Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam abla.uyumadım canım annemdeyız babam yarın ıs ıcın sehır dısına gıdıcek gule gule demeye geldık.dızı seyredıyoruz fatmagulu pek duygusall.

Allah kavuştursun canım hayırlısıyla gidip gelsin inşallah
bende aynen onu izliyorum canım evet bugün çok güzel yaa

selam canım hoşgeldin napıyosun selinam uyumamışsın :))

peloşum öyle tabi canım hayırlısı
geçmiş olsun kuzum derinim gelse duayı yaparız aslında benimde misafirim var canım
sagol canım...kolay gelsin eboşum bende kalamıycam fazla su an başıma agrı girdi ilaclrımı icip yatacam canım...
Pelincim sünüzütte zordur ya geçmiş olsun canım sıcak tut kendini canım özelikle saçını.

evet banum ya cok sagol zaten doktor bi ilac verdi onu bugulandırıyorum canım burnuma agzıma buharını tutuyorum...evet ya sacım da uzun bazen üşenip kurutmuyorum ama bundan sonra daha dikkatli olcam...

Selam abla.uyumadım canım annemdeyız babam yarın ıs ıcın sehır dısına gıdıcek gule gule demeye geldık.dızı seyredıyoruz fatmagulu pek duygusall.

canım allah kavuştursun...of ya ben izleyemiyorum merak ettim şimdi kociş sinema izliyo

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .aşılaması inşallah pozitif sonuçlanır .bebişi sıkı sıkı tutunur
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Canlar tek tek alıntı hapamadım ama Ebrarım Banuşum Derinim Berrincim Cicilim Tosti Rana Pelin ve unuttuysam af edin nolur hepinize cok tesekkür ederim kızlar Allah razı olsun sizden. Geleli çok olmasada hepinize her gün ihtiyaç duymak yaptığımız muhabbetler ve benim de derdimi çektiğiniz için bin kere Allah razı olsun sizden tek tek

Dua için ben burdayım Ebrarım Allah en kısa zamanda nasip etsin herkese inşallah. OLanlarında evlatlarına saglık sihat uzun ve mutlu ömürler versin. Hamişlerinde bebişlerini korsun hepimizin sağlıkla doğmasını kavuşmmamızı nasip etsin inaşllah

AMİN AMİN AMİN canı gönülde yüreeğimde Allahım dualarımızı kabul etsin derin arkadaşımızın bebeği en kısa zamanda gelsin.

Allah razı olsun kızlar.hayırlısıyla gıdıp gelsın ınsallahh.pelınım gecmıs olsun canım yaa dıkkat et kendıne.

derinim canım arkadaşım duana yürekten amin diyorum...rabbim hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin sana aşılaman inş tutar ve bebişin sıkı sıkı tutunur sana...rabbim yüzünü güldürsün canım...

amin CANI GÖNÜLDEN amin
ALLAHIM derinime böyle tatlımı tatlı hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
duygulandım valla

Sendende Allah razı olsun canım sende bizleri dinledin beraber paylaştık acımızı sevincimizi inşallah sende sağlıkla kucağına al canım bundan sonrada bize bol bol dua et birde bizi bırakıp gitme.

ay canım ya ne demek burda ne için varız dertleşip bişeyler paylaşmak için ALLAHIM hepinizden razı olsun
dualarına amin diyorum canım inşallah herşey çok güzel olur tatlım
AMİN AMİN AMİN canı gönülde yüreeğimde Allahım dualarımızı kabul etsin derin arkadaşımızın bebeği en kısa zamanda gelsin.
aminnnnnnnnnnnnnn

aminnnnnnnnnnnnnnnnn

ya kızlar derinimin nette sorun olmuş canı sıkıldı ya aslında şuanda altta gözüküyo ama yazma ekanı yokmuş oda anlam veremedi hepinize çok çok teşekkür ediyor

ne demek canım ya sendende allah razı olsun rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin
Allah razı olsun kızlar.hayırlısıyla gıdıp gelsın ınsallahh.pelınım gecmıs olsun canım yaa dıkkat et kendıne.

cok sagol selinam tamam dikkat etcem canım...

kızlar ben cıkıyorum sonra görüşürüz allaha emanet olun hepinizi tek tek öpüyorum iyiki varsınız hepinizi cok seviyorum...

eboşum bende cok duygulandım canım rabbim dualarımızı kabul eder inş ...bebişte cok tatlı gercekten...rabbim hepimize öyle tatlı bebişler nasip etsin...

amın amın amın canı gonulden amın dıyorum.dılerım derınımızın asılaması hayırlısıyla bebısıne vesıle olurda bıze mujde vermek nasıp eder.

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 6 ziyaretçi)

ebrar_53 banu145145+ DerinSu+ eecee+ SeLiNa23+ pelin67+ uebesli+

valla maşallah topiğimize alkış alkış misafirler bizi hiç yanlız bırakmıyolar :82:

Canım görüşürüz iyi geceler.

sende iyki varsın kuzum burda olduğun için ayrıca teşekkür ederim öpüyorum seni bitanem

Oh ya kafayı yicektim...ama geldım.özür dilerim kızlar...hepinizden tek tek Allah razı olsun.rabbim ettıgınız duaları size kat kat döndursun canım arkadaslarım.cok duygulandım...ebusum koydugun resımle aglattın kuşum cok sagol bıtanem amın.sizi cok sevıyorum.

Maşallah bol misafirli bir dua oldu inşallah onlarda amin demişlerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…