Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar hayırlı aksamlarr.derıncım ben pazar gunu gırmeye pek fırsat bulamıyorum kocısle 5dk ayrı durmuyoz bende kacıp bakamıyorum sıze.yoksa merak etttırmezdım canım.bu arada saol canım gozden kacırmıssındır.tlfndan zor oluyo cunku.ıns vesıle olur canım yıyıp ıctıklerımız.gecmısolsun bu arada dıs etlerın acıyomus.dıs ıhmale gelmez ama neden ıhmal ettıgınde ortada.aynı durum bendede var ertelenıyo maleseff.

Ayy cıcılı naptı dogumu oldu dıye bısey goremedım yaa hala sancı mı cekıyo yoksaa.allah yardımcısı olsun ınsallah.

Anatolıa ozledım senı ya ıns saglık ıle ılgılı neyse Rabbım tez zamanda sıfasını versın ınsallah canım.

Egalcım ben gozden kacırdım galıba ya.alıntıda gorunce sasırdımm.Rabbım ınsallah tez zamanda saglıklı bır evlatla acını dındırsın ınsallah.sabır versın canım.optm.

Kızlar cıkmam lazım kocıs hazır ben daha sacımı kurutcam gıyıncemm.acıktımm.hoscakalınn
:79:

elifcim inan boşvermeye çalışıyorum ama haddini fazlasıyla aşıyo artık son raddeye geldi kaldıramıyorum bize mecburlar diye hem saymadık laf bırakmıyo hemde yalan söyleyerek hep kandırıyo daha doğrusu öyle sanıyo yani mesela bırakıp gidiyo yarın gelecem diye ama 3 gün sonra geliyo tabii kaynımda burnumuzdan getiriyo Allahın gücüne gitmesinde şimdi yürüyemiyo önceden eşi bırakıp gidince dakka başı pencereye çıkar kendini arabaların altına atıp acındırmaya çalışırdı onun yüzünden cam silemiyorum sürekli hayalime geliyo balkonda olsam emreyle falan sanki emre dilara veya ben düşecekmişiz gibi geliyo bende kafayı yemek üzere oldum şimdi gelde salla kafaya takma ev taşıyorum diye cuma günü yolladı cumartesi getiirn dedi cumrtsi işim bitmedi pazar dedi bugünde hala işim bitmedi diye bi bağırması vardı inanın kesiyolar yada biri bişey yapıyo sanarlar şimdi nasıl rahat olayım yediği önünde yemediği arkasında herşeyi var evde aldı sırf ölmesin evin borcunu ödeyim diye uğraşıyo fırsatını buluncada buraya yolluyo neyse kafanızı şişirdim kusura bakmayın

banum sanada geçmiş olsun
yok derinim hiç iyi değilim aynıyım hatta daha sinirliyim

tutişim sen naslsın kuzu beiş nasıl ben aynıyım

Birsenim sağol cnm çok şükür iyiyim,Allah yardımcın olsun cnm ya zor valla senin işin de...
Bu arada ciciliden ben hbr veriyim size 18 saat sancı çekmiş,sonra sezeryana almışlar mertcik gelmiş yan.
2600gr doğmuş, durumu iyiymiş şimdi bende kasım anneleri topiğinden okudum...

selşnam sen bu ara çalışmamı yapıyodun kız inşallah bu sefer bebiş gelir
SLM KIZLAR benden başka kimse yok herkes iyidir inş
anatoliacım sagol canım seninde saglıkla kucagına alırsın inş melegini:)
sen nasılsın gerçi dün konuşmuştuk iyiydin kendine iyi bak

pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
sizde hoşgeldinizkızlar egal cim sanada geçmiş olsun hayırlısı buydu demek berrinim sende iyisin

sevindim kaç gündür iyi bi haber sağlıklıca doğmuş ya gerisi boş erken doğumdan ötürü sorun yoktur inşallah kilosuda güzel inşallah böyle devam eder

İnşaallah cnm aminn

canım erken yapmışsın testi inş bebişin sesinledir...hayırlısı olsun..
sagol canım sende bizden elam söyle konuşursun...ne güzel surpriz olcak demek onlarada hayırlısıyla saglıklı dogsunda cınsiyet onmeli degil...
cok gecmiş olsun eboşum ya diş agrısı cok kötüdür inş şimdi iyisindir canım...
canım ya ne güzel yumoşun geliyomuş cok sevindim inş aşılaman tutarda...bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder rabbim...
canım merak etmez olurmuyuz buraya yazmasakta akılmızdasın...taşınma işleriniz bittimi tamemen zordur ya allah kolaylık versin...sagol canım seni ve yigenimi öpüyorum...
canım benim ya inan cok üzüldüm cok gecmiş olsun...lütfen cok yıpratma kendini bende iki kere hamiş kaldım ama sevincimi yaşayamadım seni cok iyi anlıyorum..su anda acın cok taze zaman herşeyin ilacıdır...rabbim bir daha yaşatmasın inş...bende senin gibi korkuyodum ama şimdi yeniden bir umutla bebiş calışmalarına başladık...rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...
canım ben bugun biraz daha iyiyim ama senin canın sıkkınmış inş kötü bişey yoktur canım...
canım gözünaydın bebişinin kesesini görmüşsün inş pıt pıt larıa duyarsın onuna kadar sorunsuz bir hamilelik gecirip hayırlısıyla saglıklı bebini kucagına alırsın inş...
birsencim sıkma canını ya benim de iki eltim var aynı senin dedigin gibi arkamdan cok konuşurlar ama ben umursamıyorum...ne halleri varsa görsünler diyorum sen cocuklarınla eşinle iyisın ya gerisi hic muhim degil bence ben öyle yapıyorum canım...
canım benim ya cok tatlı maşallah helede sacına bittim rabbim saglıklı ömürler versin iyiki dogmuş minik prenses cok öpüyorum onu ve seni...
derinim sorma canım ya dünde cok kötüydüm bugun hafif agrı var...valla bende bilmiyorum ama dedigin gibi bu halimizede şükür canım...
pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
selam canım iyiyim sagol sen nasılsın...

oy maşallah minik mertimize rabbim hayırlı saglıklı omürler versin...kızlar ben aradım elixsiri sesi cok iyi geliyodu hepinize selamı var bebişimiz biraz sarılık olmuş annesi daha kucagına alamamış ama kuvezde görmüş...cok şükür bebiş iyiymiş... ama elixsir cok sancı cekmiş tutişinde dedigi gibi 18 saat aglamaktan ıkınamamış tabi bebişte cıkamamış catısı darmış ondan sonra sezaryana almışlar...eboşum senin aradıgını sonradan görmüş bana söyle dedi kusura bakmasın dedi canım...

selam kızlar nasılsınız...

selam hanımlar
iksir doğurmuş,çok sevindim,görüşenler selam söylesinler
birsencim,rabbim sabır versin canım
derincim,köyden ne vakit gelcen ki?
bu eboşta hiç uğramamış
tutişim,rabbim şifa versin canım,her kimse rahatsız olan.

Selammm.
Kardelosum köye gtmedık cnm ya olmadı.tum gun basımda agrıdı ztn.vardr bı hayır.oralarda üsüyoruz cano düsününce asılama öncesı üşütmek ıyı olmaz daha ıyı oldu cnm anlyacgn.sen naptn bugun ?
Selınos bılıyorum cnm.bı hafta sonunuz var ztn ne guzel dolu dolu yasayın.klomenın bıttımı kuşum?
Anatolişim konustk ztn cnm benım.öptm.
Cicili dogurmus şükür.ben blyodm ztn o işin sonu öyle olck dıye.onca saat acılmadı cünkü.aman saglıcakla dogdu ya şükür.

Pelınım cnm ya bende ıyı dgldm bugun.ıns bıdaha agrımaz.napyosn bu arada,bas agrısı konusmaktan baska syler konusmadk.doktora yarın gtcektn dımı.

amin kardeloş sabır versin ama sanırım biz sabrettikçe sanki daha çok sorun çıkıyo Allah hayırlısını versin sen nasılsın anlat bakem kim kızdırdı seni

Pelınım cnm ya bende ıyı dgldm bugun.ıns bıdaha agrımaz.napyosn bu arada,bas agrısı konusmaktan baska syler konusmadk.doktora yarın gtcektn dımı.

canım benim sanada gecmiş olsun...napıyım derinim eger yarın petek döşemeye gelmezlerse doktora gidip tahlillerimi yaptırcam ondan sonrada adapazarındaki doktoruma gitcem inş bakalım ne diycek ...ben zaten bebiş calışmalarına başladım ateşimide olcuyorum her sabah...hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım rabbim yüzümüzü güldürsün...

cano teldede konuştuk zaten çok şükür inşallah salı günüde çatlatmayı vurdurursun yumoşun büyümüştürde bitanem
evet canım diş ağrısı fena çok şükür şimdilik sesi yok .seninde dişetlerin ağrımış oda çok fena bişey bilirim geçmiş olsun canım
ranacım olurmu yaa merak etmemek yazmadım diye söyledin sanırsam ama şunu bilki ben profillerinizden bile bakıyorum girip girmediğinize canım bu topicdeki herkes çok önemli benim için .oyüzden öyle düşünme .işlerinde kolaylık diliyorum fazla yorma kendini olurmu tatlım çok öptüm
ayyy canım ya çok çekmiş kıyamam ama şükür kavuşmuş mertine
egalcim yaa senden haber bekliyoduk merakla pek iyi haberle dönmemişsin çok üzüldüm inşallah tekrarlamaz birkez daha aslında genelde boş gebelik birkez olan bişeymiş .ilginç yani tahlillerini yaptır bakalım inşallah bozukluk filan yoktur
kuzum saol allah razı olsun bugün konuştuk zaten herşeyin yolunda olmasına çok sevindim
özliycem seni çabuk dön kuzu
ececim maşallah iyisin heralde buarada dualara katılabilecekmisin ona göre dağıtıcam tatlım.eğer hala iyi değilsen yazmıyım
canım dün gece uzun bir msn muhabbeti yaptık çokda keyifliydi :))herşeyin yolunda olmasına sevindim
kullandığın ilaçda şifan olsun kuzum
ayyy teyzesi yesin onu yaa maşallah minnacık allahım kalp atışlarını da duymayı nasip etsin canım inşallah herşey yolunda gider 9 ay sorunsuz geçer
ebrarcım ben dualarımı okudum canım 20 tane ilk senin için okumak istedim inşallah dualarımız kabul olur.
bitanemsin nediyim yaa allah razı olsun senden allahım kabul etsin
ah ah kıyamam sıkma canını üzüldüm inanki nedenirki allah bildiği gibi yapsın tez vakittede kurtarsın sizi o evden inşallah
ben yeyim onu yaa kuzum artık 1 yaşında nice mutlu senelere allahım güzel bir ömür nasip etsin canom
canım çok saol gezmeden geç geldim sonrada msn açtım ama kimseler yoktu bizde garibimle sohbet ettik kkya girmedim yani
Kardeloş kız fındık desen anlıycamda zeytinleri neden kırıyosun:)
ayyy banum koptum biliyonmu yaa ama çok haklısın bilmeyince zeytin kırılırmı denir yani .ama varya okadar süper oluyoki banuş yaa of of
Burdayım kuşum başım ağrıyor.

Afiyet olsun canım güzel olur.

Olur canım çok normal kardeşiminde çok oldu uzan dinlen keyfini çıkar.Evet canım ebrara okunuyor.

Ne oldu kız hayırdır.
geçmiş olsun canım şimdi daha iyisin inşallah
kızlar hayırlı geceler hepinize
ebuşum çok bekledim gelmedin
göz yaşlarımı silmedin
şaka haaa,ağlamıyorum
delüüüüüüüüüü:)))))
Of,gelıp gıdıp üye dglde mısafır görmekten usandım...acaba tanıdık mısafırlerden mısınız.
cano misafirsiz olurmu ama eminimki tanıdıktır o misafirler :))
buarada incir reçeli aldınmı keşkem yakın olsak ben en doğalından yaptım 1 kavanoz verirdim sana datlum ..
Selam arkadaşlar nasılsınız?
Ebrarım seni aradım ama telin kapalı ablamm....
Derinim geldim kuzum...
şükür konuştuk canım :)))
pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
berrincim sen nasılsın canım naaptın adetin söküldümü yaa
maşallah yaa bende aradım ama ulaşılamıyodu teline
ay topicimizin bir paşası daha oldu çok mutluyum yaa
peloşum çok saol canım ben iyiyim şükür sen nasılsın daha iyiymişsin sevindim canım
aa demek gördü aradığımı neyse iyi haberler aldıkya çok sevindim ben yarın arar konuşurum artık saol sende haber verdiğin için

eboşun çok işi var yaa şuandada zor zar girdim benimki başımda bekliyo yazıp çıkmak üzere söz verdimde :)))

selamlar hanımlar herkese iyi akşamlar kalamıyorum kusuruma bakmayın kociş çay bekliyo hepinizi öptümm

sgl canım Allah hayırlısını versin sonra görüşürüz:85:

Hep aynı şeyler canım ne oldu canım iyisin dimi.
Naber canımcım nasıl geçti günün.
İyiym eboşcum şimdi napıyım kız ben hiç bilmem zeytin olyını:))))
Canım ya genemi misafir var.

Hep aynı şeyler canım ne oldu canım iyisin dimi.
Naber canımcım nasıl geçti günün.
İyiym eboşcum şimdi napıyım kız ben hiç bilmem zeytin olyını:))))
Canım ya genemi misafir var.

Merhaba kızlar kv yeni geldim güzel bir gün geçirdim yiğenler falan vardı ama çok yorgunum hepinizi öptüm pazar mahmurluğr çökmüş hepimize.

Ay severim ben bunun fıskiyesini Allah hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin canım

Derinim ben bu ayda gitmiycem dr a.Hayıtla şu adeti düzene sokmaya çalışcam bakalım bi iki ay sonuç alamazsak eşimi ikna edip gitmeyi düşünüyorum bakalım.
Banucum iyi geceler bi sen varsın bide ben nereye gitmiş bu hatunlar yine.Hurma poleninin tadını sormuşsun galiba bu arada.Daha başlamadım adet bitince başlıycam zaten balla karıştırılıyo pek kötü olmaz herhalde
Birsencim canını sıkmışlar Allah anlayış versin karşındakilere diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…