Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ay ultrasonu aldım bakım dedım yumoşuma:)kenarda 12 dgl de,12.70 mm yasıyo.sevindirık oldum,12den buyuk biraz.
kız ultrason aletimi aldın anlamadım eğer öyleyse pes diycem derin:KK1:Geçmiş olsun ayrıca dişlerin için
kızlar hamileym 1 buçuk aylık:)
Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Banucum hurma poleni normalde hurma ağaçlarını döllemek için kullanılan hurma çekirdeğinin tozu.Ama insanlardada olumlu sonuçlar veriyomuş inşallah deniycem bu ay.
Buralardada satılıyo almak denemek istersen.
Kızlar ben eltimde kalıyorum kocası şehir dışına çıktığı için şimdi ee uğradık bakiim dedim kızlar napmış.

Doğum yapan arkadaşımızın Allah yardımcısı olsun kolaylaştırsın doğumunu mertimiz aramıza sağlıcakla gelsin inşallah
Egalcim sanada geçmiş olsun Allah yerini doldursun tez zamanda.Yinede şükret sana zarar vermedi bu boş gebelikler Allah korusun tüplerin falan zarar görse daha kötü.Yaşın küçük gerekli testleri yaptırır yine denersin Allah ın izniyle olur

Canım tebrik ederim bu ayıda hamişsiz geçirmedik şükür.Rüyanda hayırlara çıksın inşallah

Canım kızına sağlıklı sıhhatli sizlerle beraber hayırlı bi ömür diliyorum

Ay bu ara ne güzel rüyalar görüyoruz hepimiz hayırlara çıksın heyecanlanıyorum

Ececim kontrolun iyi geçmiş maşallah.Herşey güzel olucak artık rahat ol biraz.Riskli dönemi atlattın sayılır zaten
Cicili oğluşun kocaman olmuş az kaldı ayyy nasıl heyecanlısındır şimdi buluşmanıza az kaldı
Derinim duana canı gönülden amin diyorum sıradaki hamişlerden biri olucaksın innnşallah
Pelincim geçmiş olsun canım sanada
Kardeloşumuz hoşgeldin epey oldu dinlenmişsindir iyice inşallah

İyi geceler kızlar.Ben annemlere gitmiştim şimdi geldik bi bakiim kızlara dedim herkes iyi şükür:KK62:
ewet canım iyi gecti şükürler olsun ..inş artık güzel olsun buna ihtiyacım var .. ewet riskli dönem bitmek üzere artık inş ...... sen nasılsın canım
kızlar cumamız mübarek olsun ALLAHIM dularımızı dileklerimizi kabuL etsin İNŞALLAH

uebesli canım ya cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM tamamına erdirsin darısı bizlerin başına olsun İNŞALLAH

derİn duaya canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH

ALLAHIM bugün evlat hasretiyle yanan cocugu olsun isteyen tedavi gören görmeyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH içindede bizlere AMİN

kızlar nasılsınız.......beni sorucak olursanız karmakarışıgım salı gününü bekliyorum ama cokta korkuyorum ALLAHIMA sıgındım hayılısıyla banada nasip eder İNŞALLAH hamile kalmayı hiç belirtim yok adet sancılarımda var korkuyorum ALLAHIMA sıgındım ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen ALLHIM bana yaptıgınız duaların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH
canım benim inş hamilesindir belirti olacak diye birsey yok olmayada bilir sen stres yapma inş meleğin seninledir dualrım seninle ve bu topikteki arkadaslarımla
Kızlar gnaydın dün akşam duadan sonra ben uyuya kalmışım kusura bakmayın bilgisayarda acık kalmış Hayırlı cumalar kızlar Rabbim Cumalarımızı bereketli eylesin inşallah

Bu hafta kime okuyoruz bu arada dn karar verdiniz mi

Birsencim bak kağıdı koyamadım ama değeri yazdım kuşum olur mu ::KK66: 1300,09

derinim sendende allah razı olsun canım rabbim yüzünü güldürsün inş dalarım seninle...

cok sagol canım ya gercekten öyle başım o kadar kötüki ekrana zor bakıyorum...tadilat daha başlamadı kardeloşum haftaya başlıycak inş...iyide oldu bu halimle bişey yapamazdım...bu arada resimler cok güzel ya şimdi oralarda olmak vardı...

canım benim cok sagol...sende adet olmamışsın inş güzel haberler verirsin bizlere...ama gecen adet oldum dememişmiydin sen yoksa benmi karıştırıyorum...

canım bu mubarek günde dularım seninle rabbim yüzünü güldürsün inş...sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin...

amin selinacım sanada hayırlı cumalar...

maşallah canım degerin güzel cıkmış inş doktora gittiginde keseyi görürsün ondan sonrada pıt pıt ları maşallah rabbim nazarlardan saklasın...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde ettigimiz butun duaları kabul etsin inş...saglıklı hayırlı bebişler nasip etsin hepimize...kızlar ben dktora gidemedim henuz yaptırmadıgım bazı testler vardı dün doktora gittim yaptırayım diye doktor pazartesi günü gelcekmiş doktora gitmem biraz gecikcek ama biz calışmalara başladık rabbim bu sefer inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın...
canım ya gecen gün sana uzun uzun yazmıştım ama bilgisayarın azizliğine uğradım silindi yazdıklarım okuyunca çok mutlu oldum allahım hayırlısıyla tamamına erdirmeyi nasip etsin inş hayırlı sağlıklı güzel bir evladın olun inş önce keseyi sonra kalp atışlarını duymak nasip olsun sonra hayırlısıyla kucağına al allahım bu güzel duyguyu herkeslere yaşatsın inşşşş
hayırlı cumalar arkadaşlar.Pelinim ben adet oldum zannettim ama olmadım demiştim tatlım.Ama bugün itibariyle kesin oldum çok şükür .Çok şükür diyorum çünkü hamile olmadığını bilerek adeti beklemek çok gıcık.Gelecek aya inşallah hamiş listesine geçerim.Kızlar ben bu ay hayıt tohumu aslanpençesi ve civanperçemi kullanıcam dün baya baktım.İnşallah faydası olur heee bide hurma polenim var

canım benim inş bunların faydasını görürsünde bidaki ayada senin güzel haberini alırız inş

kızlar biliyorum kac saattir burdaymiş gibi görünüyorum ama yoktum pc acıktı kaynanama çıkmıştım hemen gelecektim ama misafir geldi gelemedim kusura bakmayım alıntıya inş aksam devam edeerim çünkü hiç vaktim yok şidi çıkıyorum inş aksam görüşürüz kib aeo öptük sizleri bay

herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:

herkes iyidir insallah?kizlar ben bu aralar cok yogundum,evde oldugumda pek söylenemezdi o yuzden gelemedim topige..bu arada doktora gittim, tsh 4,56 cikti,ilac yazdi önce 25 mg ile baslayalim dedi,her hafta artiracakmis dozunu:KK59:insallah sifa olur icitigim ilaclar.degerlerimin hepsini yazmak isterdim ama almanca hepsi,ben bile cok anlamadim..tsh yide genelde bahsi gectigi icin yazdim:KK1:neyse benden haberler bu kadar:KK61:

ebrarim,merak etmissin,sagolasin canim.bu arada disin agiriyormus cok gecmis olsun,rabbim sifa versin insallah:KK61:
antoliam,sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardimcin olsun canim..uzme kendini zaman herseyin ilaci inan.:KK61:
kardelenim,seninde canim sIkkinmis,rabbim sIkintilarini gidersin canim:KK61:
derincim bende bu aralar evde degildim ve inan vaktim olmadi haber vermeye canim.bu arada yumoslarinin buyuyormus,insallah bebeginin gelmesine vesile olsun.ayrica disin agriyormus gecmis olsun canim:KK61:
selinam,sende klomen kullaniyormussun,sifa olsun canim insallah:KK61:
egalim,cok uzuldum senin adina,inan ne diyecegimi bilemiyorum.rabbim bir daha yasatmasin insallah:KK59:
cicili doguma gitmis,rabbim yardimcisi olsun insallah,bir avazda kurtarsin:KK61:
ranam ev tasiyormussun allah yardimcin olsun canim ya,cok zor tasinmak,5.6 ay önce kendim de yasadigim icin biliyorum.daha yeni yerlestik diyebilirim:KK37:
kardelen49 sende eltinde kaliyormussun,görusemedik bu aralar iyisindir insallah?bu arada hurma polenine baslamissin,sifa olsun canim yaa..
uebeslicim hamileymis,hayirli olsun canim.rabbim kucaginada almak nasip eylesin..ben gec kaldim halaya galibaa:kk77::KK64::KK64::KK64:
banucum sen nasilsin canim?

Kızlar nasılsınız gecmişi okuyamadım birazdan cıkcaz evden akşam gelemiycem muhtemelen şimdi hemen yazıyım dedim.

Bugün doktora gittik 4+5 teyim kese altan muayenede göründü daha minnacık bişey doktor 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışı için herşey yolunda gözüküyor kan değeriyle paraler dedi tekrar yaptırmana gerek yok dedi. Ama tabi ben inanılmaz gergindim kızdı neden geriliyosun diye dedim bişey olmaz dimi güldü ben kendim 2 hafta sonra ne olacağımı bilmiyorum bebek için nasıl bişey diyim dedi ama rahat bırak kendini dedi. Şu an olmasaı gerektiği gibi herşey buda bize yeter dedi. Sigarayı hemen bırak dedi oyy oyy bırakıcam bugün yarın inşallah gerci 5-6 ya indirdim 1 paketten alllah yardım eder inşallah. Kızlar hepinizi öperim sonra gene gelirim

Selam kızlar hayırlı aksamlar,gezmeye gıtmeden bakım dedım.garıpcım allah razı olsun canım ıns sıfa olur vesıle olur hepımızın emeklerı yedıklerı.bu arada senı tebrık etmeden edemıcem herkesı tek tek yazmıssın bravo.optum herkesı hayırlı aksamlarr...

Ranacım deme öyle vallada aklımdasın cnm.hatta bugun iksire yazarken darısı sana hayırlısyla diye gectı ıcımden vallahi.
Banum benım,dualarınızla hersey güzel olacak inanıyorum canım.bugun incir reçelı almayı planlıyorum :)yardımcı olur belkim dimi.
Al tabi zaten hiçbir zararıda yok faydası var ben çokk severim kız ben neyi sevmemmki::))
Ay ultrasonu aldım bakım dedım yumoşuma:)kenarda 12 dgl de,12.70 mm yasıyo.sevindirık oldum,12den buyuk biraz.

haa sizlere yazmayi unttun kizlar ben hamileydim yaa artik degilim:2::2::2::2::2::2: ben daha önce bos gebelik yasamisdim buda digeri gibi bos gebelikmis hayallerim umutlarim hep yikildi ailemden ayrilik acisi evlat özlemi ve acisi beni yikti gecti neden böyle oluyor bende bilmiyorum bildigim teksey korkuyorum tekrar ayni seyi yasamaktan kürtaj oldum 3 gün önce agrim var ama kanamam yok nedendir bilmiyorum ilki hic böyle olmamimisti.. allahim bu aciyi kimseye yasatmasin nekadar sevinmistim hepsi bitti bosunaymiss . 3 kez hamile kalmaktan korkuyorum bilmiyorum benim gibi yasayan varmii tesselliye cok ihtiyacim var .. eve kapattim kendimi kimseyi görmek istemiyorum kimseyle hamilelik konusu konusmak istemiyorum hamile görmek istemiyorum icim aciyo ruhum daraliyor kendimi toparlamam lazim bir an önce ama zamana ihtiyacim var..:KK30::KK30:
Hayırlısı herşeyin egal bu kadar yıpratma kendini tabiki çok üzücü ama dünyanın sonu değil toparlan kendine gel iyi bir doktora git araştırsanlar bu durumu inşallahda sonra sğlıklı sıhatli bir evlat doğur hadi kendine gel canım.
Merhaba arkadaşlar,
Elifcim hamileymişsin tebrik ederim,Rabbim sonuna kadar gidebilmeni sağlıcakla kucagına alabilmeni nasip etsin...
Kardeloşum sen de hoşgeldin,iyisin inşaallah...
kardelen49um,Selinam,pelinim,banucum,ranacım,ecem,berrincim,sevcanım,garibim,boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inşaallah

Çok geçmiş olsun ablam...
Abla bende durumlar en son konuştugumuz gibi yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz maalesef,keyfim olmadıgı için açıkcası topiğe de gelmek istemiyorum zaten nette yok anneminkini kapattık eşimde hafta sonu nadir evde oluyor biliyorsun...

Derinim yumoşun büyümeye başlamış maşallah,inşaallah aşılaman da hayırlısıyla olur da gelir pıtırcıgın,duana da yürekten aminnn diyorum,bnm neden gelmediğim konusuda ebrar ablama yazdıgım gibi daha açık anlatmak istemiyorum kk'da,karşılaşırsak anlatırım ya da eboşa sorabilirsin cnm...

Hee bu arada Cicili de inşaallah kolay bi doğum yapar da kavuşur Mertciğine Rabbim yardım etsin bi avazda kurtulsun....Kayramı da bebeişini de korusun Rabbim o da inşaallah zamanı gelince sağlıcakla alır kucagına...

Ben çıkıyorum arkadaşlar hbr vermek için girdim Allah'a emanet olun,Biraz dışarı çıkıp dolanıcam kafa dağıtmam lazım...
Özletme kendini kardelen üzmede kendini.
Ranacım sagol canım.amin inşallah.bilıyo musun bugun aynı şey geçtı icimden.ultrasona baktım dedım belkıde bu yumoşcuk bebiş olcaktrAllahın iziniyle...hayırlısı inş.
Egalcim geçmis olsun cnm ya...kendini yıpratma...içine kapandıkça,kafanda kurdukça dahada üzülürsün...git bakalım bı ne dıcek doktor.umarım önemli bşy yoktur.
Anatolişim ben bilmiyorum cano neyin oldugunu.üzüldüm simdı.tamam cnm anlatmak istemıyosan anlatma tabı konusunca kötu oluyosn galiba:KK43:inş karşılaşırız.
Kızlar ya,tesadüfe bakın,dün ebuşun şmdide benim dişim.daha dogrusu diş etlerim.hepsi birden nasıl acıyo anlatamam.bıde üstte minik kist gibi bşyler geliyo dilime...cok korkuyorum dişetı hastalıgı cıkar dıye...aslnda ihmal ettigim bı konuydu.daha kac sene önce şişlikle basladı.doktora gtmştm dişeti uzmanına yönlendirmişti gitmedim...o gun bu gundur aklımda ama bı turlu gtmedım.inş önemlı bisy olmaz.
Geçmiş olsun derincim gargara falan yapsan belki iyi gelir minoset dışında bir ilaç içme bana öyle demişlerdi aynı hamile gibi düşün dediydi doktor.
kız ultrason aletimi aldın anlamadım eğer öyleyse pes diycem derin:KK1:Geçmiş olsun ayrıca dişlerin için

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Banucum hurma poleni normalde hurma ağaçlarını döllemek için kullanılan hurma çekirdeğinin tozu.Ama insanlardada olumlu sonuçlar veriyomuş inşallah deniycem bu ay.
Buralardada satılıyo almak denemek istersen.
Kızlar ben eltimde kalıyorum kocası şehir dışına çıktığı için şimdi ee uğradık bakiim dedim kızlar napmış.

Doğum yapan arkadaşımızın Allah yardımcısı olsun kolaylaştırsın doğumunu mertimiz aramıza sağlıcakla gelsin inşallah
Egalcim sanada geçmiş olsun Allah yerini doldursun tez zamanda.Yinede şükret sana zarar vermedi bu boş gebelikler Allah korusun tüplerin falan zarar görse daha kötü.Yaşın küçük gerekli testleri yaptırır yine denersin Allah ın izniyle olur
Nasıl bişey kardelen tadı falan napıyomuş birde hadi hepsini beğendik nasıl alıcaz kız:)
herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:

herkes iyidir insallah?kizlar ben bu aralar cok yogundum,evde oldugumda pek söylenemezdi o yuzden gelemedim topige..bu arada doktora gittim, tsh 4,56 cikti,ilac yazdi önce 25 mg ile baslayalim dedi,her hafta artiracakmis dozunu:KK59:insallah sifa olur icitigim ilaclar.degerlerimin hepsini yazmak isterdim ama almanca hepsi,ben bile cok anlamadim..tsh yide genelde bahsi gectigi icin yazdim:KK1:neyse benden haberler bu kadar:KK61:

ebrarim,merak etmissin,sagolasin canim.bu arada disin agiriyormus cok gecmis olsun,rabbim sifa versin insallah:KK61:
antoliam,sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardimcin olsun canim..uzme kendini zaman herseyin ilaci inan.:KK61:
kardelenim,seninde canim sIkkinmis,rabbim sIkintilarini gidersin canim:KK61:
derincim bende bu aralar evde degildim ve inan vaktim olmadi haber vermeye canim.bu arada yumoslarinin buyuyormus,insallah bebeginin gelmesine vesile olsun.ayrica disin agriyormus gecmis olsun canim:KK61:
selinam,sende klomen kullaniyormussun,sifa olsun canim insallah:KK61:
egalim,cok uzuldum senin adina,inan ne diyecegimi bilemiyorum.rabbim bir daha yasatmasin insallah:KK59:
cicili doguma gitmis,rabbim yardimcisi olsun insallah,bir avazda kurtarsin:KK61:
ranam ev tasiyormussun allah yardimcin olsun canim ya,cok zor tasinmak,5.6 ay önce kendim de yasadigim icin biliyorum.daha yeni yerlestik diyebilirim:KK37:
kardelen49 sende eltinde kaliyormussun,görusemedik bu aralar iyisindir insallah?bu arada hurma polenine baslamissin,sifa olsun canim yaa..
uebeslicim hamileymis,hayirli olsun canim.rabbim kucaginada almak nasip eylesin..ben gec kaldim halaya galibaa:kk77::KK64::KK64::KK64:
banucum sen nasilsin canim?
İyiyim canım bütün gün evi temizledim birilerine kızdım evi parlattım halbuki temizdi ama hırsımı aldım iyi oldu dietteyim ya oda beni çok geriyor galiba neyse tsh çok yüksek değil merak etme ilaçla çabucak düşer geçmiş olsun.
Kızlar nasılsınız gecmişi okuyamadım birazdan cıkcaz evden akşam gelemiycem muhtemelen şimdi hemen yazıyım dedim.

Bugün doktora gittik 4+5 teyim kese altan muayenede göründü daha minnacık bişey doktor 2 hafta sonraya randevu verdi kalp atışı için herşey yolunda gözüküyor kan değeriyle paraler dedi tekrar yaptırmana gerek yok dedi. Ama tabi ben inanılmaz gergindim kızdı neden geriliyosun diye dedim bişey olmaz dimi güldü ben kendim 2 hafta sonra ne olacağımı bilmiyorum bebek için nasıl bişey diyim dedi ama rahat bırak kendini dedi. Şu an olmasaı gerektiği gibi herşey buda bize yeter dedi. Sigarayı hemen bırak dedi oyy oyy bırakıcam bugün yarın inşallah gerci 5-6 ya indirdim 1 paketten alllah yardım eder inşallah. Kızlar hepinizi öperim sonra gene gelirim
Sevindim canım ne mutlu bak herşey güzel hep böyle gitsin inşallah rahat ol lütfen bırak o seninle nefes alıyor bari 1 tane iç bırakamıyosanda.

Selam kızlar hayırlı aksamlar,gezmeye gıtmeden bakım dedım.garıpcım allah razı olsun canım ıns sıfa olur vesıle olur hepımızın emeklerı yedıklerı.bu arada senı tebrık etmeden edemıcem herkesı tek tek yazmıssın bravo.optum herkesı hayırlı aksamlarr...
Naber selina nasılsın nerelere gidiyosun güzel gezmeler olsun canı.

ebrarcım ben dualarımı okudum canım 20 tane ilk senin için okumak istedim inşallah dualarımız kabul olur.

Mnaber birsen nasıl oldun canım bir daha arıyamadım çok yoğundum bugün temizlik yemek dışardada işlerim vardı çok yoruldum.Geldimi kaynın?.

Mnaber birsen nasıl oldun canım bir daha arıyamadım çok yoğundum bugün temizlik yemek dışardada işlerim vardı çok yoruldum.Geldimi kaynın?.

geldi canım birazda kavga ettik 2 gündür sağolsunlar kaynanm hem ağlıyo acındırıyo hem ağlatıyo 3 eltim var hepsi birbiriyle iyi geçiniyolarmış bi ben geçim yapamıyomuşum şimdi kim iyi kim kötü diyo yani ben kötü onlar iyilermiş yalakalık yapmak arkadan her ağzına geleni söylemek iyilikse ben kötüyüm dedim canım sıkkın hiç havam yok içimden hiç bişey yapmak gelmiyo bi buraya bakıyım dedim bu arada mert doğmuşmu haberi olan varsa versin merak ettik cicili nasılmış öğrenelim :KK59::KK59::KK59::KK59::85::85::85::85::85::85::85::85:

$081020111201.jpg $081020111203.jpg bakalım yükeleybildim mi:)

geldi canım birazda kavga ettik 2 gündür sağolsunlar kaynanm hem ağlıyo acındırıyo hem ağlatıyo 3 eltim var hepsi birbiriyle iyi geçiniyolarmış bi ben geçim yapamıyomuşum şimdi kim iyi kim kötü diyo yani ben kötü onlar iyilermiş yalakalık yapmak arkadan her ağzına geleni söylemek iyilikse ben kötüyüm dedim canım sıkkın hiç havam yok içimden hiç bişey yapmak gelmiyo bi buraya bakıyım dedim bu arada mert doğmuşmu haberi olan varsa versin merak ettik cicili nasılmış öğrenelim :KK59::KK59::KK59::KK59::85::85::85::85::85::85::85::85:
Birsencim üzülme ya bu devir böyle yalakalık yapan kazanıyor ne yazıkki boşver sıkma canını ya.
Nice uzun ömürlü güzel yıllar
Doğum günü kutlu olsun bıcırık pekte şeker maşallah.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::KK71:

olmuş canım çok güzel çıkmış pastayla gökçe hanım büyümüş darısı bize biizmde yarın 5 ayımız bitiyo
Birsencim üzülme ya bu devir böyle yalakalık yapan kazanıyor ne yazıkki boşver sıkma canını ya.

Nice uzun ömürlü güzel yıllar
Doğum günü kutlu olsun bıcırık pekte şeker maşallah.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::KK71:

haklısın banum ama bazen dayanacak gücüm olmuyo haksızlığa gelemiyom canımyanıyo içim acıyo :85::85::85:

selam kızlar
egalcim çok üzüldüm canım,rabbim bi daha yaşatmasın inşallah
tutişim,senin moral niye yok,sağlıkla ilgili bişey değildir inşallah.
derincim yumoşlar büyür canım,merak etme,stres yapma ki iyi büyüsünler.
ebroşum,dişin ağrımış,çok geçmiş olsun,hala gelmedin mi gezmelerden?
banucum kociş kocaman bi pompa almış geldi eve ve iki pompalamaya açıldı,zaten biliyodum hava yaptı diye çünkü akarken birden kabarcıklar oluştu ve akma kesildiydi.
kardelen49 um,sendde elticiğindeymişin,elti dayanışması yapıyosunuz heeeeee
birsencim,bozma moralini,bu dünyanın en iyileri yüzüne hiç ses etmeyip,arkadan demediğini bırakmayanlar ama ahiretin en iyileri kim olcak görcez hep beraber.
bu konudan bende çok dertliyim de
garipcim,bayadır görüşemedik,özledim seni haberin olsun.
bizim bi boncuk kız vardı,onuda özledim aslında.
iksir de doğurmuştur inşallah mertciği.
selina da çöpünü çattığı arkadaşında kaynatıyodur şimdi
bende zeytinlerimi kırdım,çok yoruldum,hem tv izliyorum,hem pc başındayım:97:

gökçe naz ımız da,sağlıklı hayırlı bir ömür geçirsin inşallah,annesi babasıyla beraber upuzuuuun yaşasın.

selam kızlar
egalcim çok üzüldüm canım,rabbim bi daha yaşatmasın inşallah
tutişim,senin moral niye yok,sağlıkla ilgili bişey değildir inşallah.
derincim yumoşlar büyür canım,merak etme,stres yapma ki iyi büyüsünler.
ebroşum,dişin ağrımış,çok geçmiş olsun,hala gelmedin mi gezmelerden?
banucum kociş kocaman bi pompa almış geldi eve ve iki pompalamaya açıldı,zaten biliyodum hava yaptı diye çünkü akarken birden kabarcıklar oluştu ve akma kesildiydi.
kardelen49 um,sendde elticiğindeymişin,elti dayanışması yapıyosunuz heeeeee
birsencim,bozma moralini,bu dünyanın en iyileri yüzüne hiç ses etmeyip,arkadan demediğini bırakmayanlar ama ahiretin en iyileri kim olcak görcez hep beraber.
bu konudan bende çok dertliyim de
garipcim,bayadır görüşemedik,özledim seni haberin olsun.
bizim bi boncuk kız vardı,onuda özledim aslında.
iksir de doğurmuştur inşallah mertciği.
selina da çöpünü çattığı arkadaşında kaynatıyodur şimdi
bende zeytinlerimi kırdım,çok yoruldum,hem tv izliyorum,hem pc başındayım:97:
haklısın kardeloş bi ara senle bu konuyu konuşuruz neyse ben çıkıyorum kendine iyi bak

olmuş canım çok güzel çıkmış pastayla gökçe hanım büyümüş darısı bize biizmde yarın 5 ayımız bitiyo

haklısın banum ama bazen dayanacak gücüm olmuyo haksızlığa gelemiyom canımyanıyo içim acıyo :85::85::85:
Birsenvim değmez bu kadar üzme kendini kendi annene gitsen keşke hafta sonu açılırdın uzaklaşırdın.

Selam iyi geceler kızlar...köye gitmedık,yarın sabah gidebiliriz ama...evdeyım...
Kardelenım Allah iyiligini vere kız,he aldim ultrasonu kendım gezdirdim :KK60:yok annem ultrason dedıgıme bkma ult.kagıdı yanı.
Garibim tsh tedavısı oluyon he.hadı ıns düzelır cnm sıkma canını...sagol ivet yumoşcuk var sükür.cok minik çaplı ama ins büyücek.şuanda dünden çok sancım var solumda.büyüsün inşşş.:)
banuş kıs orda mısın?

X