Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kaçtım valla gel kızz peşime hani bir ata sözü var pılamassan takıl peşime::))):KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Kız niye şaşırdın seni özlememee bu kadar aşkol emii::))))))
Çok sinir bir durum ya elinle pompala ne kaçırdın acaba.

özlemene şaşırmadım canım,hoşgeldin güle güle deyişine güldüm sadece
elimle pompaladım,hatta kocişe de pompalattım,bana mısın demiyo,az sonra çıkıp bi lavabo açıcı alcam bakalım.

Canım sende yarın doktora gidiyomuşsun inş hayırlı haberlerle dönersin balım
canım esma iyi az önce çok ağladı mosmor oldu suya tuttum şimdi uyuy yanımda ama aklım onda neden ağladığınıda anlamadım
topicikteki diğer bayanlar sizler nasılsınız
canım ya nazar olmuştur esmamız.oku üfle sürekli.yanında uyuyo demek ne tatlı oluyolar uyurken.maşallah diyim görmeden bakmadan nazar etmiyim.:KK1:
amin derinim inş...ben su anda sizlerden bekliyorum güzel haberleri inş...

allah mesut etsin arkadaşını canım...iyi yaptın selinacım benim kocişte tv izliyo bende burdayım sizinle yazışıyorum...
saolasın canım.dün bişey diyemeden çıktım bizimki bişeyler isteyip duruyodu.iyi ki pc açtım dedim pc yi normal yoldan bile kapatmadım indiriverdim ekranı.
Banum sevındım ıyı bigun gecırmene ohh sefan olsun kız.hergum mutlu ol ins cnm.aman bırak şu dieti yaf takıl bıze hayatını yaşa:)
selinoşum sagol ya nerdee ikişer ikişer bide:)sadece solumda bşyler kıpırdıyo bugun sankı.oluyosa orda zor zahmet bişiler oluyodur:)
ayy az önce ne diyo şimdi kendi napıyoo.hani pozitif düşünmek gerekiyodu.kendini hamile gibi adapte etmek gerekiyodu.sen yumurtaları pozitif düşünüp çokluğunu kabul etmiyon kii.solunda kıpırdıyosa sağdadır.ben ne zaman kıpırtıyı ağrıyı hissetsem şu tarafta diyom dr hayır bu tarafta diyo hep tersi çıktı yani.acep dr ların ekranın solu sağı sapıtıkmı ki.:KK60::KK60::KK60:
Nazaramı geldi küçük hanım acaba bende diycektim ağzına üfle diye bizede doktor demişti ayy bebekler ağlamasın ya.

He valla nedir bu diet dimi dal gibiyim ama bilemedim ne dalıyım::)))):KK60:

Evet canım benim o sorma ya bende unutuyorum aslında dün kan sulandırıcı hapımı iki kere içmişim o kadar yani.

Tamam canım yapalım.
ayy banuu öldürdün benii dal gibi lafına.:KK60::KK60::KK60::KK60:söğüt dalısın şekerim pozitif düşün.öptmm
özlemene şaşırmadım canım,hoşgeldin güle güle deyişine güldüm sadece
elimle pompaladım,hatta kocişe de pompalattım,bana mısın demiyo,az sonra çıkıp bi lavabo açıcı alcam bakalım.
günaydınn canım sabah topiği açmaya yetişemedim he sen benden erken davrandın.mutfakta kahve içerken telden girdim ama arada gıcık ediyo bişeyler dolu diyo tmm diyom kapatıyo.yazamadıydım şimdi pc açtım.
selam selinacım,nasılsın?

a.selam canım.şükür iyiyim sen nasılsın canım.lavabo ne alemde.hiç sevmem şu lavabonun bu olayını bu yüzden tıkanmasını bekleme ben yöntemi buldum hiç aksatmıyom her ay lavabo açıcıyı döküyorum.tıkanmadığı halde dök bişe olmaz.

canım ya nazar olmuştur esmamız.oku üfle sürekli.yanında uyuyo demek ne tatlı oluyolar uyurken.maşallah diyim görmeden bakmadan nazar etmiyim.:KK1:

saolasın canım.dün bişey diyemeden çıktım bizimki bişeyler isteyip duruyodu.iyi ki pc açtım dedim pc yi normal yoldan bile kapatmadım indiriverdim ekranı.

ayy az önce ne diyo şimdi kendi napıyoo.hani pozitif düşünmek gerekiyodu.kendini hamile gibi adapte etmek gerekiyodu.sen yumurtaları pozitif düşünüp çokluğunu kabul etmiyon kii.solunda kıpırdıyosa sağdadır.ben ne zaman kıpırtıyı ağrıyı hissetsem şu tarafta diyom dr hayır bu tarafta diyo hep tersi çıktı yani.acep dr ların ekranın solu sağı sapıtıkmı ki.:KK60::KK60::KK60:

ayy banuu öldürdün benii dal gibi lafına.:KK60::KK60::KK60::KK60:söğüt dalısın şekerim pozitif düşün.öptmm

günaydınn canım sabah topiği açmaya yetişemedim he sen benden erken davrandın.mutfakta kahve içerken telden girdim ama arada gıcık ediyo bişeyler dolu diyo tmm diyom kapatıyo.yazamadıydım şimdi pc açtım.

a.selam canım.şükür iyiyim sen nasılsın canım.lavabo ne alemde.hiç sevmem şu lavabonun bu olayını bu yüzden tıkanmasını bekleme ben yöntemi buldum hiç aksatmıyom her ay lavabo açıcıyı döküyorum.tıkanmadığı halde dök bişe olmaz.

bundan sonra daha dikkatli olcam elbetteki ama şu an hiç bişey yapamıyorum.
ben artık kocama kahvaltı hazırladığım için erken kalkmak zorundayım,birazdan tekrar uyuyabilirim,çok uykum var çünkü.

günaydın kızlar

:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

şimdii tel. geldii elixsrimin gece suyu gelmiş ve hastaneye kaldırmışlar rahim yavaş yavaş açılıyo akşama dogum gerçekleşicekk süperrrr:emir_bebek: ..... kızlarr hepiniz dua edin şuanda canı yanıyo ara ara gelen sancılardann hayırlısıyla saatler sonra bebişini kucağına alıcak ......

günaydın kızlar

:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

şimdii tel. geldii elixsrimin gece suyu gelmiş ve hastaneye kaldırmışlar rahim yavaş yavaş açılıyo akşama dogum gerçekleşicekk süperrrr:emir_bebek: ..... kızlarr hepiniz dua edin şuanda canı yanıyo ara ara gelen sancılardann hayırlısıyla saatler sonra bebişini kucağına alıcak ......

hayırlısıyla doğsun inşallah mert efendi.
rabbim kolaylık versin

günaydın kızlar

günaydıın canım.Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıkla kucağına alsın mert bebeği.
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 6 ziyaretçi)

kardelen5233,
ne denir ki bu duruma:63:

ziyaretçiler her zamanki gibi saklanan kişilerrr.

hayırlısıyla doğsun inşallah mert efendi.
rabbim kolaylık versin

evet mertcik geliyooo :emir_bebek: çok sevindim yaa amin amin inşallah abla

günaydıın canım.Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıkla kucağına alsın mert bebeği.

ziyaretçiler her zamanki gibi saklanan kişilerrr.

aminn inşallah selina :KK8:

bu arada kendimden de haberler vereyim size 27/09 da yapılmıştı aşılamam 14 gün sonra dedi doktor test yapıcaksın ben dayanamayıp 10. gün yaptım :KK43: çıkmadı sanırım bu seferde tutmadıı yolaa devamm yanii kızlar sanırım aşılmayı tekrarlıycaz :KK14::KK14:

bu arada kendimden de haberler vereyim size 27/09 da yapılmıştı aşılamam 14 gün sonra dedi doktor test yapıcaksın ben dayanamayıp 10. gün yaptım :KK43: çıkmadı sanırım bu seferde tutmadıı yolaa devamm yanii kızlar sanırım aşılmayı tekrarlıycaz :KK14::KK14:

cicim belli olmaz yaaaa,umutsuzluğa kapılma daha zaman var.

kızlar ya unuttum söylemeyi.kayramın selamı vardı herkese.dün kısa bi zaman msn de konuştuk.bebiş cinsiyetini sordum.onlarda bilmiyorlarmış.dr a sormamışlar dr da söylememiş.tamamen süpriz dedi.şuan 5 ay bitmiş dr un dediğine göre.

Son düzenleme:

cicii çok erken yapmışsın kız testi en erken sonuç veren 14.cü gün olmuyomu???daha yerleşiyodur inşallahh bekle hele.

cicii çok erken yapmışsın kız testi en erken sonuç veren 14.cü gün olmuyomu???daha yerleşiyodur inşallahh bekle hele.

cicim belli olmaz yaaaa,umutsuzluğa kapılma daha zaman var.

yaniii sizce erkenmi diyosunuzz bilmiyorumm ben değilde eşim bu sefer çok umutluydu dün akşam alıştırmak istedimm onuda işten gelince dedimm babasıı bu naz yapıyo bizee sanırım bi ay daha bekleticek dedimm ama bizde sabırla bekliycez dedim yüzü düştü kıyamam ona sabırrrrrrrrr bekliycemm pzartesi adet olmazsamm kan testi yaptırırımm artıkk

günaydın kızlar

ayyyy çok sevindim yaaa hadi hayırlısı mert bebiş sağlıkla gelsin dünyaya dualarımız onunla
ay bi heyecanlandımki :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::nazar:
cicim haber verirsin değilmi doğum olunca valla merak ederim çok
ALLAHIM bir avazda kurtarsın cicilimizi inşallah

hanımlar nasılsınız herşey yolundadır inşallah ben dün giremedim çok yoğun birgün geçirdim bide dün akşam dişim tuttu ay Allahım delirdim resmen yaa ne zor diş ağrısı kan sulandırıcı içmesem direk gidip çektircektim ama çekmiyolar malesef neyse ağrı kesiciyle hallettim .şükür geçti .
CİCİM canım arkadaşlara katılıyorum bence erken yapmışsın testi aşılamada 15. gün filan bakıyolar düşün tüpde bile 12. gün yapılır test .hayırlısı olsun umut kesmek için erken bence ..
KARDELOŞUM resimleri gördümde bir ahh çektim yaa yapılırı hiç bu bana :KK43:memeleketimi çok özledim ben yaa nasip olurda giderim inşallah .sen nasılsın canım dünden beri ???
SELİNAM sen napıyon kuzu klomene devam tabi :KK34:demek kayramızın bebişi henüz bilinmiyor hayırlısı olsun sağlıkla gelsin dünyaya da gerisi mühim değil gerçektende
ya kızlar bizim GARİBİMİZ,BONCUĞUMUZ,SEVCANIMIZ ,ANATOLİŞİMİZ,SEMRAMIZ nerelerde merka ettim valla
DERİNİM doktora gidecekti hayırlı haberler almıştır inşalah
ayrıca elif sormuştu sanırım dua sırası bende kuzum bu hafta :KK34:

hanımlar işlerim var çıkmam gerek öpüyorum sizi görüşmek üzere
bugün günüm var oraya gidicem ordanda dayımın kızının doğum günüsüne gece inşallah burda olurum :KK17:

Selamlarrr hayırlı gunler canlarım..aslnda daha doktordan cktgmda annemın göz muayenesıne ınınce yazmak için girdim ama doktor bana bşyler syluyodu yazamadım...kızlar dedigim gibi oldu,solda ufak çaplı da olsa gelişim var şükür.12 mm.salı yine gidicem...bakalım hayırlısı.koluma yapıstrmam için östrojen bant yazdı 3-4gun cıkarmıcam.böyle işte canlar...solumda bşy var dıye ümitlydm zaten...selinoş kıs zaten gelistiginı düsünuyorm hep kuzum,asılamayı olursam dahada yogunlaşıcam pozitiflige merak etme...
Ciciş doğurdumu acep ya.rabbim bi solukta kurtarsın saglıcakla cnm ya...kardeşçigim geldi aklıma ühüùù!
Ebuşkom ayy diş agrısı çok fena cok gecmıs olsun cnm benım.ins agrımaz bidaha ya.
Evet hadı sevcanı anlyorz,dıgerlerı nerde.boncuk özellıkle selam bile vermez oldun fıstgm noluyo böyle:KK43:
kayranın bebişin cinsiyetı nasıl bellı olmaz kı daha aaa,ben olsam meraktan çatlarım sorarım 40 kere.ama ben dıyım,içime erkek doguyo hadi hayırlısı.

Ebuşum güle güle cnm,iyi eglenceler...bende işlerimi yapim.geldıgımden berı bşy yapamadım anca mutfagı topladım,çamaşr attm..anam kahvaltıya gelmıstı oturdk...neyse.işler benı bekler.snrada kaynanama gtcem..kocişin teyzesı gelmiş.göya köye gtcektk bakalım nolcak.kardeloşum,ranacım altta göruyorm ama gtmem gerek canlar.öptm ıkınızıde.

He bu arada,CİCİ bencede acele etmışsin canım teste.dur bakalım onu yapmadın sayıyorm ben cnm.daha erken inş tutunmuştur bebişin.bıkac gun snra yaparsn yine.

nasılsınız kızlar???
beni merak eden pek olmamış ama yinede söyleyim ...biliyorsunuz taşınma işimiz çıktı birden o yüzden genelde ewde durmuyorum ve yazmaya hiç waktim olmuyor ...dualara bütün yüreğimle AMİNNNN diyorum...
ELİXSİR,,, canm hayırlısıyla kurtulursun inş MERTMİZde sağlıkla gelsin ...RABBİM kolaylık wersin ...
diğer arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ...fazla gelemesemde hep aklımda ve dualarımdasınız...

X