Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banucum geçmiş olsun iyiki aşı yaptırmışsın gerçekten Allah muhafaza nolur nolmaz

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız?Duayı ben yapıcam bugün Allah izin verirse
hayırlı cumalar canım hoşgeldin.ben iyiyim sen nasılsın?
sağol canım bende iyiyim şükür bende kış temizliği yapacam halıları verdim ne yapsam diye düşünüyorumm :)
ben o işi 2 hafta önce hallettim canım halılar yokken camları koltukları fln çektim perdeleri yıkadım bak sana yapılacak işleri saydım birinden başla canım.

Selamlar hayırlı cumalar kısçeler.banuşum sabırsızlıkla beklıyorum cnm ya hayırlı haberle dön kuzum.
Gökcem sagol tatlım amin ınş melegım bulur annesini hayırlısıyla.
Rabbım ebrarım için ettigımız dualarımızı birleştırsın,canım arkadasıma katından hayırlı saglıklı bı melek göndersın.

hayırlı cumalar canım hoşgeldin.ben iyiyim sen nasılsın?

ben o işi 2 hafta önce hallettim canım halılar yokken camları koltukları fln çektim perdeleri yıkadım bak sana yapılacak işleri saydım birinden başla canım.

canım bende öle yapacam da eşim hafta sonu evde ya onun yanında iş yapmamı istemiyo ben de ufaktan bu gün ütülerimi yapacam yıkanacakları yıkarım yarın yatak odasında oyalanırım kışlıklar cıkacak heralde pazarda camlara baslarım kızacak ama ne yapim böyle çok kötü oluyo ya

Selamlar hayırlı cumalar kısçeler.banuşum sabırsızlıkla beklıyorum cnm ya hayırlı haberle dön kuzum.
Rabbım ebrarım için ettigımız dualarımızı birleştırsın,canım arkadasıma katından hayırlı saglıklı bı melek göndersın.

a.s hayrlı cumalar canım aminnnnn

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER

ALLAHIM sen EBRAR arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Son düzenleme:
rabbim okunan duaları ebrarın çocuğuna vesile kılsın,daha bekletmeden yavrusunu göndersin inşallah.

ebroşum çıkmam gerek canım,kusuruma bakma olar mı?

selam canım hoşgeldin.amiiiinn inşallah dualarımızı kabul etsin Rabbim.

ebrar ablamın duasına canı gönülden amin diyorum.Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah bebişlerini yollasın.amiinn

Son düzenleme:
ya rabbi
dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı rahmeten lil'a lemin, resü ı-i ekrem ve nebiyy-i muhterem seyyidina-ebe'l-kaasım muhammed mustafa sallallahü aleyhi ve sellem efendimiz ve o'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım sen dünyada da ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-babalarımıza hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.muhakkak sen dualara en güzel şekilde icabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
katından hayırlı evlatlar ver

allahım sen ebrar arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .senin herşeye gücün yeter

amin amin amin ya muin binlerle nihayetsiz amin

es-salatu ves-selamu ala rasulüna muhammedin ve ala alihi vesahbibihi ecmain

vel-hamdülillahi rabbil-alemin

“ezhib”l be”se rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(bu hastaligi gider ey insanlarin rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim amin…

aminnnn inşallah dualarımız kabul olur ebrar dan en kısa zamanda güzel haberler alırız rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Ebrarcım Rabbim dualarımızı kabul etsin bebişlerin tez zamanda gelsin canım tam ezan okunuyodu burda.Bu mübarek vaktin bu mübarek saatlerin okunan ezanların hürmetine Rabbim en yakın zamanda kucağını evlatlarınla doldursun

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar benimde dileğim anne olmak Rabbim bu ay o mutluluğu nasib eder insallah hamile haberimi sizlerede veririm

selam arkadaşlarım ay geç kalmışım yaa
hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin ağzına yüreğine sağlık MEVLAM hepimize hayırlı salih evlatlar versin inşallah

Aminnnn yarabbım arkadasımın yüzünü güldur,tedavı bıle olmadan kendılıgınden guzel yavrusunu gönder.aminn.
Canım ebuşum hersey cok güzel olacak ınsallah yakında bebısın gelcek cok ınanıyorum ben.

selam arkadaşlarım ay geç kalmışım yaa
hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin ağzına yüreğine sağlık MEVLAM hepimize hayırlı salih evlatlar versin inşallah

selam canım.aminn Allah senden de razı olsun abla.Rabbim bu mübarek günde tüm bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh.

X