Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sat 22 eylül
bat tam kestiremiyorum
8.günden başladım ölçmeye saat 7 de ağızdan ölçüyorum

8.gün 35.7
9 gün 35.7
10.gün 36.0
11.gün ölçemedim
12.gün 35.9
13.gün 36.1
14.gün 35.7
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.3
18.gün 36.2
19.gün 36.3

tablomla ilgili ne düşünüyorsunuz lütfen bit yorum yapın yükselmiyor ne zaman adet olucam onuda bilmiyorum
birde çok önemli bir problemim daha var ben geçen ay olmam gereken gün olamadım 6 gün gecikme yaptı 17 sinde olmam gerekirken 22 sinde oldum acaba bu ayda geçen ayki gecikme gibi mi olacak bu ay tablo başından bu yana gün aşırı ilişkiye girdim daha önce böyle yapmıyordum uzayan sıvıyıda grdüm çok bol gelmedi ama ben hergün takip ediyordum 16.gün o akıntı geldi sizce hamile kalma ihtimalim yüksekmi.ne zaman adet olacağımı bilmediğim için günlerde geçmiyor

Selam canım ates olcumunu en ıyı ates topıgı bılır ama onlarda en az 2aylık bır olcume gore kesın bıseyler soyler.alıntı almamın sebebı ates yukselmıyo dıye umıtsız olma.her ınsanın bunyesı farklıdır.kımı ınsan 38derecede hamıledır.kımısı 37derecede regl olur.o yuzdenbuna cok takılma bence.duzenlı calısmıssın ıns mınıgınde konmustur gobıse.hakkında hayırlısı olsun canım.
ebrar ablam rıca canım.hasta olanlar var dıye bende fazla okudum.ama yınede eksık olursa haber et canım optumm.

çok sağol tatlımm inşallah rabbim tüm isteyenlere nasip eder

mrb arkdşlr.adetimin 3.günü doktora gttm estradiol 24,65 fsh 4,29 lh 6,69 çıktı.doktor lh hormonum fazla salgılandığını adet düzensizliği yapmadığı sürece sorun olmucanı söedi.bebeğim olmasına engel bi durum mu bu.1yıldır çocuk istyrm ollmadı.dr 6aydaha geçsin sonra rahim filmi çekelim.tedavi gerekirse ozaman yapalım dedi.ama endişelendim artık.zaten hashimato hastasıyım.hormonların çok şükr normal seyrediyor.ama LH BÖLE ÇIKINCA MORALİM ÇOK BOZULDU.sizce hamile kalmama sebebeim olabilir mi.dr neden 6ay daha beklio anlamıorum.sizin de aynı durum var mı.ltfn yardımcı olun

canım cok sagol bende iyiyim senin iyi olmanada sevindim eboşum...ya şu msn sohbetlerine bir türlü rast gelemiyorum msn ye toplandıgınızda bana cagrı atın canım...

derinim yazını görmeden cıktım canım kusura bakma işlerimi yapıp pazara gittim...yok ya bir türlü gelemediler havalarda sogudu işleri yogunmuş gelceklermiş bekliyorum işte...doktoroda gidemedim kocişin işleri vardı ...hayırlısı olsun napıyım artık canım...

Elifcım haklısın cnm pek takılmıyorum boyuta falan.hayırlısı artık,rabbım ne yazdıysa...sen napyosn cnm alıstın mı hamişlige:)
banum keyifmi yaptın kız oh.bende cayımı aldım oturdum balkona...he yaparım kuzi ya bilirsın,sezeryana alırsalar hadı benı bayıltıyolar şmdı,ayılınca haber etcem derım snrada zıyarete gelırsınız ne kadar istanbullu varsa
ebusun evet bende severım yagmuru yaa.hava kapalı ama olsun...ay kafam durdu resmen neler yazmıstınız hep uçtu aklımdan...neyse yemek yapcam bıde kek...ay kızlar yemın edıyorm hıc yemek yapasım yok o kadar mıdem bulanıyokı anlatamam.ne zaman alıscam ben bu hapa ya of.napım hersey bebıs ıcıninanın şuanda çıkarasım var geldı gelcek...

Pelinim olsun cnm vardır bı hayır.belkıde doktora gıtmene gerek kalmıcaktır dımı ama..ben şimdı kactım cnm öptm senı.he bıde tmm kuşum atarım ben sana cagrı msn yapınca da,gec saat oluyo genelde eşin kızmaya?

inş derinim...tamam canım sen bana cagrı at ben musaitsem gelirim tatlım yok ya bişey demez helede sinema izliyosa :)) güle güle bende seni öpüyorum...

selam kızlar.sevcanımm senı gordum yazım dedım napıyosun nasılsın canım?yegenlerımız nasıl??
Ay bırsencım sen bı ara sordun calısma haftasındamısın kız dıye vallla sımdı aklıma geldı cvp yazmadıgım.evet canım cumartesı temızlendım.adete 1hafta kalana kadar gun asırı devam.hakkımızda hayırlısı tabı.
Derınım klomen aksamda ıctımmı bıtıyo canım bugun.ama kasıklarım felaket agrısı sancısı noluyo ıcerde bılmıyom.dr a da gıtmıcem stres oluyom :))
aa mert bebekte dunyaya gelmıs hayırlı olsun ınsallah omurlu olsun.sarılık olmus sanırım ıns cabucak toparlanır.annesınede slm soyleyın konusursanızz.
Ben kactım kızlar optm sızııı....

Kuzen ya çok alemsin valla sezeryanda olsa arıycam diyosun::)))Kız ben seni kapıda beklerim zaten.Neyli yaptın kız keki bak ben buralarda diet yapıyım sen yut revamı bu hııı:::)))))Yapamadım canım ebruyla ayşe beni evde bastılar burcuya gittik yeni geldim salatamı yaptım nbirazdan yemek yiycem öptüm seni akşama görüşürüz.

Mert bebecik sarılıkmı olmuş yazıktır ona inşallah en kısa zamnda annecinin kucana gelir.

Selina kız sendemi doktorsuz götürdün klomeni Allah iyilinizi vere hadi bakalım sevcan yaptı çifte tutturdu sanada inşallah çifte güler.

Selinam ay hadı hayırlısı ıns cnm,agrılar ıyıye isaret merak etme,yumoslar buyuyo cnm inş tutar bu ay.
Banummmm demek basıldın delü:)kız ben bılıyorm senı,gelcem dedın mı gelırsın.ben icerden msj atarım sana durumu hehe..şaka bı yana bugun yengemle oturduk dogumlardan konustuk ayy fenalık geldı ıcıme ama herseyı detaylı sordum ilerıde korkmamak için tabı bı bebısım olursa ıns:)
hanı SEVCANIM neredeeeee.ay ben bı arka sayfaya bakmadım yazdımı acep bı bakım.
Peloşum tmm kuşum atcam.sen senın adama sinema ver hep o zaman :)

Derin doktora söyle yarın şu ilacın sana dokunduğunu unutma sakın.

kız bin kere dedım ya,hep baslayıp bırakıyorum bılıyo .ama alısıcan dıyo of.alısıcagna daha beter edıyo ya.

Ya ebus,bugun durmadan sena geldı aklıma ya,acaba napıyo kuşum.gecen ugramıstı bı daha gelmedı merak ettım du bı bakım profile.

Ay yukarıdakı msjda ne cok yaaaa demişim kendimden bıktım okurken
banuş kek yapmaktan vazgectım ya midem kötu.adamımada bsyler hazır ettım.yarın yaparım kekıde napım.he bıde dusundum smdı banuşum yemez icmez ben tıkınmıyım dedım :)ya bu arada ben mıdeden dolayı pek bşyde yıyemez oldum.hakket iştahıda kesıyo hap mereti.boşa zayıflatıyo demıyolar.

Canım bende bu ateş ölcme işe yaramamıştı yani yumurtaladığımda artmıyodu en son baktığımda 36,2 idi hamileyim hala sabah o kadar cıkar ki göya 37 oluyomuş diyolar. Ama senin akıntın geldiyse 14 gün sonra ortalama regli olacaksın demektir. Yani yumurtalama olduktan sonra 14-15 gün sonra kesinlikle regli oluyosun canım tabi inşallah olmasında:) Her kadının ateşi yuımurtlama zamanı cıkıp adet zamanı düşüyo diye bişey yok yani

Aferin kuşum takma. Valla napıyım derinim ya ne alışması hamişliğe yahu ben hala bana hamile gibi gelmiyorum kuşum ne zman karnım cıkar anca o zman inşallah

Bu arada sıgarayı 2 ye düşürdüm bugün kızlar Öğrendiğimde 1 paket ertesi gün 13 sonraki gün 8 dün 5 bugünde 2 inşallah yarın 1 ve ondan sonrada tamamen bırakırım rabbim nasio eder inşallah

Bende bulantı falan bişey yok sadece daha yorgunum okadar kızlar Sigarasızlık yüzünden evden kendimi dışarı atıp kafa dağıtmaya calışıyorum o yüzden çok giremiyorum. Ebrarım kime okuycaz canım duayı de de okuyalım kuşum

Dişin gecmiş canım benim ya hamile kalırsan da yaptıramassan canım Ağrı kesicide kullanamıycan nasıl olacak canım benim ya

Banum nasılsın kuşum

Sevcanı bende görmüyom ne zmandır ya Aleynanın yarın dı testi ne oldu acaba inşallah tutmuştur Allahım ya Haber alan yazsın emi

Pelin Selina Anatolia Rana Kardelen Kardeloşş Berrin kızlar hepinizi öperim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…