Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inşallah anne olursun da,madem bu kadar istiyosun,yasmin e neden devam ediyosun?
ayrıca göğsünden süt gelmesi ploraktin in yüksek olduğunu gösterir,hamile olduğunu değil,bence bi tahlil yaptırın.

artık hap kullanmıyorum cnm..kararsız kalmıştım yaşım nedeniyle..devam ettim baktım olıcak bıraktım yaa.. pazar günü gelmişti süt gibi bişi.. hormonal değişimden olabilir mi acabaya..? yaş 20 1.5 senelik evliyim.. hamiş olmama engel olur mu sizce..? daha bişi gelmiyor büyüldüler sadece :)

Son düzenleme:

hayırlısı olur inşallah,inşallah hamilesindir ama eğer adet olursan,iki veya üçüncü günü aç karnına ploraktin hormonuna baktır.

benim sol tüpüm tıkalı dolayısıyla sadece sağ taraftan hamile kalma şansım var buda durumumu %50 ye düşürüyor
bu ay ilk kez klomen kullandım sonrasında 2 adet yumurtam oluştu 18mm ve ovitrelle çatlatma iğnesi oldum
bugün iğnemin 13.günü normal adet tarihim 9ekimdi geçti iğneden sonra 14gün bekle diyorlar ama acaba diyorum test yapsam doğru çıkma şansı nedir.
tecrübeli ve bilgi sahibi arkadaşlarımdan öneri ve tavsiye bekliyorum.
yardımcı olursanız sevinirim =))

s.a kızlar biz oğlusumla evfimize geldik
hepinize tek tek teşekkür ederim
zor bir doğumdu ve erken di ama olsun cok şükür cocuguma kavustum
doğurdugum günü hatırlamak bile istemiyorum mahfettiler beni
ama oğluma baktıkca değermiş diyorum
şimdilik benden bukadar paşa ağlıyor bakmam lazım

pelin67,
cicilii
s.a arkadaslar nasılsınızz
iyiyim canım sagol...sen nasılsın...
iyi olmana sevindim canım...amin inş...boncugum üzülme canım rabbim bizlerinde yüzünü güldürcek inş...
derinim inş her şey yolunda gidr ve bebişin göbüşüne konar sende sagol canım ...

canım allah analı babalı buyutsun hayırlı ömürler versin versin paşamıza... maşallah allahım nazarlardan saklasın...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

eboşum ben ayetel kursuleri okudum canım rabbim kabul eder inş...

selam cnmmm erkeğimiz ıyıdır ınşallah.resımlerını gördum maşallah nasıl da büyümüş annesiii öp benım yerıme paşayıı

cnm hayırlısı olsun ınşallah güzel haberler alırız yakında herşey yolundaymış çok sewındım...sakın korkma bebeiş için herşeye değer...kasılma sakın

selam cnm...ewet ya uzundur gıremedım.sen de diete başlamışsın hadı bakalım cnm pes etmek yok ama!tv de goruyorum kaçtan düşenler war sen de yaparsın cnm.ama bazı ınsanlar yeöese de hormonlardan dolayı alıyor kıloları o zaman wermek cok zor işte.sen de çok yemıyorsun bence.

selam boncuğum gorusemıyoruz nasılsın cnmm????
üzülme ya lütfen.bılmıyorum arkadaşlarının niyetını ama belki çok ince düşünmüşlerdir belki de saklamışlardır kımseye soylemden.ama takma lütfen.rabbım sızın de yuzunuzu guldurecek ınşallah...

cnm face te gordum oğluşunun fotolarını maşallah tosun gibi.sağlıkla büyüsün inşallahj.sana cok geçmiş olsun bayaa canını yakmışlar.en başından sezeryana alsaydılar keşke...hepsi geçti neyse ki.

selam kızlar hayırlı günler.anca girebildim yatılı misafirim vardı.sonrada pazara gittik.şimdi oturdum yerime sizlere bakim dedim.
cicili gözün aydın canım acı çekmişsin ama şimdi hepsi geçmiştir.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım.fotolarını görmek isteriz yanii.
derincim heycan yok kız relax ol.inş güzel haberlerle geliceksin.
sevcanım sende iyisin canım özledik ama yinede dinlen bebişlerde iyiymiş.maşallahh..bi dahaki kontrol ne zamandı?
banucum ismini bildiğini biliyorum canım topikteki muhabbeti nasıl kaçırdın ona güldüm.aynı sen gibi herkes zor yazılıyo nickin dedi kızda elif diyin ismim elif demişti.ondan güldüm canım.iyi beslenmiyon unutkanlık başlar tabii.
kızlar dünden beri bendeki mide bulantısı fena oldu bugun pazarda yine kötü oldum.hiç böyle olmazdı bende üşütsemde midem sorun yaratmazdı.inş ters bişeyler yoktur.

selina;ebrar ablam nasılsınız? yakalamışken selam wereyım :)))) kaçırmıyım

cnm iyiyiz şükür yawrular da iyidir ınşallah.az önce bı çıkarttım bırkaç gundur olmuyordu.cnm 22 ekimde bırdahakı kontrolumuz.
cnm sana da geçmiş olsun.inşallah sorun yoktur midende.takıp et bakalım ne kadar sürecek...

oh iyi 10 gün kalmış.geçmiş olsun ya arada olsun canım sürekli çıkarmalar olmasında.saol canım dünde bi anda bulantı başladı yatmıştım iyiydim biraz.bugunde pazarda başladı.bakalım canım.

canımsın kuzum anlayışın için çok saol güzel düşünceli kardeşim benim allahım gönlüne göre versin
ayy haklısın be selinoşum feci bir film ilk 4ünü izledimde heleki 3d ıyyy yani :)))
accık kalsaydın ya.
:)))))))))))))yoğun hatunum ben yaa napam cano dün pazar işim vardı turşuluk aldım bugünde onlarla uğraşıcam nasipse .sen nasılsın bakalım
saol abla sanada hayırlı günler.yine gel ama uzun kal bu sefer yaa.ne zamandır konuşamadık senlede.gece kuşusunuz ama ben giremiyorum kii hoşçakall sende Allaha emanet ol canım.
canım yaa çok haklısın aslında önceki gün evdeydim kaç kez girdim kimse yoktu şans işte .bide gece geç yatınca geç kalkıyorum e ozamanda işler bitmiyo hayat böyle geçip gidiyo işte .ama kışın daha az gezicem hep muhabbet ederiz :))
peloşum amin kuzum allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun
sevcanım çok merak ettik seni iyi olmana sevindim demek gezmelere gittin iyi olmuş ama riskli değilmi kuzum dikkat et kendine
bulantılarda inşallah tamamen bitmiştir artık bebişlerin tadını çıkarırsın canım öpüyorum seni ve yiğenlerimi
Ebrarım okudum ben Allah kabul ederse kuşum
elifim saol kuzum ağzına sağlık
buarada nasılsın görüşemedik yaa
derinim dün msndede bol bol konuştuk ama tekrardan hayırlı olsun inanki çok mutluyum cano inşallah 15 gün onra müjde verirsin bize ogünü düşündükce heyecan basıyo inanki .hadi bakalım allahım rast getirsin
sağolasın canım iyiyim çok sükürr söküldü canım adetim sen nasılsın bi türlü eşimden sıra bulupta giremiyorum yaa
berrincim sende kayıpsın canım demek eşinden fırsat kalmıyo ah bu erkekler benimkide aynı :))
ben iyiyim şükür canım
boncukum yaa kıyamam seninlede konuştuk msnde gerçi ama napalım kader işte bunları yaşamamız gerekiyoki yaşıyoruz allahım imtihanımızı kolay eylesin
hiç takma gün olur devaran döner herkes yaptığından utanır .şu hayatta kimse yaptığını çekmeden ölmezmş .allahım akıl fikir versin herkese
Derin ee söylemedin ne olduğunu ::::::::::))))))))))))))))kapatıktan sonra jeton bende düştü::)))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))valla merakta kaldım kuzen ama arayıpda rahatsız etmek istemiyorum ..
ayyy yerim ben paşayı canım çok sevindim tekrardan güle güle büyüt ALLAHIM bağışlasın inşallah
resimlerini gördüm facede çok datlu buarada smıleler gitmiş nazar boncuğu koycaktım :)))

peloşum ağzına sağlık balım allah kabul etsin inşallah dualarınız vesile olsun canım

selamlar hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum .
ay ben bugece çok güzel bir rüya gördüm hayırlara çıksın :)))

kuzum neden öyle oldunki yaa hayırdır inşallah bence üşütme filandır klomenin yapcağını sanmıyorum yani .allahım şifa versin canım dikkat et kendine nane limon kaynatp iç canım
selina;ebrar ablam nasılsınız? yakalamışken selam wereyım :)))) kaçırmıyım

selam sevcanım saol canım ben iyiyim sen nasılsın ikizler napıyo bakalım

a.slm canım ben iyiyim şükür.koşturmaca geçiyo işte.sen nasılsın?

iyi cnm bn de şükür...
canım nedne oluyor acaba yaa? senın günün fılan geçmedı dımı ay üstüne kalmışsın bır de düşünsene.süperr olurrr

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN(İKİZLER ERKEK)
ELİF
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)
CİCİLİ(MERTİMİZ)

Son düzenleme:
selam ablaa.yok dr umuza sorduk sakıncası yok dedi uçakla 1 saat zaten Konya.otobüsü zaten çekemezdım de...
ablacığım ikizler de iyi inşallah.en son gıttıgımızde zıp zıp hareketteydıler.karın ağrım oluyor arada.ama sanırım karnım buyudugu içindir.
sen neler yaptın abla?
wc ye gıdıyorum :S

KIZLAR listeyi öne çekiyim hem yeni hamişimizi hemde bebişimizi ekliyim dedim ama smıleler çıkmıyo kusura bakmayın sonra yanlarına ekleme yaparım :))

iyi cnm bn de şükür...
canım nedne oluyor acaba yaa? senın günün fılan geçmedı dımı ay üstüne kalmışsın bır de düşünsene.süperr olurrr

yokk kıızz bugun 11.ci günüm adetin.üstüne görmüş olamam sanırım baya adetliydim yani.öylede olsa içtik klomeni.

ablacım daha sık girecek olmana sevindim valla sayfalar ilerlemiyo bak kimsecikler girmiyo gece toplanıyonuz oda msn muhabbeti oluyo.az gez yorulma hem:) demek turşuluk yapcan bugun.kolay gele ben o dertlerden kurtuldum şükürr.

anladım canım iyi olmuş senin içinde değişiklik olmuş .konya nasıl benim anne memleketim orası çok severim
ayy onları yesinler allahım esirgesin inşallah .ağrı olması çok normal kuzum iki can taşıyosun .
ayy kıyamam yinemi başladı bulantılar yaa tüh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…