Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar ii geceler epeydir kk yı açmıştım ama face dalmışım çıkınca burda oldugumu gördüm yazmıyo die kızmayın olur mu:)
derinim aşılaman olmuş hadi hayırlısı rabbim göndersin melegini inş. güzel geçmesine sevindim sonucta güzel olsun inş.
ebroşum iyiyim canım gökcede minii ile poposu pişikti iki gündür ama biraz daha iyi geçti gibi şimdide uyuyo inş uyanmaz :) bende adet oldum bugün allah tan senin duayı okumuştum ya bugüne bekletseydim ve okumasaydım çok üzülürdüm
uebeşli canım babacıgına allah şifa versin umarım saglıgına kavuşur

ayyy canım çokk gecmiş olsunn yaa fazla değildr inşallah
Yok canım Allahtan fazla değil.
sağol kuzi ya oldu işte sobayı temizlerken.
banucum valla bende üşüyorum yaa yaz bi bitse diyodum ama şimdiden üşümeye basladım
Bende valla.
kızlar,aynen dediğim vakit geldi,ben kalkıyorum,hepinize selamlar.
İyi geceler kardeloş.
banucum sende elini kesmişsin çok geçmiş olsun canım :)
Sağol gökçecim.

Ebrarcım canım yarın duada olamıcam inan çok üzgünüm ama biliyosun hastahanede olucam.Rabbim edilen dualarımız kabul etsin inşallah yavruna en kısa zamanda kavuş.

Ebrarcım canım yarın duada olamıcam inan çok üzgünüm ama biliyosun hastahanede olucam.Rabbim edilen dualarımız kabul etsin inşallah yavruna en kısa zamanda kavuş.

Selam kızlar nasılsınız?
Eboşum derinim sizle konusuyoruz zaten kuzular...
Elifcim Rabbim şifa versin babacıgına inşaallah söyledikleri gibi bişe çıkmaz cnm...
Canlarım geçmişe pek bakamadım kusura kalmayın ben iyiyim çok şükür Umarım sizlerde iyisinizdir Allah'A emanet olun hepiniz...
Bu arada baucum inşaallah yarın güzel hbrlerle gelirsin...

İnşallah canım gitmeden bakıyım dedim sen iyisin inşallah.

Hayırlı Cumalar arkadaşlar birazdan çıkıcam selinadan önce girdim yuppiiiii::))))))))))

ay canım geçmiş olsun yaa.iyi yaptırmışsın aşı yaptırmakla.dikkat et canım öptm.
şükür abla dün bulantım fln olmadı.ohh izin gününde eğlendiniz ne güzel.bende aynıyım abla ya bowling topunun en hafifi 5 kg 7 10 diye gidiyomuş ben hafifi gözüme kestiriyom hep onla atıyom.hatta hep o an aklıma gelir gülerim karpuz tutar gibi yuvarlamak isterim ama etraftan ötürü yapamam onu.eşimde çok sever ama pek gitmiyoz artık gittiğimiz zaman ertesi 2-3 gün kolum ağrısından kıvranıyom.oda kızıyo sora etin ne butun ne ne diye oynarsın :)
şükür canım ben iyiyim.ama söylemeden edemicem 2 seferdir senin msjını görünce hemen süzüyorum mesajı hamile işareti yada ben hamileyim demişmisin diye.nedendir bilmiyorum ama bu msjında da önce süzdüm tam okumadan.inş bu his güzel bişeye işarettir.
aminn canım.inşallah sende güzel haberlerle gel canım.öptm
Hayırlı Cumalar arkadaşlar birazdan çıkıcam selinadan önce girdim yuppiiiii::))))))))))
DK yaaaa.. fena mı oldu işte bak ne güzel erkenden uyan hep beraber açalım topiği kaynatalım sabah sohbetini.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah.işlerimi bitirip dua vakti burda olucam.öptmm hepiniziii.

iyiyim canım cok sagol...görüşemiyoruz epeydir garipcim ya artık sık gelmiyosun özletme kendini...
canım haklısın aslında bi kere yapsam alışır yaparım da annem yapınca bende kalkışmıyorum yapmaya...iyi yapmışsın eboşum ne güzel gezip eglenmişsiniz...biz öyle bişey yapamıyoruz eşimin hic boş vaktı yok...bazen kızıyorum o da diyoki vaktım yok görüyosun...cok isterdim böyle haftada bir eşimle cıkıp gezmeyi ama saglık olsun napalım...önemli degil canım merak ettim arıycaktım derinim haber verince rahatsız etmek istemedim...

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim dualarımızı kabul etsin...hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...

banucum elini kesmışsın canım gecmiş olsun....doktordan da hayırlı haberlerle dönersin inş...

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız?Duayı ben yapıcam bugün Allah izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…