Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

beni en iyi siz anlıyosunuz zaten canımm.herzaman dua ediyorum hepimiz için canım.sende canını sıkma dualrımız seninle inşallah güzel sonuçlar alırsın canım

neyin var güzelim çok geçmiş olsun
canım çok ağlamıyo ama bazen yapıyo bunu birden azıyo mosmos oluyo nefesi tıkanıyo napıcamı şaşaırıuorum

cok sagol canım bende sunuzit var başım cok agrıyo grip gibiyim ilac kullanıyorum...canım benim ya kıyamam valla ya insan ne yapacagını şaşırır benim yigenim de oyle oldugunda cok korkuyodum inş düzelir...benim yeriimede cok öp prensesimizi...

Kızlar benim çıkmam lazım görüşürz gene inş
size iyi sohbetler
rabbime emanetsiniz

Nazaramı geldi küçük hanım acaba bende diycektim ağzına üfle diye bizede doktor demişti ayy bebekler ağlamasın ya.
He valla nedir bu diet dimi dal gibiyim ama bilemedim ne dalıyım::))))
Evet canım benim o sorma ya bende unutuyorum aslında dün kan sulandırıcı hapımı iki kere içmişim o kadar yani.
Tamam canım yapalım.

kızlar ben cıkıyorum başım iyi degl ilaclarımı icip yatayım...kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler görüşmek üzre

canımm valla sizde olmasanız şimdi çok rahatım çok sükr sizi dinleyip uslu cocuk olacam söz :)

Geldım banum mutfagı topladım.umdugumdan uzun sürdü çünkü ocagın batık oldugunu unutmusum,çrbayı tasırmştm da:)
derdam,pelinim güle güle canlar.

Hoşgeldin kardeloş güle güle kardeloş::))))
Kız özledik seni işlerini yola koyda gel hadi.

ben öyle bi uğrayabildim sadece selinacım.
selam canım o zaman sonra görüşürüz inş iyi geceler...

derinim inş gelişmiştir yumoşların... inan hamiş kalsan kendim kalmış kadar sevincem canım dularım seninle...
inşallah pelincim,görüşelim konuşalım
bizde pc ve tv aynı odada,pc başına oturunca insanlara arkamı dönmüş oluyorum,o yüzden çabuk ayrıldım derincim.
ama ilacını ihmal etmene kızdığımı bildirmeyi bir borç bilirim
bencede rüyasında korkmuştur,sadece yüzüne üflemen bile yeterli oluyo nefes alması için derdacım.
Geldım banum mutfagı topladım.umdugumdan uzun sürdü çünkü ocagın batık oldugunu unutmusum,çrbayı tasırmştm da:)

benimde musluk tıkandı ve evde pompa yada lavabo açıcı yok malesef

Hee anladım kardeloşum misafirlere ayıp olar...kız annem kız bende kızıyorum kendıme.ama yarın devam kuzum merak etme..napıyosun keyfın nasıl cnm?

Banuuuu kaçtın dımi bak gelırım peşınden hee:)
kardeloşum hoşgeldın cnm.
Kaçtım valla gel kızz peşime hani bir ata sözü var pılamassan takıl peşime::)))

Kız niye şaşırdın seni özlememee bu kadar aşkol emii::))))))
Çok sinir bir durum ya elinle pompala ne kaçırdın acaba.

Tamam kardeloş git bakem kızdırma adamını.öptm.
Banus takıl kusum ya şaka edıyorum.ben buralardaym.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…