Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kv ne yaf ben ikidir sorcak oluyom unutuyom canım.msnde mi koydunuz bu kısa kv neyse artık bende öğrenmek istiyom merak ettimm boşver filmi sen aşılama yaptırcan aniden korkup tırsacağın sahneler çok.gitme hee

selinacımkv kayınvalide nin kısaltmasıymış canım,delü bu kızlar

merhaba kızlar siteyi takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. yorumlarınıza ihtiyacım var!!! benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı düşüktü tüp bebek önermişti doktorlar ama ben genelde düzenli adet oluyorum, düzen bozulduğunda ise muhakkak gecikmeli olmuşumdur. Bu ay yumurtlama dönemlerimdeki ilişkiden sonraki dönemlerde hep bir adet olacakmışım gibi hafif bir ağrı vardı kasıklarımda ve belimde, normalde iştahsız olmama rağmen ciddi derecede iştahımda artış oldu, karnımda şişlik oldu, sonra merakıma yenik düşüp adetimden 3-4 gün önce erken gebelik testi ile idrar testi yaptım negatif çıktı ve adetimden 2 gün önce adet oldum ama normal adet gibi değildi. adetim 4 gün boyunca kahverengi akıntı şeklinde geldi ve bitti. ama mide bulantılarımda artış,baş dönmesi,iştahımdaki artış ve kasıklarımdaki, belimdeki ağrı sızlama şeklinde devam ediyor. tekrar test yapmaya cesaretim yok, bana bir yorum yapın ihityacım var gerçekten.umutlanmak istemiyorum ama içimden bir ses sürekli konuşuyor:)

merhaba hoşgeldin.belirtilerin hamilelik gibi ama testte çıkmamış belkide testi erken yaptın valla kan testi yaptır için rahat etsin başkada bişey tahmin edemeyizki burdan.hakkında hayırlısı olsun inş.

merhaba hoşgeldin.belirtilerin hamilelik gibi ama testte çıkmamış belkide testi erken yaptın valla kan testi yaptır için rahat etsin başkada bişey tahmin edemeyizki burdan.hakkında hayırlısı olsun inş.

merhaba hoşbulduk :) testi adetimden 3-4 gün önce yapmıştım. umarım hayırlı haberleri sizlerle paylaşabilirim.dualarınızı bekliyorum

cnm selam dun gırmıstım zıl caldı tam gecmısı okurken yazamadım.ıyıyız cnm şükür sen ıyısın ınşallah.

burdayım canlarrrrr

m
inşallah rabbım sana da çifter çifter wersın bebiş cnm

selamlar hepinize...
geçen hafta ewımıze gelmıştık bılıyorsunuz yıne başladı rhtsızlıklar.mısafır de geldı hollandadan eşimin amcası.adam burdayken de dewam ettı cıkartmlar.sonra onları konyaya goturecektı eşim benı de gotrmek ıstedı ıyı gelır dıye hfatasonu 2 gunlugune gıttık geldık.cok yoruldum ama şükür cıkarmadım hiç oralarda.iyi geldi yawrulara gezi sanki.
sakın sizi unuttum sanmayın.hergece okuduğum dua sıralamamda warsınız...
weeeeee elifçiğim cnm bayaaa geç kaldım halaya ama yıne de çekeceğim dedım ama olmadı cıkmıyor şekıller yıne pffffffffffff.canım çok sewındım anlatamam rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsin inşallah.darısı herkesın başına.cnm dıkkat et bu donemlerde tamam mı koru kendını patık gıy ewde ve yelek üşütme sakın.ben cok cekıyorum ondan hep agrı ıdrar yolu enfeksıyonu fılan.
sinem de doğurmuş allah yawrusuna sağlık wersin inşallah.
kızlar herkes iyi inşallah.tek tek alıntı yapamadım malum çoktandır yoktum.inşallah artık gırerım cok ara wermeden.şimdilik iyiyim gelelli beri çıkartmadım.rahim ağrım war ama sanırım genişlediği içindir takmayacağım kafama.
şimdilik hepınızı opuyorum canlar.kendınıze dıkkat edın.balık hafızamdan dolayı unuttuğum olur dıye isimlerinizi yazmıyorum ama hepınız aklımdaısnız....

a.selam hoşgeldin.ben iyiyim sen nasılsın?

selinacımkv kayınvalide nin kısaltmasıymış canım,delü bu kızlar

kızlar bende cıkıyorum biraz işlerim var sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi...

Banusum evdeyım kuzi tunis annemle zeynonun evde.dun bsy yapmadı alıscak heralde...nereye kız?

Ben nereye giderim sence burcuyu alıp ebrulara gidiyoruz yaa ben evde kalmak istiyodum bugün ordan girebilirsem girerim sakın beni aramayı unutma.
Man inşallah alışsın ya yoksa işiniz zor kuzu.

kuzen minişleri öp benim için sonra görüşürüz dikkat et kendine bende öptüm seni

selam kızlar hepinize yazacaktım ama eşim geldi çıkmak zorundayım herkesin iyi olmasına sevindim bu arada derinim artık sezeryan olurkende msj atıp konuşabilirsin canım çünkü uyutmuyolar sadece belden altını uyuşturuyolar neyse ben kaçtım akşam gelmeye çalışırım

Selamlar kıslarrrrr...dısarıdan demın geldık anca bsyler falan yedık gıremedım hemen...kızlar haberler iyi çok şükür.yumoş 18mm olmus cok iyi dedi,rahım duvarı da kalınlasmıs cok iyi dedı.bu gece 12de çatlama ignesini olucam.perşembe sabahta aşılama kısmetse.agrın olursa yarın gel gerekırse yarın yaparız dedı aşılamayı.herseyın hayırlısı canlar.dualarınızla şimdilik herşey yolunda.Allah razı olsun hepınızden.

ay derinim inan cok sevindim canım ya...heycan basttı valla ben sana demeyi unuttum rüyamda gördüm seni ama nasıl gördügümü hatırlamıyorum inş rabbim hayırlara cıkarır...rabbim yüzünü güldürsün bitanem her şey yolunda giderde hamiş haberiri verirsin inş bizlere...

Canım inan bende ne diyceğimi bilemedim.Rabbim hakkında hayırlısını versin

Deriniiiim bende heyecanlandım ekim ayı güzel olcak inşallah çok hamiş çıkıcak

Ya bu Hadiseyi çekebilirlermi yöneticiler istersem girer bakarım byle ekrana dayamakla olmazki çok itici

selam canım hoşgeldinn.güzel haberlerle gelmişsin maşallah yumoş iyi.inş spermide kapıp alsın içine Allahım gönlüne göre versin inşallah canım.dualarımız seninle ve senden çok ümitliyizzz.inş kardelenin de dediği gibi ekimde halay çokkk kurtlarınızı dökmeyin heee saklayın ekimeAllah senden de razı olsun derincimm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…