Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Hee anladım kardelenım ıns yaptıkların vesıle olur.hurmayıda cok merak ettım dogrusu he.
Ebuşkom canım,sagolasın.reçeli almadım ya.çıkmadımkı bıyere.aksam kaynanaya gttm şmdı geldık fırsat olmadı.aşılama tutmazsa bıdaha bulusuruk o zaman ısterım o guzel ellerınle yaptıgın reçelı.ıyımışsın sevındım cano.bende dun baktm msn de kmse yoktu.bı ara kardeloşu yakaladm ama oda bı basıma koydu hemen hıh!:)snrada uyudum ztn karsılasamadık.
Banum guzel bı gundu dımek kv de:)yanlz kv dıyosn ya kopuyom kız:)bende ıyım napım.kv ye gectm aksam acıldım bıraz:)bırazdan cıkcam ama kocisimı özledım benı bekler:)

Ay severim ben bunun fıskiyesini Allah hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin canım

Derinim ben bu ayda gitmiycem dr a.Hayıtla şu adeti düzene sokmaya çalışcam bakalım bi iki ay sonuç alamazsak eşimi ikna edip gitmeyi düşünüyorum bakalım.
Banucum iyi geceler bi sen varsın bide ben nereye gitmiş bu hatunlar yine.Hurma poleninin tadını sormuşsun galiba bu arada.Daha başlamadım adet bitince başlıycam zaten balla karıştırılıyo pek kötü olmaz herhalde
Birsencim canını sıkmışlar Allah anlayış versin karşındakilere diyorum
Sen denede bizde alırız inşallah işe yarasında bende yan topikteydim canım görsem gitmezdim seni.
Hee anladım kardelenım ıns yaptıkların vesıle olur.hurmayıda cok merak ettım dogrusu he.
Ebuşkom canım,sagolasın.reçeli almadım ya.çıkmadımkı bıyere.aksam kaynanaya gttm şmdı geldık fırsat olmadı.aşılama tutmazsa bıdaha bulusuruk o zaman ısterım o guzel ellerınle yaptıgın reçelı.ıyımışsın sevındım cano.bende dun baktm msn de kmse yoktu.bı ara kardeloşu yakaladm ama oda bı basıma koydu hemen hıh!:)snrada uyudum ztn karsılasamadık.
Banum guzel bı gundu dımek kv de:)yanlz kv dıyosn ya kopuyom kız:)bende ıyım napım.kv ye gectm aksam acıldım bıraz:)bırazdan cıkcam ama kocisimı özledım benı bekler:)
Güzeldi balık yaptı yuttuk tabi temizliği en zoru onuda ben yaptım ama değdi valla ne güzel ucuzladı artık yeriz hep nediyim kız kısalttım kv kaldı kadıncaz::))))))
Kız cadı aşılamn tutarsa bir daha görüşmiycekmiyiz valla döverim haaa::))))sen bu saatte nereye gidiyon kız.

günaydıınn kızlar hayırlı sabahlarr.mutlu bir hafta olması dileklerimle..

günaydın kuşummm amın ınsallah canım.

Herkese gunaydın canlar...banum aşkol yane ben sizi hec bırakır mıyım kıs:)hamişte olsam tepenızdeyım.hem biliyon benım net cepte,dogum anında bıle yazarım Allah bilir:KK60::KK60:: yaparım yanı...ben onu sey ıcın didiydm kociş aşılamadan snra bşy olur sanıp yollamaz garıbim napsın 40yılın bası asılama olcem:)bi yara dondurdum anam,anası kociş yanımda.sanırsın ameliyat olucam:KK60:aşılama olsun bıraz gecsn göruscez gene minik kuşum.olmadı ebuşumla kalkın gelın evde otururuk kuzi olmas mı:)

kızlar bugun zeynomun ilk iş günü.annem tunişe bakcak artık.o şımdı hep benı ister bide.bugun annem gözluklerını almaya gıdıcek ben durcam kuzumla inş aglamaz ya:KK43:içim buruk biraz.kardeşçimde kimbilir nası gitti ilk ayrılışları da...napcan iste,calısmadanda zor.ALLAH hepımızın her konuda yardımcısı olsun,ferahlık versin.

Pelinim hoşgeldin canım,noldu petekcıler gelcekmıymıs.selinam sende hoşgeldın.napyosunuz bakım.bana bırden duygu çoktu anamla konustm tunişi sordum da,duruyomus şükür.zeyno giderken dönüp dönup bakmıs kıyamam alıscaklar insallah.:KK43:Allah baska ayrılık vermesın.

Kızlar burda fena yagmur yagıyo.bende cayımı aldım balkona oturdum seyredıyorum.aşıgım yagmura ya.

Gecmişte kızdıgım birilerini gectim yanı kendı kendime konusmakta.demekkı kınamamak gereklimiş:)ziyaretcıler hosgeldiniz.ama bilıyo musunuz,size kötü haber artık üye olup ziyaretcı gıbı gırenlerı ben gıbı pro üyeler görebiliyo:))ona göre.

Pelinim hoşgeldin canım,noldu petekcıler gelcekmıymıs.selinam sende hoşgeldın.napyosunuz bakım.bana bırden duygu çoktu anamla konustm tunişi sordum da,duruyomus şükür.zeyno giderken dönüp dönup bakmıs kıyamam alıscaklar insallah.:KK43:Allah baska ayrılık vermesın.

Ama ama nereye gıttınız kızlar.ebusummmm uyak kız kuzen:)bak yagmur yagıyo.

selam canım hoşbuldum.sende hoşgeldin.benim pc açık ama bi süre sonra çevrimdışı mı gösteriyo?temizlik yapıyorum ben işim yeni bitti acıktım.bi,şeyler yiyip çamaşırı asıcam.balkonuda ilerleyen zamanda yıkarım şuan yoruldum.burdada hava bozuk derincim yağmur yağsa iyi esiyo habire.dün yağdı baya yoksa şuan toz esiyo olurdu.balkonum berbat olmuş.

Gecmişte kızdıgım birilerini gectim yanı kendı kendime konusmakta.demekkı kınamamak gereklimiş:)ziyaretcıler hosgeldiniz.ama bilıyo musunuz,size kötü haber artık üye olup ziyaretcı gıbı gırenlerı ben gıbı pro üyeler görebiliyo:))ona göre.

Derinim yettim canım :) Biraz gecmişi okudum ne var ne yok diye. Biz yakın yerlerde oturduğumuz için burdada yağmur aynı derecede yağıyor. Bende bayılıyorum yağmura saka maka sonbahar geldi ne güzel dimi:) Senin yumoşlar gayet güzel büyür takılma hiç büyümesede bak bana biliyosun.

Ebrarım gecmiş olsun dişin tutmuş bilirim bende dişçiden çok korkanlardandım ama gecen kış kocamın arkık baskısıyla başladık diş işine ve 1,5 ay gidip geldim dişçiye o kadar iş vardı yani bence hiç bekleme kuşum yaptır bir an önceHamile falan kalırsan cok zor olur Allah korusun. Derin sende canım ya önce dişler halledilmeli kızlar

slm geldim gene kimse yok:)
hepinize çok teşekkür ederiz :) gökcede hepinizin ellerinden öper .. kociş gelicek yemek yapmaya giideyim
iksircim dogum yapmış saglıkla büyütsün yavrusunu darısıda sizlere olsun inş..

günaydın kuşummm amın ınsallah canım.

Herkese gunaydın canlar...banum aşkol yane ben sizi hec bırakır mıyım kıs:)hamişte olsam tepenızdeyım.hem biliyon benım net cepte,dogum anında bıle yazarım Allah bilir:KK60::KK60:: yaparım yanı...ben onu sey ıcın didiydm kociş aşılamadan snra bşy olur sanıp yollamaz garıbim napsın 40yılın bası asılama olcem:)bi yara dondurdum anam,anası kociş yanımda.sanırsın ameliyat olucam:KK60:aşılama olsun bıraz gecsn göruscez gene minik kuşum.olmadı ebuşumla kalkın gelın evde otururuk kuzi olmas mı:)

kızlar bugun zeynomun ilk iş günü.annem tunişe bakcak artık.o şımdı hep benı ister bide.bugun annem gözluklerını almaya gıdıcek ben durcam kuzumla inş aglamaz ya:KK43:içim buruk biraz.kardeşçimde kimbilir nası gitti ilk ayrılışları da...napcan iste,calısmadanda zor.ALLAH hepımızın her konuda yardımcısı olsun,ferahlık versin.
Tamam kuzen biliyoruz zaten seni kız valla yaparsın hele normal doğuma girersen canlı doğum yaparsın::))))))Hayırlısı olsun ya napıcan inşallah alışırlar zamanla.
Günaydın selina.
Hadi ya yandı misolar::)))))))))))))
Kızlar burda fena yagmur yagıyo.bende cayımı aldım balkona oturdum seyredıyorum.aşıgım yagmura ya.
Burdada şimdi yağıyor bende perdeyi açtım karşısında kahvaltı ediyorum yağmuru bende çokk severimm enerjim artıyo valla.

Naber kızlar ben daha yeni kalkıştım sayılır şimdi kahvaltı yaptım birazdan kardeşime giderim hepinize güzel bir gün dilerim.

selamlar yağmurlu bir istanbul gününden selam olsun size :))hepiniz iyisinizdir inşallah .ben çok iyiyim şükür yağmur yağıyor kasvetli bir hava var ama tam benim havam yaa :))
elifim saol tatlım şimdilik iyiya dişim hiç gitmek gelmiyo içimden zaten her ağrıdığında diyorum coraspini kesip dişçiye gidicem diye ama geçincede unutuyorum işte .sen nasılsın canım ?
kızlar dua listesini yaptım aslına bakarsanız buhafta biraz karışık oldu oyüzden mesajla bildiricem adetli arkadaşlarımız olduğundan .
selinam senin mesaını aldım saol kuzum :KK34:

siz bugün yiğenlerinizle vakit geçircekmişsiniz benim yerimede öpün cimcimeleri olurmu
buaarada derinim valla alemsin sen yaparsın hee canlı canlı doğum :))))))))))))))))

slm geldim gene kimse yok:)
hepinize çok teşekkür ederiz :) gökcede hepinizin ellerinden öper .. kociş gelicek yemek yapmaya giideyim
iksircim dogum yapmış saglıkla büyütsün yavrusunu darısıda sizlere olsun inş..

cano naaptınız doğum günüsü nasıl geçti kuzunun mumu üfliyebildimi :))

selamlar yağmurlu bir istanbul gününden selam olsun size :))hepiniz iyisinizdir inşallah .ben çok iyiyim şükür yağmur yağıyor kasvetli bir hava var ama tam benim havam yaa :))
elifim saol tatlım şimdilik iyiya dişim hiç gitmek gelmiyo içimden zaten her ağrıdığında diyorum coraspini kesip dişçiye gidicem diye ama geçincede unutuyorum işte .sen nasılsın canım ?
kızlar dua listesini yaptım aslına bakarsanız buhafta biraz karışık oldu oyüzden mesajla bildiricem adetli arkadaşlarımız olduğundan .
selinam senin mesaını aldım saol kuzum :KK34:

Geçmiş olsun tatlım yaa.KOnuşurken de söyliycem söyliycem unutuyorum.Ama ihmal etme bence git bi an önce dişçiye

siz bugün yiğenlerinizle vakit geçircekmişsiniz benim yerimede öpün cimcimeleri olurmu
buaarada derinim valla alemsin sen yaparsın hee canlı canlı doğum :))))))))))))))))
Öperiz kuzen ama ben hala çıkamadım eveden yağmur yağıyor şıkır şıkır elimde çayım karşımda tv yanımda bilgisayarım ohh keyifmi yapsam diyorum ama hala karasızım öptüm seni.

X