Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kardeloş kız fındık desen anlıycamda zeytinleri neden kırıyosun:)

kuruyorum canım kırıpta,turşu misali ama sadece tuzlu suyla.
güzel oluyo
fındığı ancak yiyecek kadar kırarım,tek başına fındık kırıp ayıklamak pek kolay olmuyo.
birsencim,tamam görüşürüz canım.

Elifçim MAAŞALLAH cnm.5hafta olmus.saglıkla buyusun minnak:)
birsoş salla gitsın canım ya sıkma canını boş konuşmalar için.amann çocukların ve eşin önemlı.senın degerını bılmeyenede hayatını adama.toparla cnm kendını..üzülme.
Gökçemmmm o minik kuyrukunu yerim yerrr!MAAŞALLAH canım ya.nice yaslara inşallah.
Gerçek ya cicili naptı acaba,eger hala acılma beklıyosa kötu.

Banuşum iyiyim kuşum valla napıyım uzanıp yatıp kalkıyom biraz dolaşınca belim tutuyo hep hamileye olurmu ki bilmiyorum daha önce banada lmamıştı canım. Canım duayı bu hafta Ebrar için mi okuyoz kuşum

Derinim büyüyomu yumoşlar aman büyüsün büyüsün de catlayıp patlasın sonra ordan da minik kuş cıksın inşallahhhh

Gökce rana canım doğum günü kutlu olsun kuşun Akllah nice sağlıklı yıllar versin inşallah

Egal canım bir doktora git testlerini yaptır ama serin kanlıda ol cünkü bazen gercekıten bir neden yokken tesadüf olabiliyor Allah yardımcın olsun kuşum

Birsencim boşver be salla gitsin Sen haklısın ama napıcan insanlık hali diyip gecicen ki olaylar büyümesin canın daha sıkışmasın

Kardelenım stres yapmamaya calısıyorm cnm,ama illa sinir olcagm bisy oluyo.kendımı telkin edıyorum düşünmemeye çalısıyorum.

Elifcım bel agrısı oluyomuş genelde cnm hamişlerde.sagol cnm ıns dedıgın gıbı olur civcivim cıksın o yumurtadan inşallah:)

KIZLAR,Bİ YARIM SAAT İŞİM VAR.DÖNDÜGÜMDE İNŞ KAÇIRMAMIŞ OLURUM SİZi

Kardelenım stres yapmamaya calısıyorm cnm,ama illa sinir olcagm bisy oluyo.kendımı telkin edıyorum düşünmemeye çalısıyorum.

canım,illaki bişeylere sinir olunuyo da,yumoş büyüdü mü,ay hiç belirti yok,ya bu defa da olmazsa diye sürekli kendini şartlandırma,relax relax

Burdayım kuşum başım ağrıyor.
Afiyet olsun canım güzel olur.
Olur canım çok normal kardeşiminde çok oldu uzan dinlen keyfini çıkar.Evet canım ebrara okunuyor.
Ne oldu kız hayırdır.

Geldim...yok kardelosum ya inan onu düşünmüyorum süreklı.sadece solum agrıdıgında anladm bşy oldugunu az bşy olmustr dedım...ben başka seylere streslenıyorum.zaten başka sylerı dusunmekten yumoşu düsünmeye fırsat olmuyo.agrı gırmese aklıma gelmıcek.

Ya yollamadı demın yazdklarımi...banus yattnmı acep,gecmıs olsn.bende bugun sıkıldım agrıdı hep.ilaclar yapıyo ya.cok uykum var.ebusum gelseydı az konusurdk yatardım.

kızlar hayırlı geceler hepinize
ebuşum çok bekledim gelmedin
göz yaşlarımı silmedin
şaka haaa,ağlamıyorum

slm kızlar kocşi gelmeden sizlere bakayım dedim:)
teyzeleri sizlere de nasip olur inş böyle güzel bi günü kutlamak rabbim tez zamanda sizleride sevindirsin inş:)
derinim ultrasona mı girdin hadi inş o yumş bbeiş olsun gelsin sana inş canım
egalcim çok üzüldüm canım inş son üzüntün olur

sagol canım benım Allah razı olsun insallah.
Herkese hayırlı hafta sonları...kızlar,dişetlerimin agrısı gectı ama bşy yerken cok zorlanıyorum acıyolar...vede yıne basım catlıyor.sanırım bu östrojen hapı basagrısı yapıyor.bıde köye gtcez galıba.hem ıstıyorum hem bas agrısyla yolda npcam blmıyorm.neyse.kımse ugramamıs iyisiniz inş.

Ya yollamadı demın yazdklarımi...banus yattnmı acep,gecmıs olsn.bende bugun sıkıldım agrıdı hep.ilaclar yapıyo ya.cok uykum var.ebusum gelseydı az konusurdk yatardım.

Akşam erken yattım başım sabah kalktığımda hala ağrıyodu majezik içtim şükür geçmişti ama sanki her an başlıyabilir.Derincim niye bu kadar sıkıldın tahmin ettiğim şeylermi ne demiştim takma kafana diş etlerinde ondan ağrıyordur sıkıntıdan ama şimdi hiç sırası değil kafana takmanın müsaitsen msn gel.

Ya cicilim naptı acaba merak ettım ıyıce. CİCİ keşke bı haber verseydın.
Anatolişim senı merak edıyorum ins karsılasırızda konusuruz canım benım.
Birsoş ins bugün moralın iyidir.ıns hersey yoluna gırer canım.
Selınam bugün ugramamışsın merak ettım,haftasonları pek ugrayamyosn gercı bılıyorum ama.neyse.he bu arada ben klomen kullandıgını kacırmısım cnm hayırlı olsun ınsallah kuzum.
Kardelenim49um:)sen napıyosn canım?şmdı napıcan kuşum doktora gıdıcen mı yoksa sadece bıtkısellerle mı denıcen.
Pelinim sen ıyı mısın cnm?basın agrımıyodr yıne ıns.napcaz bu agrıları senle.neyse Allah beterınden korusun.

Ay banusum tamda sana cagrı atsammı dıyodum ıyımısın dıye,benımde cnm skkın konusuruz dedım.üstte yazmamıs olsamda yanls anlama kuşum bıan aklıma gelmedı.yazdm yolladm dur banusa cagrı atım dedım sen yazmıssın.gelıyorm msn e.

Yok be canım niye yanlış anlıyım gel bekliyorum.

Of,gelıp gıdıp üye dglde mısafır görmekten usandım...acaba tanıdık mısafırlerden mısınız.

Selam arkadaşlar nasılsınız?
Ebrarım seni aradım ama telin kapalı ablamm....
Derinim geldim kuzum...

selam kızlar
tutişim,senin moral niye yok,sağlıkla ilgili bişey değildir inşallah.

Kardeloşum sağlıkla ilgili cnm maalesef...

Gökçenazın doğum günüymüş dün maşallah zaman ne çabuk geçiyor yaa iyiki doğmuş fıstık,anneciği babacıgı ile sağlıklı huzurlu nice yıllara inşaallah...

Birsenim,banum sizin keyfiniz yok galiba hayrdır canlar?
Bu arada ciciliden hbr alan var mı?

SLM KIZLAR benden başka kimse yok herkes iyidir inş
anatoliacım sagol canım seninde saglıkla kucagına alırsın inş melegini:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…