Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Napım banum ya,bende kahvaltı ettım sımdı haplarımı ıcmek ıcın.yoksa bugun uyuyasm var.ama mecbur kalkıp hapları ıcmem gerek.

Selina kız sendemi doktorsuz götürdün klomeni Allah iyilinizi vere hadi bakalım sevcan yaptı çifte tutturdu sanada inşallah çifte güler.
ay canım napim ya gittimmi stres oluyorum takibiydi çatlama iğnesiydi fln.ve çatlama iğnesinin etkileri çok kötü oluyo.ağrısı sancısı bide ateşi yükseltiyo.menapozlu gibi yakıyo insanı.bide göğüsler yırtılacak derecede şişiyo ağrısına dayanılmıyo.saldım çayıra tutarsa tutar dedim.ağrılarım inş iyiye işarettir dr a da gitmeyince acep kist varsaydı onu mu büyütüyoz şimdi.hayırlısı artık.anam sevcanım çifte tutturdu maşallah da bana 1 tanede yeter aç gözlülük yapmiyim.Allah bilir tabi.
canım hayırlısı inşallah yaa.inş büyüyodur yumoşlar onun ağrısıdır.dr gitmeyince acaba da diyorum yani.hayırlısı hakkımızda.senin kontrol ne zaman?sevcanım dün altta görmüştüm yazmamış iyidir umarım.
canım öncelikle sigarayı bu kadar azaltmanı tebrik ederim inşallah birkaç güne bırakırsın canım.he bu arada ateş muhabbeti geçen ay bahsettim ya ben 37 deydi ama fosss.çatlama iğnesi de ateşi yükseltiyo ama.herkesin ateş bünyesi farklı bencede.
canım ya ne diceğimi bilemiyorum.bende bi umutla kk açtım senden güzel haber almayı ümit etmiştim.hakkında hayırlısı olsun inşallah.Rabbim en kısa zamanda kendiliğinden gelmesini nasip etsin canım ya.güçlü ol canım benim.öptüm.kendine iyi bak canım.

kızlar bugun geç kaldım yaaa ama derinim açmış topiği saolsun geç kaldım çünkü boncuğumun bahsettiği şey vardı onu yaptım.regliden temizlendikten 3 gün sora temiz beyaz kağıda 110 tane bismillahirrahmanirrahim yazıp üzerinde taşınacak demişti.bende yaptım umarım Rabbimin sayesinde bu vesileyle bebişim gelir.amin.

Napım banum ya,bende kahvaltı ettım sımdı haplarımı ıcmek ıcın.yoksa bugun uyuyasm var.ama mecbur kalkıp hapları ıcmem gerek.
İyi etmiş sin derin düzenli iç ilaçlarını bendede çok ilaç var ama erken kalksamda erken kahvaltı edemiyorum.

Selinam gunaydın cnm...ya aslında sen sadece bı kontrole gıtsen merakın gıtsın.yanı normalde doktor vermeden icmek sakıncalı aslında.catlama ignesı olma madem sade takıp ettır kuşum.hayırlısı ıns.ben o 110 u yapmadım ya hıc gelmedı aklıma tüh..ıns sana vesıle olur tatlım ya hayırlısıyla.

Ay sorma ya banum,hıc yıyesım yok ama zorla tıktım.zaten ılacları hıc duzenlı ıcemem ben ya bırakırım yarıda yada olmadık saatlerde ıcerım.ama bunları ıcmeye şartladım kendımı hayırlısı ıns.

valla derinim hiç gidesim yok.çünkü dr baktımı takır takır yazıyo reçeteye bişey diyemiyorum.napim ya valla bi sorun varsada çözmeye çalışırız şimdi stresten kaçıyom doğrusu.inşallah vesile olur canım vallahi yazakende benim aklıma geldi derinin kaçıncı günü acaba bugün diye sende yazsan dicektim.

oyle yapıyorum derincim amA bazende kızıyorum dizilerimden hicbirini izletmiyo bana ya...
iyigeceler kızlar
canım ugramıyosun artık inş iyisindir özlettin kendini...
iyiyim canım sagol sende sıgarayı azaltmışsın sevindim ibş tamamen bırakırsın bende ateş olcumu yaptıgımda 36.5 hamile kalmıştım ama nasip degilmiş...
canım ya ne diycemi bilmiyorum...dedigin gibi hayırlısı buymuş demekki...inş rabbim hic ummadıgın anda gönderir mucizeni...
Selam selina ve pelin nasısınız kızlar.

selam canım iyiyim cok şükür sen nasılsın...

derinim selinam selam kızlar nasılsınız...

bende ateş olcmeye başladım ama hic bilmiyorum şu anda catladımı catlamadımı calışmalara başladık ama kistimde tamamen gittimi gitmedimi bilmiyorum...doktorada gidemedim kocişin işleri yogun...hayırlısı olur inş...selinacım sen ateş olcumunden anlıyomusun...

Son düzenleme:
Selınam olsn cnm o zaman,ıcını rahat tut kuşum...ıns minik konar göbuse:)benim adetin 15 gunu cnm maselef:)

canım iyiyim şükür.sen nasılsın.koy bakalım anlarız biraz belki herşeyde bir hayır vardır belki dr a gidemeden hamile kalırsın dr a da keseyi görmeye gidersin inşallah canım.üff senin kocişte mi film delisi.bende de var ondan bi tane.pazar günleri seyreder cumartesi akşamdan başlar toplamda 7-8 tane film öğğ gelir artık.geçen pazar da kızdım hep korku filmi alıyo.korkmam pek ama sahneler iğrendiriyo beni midem kalkıyo.alma bi daha alıyosan romantik komedi aksiyon fln olsun.yokki öyle film pek diyo.son durak 5 e götürdü geçen sinemada.kandırdı benide korku değil aşkım gerilim dedi.öğğ içim dışıma çıktı çıkarmamak için zor tuttum kendimi bide 3D seyrettik.
Selınam olsn cnm o zaman,ıcını rahat tut kuşum...ıns minik konar göbuse:)benim adetin 15 gunu cnm maselef:)

evt canım çokta didiklememek lazım gitmediysem düşünüp durmıcam omu bunu diye.puuff keşke hatırlatabilseydim yaa benimde dünn aklıma geldi saydım kaçıncı gün diye.tam 3.cü güne denk geliyo temizlendikten sora.unutmıyım diye akşamdan alarm kurdum tlfna.inş konsun hepimize bebiş..

Peloş hosgeldın...bence gtmştr artık kistin cnm ya...sen calısmalarıda sıkı tut cnm ınsallah olur bu ay...ayy ekım ayı cok helecanlı:)

selam canım ben iyiyim sen nasılsın?
İyiyim canım bu sabah erkenciyim birazdan çıkıcam zaten ablama gidicem.
Bırakma derincim sakın.
Ateş ölçme topiğindekiler bu işte uzman ama doktora git.

Evet selinam kacırdım bıkac gunle neyse saglık olsun...ay demek o kadar cok ızlıyo senınkı film.ya bızde cok ızlerız ama bayadr yenı fılm almıyoruz.esımde gec gelıyo cok fırsat olmuyo.son durak cok guzel ya,yenısını mı cekmısler sevındım.
Pelınım ben vazgectm canım gece cagrı atmıcam sana tam calısma gunlerı kuzum olmaz yanı:)şu gunlerı bı atlat da.

bende iyiyim canım...ay selinam agzından bal damlıyo inş öyle olur hayırlısı olsun da...sorma ya bende benimkine aynısını söylüyorum aksiyon filimlerini daha cok seviyomuş..bide ben korku filmi hic izliyemem o yüzden kocişede izletmiyorumm:))ama o dedigin igrenc filmler de benimde midem bulanıyo bakmıyorum bile o sahnelere...canım sende calışmalara hız vermişsin inş bebişin göbüşüne konar...rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş...
Peloş hosgeldın...bence gtmştr artık kistin cnm ya...sen calısmalarıda sıkı tut cnm ınsallah olur bu ay...ayy ekım ayı cok helecanlı:)

inş derinim ya hepimiz bu güzel haberi verebiliriz hayırlısıyla...canım calışmalara hız verdim zaten ama bi kere bileyle oluyosa oluyo...evet ya ekim ayında nufus patlaması yaşarız inş:))

atş tablomu koyuyorum....

10.gün 36.2
11 .gün 36.1
12.gün 36.0
13 gün 36.0
14.gün 36.2

maleseff çok izler bende ortak izliceğimiz bişeyler al derim yine gider korku alır.son durak sinemada canım 5.ci film.
bencede derin çağrı atma yanlış zamana denk gelirsin

Banusum evdeyım kuzi tunis annemle zeynonun evde.dun bsy yapmadı alıscak heralde...nereye kız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…