Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar hayırlı aksamlarr.derıncım ben pazar gunu gırmeye pek fırsat bulamıyorum kocısle 5dk ayrı durmuyoz bende kacıp bakamıyorum sıze.yoksa merak etttırmezdım canım.bu arada saol canım gozden kacırmıssındır.tlfndan zor oluyo cunku.ıns vesıle olur canım yıyıp ıctıklerımız.gecmısolsun bu arada dıs etlerın acıyomus.dıs ıhmale gelmez ama neden ıhmal ettıgınde ortada.aynı durum bendede var ertelenıyo maleseff.

Ayy cıcılı naptı dogumu oldu dıye bısey goremedım yaa hala sancı mı cekıyo yoksaa.allah yardımcısı olsun ınsallah.

Anatolıa ozledım senı ya ıns saglık ıle ılgılı neyse Rabbım tez zamanda sıfasını versın ınsallah canım.

Egalcım ben gozden kacırdım galıba ya.alıntıda gorunce sasırdımm.Rabbım ınsallah tez zamanda saglıklı bır evlatla acını dındırsın ınsallah.sabır versın canım.optm.

Kızlar cıkmam lazım kocıs hazır ben daha sacımı kurutcam gıyıncemm.acıktımm.hoscakalınn
:79:

Banuşum iyiyim kuşum valla napıyım uzanıp yatıp kalkıyom biraz dolaşınca belim tutuyo hep hamileye olurmu ki bilmiyorum daha önce banada lmamıştı canım. Canım duayı bu hafta Ebrar için mi okuyoz kuşum

Derinim büyüyomu yumoşlar aman büyüsün büyüsün de catlayıp patlasın sonra ordan da minik kuş cıksın inşallahhhh

Gökce rana canım doğum günü kutlu olsun kuşun Akllah nice sağlıklı yıllar versin inşallah

Egal canım bir doktora git testlerini yaptır ama serin kanlıda ol cünkü bazen gercekıten bir neden yokken tesadüf olabiliyor Allah yardımcın olsun kuşum

Birsencim boşver be salla gitsin Sen haklısın ama napıcan insanlık hali diyip gecicen ki olaylar büyümesin canın daha sıkışmasın
elifcim inan boşvermeye çalışıyorum ama haddini fazlasıyla aşıyo artık son raddeye geldi kaldıramıyorum bize mecburlar diye hem saymadık laf bırakmıyo hemde yalan söyleyerek hep kandırıyo daha doğrusu öyle sanıyo yani mesela bırakıp gidiyo yarın gelecem diye ama 3 gün sonra geliyo tabii kaynımda burnumuzdan getiriyo Allahın gücüne gitmesinde şimdi yürüyemiyo önceden eşi bırakıp gidince dakka başı pencereye çıkar kendini arabaların altına atıp acındırmaya çalışırdı onun yüzünden cam silemiyorum sürekli hayalime geliyo balkonda olsam emreyle falan sanki emre dilara veya ben düşecekmişiz gibi geliyo bende kafayı yemek üzere oldum şimdi gelde salla kafaya takma ev taşıyorum diye cuma günü yolladı cumartesi getiirn dedi cumrtsi işim bitmedi pazar dedi bugünde hala işim bitmedi diye bi bağırması vardı inanın kesiyolar yada biri bişey yapıyo sanarlar şimdi nasıl rahat olayım yediği önünde yemediği arkasında herşeyi var evde aldı sırf ölmesin evin borcunu ödeyim diye uğraşıyo fırsatını buluncada buraya yolluyo neyse kafanızı şişirdim kusura bakmayın :KK14::KK14::KK14::KK14:

Akşam erken yattım başım sabah kalktığımda hala ağrıyodu majezik içtim şükür geçmişti ama sanki her an başlıyabilir.Derincim niye bu kadar sıkıldın tahmin ettiğim şeylermi ne demiştim takma kafana diş etlerinde ondan ağrıyordur sıkıntıdan ama şimdi hiç sırası değil kafana takmanın müsaitsen msn gel.
banum sanada geçmiş olsun
Ya cicilim naptı acaba merak ettım ıyıce. CİCİ keşke bı haber verseydın.
Anatolişim senı merak edıyorum ins karsılasırızda konusuruz canım benım.
Birsoş ins bugün moralın iyidir.ıns hersey yoluna gırer canım.
Selınam bugün ugramamışsın merak ettım,haftasonları pek ugrayamyosn gercı bılıyorum ama.neyse.he bu arada ben klomen kullandıgını kacırmısım cnm hayırlı olsun ınsallah kuzum.
Kardelenim49um:)sen napıyosn canım?şmdı napıcan kuşum doktora gıdıcen mı yoksa sadece bıtkısellerle mı denıcen.
Pelinim sen ıyı mısın cnm?basın agrımıyodr yıne ıns.napcaz bu agrıları senle.neyse Allah beterınden korusun.
yok derinim hiç iyi değilim aynıyım hatta daha sinirliyim
Kardeloşum sağlıkla ilgili cnm maalesef...

Gökçenazın doğum günüymüş dün maşallah zaman ne çabuk geçiyor yaa iyiki doğmuş fıstık,anneciği babacıgı ile sağlıklı huzurlu nice yıllara inşaallah...

Birsenim,banum sizin keyfiniz yok galiba hayrdır canlar?
Bu arada ciciliden hbr alan var mı?

tutişim sen naslsın kuzu beiş nasıl ben aynıyım :KK14::KK14::KK14:

Birsenim sağol cnm çok şükür iyiyim,Allah yardımcın olsun cnm ya zor valla senin işin de...
Bu arada ciciliden ben hbr veriyim size 18 saat sancı çekmiş,sonra sezeryana almışlar mertcik gelmiş yan.
2600gr doğmuş, durumu iyiymiş şimdi bende kasım anneleri topiğinden okudum...

Selam kızlar hayırlı aksamlarr.derıncım ben pazar gunu gırmeye pek fırsat bulamıyorum kocısle 5dk ayrı durmuyoz bende kacıp bakamıyorum sıze.yoksa merak etttırmezdım canım.bu arada saol canım gozden kacırmıssındır.tlfndan zor oluyo cunku.ıns vesıle olur canım yıyıp ıctıklerımız.gecmısolsun bu arada dıs etlerın acıyomus.dıs ıhmale gelmez ama neden ıhmal ettıgınde ortada.aynı durum bendede var ertelenıyo maleseff.

Ayy cıcılı naptı dogumu oldu dıye bısey goremedım yaa hala sancı mı cekıyo yoksaa.allah yardımcısı olsun ınsallah.

Anatolıa ozledım senı ya ıns saglık ıle ılgılı neyse Rabbım tez zamanda sıfasını versın ınsallah canım.

Egalcım ben gozden kacırdım galıba ya.alıntıda gorunce sasırdımm.Rabbım ınsallah tez zamanda saglıklı bır evlatla acını dındırsın ınsallah.sabır versın canım.optm.

Kızlar cıkmam lazım kocıs hazır ben daha sacımı kurutcam gıyıncemm.acıktımm.hoscakalınn
:79:
selşnam sen bu ara çalışmamı yapıyodun kız inşallah bu sefer bebiş gelir
SLM KIZLAR benden başka kimse yok:KK43: herkes iyidir inş
anatoliacım sagol canım seninde saglıkla kucagına alırsın inş melegini:)
sen nasılsın gerçi dün konuşmuştuk iyiydin kendine iyi bak

pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
sizde hoşgeldinizkızlar egal cim sanada geçmiş olsun hayırlısı buydu demek berrinim sende iyisin
Birsenim sağol cnm çok şükür iyiyim,Allah yardımcın olsun cnm ya zor valla senin işin de...
Bu arada ciciliden ben hbr veriyim size 18 saat sancı çekmiş,sonra sezeryana almışlar mertcik gelmiş yan.

sevindim kaç gündür iyi bi haber sağlıklıca doğmuş ya gerisi boş erken doğumdan ötürü sorun yoktur inşallah kilosuda güzel inşallah böyle devam eder

sizde hoşgeldinizkızlar egal cim sanada geçmiş olsun hayırlısı buydu demek berrinim sende iyisin

sevindim kaç gündür iyi bi haber sağlıklıca doğmuş ya gerisi boş erken doğumdan ötürü sorun yoktur inşallah kilosuda güzel inşallah böyle devam eder
İnşaallah cnm aminn

evet mertcik geliyooo :emir_bebek: çok sevindim yaa amin amin inşallah abla

aminn inşallah selina :KK8:

bu arada kendimden de haberler vereyim size 27/09 da yapılmıştı aşılamam 14 gün sonra dedi doktor test yapıcaksın ben dayanamayıp 10. gün yaptım :KK43: çıkmadı sanırım bu seferde tutmadıı yolaa devamm yanii kızlar sanırım aşılmayı tekrarlıycaz :KK14::KK14:
canım erken yapmışsın testi inş bebişin sesinledir...hayırlısı olsun..
kızlar ya unuttum söylemeyi.kayramın selamı vardı herkese.dün kısa bi zaman msn de konuştuk.bebiş cinsiyetini sordum.onlarda bilmiyorlarmış.dr a sormamışlar dr da söylememiş.tamamen süpriz dedi.şuan 5 ay bitmiş dr un dediğine göre.
sagol canım sende bizden elam söyle konuşursun...ne güzel surpriz olcak demek onlarada hayırlısıyla saglıklı dogsunda cınsiyet onmeli degil...
hanımlar nasılsınız herşey yolundadır inşallah ben dün giremedim çok yoğun birgün geçirdim bide dün akşam dişim tuttu ay Allahım delirdim resmen yaa ne zor diş ağrısı kan sulandırıcı içmesem direk gidip çektircektim ama çekmiyolar malesef neyse ağrı kesiciyle hallettim .şükür geçti .
CİCİM canım arkadaşlara katılıyorum bence erken yapmışsın testi aşılamada 15. gün filan bakıyolar düşün tüpde bile 12. gün yapılır test .hayırlısı olsun umut kesmek için erken bence ..
KARDELOŞUM resimleri gördümde bir ahh çektim yaa yapılırı hiç bu bana :KK43:memeleketimi çok özledim ben yaa nasip olurda giderim inşallah .sen nasılsın canım dünden beri ???
SELİNAM sen napıyon kuzu klomene devam tabi :KK34:demek kayramızın bebişi henüz bilinmiyor hayırlısı olsun sağlıkla gelsin dünyaya da gerisi mühim değil gerçektende
ya kızlar bizim GARİBİMİZ,BONCUĞUMUZ,SEVCANIMIZ ,ANATOLİŞİMİZ,SEMRAMIZ nerelerde merka ettim valla
DERİNİM doktora gidecekti hayırlı haberler almıştır inşalah
ayrıca elif sormuştu sanırım dua sırası bende kuzum bu hafta :KK34:
cok gecmiş olsun eboşum ya diş agrısı cok kötüdür inş şimdi iyisindir canım...
Selamlarrr hayırlı gunler canlarım..aslnda daha doktordan cktgmda annemın göz muayenesıne ınınce yazmak için girdim ama doktor bana bşyler syluyodu yazamadım...kızlar dedigim gibi oldu,solda ufak çaplı da olsa gelişim var şükür.12 mm.salı yine gidicem...bakalım hayırlısı.koluma yapıstrmam için östrojen bant yazdı 3-4gun cıkarmıcam.böyle işte canlar...solumda bşy var dıye ümitlydm zaten...selinoş kıs zaten gelistiginı düsünuyorm hep kuzum,asılamayı olursam dahada yogunlaşıcam pozitiflige merak etme...
Ciciş doğurdumu acep ya.rabbim bi solukta kurtarsın saglıcakla cnm ya...kardeşçigim geldi aklıma ühüùù!
Ebuşkom ayy diş agrısı çok fena cok gecmıs olsun cnm benım.ins agrımaz bidaha ya.
Evet hadı sevcanı anlyorz,dıgerlerı nerde.boncuk özellıkle selam bile vermez oldun fıstgm noluyo böyle:KK43:
kayranın bebişin cinsiyetı nasıl bellı olmaz kı daha aaa,ben olsam meraktan çatlarım sorarım 40 kere.ama ben dıyım,içime erkek doguyo hadi hayırlısı.
canım ya ne güzel yumoşun geliyomuş cok sevindim inş aşılaman tutarda...bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder rabbim...
nasılsınız kızlar???
beni merak eden pek olmamış ama yinede söyleyim ...biliyorsunuz taşınma işimiz çıktı birden o yüzden genelde ewde durmuyorum ve yazmaya hiç waktim olmuyor ...dualara bütün yüreğimle AMİNNNN diyorum...
ELİXSİR,,, canm hayırlısıyla kurtulursun inş MERTMİZde sağlıkla gelsin ...RABBİM kolaylık wersin ...
diğer arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ...fazla gelemesemde hep aklımda ve dualarımdasınız...
canım merak etmez olurmuyuz buraya yazmasakta akılmızdasın...taşınma işleriniz bittimi tamemen zordur ya allah kolaylık versin...sagol canım seni ve yigenimi öpüyorum...
haa sizlere yazmayi unttun kizlar ben hamileydim yaa artik degilim:2::2::2::2::2::2: ben daha önce bos gebelik yasamisdim buda digeri gibi bos gebelikmis hayallerim umutlarim hep yikildi ailemden ayrilik acisi evlat özlemi ve acisi beni yikti gecti neden böyle oluyor bende bilmiyorum bildigim teksey korkuyorum tekrar ayni seyi yasamaktan kürtaj oldum 3 gün önce agrim var ama kanamam yok nedendir bilmiyorum ilki hic böyle olmamimisti.. allahim bu aciyi kimseye yasatmasin nekadar sevinmistim hepsi bitti bosunaymiss . 3 kez hamile kalmaktan korkuyorum bilmiyorum benim gibi yasayan varmii tesselliye cok ihtiyacim var .. eve kapattim kendimi kimseyi görmek istemiyorum kimseyle hamilelik konusu konusmak istemiyorum hamile görmek istemiyorum icim aciyo ruhum daraliyor kendimi toparlamam lazim bir an önce ama zamana ihtiyacim var..:KK30::KK30:
canım benim ya inan cok üzüldüm cok gecmiş olsun...lütfen cok yıpratma kendini bende iki kere hamiş kaldım ama sevincimi yaşayamadım seni cok iyi anlıyorum..su anda acın cok taze zaman herşeyin ilacıdır...rabbim bir daha yaşatmasın inş...bende senin gibi korkuyodum ama şimdi yeniden bir umutla bebiş calışmalarına başladık...rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...
Merhaba arkadaşlar,
Elifcim hamileymişsin tebrik ederim,Rabbim sonuna kadar gidebilmeni sağlıcakla kucagına alabilmeni nasip etsin...
Kardeloşum sen de hoşgeldin,iyisin inşaallah...
kardelen49um,Selinam,pelinim,banucum,ranacım,ecem,berrincim,sevcanım,garibim,boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inşaallah

Çok geçmiş olsun ablam...
Abla bende durumlar en son konuştugumuz gibi yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz maalesef,keyfim olmadıgı için açıkcası topiğe de gelmek istemiyorum zaten nette yok anneminkini kapattık eşimde hafta sonu nadir evde oluyor biliyorsun...

Derinim yumoşun büyümeye başlamış maşallah,inşaallah aşılaman da hayırlısıyla olur da gelir pıtırcıgın,duana da yürekten aminnn diyorum,bnm neden gelmediğim konusuda ebrar ablama yazdıgım gibi daha açık anlatmak istemiyorum kk'da,karşılaşırsak anlatırım ya da eboşa sorabilirsin cnm...

Hee bu arada Cicili de inşaallah kolay bi doğum yapar da kavuşur Mertciğine Rabbim yardım etsin bi avazda kurtulsun....Kayramı da bebeişini de korusun Rabbim o da inşaallah zamanı gelince sağlıcakla alır kucagına...

Ben çıkıyorum arkadaşlar hbr vermek için girdim Allah'a emanet olun,Biraz dışarı çıkıp dolanıcam kafa dağıtmam lazım...
canım ben bugun biraz daha iyiyim ama senin canın sıkkınmış inş kötü bişey yoktur canım...
Kızlar nasılsınız gecmişi okuyamadım birazdan cıkcaz evden akşam gelemiycem muhtemelen şimdi hemen yazıyım dedim.

Bugün doktora gittik 4+5 teyim kese altan muayenede göründü daha minnacık bişey doktor 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışı için herşey yolunda gözüküyor kan değeriyle paraler dedi tekrar yaptırmana gerek yok dedi. Ama tabi ben inanılmaz gergindim kızdı neden geriliyosun diye dedim bişey olmaz dimi güldü ben kendim 2 hafta sonra ne olacağımı bilmiyorum bebek için nasıl bişey diyim dedi ama rahat bırak kendini dedi. Şu an olmasaı gerektiği gibi herşey buda bize yeter dedi. Sigarayı hemen bırak dedi oyy oyy bırakıcam bugün yarın inşallah gerci 5-6 ya indirdim 1 paketten alllah yardım eder inşallah. Kızlar hepinizi öperim sonra gene gelirim
canım gözünaydın bebişinin kesesini görmüşsün inş pıt pıt larıa duyarsın onuna kadar sorunsuz bir hamilelik gecirip hayırlısıyla saglıklı bebini kucagına alırsın inş...
geldi canım birazda kavga ettik 2 gündür sağolsunlar kaynanm hem ağlıyo acındırıyo hem ağlatıyo 3 eltim var hepsi birbiriyle iyi geçiniyolarmış bi ben geçim yapamıyomuşum şimdi kim iyi kim kötü diyo yani ben kötü onlar iyilermiş yalakalık yapmak arkadan her ağzına geleni söylemek iyilikse ben kötüyüm dedim canım sıkkın hiç havam yok içimden hiç bişey yapmak gelmiyo bi buraya bakıyım dedim bu arada mert doğmuşmu haberi olan varsa versin merak ettik cicili nasılmış öğrenelim :KK59::KK59::KK59::KK59::85::85::85::85::85::85::85::85:
birsencim sıkma canını ya benim de iki eltim var aynı senin dedigin gibi arkamdan cok konuşurlar ama ben umursamıyorum...ne halleri varsa görsünler diyorum sen cocuklarınla eşinle iyisın ya gerisi hic muhim degil bence ben öyle yapıyorum canım...
canım benim ya cok tatlı maşallah helede sacına bittim rabbim saglıklı ömürler versin iyiki dogmuş minik prenses cok öpüyorum onu ve seni...
Selınam bugün ugramamışsın merak ettım,haftasonları pek ugrayamyosn gercı bılıyorum ama.neyse.he bu arada ben klomen kullandıgını kacırmısım cnm hayırlı olsun ınsallah kuzum.
Kardelenim49um:)sen napıyosn canım?şmdı napıcan kuşum doktora gıdıcen mı yoksa sadece bıtkısellerle mı denıcen.
Pelinim sen ıyı mısın cnm?basın agrımıyodr yıne ıns.napcaz bu agrıları senle.neyse Allah beterınden korusun.
derinim sorma canım ya dünde cok kötüydüm bugun hafif agrı var...valla bende bilmiyorum ama dedigin gibi bu halimizede şükür canım...
pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
selam canım iyiyim sagol sen nasılsın...

oy maşallah minik mertimize rabbim hayırlı saglıklı omürler versin...kızlar ben aradım elixsiri sesi cok iyi geliyodu hepinize selamı var bebişimiz biraz sarılık olmuş annesi daha kucagına alamamış ama kuvezde görmüş...cok şükür bebiş iyiymiş... ama elixsir cok sancı cekmiş tutişinde dedigi gibi 18 saat aglamaktan ıkınamamış tabi bebişte cıkamamış catısı darmış ondan sonra sezaryana almışlar...eboşum senin aradıgını sonradan görmüş bana söyle dedi kusura bakmasın dedi canım...

selam kızlar nasılsınız...

selam hanımlar
iksir doğurmuş,çok sevindim,görüşenler selam söylesinler
birsencim,rabbim sabır versin canım
derincim,köyden ne vakit gelcen ki?
bu eboşta hiç uğramamış
tutişim,rabbim şifa versin canım,her kimse rahatsız olan.

Selammm.
Kardelosum köye gtmedık cnm ya olmadı.tum gun basımda agrıdı ztn.vardr bı hayır.oralarda üsüyoruz cano düsününce asılama öncesı üşütmek ıyı olmaz daha ıyı oldu cnm anlyacgn.sen naptn bugun ?
Selınos bılıyorum cnm.bı hafta sonunuz var ztn ne guzel dolu dolu yasayın.klomenın bıttımı kuşum?
Anatolişim konustk ztn cnm benım.öptm.
Cicili dogurmus şükür.ben blyodm ztn o işin sonu öyle olck dıye.onca saat acılmadı cünkü.aman saglıcakla dogdu ya şükür.

Pelınım cnm ya bende ıyı dgldm bugun.ıns bıdaha agrımaz.napyosn bu arada,bas agrısı konusmaktan baska syler konusmadk.doktora yarın gtcektn dımı.

selam hanımlar
bu eboşta hiç uğramamış

amin kardeloş sabır versin ama sanırım biz sabrettikçe sanki daha çok sorun çıkıyo Allah hayırlısını versin sen nasılsın anlat bakem kim kızdırdı seni:KK4::KK4::KK4:

Pelınım cnm ya bende ıyı dgldm bugun.ıns bıdaha agrımaz.napyosn bu arada,bas agrısı konusmaktan baska syler konusmadk.doktora yarın gtcektn dımı.

canım benim sanada gecmiş olsun...napıyım derinim eger yarın petek döşemeye gelmezlerse doktora gidip tahlillerimi yaptırcam ondan sonrada adapazarındaki doktoruma gitcem inş bakalım ne diycek ...ben zaten bebiş calışmalarına başladım ateşimide olcuyorum her sabah...hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım rabbim yüzümüzü güldürsün...

Selamlarrr hayırlı gunler canlarım..aslnda daha doktordan cktgmda annemın göz muayenesıne ınınce yazmak için girdim ama doktor bana bşyler syluyodu yazamadım...kızlar dedigim gibi oldu,solda ufak çaplı da olsa gelişim var şükür.12 mm.salı yine gidicem...bakalım hayırlısı.koluma yapıstrmam için östrojen bant yazdı 3-4gun cıkarmıcam.böyle işte canlar...solumda bşy var dıye ümitlydm zaten...selinoş kıs zaten gelistiginı düsünuyorm hep kuzum,asılamayı olursam dahada yogunlaşıcam pozitiflige merak etme...
Ciciş doğurdumu acep ya.rabbim bi solukta kurtarsın saglıcakla cnm ya...kardeşçigim geldi aklıma ühüùù!
Ebuşkom ayy diş agrısı çok fena cok gecmıs olsun cnm benım.ins agrımaz bidaha ya.
Evet hadı sevcanı anlyorz,dıgerlerı nerde.boncuk özellıkle selam bile vermez oldun fıstgm noluyo böyle:KK43:
kayranın bebişin cinsiyetı nasıl bellı olmaz kı daha aaa,ben olsam meraktan çatlarım sorarım 40 kere.ama ben dıyım,içime erkek doguyo hadi hayırlısı.
cano teldede konuştuk zaten çok şükür inşallah salı günüde çatlatmayı vurdurursun yumoşun büyümüştürde bitanem
evet canım diş ağrısı fena çok şükür şimdilik sesi yok .seninde dişetlerin ağrımış oda çok fena bişey bilirim geçmiş olsun canım
nasılsınız kızlar???
beni merak eden pek olmamış ama yinede söyleyim ...biliyorsunuz taşınma işimiz çıktı birden o yüzden genelde ewde durmuyorum ve yazmaya hiç waktim olmuyor ...dualara bütün yüreğimle AMİNNNN diyorum...
ELİXSİR,,, canm hayırlısıyla kurtulursun inş MERTMİZde sağlıkla gelsin ...RABBİM kolaylık wersin ...
diğer arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ...fazla gelemesemde hep aklımda ve dualarımdasınız...
ranacım olurmu yaa merak etmemek yazmadım diye söyledin sanırsam ama şunu bilki ben profillerinizden bile bakıyorum girip girmediğinize canım bu topicdeki herkes çok önemli benim için .oyüzden öyle düşünme .işlerinde kolaylık diliyorum fazla yorma kendini olurmu tatlım çok öptüm
kızlar şimdi aradımm çok canı yanıyoo :KK43: agrısıı aşırı derecede ve rahmi hala açılmadıı o yüzden dogumu başlatamıyolar

alahh sabırr versinnn allah yardımcısı olsunn sesini duyunca öle ağlarken çok kötü oldum yaa :KK14::KK14::KK14:
ayyy canım ya çok çekmiş kıyamam ama şükür kavuşmuş mertine
haa sizlere yazmayi unttun kizlar ben hamileydim yaa artik degilim:2::2::2::2::2::2: ben daha önce bos gebelik yasamisdim buda digeri gibi bos gebelikmis hayallerim umutlarim hep yikildi ailemden ayrilik acisi evlat özlemi ve acisi beni yikti gecti neden böyle oluyor bende bilmiyorum bildigim teksey korkuyorum tekrar ayni seyi yasamaktan kürtaj oldum 3 gün önce agrim var ama kanamam yok nedendir bilmiyorum ilki hic böyle olmamimisti.. allahim bu aciyi kimseye yasatmasin nekadar sevinmistim hepsi bitti bosunaymiss . 3 kez hamile kalmaktan korkuyorum bilmiyorum benim gibi yasayan varmii tesselliye cok ihtiyacim var .. eve kapattim kendimi kimseyi görmek istemiyorum kimseyle hamilelik konusu konusmak istemiyorum hamile görmek istemiyorum icim aciyo ruhum daraliyor kendimi toparlamam lazim bir an önce ama zamana ihtiyacim var..:KK30::KK30:
egalcim yaa senden haber bekliyoduk merakla pek iyi haberle dönmemişsin çok üzüldüm inşallah tekrarlamaz birkez daha aslında genelde boş gebelik birkez olan bişeymiş .ilginç yani tahlillerini yaptır bakalım inşallah bozukluk filan yoktur
Merhaba arkadaşlar,
Elifcim hamileymişsin tebrik ederim,Rabbim sonuna kadar gidebilmeni sağlıcakla kucagına alabilmeni nasip etsin...
Kardeloşum sen de hoşgeldin,iyisin inşaallah...
kardelen49um,Selinam,pelinim,banucum,ranacım,ecem,berrincim,sevcanım,garibim,boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inşaallah

Çok geçmiş olsun ablam...
Abla bende durumlar en son konuştugumuz gibi yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz maalesef,keyfim olmadıgı için açıkcası topiğe de gelmek istemiyorum zaten nette yok anneminkini kapattık eşimde hafta sonu nadir evde oluyor biliyorsun...

Derinim yumoşun büyümeye başlamış maşallah,inşaallah aşılaman da hayırlısıyla olur da gelir pıtırcıgın,duana da yürekten aminnn diyorum,bnm neden gelmediğim konusuda ebrar ablama yazdıgım gibi daha açık anlatmak istemiyorum kk'da,karşılaşırsak anlatırım ya da eboşa sorabilirsin cnm...

Hee bu arada Cicili de inşaallah kolay bi doğum yapar da kavuşur Mertciğine Rabbim yardım etsin bi avazda kurtulsun....Kayramı da bebeişini de korusun Rabbim o da inşaallah zamanı gelince sağlıcakla alır kucagına...

Ben çıkıyorum arkadaşlar hbr vermek için girdim Allah'a emanet olun,Biraz dışarı çıkıp dolanıcam kafa dağıtmam lazım...
kuzum saol allah razı olsun bugün konuştuk zaten herşeyin yolunda olmasına çok sevindim
kız ultrason aletimi aldın anlamadım eğer öyleyse pes diycem derin:KK1:Geçmiş olsun ayrıca dişlerin için

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Banucum hurma poleni normalde hurma ağaçlarını döllemek için kullanılan hurma çekirdeğinin tozu.Ama insanlardada olumlu sonuçlar veriyomuş inşallah deniycem bu ay.
Buralardada satılıyo almak denemek istersen.
Kızlar ben eltimde kalıyorum kocası şehir dışına çıktığı için şimdi ee uğradık bakiim dedim kızlar napmış.

Doğum yapan arkadaşımızın Allah yardımcısı olsun kolaylaştırsın doğumunu mertimiz aramıza sağlıcakla gelsin inşallah
Egalcim sanada geçmiş olsun Allah yerini doldursun tez zamanda.Yinede şükret sana zarar vermedi bu boş gebelikler Allah korusun tüplerin falan zarar görse daha kötü.Yaşın küçük gerekli testleri yaptırır yine denersin Allah ın izniyle olur
özliycem seni çabuk dön kuzu
ewet canım iyi gecti şükürler olsun ..inş artık güzel olsun buna ihtiyacım var .. ewet riskli dönem bitmek üzere artık inş ...... sen nasılsın canım

canım benim inş hamilesindir belirti olacak diye birsey yok olmayada bilir sen stres yapma inş meleğin seninledir dualrım seninle ve bu topikteki arkadaslarımla

canım ya gecen gün sana uzun uzun yazmıştım ama bilgisayarın azizliğine uğradım silindi yazdıklarım okuyunca çok mutlu oldum allahım hayırlısıyla tamamına erdirmeyi nasip etsin inş hayırlı sağlıklı güzel bir evladın olun inş önce keseyi sonra kalp atışlarını duymak nasip olsun sonra hayırlısıyla kucağına al allahım bu güzel duyguyu herkeslere yaşatsın inşşşş

canım benim inş bunların faydasını görürsünde bidaki ayada senin güzel haberini alırız inş

kızlar biliyorum kac saattir burdaymiş gibi görünüyorum ama yoktum pc acıktı kaynanama çıkmıştım hemen gelecektim ama misafir geldi gelemedim kusura bakmayım alıntıya inş aksam devam edeerim çünkü hiç vaktim yok şidi çıkıyorum inş aksam görüşürüz kib aeo öptük sizleri bay
ececim maşallah iyisin heralde buarada dualara katılabilecekmisin ona göre dağıtıcam tatlım.eğer hala iyi değilsen yazmıyım
herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:

herkes iyidir insallah?kizlar ben bu aralar cok yogundum,evde oldugumda pek söylenemezdi o yuzden gelemedim topige..bu arada doktora gittim, tsh 4,56 cikti,ilac yazdi önce 25 mg ile baslayalim dedi,her hafta artiracakmis dozunu:KK59:insallah sifa olur icitigim ilaclar.degerlerimin hepsini yazmak isterdim ama almanca hepsi,ben bile cok anlamadim..tsh yide genelde bahsi gectigi icin yazdim:KK1:neyse benden haberler bu kadar:KK61:

ebrarim,merak etmissin,sagolasin canim.bu arada disin agiriyormus cok gecmis olsun,rabbim sifa versin insallah:KK61:
antoliam,sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardimcin olsun canim..uzme kendini zaman herseyin ilaci inan.:KK61:
kardelenim,seninde canim sIkkinmis,rabbim sIkintilarini gidersin canim:KK61:
derincim bende bu aralar evde degildim ve inan vaktim olmadi haber vermeye canim.bu arada yumoslarinin buyuyormus,insallah bebeginin gelmesine vesile olsun.ayrica disin agriyormus gecmis olsun canim:KK61:
selinam,sende klomen kullaniyormussun,sifa olsun canim insallah:KK61:
egalim,cok uzuldum senin adina,inan ne diyecegimi bilemiyorum.rabbim bir daha yasatmasin insallah:KK59:
cicili doguma gitmis,rabbim yardimcisi olsun insallah,bir avazda kurtarsin:KK61:
ranam ev tasiyormussun allah yardimcin olsun canim ya,cok zor tasinmak,5.6 ay önce kendim de yasadigim icin biliyorum.daha yeni yerlestik diyebilirim:KK37:
kardelen49 sende eltinde kaliyormussun,görusemedik bu aralar iyisindir insallah?bu arada hurma polenine baslamissin,sifa olsun canim yaa..
uebeslicim hamileymis,hayirli olsun canim.rabbim kucaginada almak nasip eylesin..ben gec kaldim halaya galibaa:kk77::KK64::KK64::KK64:
banucum sen nasilsin canim?
canım dün gece uzun bir msn muhabbeti yaptık çokda keyifliydi :))herşeyin yolunda olmasına sevindim
kullandığın ilaçda şifan olsun kuzum
Kızlar nasılsınız gecmişi okuyamadım birazdan cıkcaz evden akşam gelemiycem muhtemelen şimdi hemen yazıyım dedim.

Bugün doktora gittik 4+5 teyim kese altan muayenede göründü daha minnacık bişey doktor 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışı için herşey yolunda gözüküyor kan değeriyle paraler dedi tekrar yaptırmana gerek yok dedi. Ama tabi ben inanılmaz gergindim kızdı neden geriliyosun diye dedim bişey olmaz dimi güldü ben kendim 2 hafta sonra ne olacağımı bilmiyorum bebek için nasıl bişey diyim dedi ama rahat bırak kendini dedi. Şu an olmasaı gerektiği gibi herşey buda bize yeter dedi. Sigarayı hemen bırak dedi oyy oyy bırakıcam bugün yarın inşallah gerci 5-6 ya indirdim 1 paketten alllah yardım eder inşallah. Kızlar hepinizi öperim sonra gene gelirim
ayyy teyzesi yesin onu yaa maşallah minnacık allahım kalp atışlarını da duymayı nasip etsin canım inşallah herşey yolunda gider 9 ay sorunsuz geçer
ebrarcım ben dualarımı okudum canım 20 tane ilk senin için okumak istedim inşallah dualarımız kabul olur.
bitanemsin nediyim yaa allah razı olsun senden allahım kabul etsin
geldi canım birazda kavga ettik 2 gündür sağolsunlar kaynanm hem ağlıyo acındırıyo hem ağlatıyo 3 eltim var hepsi birbiriyle iyi geçiniyolarmış bi ben geçim yapamıyomuşum şimdi kim iyi kim kötü diyo yani ben kötü onlar iyilermiş yalakalık yapmak arkadan her ağzına geleni söylemek iyilikse ben kötüyüm dedim canım sıkkın hiç havam yok içimden hiç bişey yapmak gelmiyo bi buraya bakıyım dedim bu arada mert doğmuşmu haberi olan varsa versin merak ettik cicili nasılmış öğrenelim :KK59::KK59::KK59::KK59::85::85::85::85::85::85::85::85:
ah ah kıyamam sıkma canını üzüldüm inanki nedenirki allah bildiği gibi yapsın tez vakittede kurtarsın sizi o evden inşallah
ben yeyim onu yaa kuzum artık 1 yaşında nice mutlu senelere allahım güzel bir ömür nasip etsin canom
selam kızlar
egalcim çok üzüldüm canım,rabbim bi daha yaşatmasın inşallah
tutişim,senin moral niye yok,sağlıkla ilgili bişey değildir inşallah.
derincim yumoşlar büyür canım,merak etme,stres yapma ki iyi büyüsünler.
ebroşum,dişin ağrımış,çok geçmiş olsun,hala gelmedin mi gezmelerden?
banucum kociş kocaman bi pompa almış geldi eve ve iki pompalamaya açıldı,zaten biliyodum hava yaptı diye çünkü akarken birden kabarcıklar oluştu ve akma kesildiydi.
kardelen49 um,sendde elticiğindeymişin,elti dayanışması yapıyosunuz heeeeee
birsencim,bozma moralini,bu dünyanın en iyileri yüzüne hiç ses etmeyip,arkadan demediğini bırakmayanlar ama ahiretin en iyileri kim olcak görcez hep beraber.
bu konudan bende çok dertliyim de
garipcim,bayadır görüşemedik,özledim seni haberin olsun.
bizim bi boncuk kız vardı,onuda özledim aslında.
iksir de doğurmuştur inşallah mertciği.
selina da çöpünü çattığı arkadaşında kaynatıyodur şimdi
bende zeytinlerimi kırdım,çok yoruldum,hem tv izliyorum,hem pc başındayım:97:
canım çok saol gezmeden geç geldim sonrada msn açtım ama kimseler yoktu bizde garibimle sohbet ettik kkya girmedim yani
Kardeloş kız fındık desen anlıycamda zeytinleri neden kırıyosun:)
ayyy banum koptum biliyonmu yaa ama çok haklısın bilmeyince zeytin kırılırmı denir yani .ama varya okadar süper oluyoki banuş yaa of of
Burdayım kuşum başım ağrıyor.

Afiyet olsun canım güzel olur.

Olur canım çok normal kardeşiminde çok oldu uzan dinlen keyfini çıkar.Evet canım ebrara okunuyor.

Ne oldu kız hayırdır.
geçmiş olsun canım şimdi daha iyisin inşallah
kızlar hayırlı geceler hepinize
ebuşum çok bekledim gelmedin
göz yaşlarımı silmedin:63:
şaka haaa,ağlamıyorum:KK69:
delüüüüüüüüüü:)))))
Of,gelıp gıdıp üye dglde mısafır görmekten usandım...acaba tanıdık mısafırlerden mısınız.
cano misafirsiz olurmu ama eminimki tanıdıktır o misafirler :))
buarada incir reçeli aldınmı keşkem yakın olsak ben en doğalından yaptım 1 kavanoz verirdim sana datlum ..
Selam arkadaşlar nasılsınız?
Ebrarım seni aradım ama telin kapalı ablamm....
Derinim geldim kuzum...
şükür konuştuk canım :)))
pelin67,
birsen29
nasılsınız arkadaslarr
berrincim sen nasılsın canım naaptın adetin söküldümü yaa
maşallah yaa bende aradım ama ulaşılamıyodu teline
ay topicimizin bir paşası daha oldu çok mutluyum yaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar:
canım erken yapmışsın testi inş bebişin sesinledir...hayırlısı olsun..

sagol canım sende bizden elam söyle konuşursun...ne güzel surpriz olcak demek onlarada hayırlısıyla saglıklı dogsunda cınsiyet onmeli degil...

cok gecmiş olsun eboşum ya diş agrısı cok kötüdür inş şimdi iyisindir canım...

canım ya ne güzel yumoşun geliyomuş cok sevindim inş aşılaman tutarda...bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip eder rabbim...

canım merak etmez olurmuyuz buraya yazmasakta akılmızdasın...taşınma işleriniz bittimi tamemen zordur ya allah kolaylık versin...sagol canım seni ve yigenimi öpüyorum...

canım benim ya inan cok üzüldüm cok gecmiş olsun...lütfen cok yıpratma kendini bende iki kere hamiş kaldım ama sevincimi yaşayamadım seni cok iyi anlıyorum..su anda acın cok taze zaman herşeyin ilacıdır...rabbim bir daha yaşatmasın inş...bende senin gibi korkuyodum ama şimdi yeniden bir umutla bebiş calışmalarına başladık...rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...

canım ben bugun biraz daha iyiyim ama senin canın sıkkınmış inş kötü bişey yoktur canım...

canım gözünaydın bebişinin kesesini görmüşsün inş pıt pıt larıa duyarsın onuna kadar sorunsuz bir hamilelik gecirip hayırlısıyla saglıklı bebini kucagına alırsın inş...

birsencim sıkma canını ya benim de iki eltim var aynı senin dedigin gibi arkamdan cok konuşurlar ama ben umursamıyorum...ne halleri varsa görsünler diyorum sen cocuklarınla eşinle iyisın ya gerisi hic muhim degil bence ben öyle yapıyorum canım...

canım benim ya cok tatlı maşallah helede sacına bittim rabbim saglıklı ömürler versin iyiki dogmuş minik prenses cok öpüyorum onu ve seni...

derinim sorma canım ya dünde cok kötüydüm bugun hafif agrı var...valla bende bilmiyorum ama dedigin gibi bu halimizede şükür canım...

selam canım iyiyim sagol sen nasılsın...

oy maşallah minik mertimize rabbim hayırlı saglıklı omürler versin...kızlar ben aradım elixsiri sesi cok iyi geliyodu hepinize selamı var bebişimiz biraz sarılık olmuş annesi daha kucagına alamamış ama kuvezde görmüş...cok şükür bebiş iyiymiş... ama elixsir cok sancı cekmiş tutişinde dedigi gibi 18 saat aglamaktan ıkınamamış tabi bebişte cıkamamış catısı darmış ondan sonra sezaryana almışlar...eboşum senin aradıgını sonradan görmüş bana söyle dedi kusura bakmasın dedi canım...

selam kızlar nasılsınız...
peloşum çok saol canım ben iyiyim şükür sen nasılsın daha iyiymişsin sevindim canım
aa demek gördü aradığımı neyse iyi haberler aldıkya çok sevindim ben yarın arar konuşurum artık saol sende haber verdiğin için
selam hanımlar
bu eboşta hiç uğramamış

eboşun çok işi var yaa şuandada zor zar girdim benimki başımda bekliyo yazıp çıkmak üzere söz verdimde :)))

selamlar hanımlar herkese iyi akşamlar kalamıyorum kusuruma bakmayın kociş çay bekliyo hepinizi öptümm

cano teldede konuştuk zaten çok şükür inşallah salı günüde çatlatmayı vurdurursun yumoşun büyümüştürde bitanem
evet canım diş ağrısı fena çok şükür şimdilik sesi yok .seninde dişetlerin ağrımış oda çok fena bişey bilirim geçmiş olsun canım

ranacım olurmu yaa merak etmemek yazmadım diye söyledin sanırsam ama şunu bilki ben profillerinizden bile bakıyorum girip girmediğinize canım bu topicdeki herkes çok önemli benim için .oyüzden öyle düşünme .işlerinde kolaylık diliyorum fazla yorma kendini olurmu tatlım çok öptüm

egalcim yaa senden haber bekliyoduk merakla pek iyi haberle dönmemişsin çok üzüldüm inşallah tekrarlamaz birkez daha aslında genelde boş gebelik birkez olan bişeymiş .ilginç yani tahlillerini yaptır bakalım inşallah bozukluk filan yoktur

kuzum saol allah razı olsun bugün konuştuk zaten herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

ececim maşallah iyisin heralde buarada dualara katılabilecekmisin ona göre dağıtıcam tatlım.eğer hala iyi değilsen yazmıyım

canım dün gece uzun bir msn muhabbeti yaptık çokda keyifliydi :))herşeyin yolunda olmasına sevindim

ayyy teyzesi yesin onu yaa maşallah minnacık allahım kalp atışlarını da duymayı nasip etsin canım inşallah herşey yolunda gider 9 ay sorunsuz geçer

ah ah kıyamam sıkma canını üzüldüm inanki nedenirki allah bildiği gibi yapsın tez vakittede kurtarsın sizi o evden inşallah

ben yeyim onu yaa kuzum artık 1 yaşında nice mutlu senelere allahım güzel bir ömür nasip etsin canom

canım çok saol gezmeden geç geldim sonrada msn açtım ama kimseler yoktu bizde garibimle sohbet ettik kkya girmedim yani

ayyy banum koptum biliyonmu yaa ama çok haklısın bilmeyince zeytin kırılırmı denir yani .ama varya okadar süper oluyoki banuş yaa of of

buarada incir reçeli aldınmı keşkem yakın olsak ben en doğalından yaptım 1 kavanoz verirdim sana datlum ..

ay topicimizin bir paşası daha oldu çok mutluyum yaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::nazar::nazar::nazar:

peloşum çok saol canım ben iyiyim şükür sen nasılsın daha iyiymişsin sevindim canım
aa demek gördü aradığımı neyse iyi haberler aldıkya çok sevindim ben yarın arar konuşurum artık saol sende haber verdiğin için

eboşun çok işi var yaa şuandada zor zar girdim benimki başımda bekliyo yazıp çıkmak üzere söz verdimde :)))

selamlar hanımlar herkese iyi akşamlar kalamıyorum kusuruma bakmayın kociş çay bekliyo hepinizi öptümm
sgl canım Allah hayırlısını versin sonra görüşürüz:nazar::85:

Gökçenazın doğum günüymüş dün maşallah zaman ne çabuk geçiyor yaa iyiki doğmuş fıstık,anneciği babacıgı ile sağlıklı huzurlu nice yıllara inşaallah...

Hep aynı şeyler canım ne oldu canım iyisin dimi.
Naber canımcım nasıl geçti günün.

İyiym eboşcum şimdi napıyım kız ben hiç bilmem zeytin olyını:))))
Canım ya genemi misafir var.

Hep aynı şeyler canım ne oldu canım iyisin dimi.
Naber canımcım nasıl geçti günün.

İyiym eboşcum şimdi napıyım kız ben hiç bilmem zeytin olyını:))))
Canım ya genemi misafir var.

Merhaba kızlar kv yeni geldim güzel bir gün geçirdim yiğenler falan vardı ama çok yorgunum hepinizi öptüm pazar mahmurluğr çökmüş hepimize.

Ay severim ben bunun fıskiyesini Allah hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin canım

Derinim ben bu ayda gitmiycem dr a.Hayıtla şu adeti düzene sokmaya çalışcam bakalım bi iki ay sonuç alamazsak eşimi ikna edip gitmeyi düşünüyorum bakalım.
Banucum iyi geceler bi sen varsın bide ben nereye gitmiş bu hatunlar yine.Hurma poleninin tadını sormuşsun galiba bu arada.Daha başlamadım adet bitince başlıycam zaten balla karıştırılıyo pek kötü olmaz herhalde
Birsencim canını sıkmışlar Allah anlayış versin karşındakilere diyorum

X