Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

tabiki haber vericm ablacımm

He bu arada,CİCİ bencede acele etmışsin canım teste.dur bakalım onu yapmadın sayıyorm ben cnm.daha erken inş tutunmuştur bebişin.bıkac gun snra yaparsn yine.

ewet herkes aynı şeyi söylüyoo umarım yanılıyorumdur ben ... umarımm bu sefer benimledirr

kızlar şimdi aradımm çok canı yanıyoo agrısıı aşırı derecede ve rahmi hala açılmadıı o yüzden dogumu başlatamıyolar

alahh sabırr versinnn allah yardımcısı olsunn sesini duyunca öle ağlarken çok kötü oldum yaa

Tamam canım bende şakacık yaptım sana naz yaptımAnca iki tane yeter heralde.
Tamam canım ben ozaman kendimi söğüt diye imgeliyim belki işe yarar::)))
Allah yardımcısı olsun sağlıkla alsın kucağına inşallah.
Çok erekn yapmışsın sabret canım inşallah vardır.
Şaşırdım göstermemesine ayrıntılı çektirmedimi acaba ilginç valla başak doktora gitsin bazılarının ultrasonu kötü oluyor.
hanımlar işlerim var çıkmam gerek öpüyorum sizi görüşmek üzere
bugün günüm var oraya gidicem ordanda dayımın kızının doğum günüsüne gece inşallah burda olurum
İyi gezmeler canım.
Neden merak etmiyelim hep aklımızdasın canım arad gelde bizde seni görelim.Kolay gelsin taşınmak deem bana çok zor.
Ayy kim ne canı acıyor Allah yardım etsin valla keşke sezeryana alsalar.

DERİNCİM konuştuk ama canım inşallah büyüyecek yumoşun zaten sen anlamıştın canım.Köye gidemiyomuşsun olsun herşeyde vardır bir hayır.

Ranacım deme öyle vallada aklımdasın cnm.hatta bugun iksire yazarken darısı sana hayırlısyla diye gectı ıcımden vallahi.
Banum benım,dualarınızla hersey güzel olacak inanıyorum canım.bugun incir reçelı almayı planlıyorum :)yardımcı olur belkim dimi.

Cicim ya konusursan dualarımızda oldugunu söyle.benım kardeşıminde aynısı oldu,normal yapmak ıstedı cok sancı cektı acılmadı cok acı cektı.ALLAHIM yardımcısı olsun.ya gercekten sezeryan istesın bence cekmesın agrıyı.onun dogumu geceyı bulur ben dıyım.yazık cok sancı cekecek şmdı saatlerce.bak sabah berı acılma yok of ya.

Ay ultrasonu aldım bakım dedım yumoşuma:)kenarda 12 dgl de,12.70 mm yasıyo.sevindirık oldum,12den buyuk biraz.

ayy içim bi tuhaf oldu yaa...RABBİM kolaylık wersin inş ...gerçekten çok zor bi an önce açılması olsa bari yaa...
saol cnm bnm ...ewet gerçekten çok zor birde bu halde dahada zor oluyor...ewi toplamak ew aramak birde bu dönemde kısıtlı kiralık yok denecek kadar az bizde annemlere yakın bakıyoruz semt olarak gez gez canımız çıkıyor ...hayırlısı olsun walla bi an önce olup bitseydi derinden bi ohhh çekecektim ...

ALLAH RAZI OLSUN derinimmm...saol cnm bnm...inş RABBİM herkese kolaylık wersin...yumoşunsa büyüyormuş ne güzel çok sewindim cnm o yumoş minicik bi melek olup konar annesinin göbüşüne inş...
cnm bence inciri direk alıp ye yada kaynatıp suyunu iç havuçla ...hatırlarsan bende öyle yapmıştım cidden etkisi büyük ...

Son düzenleme:
haa sizlere yazmayi unttun kizlar ben hamileydim yaa artik degilim:2::2::2::2::2::2: ben daha önce bos gebelik yasamisdim buda digeri gibi bos gebelikmis hayallerim umutlarim hep yikildi ailemden ayrilik acisi evlat özlemi ve acisi beni yikti gecti neden böyle oluyor bende bilmiyorum bildigim teksey korkuyorum tekrar ayni seyi yasamaktan kürtaj oldum 3 gün önce agrim var ama kanamam yok nedendir bilmiyorum ilki hic böyle olmamimisti.. allahim bu aciyi kimseye yasatmasin nekadar sevinmistim hepsi bitti bosunaymiss . 3 kez hamile kalmaktan korkuyorum bilmiyorum benim gibi yasayan varmii tesselliye cok ihtiyacim var .. eve kapattim kendimi kimseyi görmek istemiyorum kimseyle hamilelik konusu konusmak istemiyorum hamile görmek istemiyorum icim aciyo ruhum daraliyor kendimi toparlamam lazim bir an önce ama zamana ihtiyacim var..

cnm ne diyeceğimi bilemiyorum...başınız saolsun ...inş bu son olur ...kendini elinden geldiğince toparlamaya çalış cnm...RABBİM herseyin hayırlısını wersin ...umarım en kısa zamanda atlatırsın...

cnm ne diyeceğimi bilemiyorum...başınız saolsun ...inş bu son olur ...kendini elinden geldiğince toparlamaya çalış cnm...RABBİM herseyin hayırlısını wersin ...umarım en kısa zamanda atlatırsın...

saol cnm ins cnm ins.. kafam karma karisik acaba bi problemimiz var 2 kez bos gebelik haftaya doktora gidicem radevum var kontrollerden gececem fakat 2.kez yasamis olmam korkutuyor ya 3.kez yasaarsam dr bana kromozal problem olabilir dedi onunda bi cözümü yokmus tpü bebek öneriyorlar neyap cam bilmiyorum kendiligimden hamile kalip cacugun gelisme ihtimali yüzde 50 tüp bebegin tutma ihtimali yüzde 50 tedavi süreci hastane odaha cok yiprataccak bilmiyorum artik ne yapmam gerekk..

cnm hemen böyle bırakma kendini...önce güzelce bi doktora görün elbet bulunur nedeni ...ona göre tedbiri alınır ve yapılması gereken yapılır...RABBİM 3.meleğini sağlıkla wersin sana bidaha böyle kötü şeyler yaşamazsın inş...

Merhaba arkadaşlar,
Elifcim hamileymişsin tebrik ederim,Rabbim sonuna kadar gidebilmeni sağlıcakla kucagına alabilmeni nasip etsin...
Kardeloşum sen de hoşgeldin,iyisin inşaallah...
kardelen49um,Selinam,pelinim,banucum,ranacım,ecem,berrincim,sevcanım,garibim,boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inşaallah
Çok geçmiş olsun ablam...
Abla bende durumlar en son konuştugumuz gibi yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz maalesef,keyfim olmadıgı için açıkcası topiğe de gelmek istemiyorum zaten nette yok anneminkini kapattık eşimde hafta sonu nadir evde oluyor biliyorsun...

Derinim yumoşun büyümeye başlamış maşallah,inşaallah aşılaman da hayırlısıyla olur da gelir pıtırcıgın,duana da yürekten aminnn diyorum,bnm neden gelmediğim konusuda ebrar ablama yazdıgım gibi daha açık anlatmak istemiyorum kk'da,karşılaşırsak anlatırım ya da eboşa sorabilirsin cnm...

Hee bu arada Cicili de inşaallah kolay bi doğum yapar da kavuşur Mertciğine Rabbim yardım etsin bi avazda kurtulsun....Kayramı da bebeişini de korusun Rabbim o da inşaallah zamanı gelince sağlıcakla alır kucagına...

Ben çıkıyorum arkadaşlar hbr vermek için girdim Allah'a emanet olun,Biraz dışarı çıkıp dolanıcam kafa dağıtmam lazım...

Son düzenleme:
Egalcim şimdi gördüm yazdıgını çok üzüldüm cnm Rabbim dayanma gücü versin,umarım en kısa zamanda atlatırsın...
Herşeyin hayırlısı cnm elimizden gelen bişey yok malesef,ben çıkmak zorundayım Allah'a emanet ol lütfen sabırlı olmaya çalış,inşaallah kromozomal problem yoktur...Görüşmek üzere...

Ranacım sagol canım.amin inşallah.bilıyo musun bugun aynı şey geçtı icimden.ultrasona baktım dedım belkıde bu yumoşcuk bebiş olcaktrAllahın iziniyle...hayırlısı inş.
Egalcim geçmis olsun cnm ya...kendini yıpratma...içine kapandıkça,kafanda kurdukça dahada üzülürsün...git bakalım bı ne dıcek doktor.umarım önemli bşy yoktur.
Anatolişim ben bilmiyorum cano neyin oldugunu.üzüldüm simdı.tamam cnm anlatmak istemıyosan anlatma tabı konusunca kötu oluyosn galibainş karşılaşırız.
Kızlar ya,tesadüfe bakın,dün ebuşun şmdide benim dişim.daha dogrusu diş etlerim.hepsi birden nasıl acıyo anlatamam.bıde üstte minik kist gibi bşyler geliyo dilime...cok korkuyorum dişetı hastalıgı cıkar dıye...aslnda ihmal ettigim bı konuydu.daha kac sene önce şişlikle basladı.doktora gtmştm dişeti uzmanına yönlendirmişti gitmedim...o gun bu gundur aklımda ama bı turlu gtmedım.inş önemlı bisy olmaz.

Neyse kimseler yok...bende kacim barı.diş etlerim şimdilik hafif shazırlandım kaynanişe gidiyorum...öptm hepinizi.görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…