Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bende iyiyim canım...ay selinam agzından bal damlıyo inş öyle olur hayırlısı olsun da...sorma ya bende benimkine aynısını söylüyorum aksiyon filimlerini daha cok seviyomuş..bide ben korku filmi hic izliyemem o yüzden kocişede izletmiyorumm:))ama o dedigin igrenc filmler de benimde midem bulanıyo bakmıyorum bile o sahnelere...canım sende calışmalara hız vermişsin inş bebişin göbüşüne konar...rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş...

inş derinim ya hepimiz bu güzel haberi verebiliriz hayırlısıyla...canım calışmalara hız verdim zaten ama bi kere bileyle oluyosa oluyo...evet ya ekim ayında nufus patlaması yaşarız inş:))

atş tablomu koyuyorum....

10.gün 36.2
11 .gün 36.1
12.gün 36.0
13 gün 36.0
14.gün 36.2
canım daha yumurtlama yok gibi 3-4 derece düşüş olduğunda yumurtlama günün diyolardı.belki 15-16.cı gün olabilir sen tam gaz devamm :KK60:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:kızlar olmadı bugün gittim kan sonucumu aldım 0.18 yani 1 bile deyil ALLAHIM sana Sıgındım 2 embiriyonun biri bile tutmamış

hep ALLAHIMDAN hayırlısını istedim hayırlısıda buymuş ALLAHIMA hamd olsun ALLAHIMA sıgındım

haber verim dedim kendinize iyi bakın kızlar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Aleyna canım sakın çok sarsma kendini bu ayda olmadı de ve gec belli olmaz çünkü bir daha ki kendi tutabilir ya işlerin malesef sağı solu belli olmuyo canım o yzüden Banunun dediği gibi sakın yıpratmaki bebişin gelsin bir daha ki aylara canım benim :)

Evet selinam kacırdım bıkac gunle neyse saglık olsun...ay demek o kadar cok ızlıyo senınkı film.ya bızde cok ızlerız ama bayadr yenı fılm almıyoruz.esımde gec gelıyo cok fırsat olmuyo.son durak cok guzel ya,yenısını mı cekmısler sevındım.
Pelınım ben vazgectm canım gece cagrı atmıcam sana tam calısma gunlerı kuzum olmaz yanı:)şu gunlerı bı atlat da.
ay derinim ya aklına gelene bak güldürdün kız beni...tamam canım öyle olsun ama sizde bence bu aralar sıkı calışın...bu aydan sonra bi msn yaparız:))
Kızlar ben çıkıyorum hepinizi öptümmm.
banucum ateş olcme topigine sordum ama cevap vermediler...doktorada gitcem inş canım güle güle bende öptüm...
maleseff çok izler bende ortak izliceğimiz bişeyler al derim yine gider korku alır.son durak sinemada canım 5.ci film.
bencede derin çağrı atma yanlış zamana denk gelirsin :KK60::KK60::KK60::KK60:

ya utandım bak şimdi :KK9::KK9::78:

Banusum evdeyım kuzi tunis annemle zeynonun evde.dun bsy yapmadı alıscak heralde...nereye kız?
Ben nereye giderim sence burcuyu alıp ebrulara gidiyoruz yaa ben evde kalmak istiyodum bugün ordan girebilirsem girerim sakın beni aramayı unutma.
Man inşallah alışsın ya yoksa işiniz zor kuzu.

Son düzenleme:
ay derinim ya aklına gelene bak güldürdün kız beni...tamam canım öyle olsun ama sizde bence bu aralar sıkı calışın...bu aydan sonra bi msn yaparız:))

banucum ateş olcme topigine sordum ama cevap vermediler...doktorada gitcem inş canım güle güle bende öptüm...

ya utandım bak şimdi :KK9::KK9::78:
Evet ya bazı topikler çok cins yokmuşsun gibi davranıyolar.

Ebrarcım selam canım nasılsın kuzu ben çıkıyorum çok öptüm seni.
Uebesli kız senin gerçek adınla yda bir takma isim bulsakta yazsak ne zorlanıyorum ben biliyomusun sen::::)))Naber ne zaman gidicen bir daha doktora bugün kaçtane içtin bakalım sigara.

Uebesli kız senin gerçek adınla yda bir takma isim bulsakta yazsak ne zorlanıyorum ben biliyomusun sen::::)))Naber ne zaman gidicen bir daha doktora bugün kaçtane içtin bakalım sigara.

:KK60::KK60::KK60::KK60:banuuu sende unutkanlık başlamış kızz.diet sana yaramadı bak.uebesli demek zor olur diye kız elif ismim ismimle hitap edebilrisiniz demiştii.:KK1::KK1:

canım daha yumurtlama yok gibi 3-4 derece düşüş olduğunda yumurtlama günün diyolardı.belki 15-16.cı gün olabilir sen tam gaz devamm :KK60:

anladım canım o zaman calışmalar devam edecek ben ara sıra yazarım buraya cevap verdigin icin sagol selinam...

Geçmiş olsun tatlım yaa.KOnuşurken de söyliycem söyliycem unutuyorum.Ama ihmal etme bence git bi an önce dişçiye
saol tatlım yaa hep ihmal diyorum aslında korkudan ya :KK43:((
Öperiz kuzen ama ben hala çıkamadım eveden yağmur yağıyor şıkır şıkır elimde çayım karşımda tv yanımda bilgisayarım ohh keyifmi yapsam diyorum ama hala karasızım öptüm seni.
ohhh ne keyif yaa süper bende dün bolca keyif yaptım kuzen :)))
Selam canım ates olcumunu en ıyı ates topıgı bılır ama onlarda en az 2aylık bır olcume gore kesın bıseyler soyler.alıntı almamın sebebı ates yukselmıyo dıye umıtsız olma.her ınsanın bunyesı farklıdır.kımı ınsan 38derecede hamıledır.kımısı 37derecede regl olur.o yuzdenbuna cok takılma bence.duzenlı calısmıssın ıns mınıgınde konmustur gobıse.hakkında hayırlısı olsun canım.

ebrar ablam rıca canım.hasta olanlar var dıye bende fazla okudum.ama yınede eksık olursa haber et canım optumm.
kuzum çok incesin valla allah razı olsun gönlüne göre versin
ya ben buhafta bir hata ettim dua sana okunmalıydı ilaçda içiyosun ama düşünemedim selinam yaa kusuruma bakma haftaya sana okuyalım diyorum inşallah
canım cok sagol bende iyiyim senin iyi olmanada sevindim eboşum...ya şu msn sohbetlerine bir türlü rast gelemiyorum msn ye toplandıgınızda bana cagrı atın canım...

derinim yazını görmeden cıktım canım kusura bakma işlerimi yapıp pazara gittim...yok ya bir türlü gelemediler havalarda sogudu işleri yogunmuş gelceklermiş bekliyorum işte...doktoroda gidemedim kocişin işleri vardı ...hayırlısı olsun napıyım artık canım...
kuzu valla msn muhabbetleri hep gece yarısı oluyoya insan çekiniyo yaa yoksa çağrı atarız tabiki kuzum seninde olmanı çok isteriz
Elifcım haklısın cnm pek takılmıyorum boyuta falan.hayırlısı artık,rabbım ne yazdıysa...sen napyosn cnm alıstın mı hamişlige:)
banum keyifmi yaptın kız oh.bende cayımı aldım oturdum balkona...he yaparım kuzi ya bilirsın,sezeryana alırsalar hadı benı bayıltıyolar şmdı,ayılınca haber etcem derım snrada zıyarete gelırsınız ne kadar istanbullu varsa:KK60:
ebusun evet bende severım yagmuru yaa.hava kapalı ama olsun...ay kafam durdu resmen neler yazmıstınız hep uçtu aklımdan...neyse yemek yapcam bıde kek...ay kızlar yemın edıyorm hıc yemek yapasım yok o kadar mıdem bulanıyokı anlatamam.ne zaman alıscam ben bu hapa ya of.napım hersey bebıs ıcın:KK43:inanın şuanda çıkarasım var geldı gelcek...
ana sen doğurcan biz bekliycezmi ogün hastanede oluruz kuzen yaa ayıp ettin :)))
selam kızlar.sevcanımm senı gordum yazım dedım napıyosun nasılsın canım?yegenlerımız nasıl??
Ay bırsencım sen bı ara sordun calısma haftasındamısın kız dıye vallla sımdı aklıma geldı cvp yazmadıgım.evet canım cumartesı temızlendım.adete 1hafta kalana kadar gun asırı devam.hakkımızda hayırlısı tabı.
Derınım klomen aksamda ıctımmı bıtıyo canım bugun.ama kasıklarım felaket agrısı sancısı noluyo ıcerde bılmıyom.dr a da gıtmıcem stres oluyom :))
aa mert bebekte dunyaya gelmıs hayırlı olsun ınsallah omurlu olsun.sarılık olmus sanırım ıns cabucak toparlanır.annesınede slm soyleyın konusursanızz.
Ben kactım kızlar optm sızııı....
klomen şifa olsun kuzum inşallah sevcanım gibi süpriz yapar bebişin belkide bebişde doktordan hoşlanmıyo böyle kendiliğinden gelivericek:))))
kız bin kere dedım ya,hep baslayıp bırakıyorum bılıyo .ama alısıcan dıyo of.alısıcagna daha beter edıyo ya.

Ya ebus,bugun durmadan sena geldı aklıma ya,acaba napıyo kuşum.gecen ugramıstı bı daha gelmedı merak ettım du bı bakım profile.
canım yaa evet napıyo acaba benimde hep aklımda duamda inanki herşey yolundadır inşallah
Canım bende bu ateş ölcme işe yaramamıştı yani yumurtaladığımda artmıyodu en son baktığımda 36,2 idi hamileyim hala sabah o kadar cıkar ki göya 37 oluyomuş diyolar. Ama senin akıntın geldiyse 14 gün sonra ortalama regli olacaksın demektir. Yani yumurtalama olduktan sonra 14-15 gün sonra kesinlikle regli oluyosun canım tabi inşallah olmasında:) Her kadının ateşi yuımurtlama zamanı cıkıp adet zamanı düşüyo diye bişey yok yani

Aferin kuşum takma. Valla napıyım derinim ya ne alışması hamişliğe yahu ben hala bana hamile gibi gelmiyorum kuşum ne zman karnım cıkar anca o zman inşallah

Bu arada sıgarayı 2 ye düşürdüm bugün kızlar Öğrendiğimde 1 paket ertesi gün 13 sonraki gün 8 dün 5 bugünde 2 inşallah yarın 1 ve ondan sonrada tamamen bırakırım rabbim nasio eder inşallah

Bende bulantı falan bişey yok sadece daha yorgunum okadar kızlar Sigarasızlık yüzünden evden kendimi dışarı atıp kafa dağıtmaya calışıyorum o yüzden çok giremiyorum. Ebrarım kime okuycaz canım duayı de de okuyalım kuşum

Dişin gecmiş canım benim ya hamile kalırsan da yaptıramassan canım Ağrı kesicide kullanamıycan nasıl olacak canım benim ya

Banum nasılsın kuşum

Sevcanı bende görmüyom ne zmandır ya Aleynanın yarın dı testi ne oldu acaba inşallah tutmuştur Allahım ya Haber alan yazsın emi

Pelin Selina Anatolia Rana Kardelen Kardeloşş Berrin kızlar hepinizi öperim bu arada
elifim ben mesaj attım kuzu sana gelmedimi yaa şaşırdım şimdi
dua bana okunuyo canım sanada 20 tane yazdım okiş
buarada sigarayı azaltmışsın çok sevindim tatlım nşallah tamamen bırakırsın
herkese selam arkadaslar,nasilsiniz?bir ce deyip cikmak gibi olucak ama,evi toplamam gerek..misafirim vardi az önce gittiler deee:)))
harbiden cee olmuş garibim nasılsın bakalım
ıyıgeceler derınım buralardayım cnm bıldıgın gıbı ıste benım durumlar gelemıyorum gelsemde yazamıyorum malesef sen nasılsın
uebeslı cok tebrık ederım cnm allah analı babalı büyütsün cnm
gökcem cnm benım resımlerı gördüm 41 kere masallah bızım yıgenımıze ıyıkı dogmus bıtanesı annesının
ay bır pasa daha doğmus cicili cok sevındım cnm allah analı babalı büyüsün
boncuğum sen hep iyi ol kuzum konuştuk zaten öpüyorum
slm kızlar hasta olanlara gecmıs olsun gıdenlere ıyı geceler herkes ıyıdır umarım ben cok kotuyuuuuuuuuuum moralım sıfııır :KK25:24 eylulde asılama yapıldı doktor 15 gun sonra hamılelık testı yap dedı 8 ekımde 15 gun doldu ben 10 ekımde yanı bu gun kanda test yaptırdım ama :KK43:

bugun gıttık sonuc husran yanı test negatıf cok uzgunum :KK50::84:bu gun adet olmam gerkıyodu ne adet belırtısı nede adet var beklemedeyım bebek te yok adette ne oldu bılmem stresten bebekte gelmedı adette ole ıste yarın doktorumu arıycam bakalım ne dıycek tekrar asılama olcak galıba yanı aynı tas aynı hamam tedavıye devam dıycek doktorda sız ne dıyorsunuz testte negatıf cıktı ama bı ıhtımal hamıs olabılırmıyım yoksa strestenmı adet gelmıo :85::84::KK58:cıldırıcııym lutfen cevap yazın:KK58:
allah yardımcın olsun dilerim kendiliğinden gelsin bebişin
slm gene ben geldim anatoliacım burda naber canım
ebroşum mumu gökce yerine başka çocuk üfleyiverdi:) heveslendi galiba bi baktık mum söndü :) sonra pastayı keserken gökce galiba bıcaktan korktu kestik 1 kere durduk sonra aglayınca gelen cocuklarada balon verdim bide gökcenin oyuncaklarıyla oynadılar bizde kadınlarla muhabbet ettik:) öyle geçiverdi dogum günüde:) keşke sizlerde olsaydınız:KK43:
boncugum çok teşekkür ederiz yarın kızım uyanınca izleteyim onada gönderdigin dogum günü yazılarını:)sen yogunsun galiba karşılaşamaz olduk özledim senide:)
derinim yarın dr a mı gidicen canım ilaç iyi gelmiyomuş söyle belki başka bişey verir igne gibi.. güzel haberler al inş.
ayyy yerim ben onları nasıl hevesli olur ufaklıklar mum üflerken olsun birdahaki yıl gökcem üfler ozaman daha büyümüş olur
kuzum benim
Herkese gunaydın kızlar.bugun karın ve kasık vede bel acısıyla uyandım midemde aynı.buna şükür..bırsuru ruyalar gordum hatta ebuşum senı de gôrdum ama inan ruyaları hatırlamıyorum.tek bellegime gelen sinirliydin birilerine kızmş gibiydin kuzi:)
boncugum fıstıgım olsn,ama yınede arayı cok acma cnm özluyoruz.bende napım bıldıgın gıbı asılamayı beklıyorum..sen ne zaman olcan aşılama?
Gökcem yerım ben onu mumunu baskasımı kapmış kızımın:)nice mutlu yaşlara.boncum yıne yaptı guzellıgını pastacık yolladı bol bol yiyin:)

anatolişim üye olup giriş yapanları goruyorum pro üye olarak dedım,şaka tabi belkimde ondan gelmiler:)normal ziyaretçilerımıze kapımız sonuna kadar acık,buyurun üye olun dertlerinizi paylaşın.bu sıcak ortamda ziyaretcı dıye anılmak yerıne sohbetler edelım.KADINLAR KULÜBÜ.TÜRKİYENİN EN GENİŞ KAPSAMLI,EN GÜVENİLİR VE DE TESCİLLİ SİTESİDİR.SİTEMİZDE HERŞEY SEVİYELİDİR GÖNÜL RAHATLIGI İLE ÜYE OLUP GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAZIŞABİLİRSİNİZ.
KK yönetimii komisyonumu isterım:)
reklamını yesinler senin :)))
buarada cano bu yumoş kendimi çatlıyo yoksam hadi hayırlı haberler inşallah
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:kızlar olmadı bugün gittim kan sonucumu aldım 0.18 yani 1 bile deyil ALLAHIM sana Sıgındım 2 embiriyonun biri bile tutmamış

hep ALLAHIMDAN hayırlısını istedim hayırlısıda buymuş ALLAHIMA hamd olsun ALLAHIMA sıgındım

haber verim dedim kendinize iyi bakın kızlar :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
offf offf nediyimki ya gerçekten çok üzüldüm canım allahım sabır versin .ama nolur toparlanmaya çalış üzme kendini dilerim hiçbişeye gerek kalmadan kendiliğinden gelir

oyle yapıyorum derincim amA bazende kızıyorum dizilerimden hicbirini izletmiyo bana ya...

canım ugramıyosun artık inş iyisindir özlettin kendini...

iyiyim canım sagol sende sıgarayı azaltmışsın sevindim ibş tamamen bırakırsın bende ateş olcumu yaptıgımda 36.5 hamile kalmıştım ama nasip degilmiş...

canım ya ne diycemi bilmiyorum...dedigin gibi hayırlısı buymuş demekki...inş rabbim hic ummadıgın anda gönderir mucizeni...

selam canım iyiyim cok şükür sen nasılsın...

derinim selinam selam kızlar nasılsınız...

bende ateş olcmeye başladım ama hic bilmiyorum şu anda catladımı catlamadımı calışmalara başladık ama kistimde tamamen gittimi gitmedimi bilmiyorum...doktorada gidemedim kocişin işleri yogun...hayırlısı olur inş...selinacım sen ateş olcumunden anlıyomusun...
peloş hayırlı olsun kuzum demek ateş ölçüyosun ben hiç anlamıyorum inanki zaten düzenlide olmayınca bi anlamı yok bende
Kızlar ben çıkıyorum hepinizi öptümmm.
kuzen kaçırdım seni yaa offf
maleseff çok izler bende ortak izliceğimiz bişeyler al derim yine gider korku alır.son durak sinemada canım 5.ci film.
bencede derin çağrı atma yanlış zamana denk gelirsin :KK60::KK60::KK60::KK60:

ay selinam benimkide aynı valla salona bir girer birkaç film izlemeeden çıkmaz kafam beynim gider artık
bizde geçen gitsekmi dedik ama kan tutuyo beni yok istemem dedim iykide girmnemişiz :63:

herkese selam hanımlar çok üzgünüm aleynama bütün enerjim gitti valla .bugün bende dışarı çıkıcam gitmeden bakıyım dedim ayrıca galiba benimde adet geliyo bugün kasık ağrım var fazlasıyla

kuzen minişleri öp benim için sonra görüşürüz dikkat et kendine bende öptüm seni

kız banuuuuuu,çok güldüm ha,sen bide elif le yüzyüze görüşmüş insansın heeeee

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

ebrar_53 SeLiNa23+ kardelen5233+ pelin67

kızlar hepinize güzel birgün diliyorum çıkmam gerek
hadi ALLAHA emenetsiniz

aleyna,çok üzüldüm,rabbim hiç beklemeden göndersin meleğini,ne dicemi bilemiyorum.

ya ben buhafta bir hata ettim dua sana okunmalıydı ilaçda içiyosun ama düşünemedim selinam yaa kusuruma bakma haftaya sana okuyalım diyorum inşallah

kuzu valla msn muhabbetleri hep gece yarısı oluyoya insan çekiniyo yaa yoksa çağrı atarız tabiki kuzum seninde olmanı çok isteriz

ana sen doğurcan biz bekliycezmi ogün hastanede oluruz kuzen yaa ayıp ettin :)))

klomen şifa olsun kuzum inşallah sevcanım gibi süpriz yapar bebişin belkide bebişde doktordan hoşlanmıyo böyle kendiliğinden gelivericek:))))

canım yaa evet napıyo acaba benimde hep aklımda duamda inanki herşey yolundadır inşallah

ayyy yerim ben onları nasıl hevesli olur ufaklıklar mum üflerken olsun birdahaki yıl gökcem üfler ozaman daha büyümüş olur
kuzum benim

offf offf nediyimki ya gerçekten çok üzüldüm canım allahım sabır versin .ama nolur toparlanmaya çalış üzme kendini dilerim hiçbişeye gerek kalmadan kendiliğinden gelir

peloş hayırlı olsun kuzum demek ateş ölçüyosun ben hiç anlamıyorum inanki zaten düzenlide olmayınca bi anlamı yok bende

ay selinam benimkide aynı valla salona bir girer birkaç film izlemeeden çıkmaz kafam beynim gider artık
bizde geçen gitsekmi dedik ama kan tutuyo beni yok istemem dedim iykide girmnemişiz :63:

herkese selam hanımlar çok üzgünüm aleynama bütün enerjim gitti valla .bugün bende dışarı çıkıcam gitmeden bakıyım dedim ayrıca galiba benimde adet geliyo bugün kasık ağrım var fazlasıyla
olsun abla ya yinede dediğim gibi eksik olursa okurum.hem önemli değil abla sırayı bozmayalım.öyle bi durum olsa ben rica ederdim senden ok.kan benide tutuyo gitme valla 3D bide kanlar yüzüne geliyo sanki öğğğğ dışarı çıktığımızda midem ağzımda çıktım.arabaya binince bi ton laf saydırdım bizimkine.kandırdı çünkü beni.bende o kadar film izledimki artık hatırlayamadım hatırlasam son durak diye gidermiyim.pehh.

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

ebrar_53 SeLiNa23+ kardelen5233+ pelin67

kızlar hepinize güzel birgün diliyorum çıkmam gerek
hadi ALLAHA emenetsiniz

saol abla sanada hayırlı günler.yine gel ama uzun kal bu sefer yaa.ne zamandır konuşamadık senlede.gece kuşusunuz ama ben giremiyorum kii :KK75:hoşçakall sende Allaha emanet ol canım.

Valla merak ettım şimdi selınam son durak 5.i...evet aramıcam kız şmdı dank ettı kafama:)
ay yukardakını yazdm gnderemeden zıl caldı.kv geldı öptm kızlar.

kuzum benim

biliyorum eboşum gec oldugu icin cagrramadıgınızı...sagol canım bende yine ateş olceyim dedim rabbim hepimize en yakın zamana hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...üzülme eboşum hayırlısı olsun buda bizim sınavımız rabbim sabır versin hepimize

Valla merak ettım şimdi selınam son durak 5.i...evet aramıcam kız şmdı dank ettı kafama:)
ay yukardakını yazdm gnderemeden zıl caldı.kv geldı öptm kızlar.

kv ne yaf ben ikidir sorcak oluyom unutuyom canım.msnde mi koydunuz bu kısa kv neyse artık bende öğrenmek istiyom merak ettimm :KK60:boşver filmi sen aşılama yaptırcan aniden korkup tırsacağın sahneler çok.gitme hee

kızlar bende cıkıyorum biraz işlerim var sonra görüşürüz öpüyorum hepinizi...

X