Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Elifim ha gayret ıns tamamen bırakcan o meretı cnm...belırtın yok dıye öyle hıssedıyosndur,sana hamişlik cok yakışcak kuşum

herkese selam arkadaslar,nasilsiniz?bir ce deyip cikmak gibi olucak ama,evi toplamam gerek..misafirim vardi az önce gittiler deee:)))

Neyse kızlar bekledım gelen olmadı,tam uykum geldı sz geldınız:)yatmak istemekle burda durmak arası kaldım ortada şuan:)

Oooo boncugum iyi geceler,neredesın kıs sen hıc ugramıyosun.hayırdır ıyı mısın cnm?

ıyıgeceler derınım buralardayım cnm bıldıgın gıbı ıste benım durumlar gelemıyorum gelsemde yazamıyorum malesef sen nasılsın
uebeslı cok tebrık ederım cnm allah analı babalı büyütsün cnm
gökcem cnm benım resımlerı gördüm 41 kere masallah bızım yıgenımıze ıyıkı dogmus bıtanesı annesının
ay bır pasa daha doğmus cicili cok sevındım cnm allah analı babalı büyüsün

slm kızlar hasta olanlara gecmıs olsun gıdenlere ıyı geceler herkes ıyıdır umarım ben cok kotuyuuuuuuuuuum moralım sıfııır 24 eylulde asılama yapıldı doktor 15 gun sonra hamılelık testı yap dedı 8 ekımde 15 gun doldu ben 10 ekımde yanı bu gun kanda test yaptırdım ama

bugun gıttık sonuc husran yanı test negatıf cok uzgunum :84:bu gun adet olmam gerkıyodu ne adet belırtısı nede adet var beklemedeyım bebek te yok adette ne oldu bılmem stresten bebekte gelmedı adette ole ıste yarın doktorumu arıycam bakalım ne dıycek tekrar asılama olcak galıba yanı aynı tas aynı hamam tedavıye devam dıycek doktorda sız ne dıyorsunuz testte negatıf cıktı ama bı ıhtımal hamıs olabılırmıyım yoksa strestenmı adet gelmıo :85::84:cıldırıcııym lutfen cevap yazın

Aferin sana beni düşündün bana lazım aslında.
iyigeceler kızlar
Hoşgeldin canım.
İyiyim canım şükür sevindim sigaraayı azltmana.

slm gene ben geldim anatoliacım burda naber canım
ebroşum mumu gökce yerine başka çocuk üfleyiverdi:) heveslendi galiba bi baktık mum söndü :) sonra pastayı keserken gökce galiba bıcaktan korktu kestik 1 kere durduk sonra aglayınca gelen cocuklarada balon verdim bide gökcenin oyuncaklarıyla oynadılar bizde kadınlarla muhabbet ettik:) öyle geçiverdi dogum günüde:) keşke sizlerde olsaydınız
boncugum çok teşekkür ederiz yarın kızım uyanınca izleteyim onada gönderdigin dogum günü yazılarını:)sen yogunsun galiba karşılaşamaz olduk özledim senide:)
derinim yarın dr a mı gidicen canım ilaç iyi gelmiyomuş söyle belki başka bişey verir igne gibi.. güzel haberler al inş.

Selam cnm hoşgeldin iyiym çok şükr,ayy zaten hep öyle olur doğum günlerinde sahibinden çok diğer çocuklar heveslenir üflerr :)Yerim fıstıgı ben...

Herkese gunaydın kızlar.bugun karın ve kasık vede bel acısıyla uyandım midemde aynı.buna şükür..bırsuru ruyalar gordum hatta ebuşum senı de gôrdum ama inan ruyaları hatırlamıyorum.tek bellegime gelen sinirliydin birilerine kızmş gibiydin kuzi:)
boncugum fıstıgım olsn,ama yınede arayı cok acma cnm özluyoruz.bende napım bıldıgın gıbı asılamayı beklıyorum..sen ne zaman olcan aşılama?
Gökcem yerım ben onu mumunu baskasımı kapmış kızımın:)nice mutlu yaşlara.boncum yıne yaptı guzellıgını pastacık yolladı bol bol yiyin:)

anatolişim üye olup giriş yapanları goruyorum pro üye olarak dedım,şaka tabi belkimde ondan gelmiler:)normal ziyaretçilerımıze kapımız sonuna kadar acık,buyurun üye olun dertlerinizi paylaşın.bu sıcak ortamda ziyaretcı dıye anılmak yerıne sohbetler edelım.KADINLAR KULÜBÜ.TÜRKİYENİN EN GENİŞ KAPSAMLI,EN GÜVENİLİR VE DE TESCİLLİ SİTESİDİR.SİTEMİZDE HERŞEY SEVİYELİDİR GÖNÜL RAHATLIGI İLE ÜYE OLUP GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAZIŞABİLİRSİNİZ.
KK yönetimii komisyonumu isterım:)

Ayy aleyna hosgeldın naptn cnm umarım guzel haberlerle gelmısındır hadı hayırlısı,kalbım carpıyo şuan!

kızlar olmadı bugün gittim kan sonucumu aldım 0.18 yani 1 bile deyil ALLAHIM sana Sıgındım 2 embiriyonun biri bile tutmamış

hep ALLAHIMDAN hayırlısını istedim hayırlısıda buymuş ALLAHIMA hamd olsun ALLAHIMA sıgındım

haber verim dedim kendinize iyi bakın kızlar

Aleynam çok üzüldüm inan cnm ama güçlü olmak zorundayız.tutmadı diye sakın umutlarını yitirme.evet cok dogru dedın hayırlısı buymuş şimdilik demekki...üzülme demıcem,ama salmada kendını arkadasım.olacak ınş.

sagol canım inanki ne yazcagımı bile bilmiyorum

hb banum nasılsın cnm
İyiyim canım sen neler yapıyosun.
İnan hep aklımdaydın çokk üzüldüm inanki içimde hissettim yaşadını sakın pes etme eğer maddi bir sorun yoksa önümüzdeki ay tekrar dene latif küpelioğluna gitmeni tavsiye ederim senin sorununla ilgili çok başarılı lütfen çok yıpratma kendini ben mahvettim kendimi inan psikolojimi daha yeni topluyorum çok üzüldüm çok hasta ettim kendimi sakın sen yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…