlisi olsun insallah.demek yiyenine mama yedirdin,cok tatli oluyor bebekler yaa,rabbim bizede saglikli evlatlar versin insallah..

semracim gecmis olsun canim,sen iyi olda gelip gelmedigini dert etme canim..allah sifa versin

hosbulduk derincim,bugun arkadasima davetli idim sabah,daha yeni geldim eve size bir bakiyim dedim.iyiyim canim cok sukur,sen nasilsin?

Garıbım evet gercekten farkedılıyo keyıfsızlıgın.ama ıns hamıle kalırsın ve herseyı kenara bırakır sevıncını yasarsın cnm...evet selına gıbı bende gecen msn de yanlslıkla bısy demıstım hatırlarsan:))hadı ıns malum oluyodur bize.

Geçmiş olsun canım sen iyi olda önemli olan o.

Nerde be derincim imkansız bir şey bu sayılarla:((

Banum öyle deme cano ya imkansz dıye bşy yok...hiç yok dgl sonucta onlardan 1tanesı denk gelıvermiştir ne bilıyosn nıye ımkansız olsun cnm benım...inşallah adetin dahada gelmez insallahhhh...ne genetığe ne asılamaya nede tüpe gerek olmaz inş.

Kızlar selamlar,

İyi dilek ve dualarınız için Allah hepinizden razı olsun canlar

Babama Salı günü biyopsi yapılacak sonrada Allahın izniyle iyi huyluda olsa kötsüde olsa inşallah tedaviye başlıycaz Rabbim inşallah tedavişsini kolaylaştırır Önümüzde zor bir dönem var inşallah hakkıyla çıkarız

Yarın doktora gidcem günlerdir ağlıyorum elimde değil ço çok üzüldüm bugün daha iyiyim ama vajinamda bir yanma başladı düşük yaptığımda oluyodu bu yanma bir gidip göstermek istedim bebeği hala benimledir ve hersey yolundadır inşallah Rabbim ona acısın inşallah bizede

Öyle yani kızlar

Sevcan eğer gebelikte yarın bir sorun yok derse 22 si günü gidicez. O kafeyi bende biliyorum bizde orda oturuyoz genelde canım Yarın gidelim de eğer sorun yoksa haftaya cumartesiye yani 22 sinde zaten kalp atışı için gidecektik. Erken saate alırım bende ama ev uzak o yüzden saat 13: 14:00 gibi alırım herhalde randevuyu seninde o saattlerde olursa görüşürüz inşallah canım benim

Ebrarım inşallah dualarımız kabul olur Evlatlarımız en kısa zamanda hayırlısıyla gelir

Derin banu seliana kızlar sizinde inşallah ve bekleyen diğer arkadaşlarımında. Ama ne var biliyomusununz şimdi bir kaç ay önce bebek için üzülyodum ya şimdi babamın bu olayı cıkınca ortaya o kadar sinirliniyorum ki neye o kadar üzülmüşüm diye. İste rabbim aratmasın inşallah ama derdinde büyüğünden saklasın inaşallah kızlar.

Hepinizi öperim canlar yarın doktorda iyi gecer inşallah bebek gelişmiş yerindedir inşallah Hayırlı geceler canlar şimdi çok yorgunum çıkıp biraz uzanıyım öperim hepinizi

Allah kabul etsin abla inşallah.kardelenimin de yüzü gülsün dualarımız vesile olsun.kolay gelsin abla
amin canım inşallah buay kardelenimdende güzel haberler alırız dualarımız vesile olur inşallah kuzum
sorma cano yaa dengesiz doktor ALLAH akıl fikir versin valla
canım ALLAH razı olsun duaların kabul olsun inşallah .hepimiz tez vakitte hamiş listesine terfi edelim inşallah
seninde iyi olmana sevindim canım inşallah hep iyi olursun
peloşum üzülme be kuzum önemli değil elinde olmayan nedenlerden girememişsin dua etmen yeter zaten kuzum hepinize çok teşekkür ediyorum dualarınız için .ALLAHIM hepinize hayırlı evlatlar versin inşallah .sende iyileşememişsin dikkat et kuzum eşimde aynı valla 1 haftadır grip kızıyorum onada dkkat etmiyosun diye ama galiba bu senenin gribi geldimi gitmiyo:))
ececim iyi olmana sevindim canım valla düşünüyoruz hep ama yoğun olduğunuda bilyoruz allah kolaylık versin .
duama amin dediğin için saol tatlım kendine iyi bak arada haber et yeter
banum kıyamam azcık moralin düzeldimi yaa üzüldüm valla ah bu doktorlar allah ıslah etsin nediyim
demek zeynoya baktın oyy ben yerim onu ne datludur şimdi maşallah .allahım sanada hepimizede nasip etsin
semroş merak etmiştik seni canım yaa demek fena oldun allahım kolaylık nasip etsin .inşallah çabucak geçer sıkıntıların .arada gel özletme kendini canım
garibim yaa olsun önemli değil okuycağından emin olduğumuz için duayı yaptık canım .ağzına yüreğine sağlık mevlam razı olsun
yanlız şu sıkıntıları bırak bir kenara hayatını yaşa kuzum kafaya takam olurmu herşey güzel olucak inşallah
buarada bak selinada aynı hisde yakın bir gelecekde alıcaz güzel haberini inşallah
inşallah kuzen yaa bayram ederiz değilmi :))

canım elifim ALLAH yardımcınız olsun korktuğunuza uğratmasın inşallah lütfen üzülme canım kötü şeyler düşünme
bebişde iyidir umarım bir sorun yoktur ama gitmende fayda var belkide enfeksiyon filan vardır ihmale gelmez .
hep duamdasın canım duaların içinde ayrıca saol allahım gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…