Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ben geldımmm.
Ebuşum sesınden bellıydı keyfın canım hep öyle ol..ay icerde calısmalar var dedın ya guluyorum kendı kendıme delü:)hadı ıns öyledır.
Berrıncım sagol canım ins dedıgın gıbı olur.siz benden ümitlı dusunuyosunuz valla sagol cnm.
Garıbım sagol tatlım.yanlız senı keyıfsız gordum neden?

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 1 ziyaretçi)

kardelen5233, DerinSu+, berrin1985, garip+, GokceRana23,
derincim,gökçecim,siz niye bişey yazmıyonuz kızlar?

Ben geldımmm.
Ebuşum sesınden bellıydı keyfın canım hep öyle ol..ay icerde calısmalar var dedın ya guluyorum kendı kendıme delü:)hadı ıns öyledır.
Berrıncım sagol canım ins dedıgın gıbı olur.siz benden ümitlı dusunuyosunuz valla sagol cnm.
Garıbım sagol tatlım.yanlız senı keyıfsız gordum neden?

canım bence olacak inşallah yanılmam ama valla içime garip bi his doğduu

canımsın inşallah kuzum yaa hepimize güzellikler getirsin hayat .
bulantın vardı dün nasıl oldun kuzum ?

saol kanka ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul buyursun
sen nasılsın gökcem napıyo iyileştinizmi

peloşum amin canım çok saol
kuzu yaa zorluğu yok inanki ben yıllardır yaparım hemde çok severim böyle kavnozları dizip izlerim onları :)))))))))sende istesen başarırsın canım

saol tatlışım amin hep beraber yiyelim gelinde :)))

ayyy canımsın yaa ben oynuycam seninle hiç merak etme bitanem

derinim çok saol kuzum ağzına sağlık mevlam kabul etsin

canım yaa olsun ne önemi var okadar işinin arasında yazıyosunya bu yeter öptümmm

kardeloşum yok ya sivrisineğin iğnesinden incemi valla benim çatlatmalar hep canımı yakmıştır cano .karnım mosmor oluyo vurduğumda .okadar yumoş iğnesi yedim ama çatlatma gibi canımı acıtmadılar .buarada sen nasılsın ?daha öncede yazdımda cevap yok hayırdır ???

canım çok doğru diyosun ölüm yok ucunda yaşadığımız sürecede ümit var allahım çok büyük inşallah kendiliğinden gelir minişin

canım inşallah ağrıların geçer oğluşunla daha rahat vakit geçirirsin
emer kuzum emer ilk zamanlarda herkesde oluyo o sorun

canım elifim kıyamam yaa gerçekten çok üzüldüm ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin hemen kötü düşünmeyin inşllah o pis hastalık değildir .dualarımız sizinle elimizden anca bu gelir zaten .kendine ve bebişe dikkat et bitanem

ayyy cano gerçi konuştuk ama tekraradan hayırlı olsun inşallah minişin sıkı sıkı tutunur şuanda içerde çalışma vardır yaa ne heyecan verici bişey
allahım yüzünü güldür sün emeklerin boşa çıkmasın kuzen :))

kuzum bugün kocişim izinliydi her perşembe öyle oyüzden giremiyorum hiç dışardaydıkda :))merak ettirdim kusura bakma kuzum

evet kuzu keyfim yerindeydi konuştuk gerçi

selinam saol kuzum düşündüğün için benim kocişin izin günü perşembe hafta sonu izin olmadığından bugün onunla beraberdik bowling oynadık tabi ben topları yerinden kaldıramadım o ayrı :)))

kuzen ya geçmiş olsun neyse iğneyi olmuşsun daha rahat eder için .görünmez kaza işte dikkat et canım .
haber verdiğin içinde saol canım
Oldum valla işte görünmez kaza.
Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

ebrar_53
diyecek söz yok valla ben geldim siz yoksunuz misafirlerde dilini yutmuş konuşamaıyolar :KK53::KK53:bende gidiyorum fatma gülü izliycem çayımıda demledim ohh:KK76::KK76:
Afiyet olsun canım.
banu nasılsın canım
İyiyim canım elimi kestim tetanoz aşısı oldum.
Sasğol kardeloşcum.

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????
Sağol garipcim iyiyim valla üşüyorummm.

Berrıncım ıns ya,bekleyp gorcez bakalım:)
kardeloşum 5dk mı aman be senın kocıste benımkının eskı halını gectı heee!braksn yaf guzel guzel konuşurus surda.
Banuşum ya cok gecmıs olsn kuzi nsl oldu öyle aman ALLAHbeterndn sklasn .

Berrıncım ıns ya,bekleyp gorcez bakalım:)
kardeloşum 5dk mı aman be senın kocıste benımkının eskı halını gectı heee!braksn yaf guzel guzel konuşurus surda.
Banuşum ya cok gecmıs olsn kuzi nsl oldu öyle aman ALLAHbeterndn sklasn .[/Qinşallah canım yaa çok sevinecem olursaa bu arada eşler hep aynı canımm ben sadece onun yüzünden giremiyorum valla yaa
şimdi arkadaslarının yanından geldi yeni ben bişey demiyorum ona ama ben burada oturuyorum yaa hiç ilgi yok diyo bana :)

X