Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Çok sagolun kızlar.dualarımızla hersey guzel olacak hepimiz icin inşallah.bakalım yarın agrın olursa gel dedı belkıde yarın olur.hoff korkuyorum bırazcık.abarttıgımı dusunmeyın ama nolur.

cano teldede konuştuk zaten çok şükür inşallah salı günüde çatlatmayı vurdurursun yumoşun büyümüştürde bitanem
evet canım diş ağrısı fena çok şükür şimdilik sesi yok .seninde dişetlerin ağrımış oda çok fena bişey bilirim geçmiş olsun canım

ranacım olurmu yaa merak etmemek yazmadım diye söyledin sanırsam ama şunu bilki ben profillerinizden bile bakıyorum girip girmediğinize canım bu topicdeki herkes çok önemli benim için .oyüzden öyle düşünme .işlerinde kolaylık diliyorum fazla yorma kendini olurmu tatlım çok öptüm

ayyy canım ya çok çekmiş kıyamam ama şükür kavuşmuş mertine

egalcim yaa senden haber bekliyoduk merakla pek iyi haberle dönmemişsin çok üzüldüm inşallah tekrarlamaz birkez daha aslında genelde boş gebelik birkez olan bişeymiş .ilginç yani tahlillerini yaptır bakalım inşallah bozukluk filan yoktur

kuzum saol allah razı olsun bugün konuştuk zaten herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

özliycem seni çabuk dön kuzu

ececim maşallah iyisin heralde buarada dualara katılabilecekmisin ona göre dağıtıcam tatlım.eğer hala iyi değilsen yazmıyım

canım dün gece uzun bir msn muhabbeti yaptık çokda keyifliydi :))herşeyin yolunda olmasına sevindim
kullandığın ilaçda şifan olsun kuzum

ayyy teyzesi yesin onu yaa maşallah minnacık allahım kalp atışlarını da duymayı nasip etsin canım inşallah herşey yolunda gider 9 ay sorunsuz geçer

bitanemsin nediyim yaa allah razı olsun senden allahım kabul etsin

ah ah kıyamam sıkma canını üzüldüm inanki nedenirki allah bildiği gibi yapsın tez vakittede kurtarsın sizi o evden inşallah

ben yeyim onu yaa kuzum artık 1 yaşında nice mutlu senelere allahım güzel bir ömür nasip etsin canom

canım çok saol gezmeden geç geldim sonrada msn açtım ama kimseler yoktu bizde garibimle sohbet ettik kkya girmedim yani

ayyy banum koptum biliyonmu yaa ama çok haklısın bilmeyince zeytin kırılırmı denir yani .ama varya okadar süper oluyoki banuş yaa of of

geçmiş olsun canım şimdi daha iyisin inşallah

delüüüüüüüüüü:)))))

cano misafirsiz olurmu ama eminimki tanıdıktır o misafirler :))
buarada incir reçeli aldınmı keşkem yakın olsak ben en doğalından yaptım 1 kavanoz verirdim sana datlum ..

şükür konuştuk canım :)))
berrincim sen nasılsın canım naaptın adetin söküldümü yaa

maşallah yaa bende aradım ama ulaşılamıyodu teline
ay topicimizin bir paşası daha oldu çok mutluyum yaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar:

peloşum çok saol canım ben iyiyim şükür sen nasılsın daha iyiymişsin sevindim canım
aa demek gördü aradığımı neyse iyi haberler aldıkya çok sevindim ben yarın arar konuşurum artık saol sende haber verdiğin için

eboşun çok işi var yaa şuandada zor zar girdim benimki başımda bekliyo yazıp çıkmak üzere söz verdimde :)))

selamlar hanımlar herkese iyi akşamlar kalamıyorum kusuruma bakmayın kociş çay bekliyo hepinizi öptümm

sağolasın canım iyiyim çok sükürr söküldü canım adetim sen nasılsın bi türlü eşimden sıra bulupta giremiyorum yaa

:KK60::KK60::KK60::KK60:banuuu sende unutkanlık başlamış kızz.diet sana yaramadı bak.uebesli demek zor olur diye kız elif ismim ismimle hitap edebilrisiniz demiştii.:KK1::KK1:
Kız delüüüü adını bilmemmi ama belki istemez dedim adının söylenmesini ama bak unutkanlık dersen harbi var hele bugün çok komik bir olay yaşadım :))
kuzen minişleri öp benim için sonra görüşürüz dikkat et kendine bende öptüm seni
Öptüm teyzesi senin için muck muck hemde.
kız banuuuuuu,çok güldüm ha,sen bide elif le yüzyüze görüşmüş insansın heeeee
Kız adını unuturmuyum elifin alemsin kardeloş valla.
kv ne yaf ben ikidir sorcak oluyom unutuyom canım.msnde mi koydunuz bu kısa kv neyse artık bende öğrenmek istiyom merak ettimm :KK60:boşver filmi sen aşılama yaptırcan aniden korkup tırsacağın sahneler çok.gitme hee
Kv benim kısaltmam canım uzun geliyo kayınvalide demek:)
cnm selam dun gırmıstım zıl caldı tam gecmısı okurken yazamadım.ıyıyız cnm şükür sen ıyısın ınşallah.

burdayım canlarrrrr

m
inşallah rabbım sana da çifter çifter wersın bebiş cnm

selamlar hepinize...
geçen hafta ewımıze gelmıştık bılıyorsunuz yıne başladı rhtsızlıklar.mısafır de geldı hollandadan eşimin amcası.adam burdayken de dewam ettı cıkartmlar.sonra onları konyaya goturecektı eşim benı de gotrmek ıstedı ıyı gelır dıye hfatasonu 2 gunlugune gıttık geldık.cok yoruldum ama şükür cıkarmadım hiç oralarda.iyi geldi yawrulara gezi sanki.
sakın sizi unuttum sanmayın.hergece okuduğum dua sıralamamda warsınız...
weeeeee elifçiğim cnm bayaaa geç kaldım halaya ama yıne de çekeceğim dedım ama olmadı cıkmıyor şekıller yıne pffffffffffff.canım çok sewındım anlatamam rabbım sağlıkla kucağına almanı nasıp etsin inşallah.darısı herkesın başına.cnm dıkkat et bu donemlerde tamam mı koru kendını patık gıy ewde ve yelek üşütme sakın.ben cok cekıyorum ondan hep agrı ıdrar yolu enfeksıyonu fılan.
sinem de doğurmuş allah yawrusuna sağlık wersin inşallah.
kızlar herkes iyi inşallah.tek tek alıntı yapamadım malum çoktandır yoktum.inşallah artık gırerım cok ara wermeden.şimdilik iyiyim gelelli beri çıkartmadım.rahim ağrım war ama sanırım genişlediği içindir takmayacağım kafama.
şimdilik hepınızı opuyorum canlar.kendınıze dıkkat edın.balık hafızamdan dolayı unuttuğum olur dıye isimlerinizi yazmıyorum ama hepınız aklımdaısnız....
İyi olmana sevindim canım bizde seni arıycaktık.
Ya bu Hadiseyi çekebilirlermi yöneticiler istersem girer bakarım byle ekrana dayamakla olmazki çok itici:KK47::KK47::KK47::KK47:
Aynen duyun sesimizi kaldırın hadiseyi.
Çok sagolun kızlar.dualarımızla hersey guzel olacak hepimiz icin inşallah.bakalım yarın agrın olursa gel dedı belkıde yarın olur.hoff korkuyorum bırazcık.abarttıgımı dusunmeyın ama nolur.
Korkma kuzen ya biz sen aşılama olurken dua edicez inşallah hayırlısıyla biticek hiç canın acımıcak inan bana doktorada sorarsın yatıyımmı diye ama bence hadi ilk gün uzan ama sonra bırak herşeyi Allaha çünkü kendiliğinden kalsak ne bilicez dimi bu işte önemli olan tek şey ben artık tamamen anladım rahat bırakmak kendini sende sakın kasılma stres yapma okiş zaten konuştuk ama yumoşunda büyümüş uyusunda büyüsün maşallah::))))Hadi bakalım hayırlı haberler ver bize.

Naber kardelen nasılsın benimde karnım çok ağrıyor benim adet erken gelicek heralde 14 ne kadar olmaz inşallah eğer aşılama derlerse bu ayı kaçırmazdı ama napalım kısmet artık ben yan topiğe kaçıyorum aam birazdan gelirim.

oh bee hadise gitmiş neydi o öyle

Banuşum nasılsın canım.Bende çok unutkanım benimde feci bi vakıam var unutkanlıkla ilgili.:KK59:

Son düzenleme:
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 3 ziyaretçi)
garip,
ugurboncugum,
libris,
kardelen49

selam arkadaslar:KK3::KK3:nasilsiniz?

slm gene ben geldim anatoliacım burda naber canım
ebroşum mumu gökce yerine başka çocuk üfleyiverdi:) heveslendi galiba bi baktık mum söndü :) sonra pastayı keserken gökce galiba bıcaktan korktu kestik 1 kere durduk sonra aglayınca gelen cocuklarada balon verdim bide gökcenin oyuncaklarıyla oynadılar bizde kadınlarla muhabbet ettik:) öyle geçiverdi dogum günüde:) keşke sizlerde olsaydınız:KK43:
boncugum çok teşekkür ederiz yarın kızım uyanınca izleteyim onada gönderdigin dogum günü yazılarını:)sen yogunsun galiba karşılaşamaz olduk özledim senide:)
derinim yarın dr a mı gidicen canım ilaç iyi gelmiyomuş söyle belki başka bişey verir igne gibi.. güzel haberler al inş.
bende özledım senı cnm öp gökcemı yerıme:9

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:kızlar olmadı bugün gittim kan sonucumu aldım 0.18 yani 1 bile deyil ALLAHIM sana Sıgındım 2 embiriyonun biri bile tutmamış

hep ALLAHIMDAN hayırlısını istedim hayırlısıda buymuş ALLAHIMA hamd olsun ALLAHIMA sıgındım

haber verim dedim kendinize iyi bakın kızlar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ah cnmsın sen geldın aklıma bakım dedım ama ınan yıkıldım allah sabır versın aleynam hayırlısı böyleymıs bak gökcemde tüp yaptırmıstı tutmadı ama ardından geldı minişi güçlü ol kendıne ıyı bak cnm...
kızlar bugun geç kaldım yaaa ama derinim açmış topiği saolsun :KK1::KK1:geç kaldım çünkü boncuğumun bahsettiği şey vardı onu yaptım.regliden temizlendikten 3 gün sora temiz beyaz kağıda 110 tane bismillahirrahmanirrahim yazıp üzerinde taşınacak demişti.bende yaptım umarım Rabbimin sayesinde bu vesileyle bebişim gelir.amin.[/B]
ah selınam ben yapcam dıyorum ama bı kasvet çöküyor ıcıme yazdıklarımın hepsını unuttum yapıcam dedıklerım hıc aklımda degıl bak adetım bgn bıtıyor bende yazım bakalım baska bı ıslem yok dımı ben yazmısım ve unutmusum:))ınsallah vesıle olur cnm sanada...

canım ugramıyosun artık inş iyisindir özlettin kendini...

bende ateş olcmeye başladım ama hic bilmiyorum şu anda catladımı catlamadımı calışmalara başladık ama kistimde tamamen gittimi gitmedimi bilmiyorum...doktorada gidemedim kocişin işleri yogun...hayırlısı olur inş...selinacım sen ateş olcumunden anlıyomusun...
ıyıyım cnm cok sagol pelınım ates ölçmeye baslamıssın hadı hayırlısı umarım vesıle olur mınısının gelmesıne...

Selamlar kıslarrrrr...dısarıdan demın geldık anca bsyler falan yedık gıremedım hemen...kızlar haberler iyi çok şükür.yumoş 18mm olmus cok iyi dedi,rahım duvarı da kalınlasmıs cok iyi dedı.bu gece 12de çatlama ignesini olucam.perşembe sabahta aşılama kısmetse.agrın olursa yarın gel gerekırse yarın yaparız dedı aşılamayı.herseyın hayırlısı canlar.dualarınızla şimdilik herşey yolunda.Allah razı olsun hepınızden.
ınsallah asılaman tutar derınım dualarım senınle...

garip,
ugurboncugum,
libris,
kardelen49

selam garıbım sen nasılsın cnm
ebusum bende gırınce enerjım düştü sımdı dıceksın sende enerjı ne gezsın:)))hakkaten bugün ne kötü bırgün aglamaktan gözlerım şişti esımın cok sevdıgı bır arkadası var esı 4 aydır hamıleymıs ve bız üzülmeyelım dıye saklıyorlarmı yıkıldım resmen ınsanların bana acımasından nefret edıyorum halbukı onlarda aynı seylerı yasadılar bılmeseler neyse dıcem bız cokmu acızız anlamıyorum esımde cok üzüldü bısıy dıyemedı ama cnm benım onu baba yapmayı okadar ıstıyorumkı dedımkı herkes acıyor bıze allahım acısında meleklerımızı yollasın artık rabbım duy sesımızı neolursun...

Son düzenleme:
oh bee hadise gitmiş neydi o öyle

Banuşum nasılsın canım.Bende çok unutkanım benimde feci bi vakıam var unutkanlıkla ilgili.:KK59:
Bazen komikte oluyor ama::))
garip,
ugurboncugum,
libris,
kardelen49

SElam canım.

ah cnmsın sen geldın aklıma bakım dedım ama ınan yıkıldım allah sabır versın aleynam hayırlısı böyleymıs bak gökcemde tüp yaptırmıstı tutmadı ama ardından geldı minişi güçlü ol kendıne ıyı bak cnm...
ah selınam ben yapcam dıyorum ama bı kasvet çöküyor ıcıme yazdıklarımın hepsını unuttum yapıcam dedıklerım hıc aklımda degıl bak adetım bgn bıtıyor bende yazım bakalım baska bı ıslem yok dımı ben yazmısım ve unutmusum:))ınsallah vesıle olur cnm sanada...

ıyıyım cnm cok sagol pelınım ates ölçmeye baslamıssın hadı hayırlısı umarım vesıle olur mınısının gelmesıne...

ebusum bende gırınce enerjım düştü sımdı dıceksın sende enerjı ne gezsın:)))hakkaten bugün ne kötü bırgün aglamaktan gözlerım şişti esımın cok sevdıgı bır arkadası var esı 4 aydır hamıleymıs ve bız üzülmeyelım dıye saklıyorlarmı yıkıldım resmen ınsanların bana acımasından nefret edıyorum halbukı onlarda aynı seylerı yasadılar bılmeseler neyse dıcem bız cokmu acızız anlamıyorum esımde cok üzüldü bısıy dıyemedı ama cnm benım onu baba yapmayı okadar ıstıyorumkı dedımkı herkes acıyor bıze allahım acısında meleklerımızı yollasın artık rabbım duy sesımızı neolursun...
Boncuk üzme kendini canım bende anlamıyorum bu tarz insanları ne alaka Allah sana vermiş ne saklıyosun bizden ne sanki bizi düşünüyolar yemeseinler nazardan korkuyolar ki bilseler bizim gibi insanlar başka insanların hamile kalmasını sviniyoruzki hele böyle uzun bekleyenleri duyunca daha bir fazla seviniyoruz tınlama boncuk boşver gitsin.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

cardelenss, DerinSu, zkelebek, banu145145,

selamlar nasılsınız arkadaşlar bu aralar gelişmeleri takip edemiyorum var mı anlatacak biri bana

Ben geldimm...
Banuşum sgol kuzi destegin icin acımas ins kır.ALLAH razı olsun,sen demesende dua ettıgını bılıyorum canım benım.evet şmdı geldık cnm.bılıyon mu reçeteyı syledm sen uyardıktan snra,gerek yok dedı yardımcısı.gelınce benı bul bşy olursa dedı.gttk adam dedı recetesz olmaz.snra yukarı hemşırenın yanına yolladı.syledm doktorumda hastanedeydı sansıma ona sordu ve hemen vurdular cnm.
Kardeloşum sagol bebem ıns Allah razı olsun.
Kardelenım amın ıns ekımde bombalar patlasın kuzum cok sagol:)
selınam cok sagol ıyı dıleklerın ıcın.ztn benden umıtlı olmanızda benı heyecnlandryo kuşum.hayırlısı inşallah.
Peloşş ruyada gördn demek hayır olsun canım.sagolasın duaların ıcın tatlım.
Boncukum fıstığım benım,üzme kendini nolur.onlarda göya düsüncelı davranıcaklar.hakatten banuşun dedıgı gıbı yemesınler bızı,nazardan korkuyolar.bosver fıstıgım takma kafaya.bak sen bıraz boşverebılsen cok guzel olcak ama elınde olmuyo bılıyorum.sabır cnm benım.

Derin ee söylemedin ne olduğunu ::::::::::))))))))))))))))kapatıktan sonra jeton bende düştü::)))))))))))))))))))))))

Son düzenleme:
Kız delüüüü adını bilmemmi ama belki istemez dedim adının söylenmesini ama bak unutkanlık dersen harbi var hele bugün çok komik bir olay yaşadım :))

Öptüm teyzesi senin için muck muck hemde.

Kız adını unuturmuyum elifin alemsin kardeloş valla.

Kv benim kısaltmam canım uzun geliyo kayınvalide demek:)

İyi olmana sevindim canım bizde seni arıycaktık.

Aynen duyun sesimizi kaldırın hadiseyi.

Korkma kuzen ya biz sen aşılama olurken dua edicez inşallah hayırlısıyla biticek hiç canın acımıcak inan bana doktorada sorarsın yatıyımmı diye ama bence hadi ilk gün uzan ama sonra bırak herşeyi Allaha çünkü kendiliğinden kalsak ne bilicez dimi bu işte önemli olan tek şey ben artık tamamen anladım rahat bırakmak kendini sende sakın kasılma stres yapma okiş zaten konuştuk ama yumoşunda büyümüş uyusunda büyüsün maşallah::))))Hadi bakalım hayırlı haberler ver bize.
adını unutmadığını biliyorum da,o kadar elif elif yazdığımızı farketmediğine güldüm birascık.

boncuğum yapma böyle yaaaaa,takma kafana,bizim elimzden gelen bişey yok ki,hepimizden saklıyo böyle arkadaşlar,amaçları bizi üzmemekmiş ama böyle daha üzüldüğümüzü bilmiyolar,onlar bilmiyosa bizde üzülmeyelim be canım
Ben geldimm...
Banuşum sgol kuzi destegin icin acımas ins kır.ALLAH razı olsun,sen demesende dua ettıgını bılıyorum canım benım.evet şmdı geldık cnm.bılıyon mu reçeteyı syledm sen uyardıktan snra,gerek yok dedı yardımcısı.gelınce benı bul bşy olursa dedı.gttk adam dedı recetesz olmaz.snra yukarı hemşırenın yanına yolladı.syledm doktorumda hastanedeydı sansıma ona sordu ve hemen vurdular cnm.
Kardeloşum sagol bebem ıns Allah razı olsun.
Kardelenım amın ıns ekımde bombalar patlasın kuzum cok sagol:)
selınam cok sagol ıyı dıleklerın ıcın.ztn benden umıtlı olmanızda benı heyecnlandryo kuşum.hayırlısı inşallah.
Peloşş ruyada gördn demek hayır olsun canım.sagolasın duaların ıcın tatlım.
Boncukum fıstığım benım,üzme kendini nolur.onlarda göya düsüncelı davranıcaklar.hakatten banuşun dedıgı gıbı yemesınler bızı,nazardan korkuyolar.bosver fıstıgım takma kafaya.bak sen bıraz boşverebılsen cok guzel olcak ama elınde olmuyo bılıyorum.sabır cnm benım.
kız çatlatmayı kendin niye vurmadın da bide reçete meçete uğraştınız?
Derin ee söylemedin ne olduğunu ::::::::::))))))))))))))))kapatıktan sonra jeton bende düştü::)))))))))))))))))))))))

ne söylemeliydi,biz kuzen değiliz diye sülemicek misiniz bize?
ühühüüüüüüüüüü

ahh ahh yasmin hap içiyordum 3 ay ara vermiştim.. 1 ay içtim şimdi yine bıraktım.. :KK43: bırakmışken hiç içmeseydim belki bu ay hamiş olabilirdimm.. :KK43: anne olmak istiyorummmmmm..:KK43: bu ay bir değişiklikle göğüslerimden süt gelmesi bile çok güzeldi.(1 gün geldi daha gelmiyor).hamileiym sanmıştık,eşim bana o gün gül almıştı en güzel anneye diye ağlamıştık :KK43: İnşallah regl olmaammm ...ne kadar anne olmak isteyen varsa ve uzun süredir uğraşanlar varsa Rabbim önce onlara nasip etsin.. burdan hamiş olanları okuyunca içim hoş oluyor.. İnşallah bende kısa sürede hamiş olurumm... :)

X