Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Sagol kardeloşum Allah razı olsun canım...ah o can kırıkları...takma kafana cnm hicbiseyı ya sevıyorz senı üzülmenı ıstemıyoruz.bı ara konusalım kuzum.
Selınam sagol canım.inş o günlerıde göruruz amın .

Canım tebrik ederim bu ayıda hamişsiz geçirmedik şükür.Rüyanda hayırlara çıksın inşallah
Canım kızına sağlıklı sıhhatli sizlerle beraber hayırlı bi ömür diliyorum

Ay bu ara ne güzel rüyalar görüyoruz hepimiz hayırlara çıksın heyecanlanıyorum

Ececim kontrolun iyi geçmiş maşallah.Herşey güzel olucak artık rahat ol biraz.Riskli dönemi atlattın sayılır zaten
Cicili oğluşun kocaman olmuş az kaldı ayyy nasıl heyecanlısındır şimdi buluşmanıza az kaldı
Derinim duana canı gönülden amin diyorum sıradaki hamişlerden biri olucaksın innnşallah
Pelincim geçmiş olsun canım sanada
Kardeloşumuz hoşgeldin epey oldu dinlenmişsindir iyice inşallah

İyi geceler kızlar.Ben annemlere gitmiştim şimdi geldik bi bakiim kızlara dedim herkes iyi şükür

Son düzenleme:
ben çıktım kızlar hayırlı geceler sizee.ebrar ablam sende gelmedin bekledim ama uyku bastırdı baya.iyi geceler tatlı rüyalar hepinize.herkes güzel güzel rüyalar görsün hepsi gerçek olsun inşallahh.byyy:80::80::80:

Gunaydınnn hayırlı sabahlarr,hayırlı cumalarr.Rabbım bu mubarek gunde cumlemızın dualarını kabul etsın ınsallahh.

Selam kızlar,cumanız mübarek olsun...dün gece kocişle uzanmıstık uyuyakaldım gelemedım ya
kardeloş cidden benimde içim acıldı resımlere bakınca,simdı orda olmak var he ohh.
Kardelenim sagol cnm benım...amın ıns...ama sende adet olmadım hayla,o mannak teste bakıp aldan ma kanda bakıver cano.belkide sen sevındırıcen.
He bu arada berrıncım adet olmuşsun.ama üzülmek yok kuşum,yola devam.

kızlar cumamız mübarek olsun ALLAHIM dularımızı dileklerimizi kabuL etsin İNŞALLAH

uebesli canım ya cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM tamamına erdirsin darısı bizlerin başına olsun İNŞALLAH

derİn duaya canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul etsin İNŞALLAH hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH

ALLAHIM bugün evlat hasretiyle yanan cocugu olsun isteyen tedavi gören görmeyen herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH içindede bizlere AMİN

kızlar nasılsınız.......beni sorucak olursanız karmakarışıgım salı gününü bekliyorum ama cokta korkuyorum ALLAHIMA sıgındım hayılısıyla banada nasip eder İNŞALLAH hamile kalmayı hiç belirtim yok adet sancılarımda var korkuyorum ALLAHIMA sıgındım ALLAHIM yardım eder İNŞALLAH

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen ALLHIM bana yaptıgınız duaların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH

Son düzenleme:
Kızlar gnaydın dün akşam duadan sonra ben uyuya kalmışım kusura bakmayın bilgisayarda acık kalmış Hayırlı cumalar kızlar Rabbim Cumalarımızı bereketli eylesin inşallah

Bu hafta kime okuyoruz bu arada dn karar verdiniz mi

Birsencim bak kağıdı koyamadım ama değeri yazdım kuşum olur mu : 1300,09

MAŞALLAH canımya darısı benim başıma olsun İNŞALLAH

1000 den sonrasında kese görünüyo derler

İNŞALLAH hayırlısıyla kucagına almakta nasip eder ALLAHIM AMİN

MAŞALLAH canımya darısı benim başıma olsun İNŞALLAH

1000 den sonrasında kese görünüyo derler

İNŞALLAH hayırlısıyla kucagına almakta nasip eder ALLAHIM AMİN

Aleyna canım Allah razı olsun darısı başına inşallah. Canım sen bilmiyon ama ben bu hiç beklemiyodum hatta 1 hafta önce belim ağrımaya başladı ve ben her gün bugün regli oldum diye gittim wc ye hatta olmayınca dedim ki bir sorun mu var neden sökülmüyorum yani bire bir regli ağrısıydı. Halbuki diğer gebeliğimde hiç ağrım yoktu çok az kanamam olmuştu ama bunda gögüzlerim bile doğru düzgün şişmedi acımadı. Ne zamanki reglim 5 gün gecti gögüslerim sabah biraz sızladı da acaba diyip gittim dün teste ama bu sabah yine acı falan yok mesela anca anca biraz yorgunluk hafif uyku başladı. O yüzden sabret canım ve kötü düşünme he reglide olabilirsin olmayada bilirsin. Ben değeri öyle görünce kesin yalnış dedim de inanamadım bir süre akıntın varmı hafif olsada. Mesela benim tek farkı cok hafif akıntıydı ama öyle yoğun değil yani şimdide bir artıyo bir azalıyo canım

günaydıınn canım.sanada hayırlı cumalar.
canım ya inşallah hayırlısıyla salı günü güzel haberlerle geliceksin.Allahım yardımcın olsun ferahlık versin inşallah.aminn.

amin canım sanada hayırlı cumalar

derinim sendende allah razı olsun canım rabbim yüzünü güldürsün inş dalarım seninle...
cok sagol canım ya gercekten öyle başım o kadar kötüki ekrana zor bakıyorum...tadilat daha başlamadı kardeloşum haftaya başlıycak inş...iyide oldu bu halimle bişey yapamazdım...bu arada resimler cok güzel ya şimdi oralarda olmak vardı...
canım benim cok sagol...sende adet olmamışsın inş güzel haberler verirsin bizlere...ama gecen adet oldum dememişmiydin sen yoksa benmi karıştırıyorum...
canım bu mubarek günde dularım seninle rabbim yüzünü güldürsün inş...sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin...
Gunaydınnn hayırlı sabahlarr,hayırlı cumalarr.Rabbım bu mubarek gunde cumlemızın dualarını kabul etsın ınsallahh.
amin selinacım sanada hayırlı cumalar...

maşallah canım degerin güzel cıkmış inş doktora gittiginde keseyi görürsün ondan sonrada pıt pıt ları maşallah rabbim nazarlardan saklasın...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde ettigimiz butun duaları kabul etsin inş...saglıklı hayırlı bebişler nasip etsin hepimize...kızlar ben dktora gidemedim henuz yaptırmadıgım bazı testler vardı dün doktora gittim yaptırayım diye doktor pazartesi günü gelcekmiş doktora gitmem biraz gecikcek ama biz calışmalara başladık rabbim bu sefer inş hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın...

sağolasın canım bende söz veriyorum hep ama olmuyo inşallah canım hayırlısıyla hepimizin yüzü gülsün

herkese hayırlı cumalar rabbim bu güzel günlerin hürmetine yüzümüzü güldürür insallahhhh

herkese hayırlı cumalar rabbim bu güzel günlerin hürmetine yüzümüzü güldürür insallahhhh

aminnn canım inşallah

aminnnnnnn inşallah derinim hayırlısıyla asılaman tutar bebişine kavusursunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…