Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banum bılmez mıyım cnm cok sagol.evet kvm ıs başnda:)şmdı zorla örttum onu uzan dedım emanet gıbı oturuyo bak bıde kalkmıs dıyo kızıyo dayanamadm napım:)canom senınde yarın sonuc cıkıyo dualarım senınle kuzi inşşş aşılama olursun bu ay gônlum hep ondan yana...he bu arada ebusumla konustm ıyıdı peloş keyfı yerınde kuzumun.

aminn canım Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallahh.ekim ve bayram önü biçoğumuz hamile kalalım inşallahhh.yat yat kv varmış nasıl olsa.bende aşılama olduğum gün öğlen olmuştum akşama kadar annemlerde yatmıştım.sen herşeyi düzenli yap gerisi Allaha kalmış inşallah tutunur canım.canın sıkılıyosa bol bol duaları oku.bende ebrar ablama bakim girmişmi dedim girmemiş neyse kefi yerindeyse sorun yokk Allah daima güldürsün inşallah.

Canım inşallah ya bakalım yarın sonuç belli olucak aşılamamı tüpmü hakkımızda hayırlısı artık.Benim altın kalpli kuzim.

Kızlar ebrar iyi bugün eşi evdeydi gezmelere gitti ondan giremedi.
Bu arada ben hastahaneden geldim kombiyi yakmıyım elektrik sobasını çıkarıyım dedim o da çok kirlenmiş temizlerken elimi kesti paslanmıştı ben teyzeme sordum oda aman git deyince gittim aşı yaptılar geldim tırstım ben çok korkarım aşılardan neyse şükür bişey olmadı.

canımsın inşallah kuzum yaa hepimize güzellikler getirsin hayat .
bulantın vardı dün nasıl oldun kuzum ?
kızlar mrb herkes iyidir inş
ebroşum ben duaları okudum rabbim kabul etsin inş. hayırlısı ile hamiş kalmana vesile olsun
saol kanka ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul buyursun
sen nasılsın gökcem napıyo iyileştinizmi
peloşum amin canım çok saol
kuzu yaa zorluğu yok inanki ben yıllardır yaparım hemde çok severim böyle kavnozları dizip izlerim onları :)))))))))sende istesen başarırsın canım
Ebrarım turşu yapmışsın güle güle yiyin canım
Cicili evinize gelmişsiniz güle güle büyüt bebeğini inşallah
Nasılsınız hanımlar topik sakin yine
saol tatlışım amin hep beraber yiyelim gelinde :)))
Aaa ne güzel bı smıle geldi.Kimse yok bende oyun oynayım bu ara canım çok oyun oynamak istiyo bilenler bilir.Bu numarada sizler için gelsin
ayyy canımsın yaa ben oynuycam seninle hiç merak etme bitanem
Sagol pelinim sen nasılsın canım.
Ebuşum duayı okudum bitanem rabbım kabul buyursun inşallah.
derinim çok saol kuzum ağzına sağlık mevlam kabul etsin
canım yaa olsun ne önemi var okadar işinin arasında yazıyosunya bu yeter öptümmm
kardeloşum yok ya sivrisineğin iğnesinden incemi valla benim çatlatmalar hep canımı yakmıştır cano .karnım mosmor oluyo vurduğumda .okadar yumoş iğnesi yedim ama çatlatma gibi canımı acıtmadılar .buarada sen nasılsın ?daha öncede yazdımda cevap yok hayırdır ???
kızlar hepinizden ALLAH razı olsun hepinizin mesajını okudum cok sagolun olanla ölene care yok ALLAHIM hayırlısını nasib etsin İNŞALLAH
canım çok doğru diyosun ölüm yok ucunda yaşadığımız sürecede ümit var allahım çok büyük inşallah kendiliğinden gelir minişin
canım inşallah ağrıların geçer oğluşunla daha rahat vakit geçirirsin
emer kuzum emer ilk zamanlarda herkesde oluyo o sorun
canım elifim kıyamam yaa gerçekten çok üzüldüm ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin hemen kötü düşünmeyin inşllah o pis hastalık değildir .dualarımız sizinle elimizden anca bu gelir zaten .kendine ve bebişe dikkat et bitanem
ayyy cano gerçi konuştuk ama tekraradan hayırlı olsun inşallah minişin sıkı sıkı tutunur şuanda içerde çalışma vardır yaa ne heyecan verici bişey
allahım yüzünü güldür sün emeklerin boşa çıkmasın kuzen :))
kuzum bugün kocişim izinliydi her perşembe öyle oyüzden giremiyorum hiç dışardaydıkda :))merak ettirdim kusura bakma kuzum
evet kuzu keyfim yerindeydi konuştuk gerçi
selinam saol kuzum düşündüğün için benim kocişin izin günü perşembe hafta sonu izin olmadığından bugün onunla beraberdik bowling oynadık tabi ben topları yerinden kaldıramadım o ayrı :)))

kuzen ya geçmiş olsun neyse iğneyi olmuşsun daha rahat eder için .görünmez kaza işte dikkat et canım .
haber verdiğin içinde saol canım

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

ebrar_53
diyecek söz yok valla ben geldim siz yoksunuz misafirlerde dilini yutmuş konuşamaıyolar bende gidiyorum fatma gülü izliycem çayımıda demledim ohh

banucum,geçmiş olsun canım,görünmez kazalardan korusun rabbim.

eboşum,senden de alıntıladıydım,nereye kayboldu bilmem,şimdi bi ileri,iki geri yapmim dedim,boştan yazıyorum.
heee sana küsüm,ondan cevap vermedim
deli kız,işin olduğunu bildiğimden bişey yazmadım,bana yazdığını da görmedim ki cevap verem.

selam pelin,selam boncuk,ben geldim

canımm hadi hayırlı olsun rabbim güldürsün yüzünü bence olacak inşallah bu sefer öle hissediyorum rabbim yanıltmaz inşallahhh

canımm hadi hayırlı olsun rabbim güldürsün yüzünü bence olacak inşallah bu sefer öle hissediyorum rabbim yanıltmaz inşallahhh

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????

sağol canım iyiyim çok sükür sen nasılsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…