Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 7 ziyaretçi)

ebrar_53 banu145145+ eecee+ SeLiNa23+ birsen29+ pelin67+ DerinSu+ uebesli+

kızlar hoşgeldiniz:KK71: topic ahalisine diyorum misafirler alınmasın üstüne :)))))))))))))

Oh ya kafayı yicektim...ama geldım.özür dilerim kızlar...hepinizden tek tek Allah razı olsun.rabbim ettıgınız duaları size kat kat döndursun canım arkadaslarım.cok duygulandım...ebusum koydugun resımle aglattın kuşum cok sagol bıtanem amın.sizi cok sevıyorum.
Canım benim sendende allah razı olsun duygusal arkaadşım benim.

Canlar tek tek alıntı hapamadım ama Ebrarım Banuşum Derinim Berrincim Cicilim Tosti Rana Pelin ve unuttuysam af edin nolur hepinize cok tesekkür ederim kızlar Allah razı olsun sizden. Geleli çok olmasada hepinize her gün ihtiyaç duymak yaptığımız muhabbetler ve benim de derdimi çektiğiniz için bin kere Allah razı olsun sizden tek tek

Dua için ben burdayım Ebrarım Allah en kısa zamanda nasip etsin herkese inşallah. OLanlarında evlatlarına saglık sihat uzun ve mutlu ömürler versin. Hamişlerinde bebişlerini korsun hepimizin sağlıkla doğmasını kavuşmanızı nasip etsin inaşllah
çok sevindim en demiştim ama karışmam test kağıdını getirip nete koyacan yoksam karışmam isterim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .aşılaması inşallah pozitif sonuçlanır .bebişi sıkı sıkı tutunur
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
amin derinim inşallah yumoşlar büyümüştür ve buluşup sana sıkıca tutunurlar 9 ay sağlıklı bi şekilde doğmayı bekler :90::90::90:

Oh ya kafayı yicektim...ama geldım.özür dilerim kızlar...hepinizden tek tek Allah razı olsun.rabbim ettıgınız duaları size kat kat döndursun canım arkadaslarım.cok duygulandım...ebusum koydugun resımle aglattın kuşum cok sagol bıtanem amın.sizi cok sevıyorum.
ayyy şükür canom ya neyse sevindim inanki bilsem beklerdim ama yayınlmış oldum :))
oyy kıyamam sana duygusal arkideşim benim aminnn inşallah yaa
Maşallah bol misafirli bir dua oldu inşallah onlarda amin demişlerdir.

valla banuş sorma dilerim amin diyolardır kimin duası kabul olur bilinmez

Birsen canım kusuar bakma bugün aradın ama benim tel burcuda kalmıştı sonra ona gittim ama zeynep grip oldu onunla uğraştık ondan arıyamadım.
Sen nasılsın emre nasıl oldu?.

kızlar hoşgeldiniz:KK71: topic ahalisine diyorum misafirler alınmasın üstüne :)))))))))))))

sgl kuzu neyse ben amin demek için gelmiştim hepinize iyigeceler herkesi öpüyorum banucum yarın beni aarsın kuzu hadi byeee:63::63::63::63::63::63::63::63::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

Birsen canım kusuar bakma bugün aradın ama benim tel burcuda kalmıştı sonra ona gittim ama zeynep grip oldu onunla uğraştık ondan arıyamadım.
Sen nasılsın emre nasıl oldu?.

sgl kuzu neyse ben amin demek için gelmiştim hepinize iyigeceler herkesi öpüyorum banucum yarın beni aarsın kuzu hadi byeee:63::63::63::63::63::63::63::63::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:
İyi geceler canım ararım inşallah canım.
ayyy şükür canom ya neyse sevindim inanki bilsem beklerdim ama yayınlmış oldum :))
oyy kıyamam sana duygusal arkideşim benim aminnn inşallah yaa

valla banuş sorma dilerim amin diyolardır kimin duası kabul olur bilinmez[/QUOTE
İnşallah canım.........

Son düzenleme:
kuzular bende kaçıyorum işlerim var biraz gece burda olmaya çalışıcam ama msnde haberiniz ola :))
ALLAHIM dualarımızı kabul etsin inşallah
hepinizi öpüyorum

çokkkkkkkkkk sevindim allah sevincini yarım bırakmasın arkadaşım inşallah sağlıklı bir evlat kucağına alırsın.rabbim sana bağışlasın..hayırlı olsun darısı başımıza

Tamam ebusum,banum gule gule canlar.gece görusmek uzere.
Kızlar tekrardan cok sagolun.benım icin duaya açılan ellerınız dert görmesin,okuyan dilleriniz "canım oğlum,canım kızım"diye seslensin emiii amin.

selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.

canım ya Allah senden de razı olsun.inşallah dualarımızda aşılamanda vesile olur bebişinin gelmesine.Allahım kabul etsin inşallah canım.

selam abla kaçırdım seni emme inşallah kalabilirim bende geceye.kociş kalk diyene kadar pc yi bırakmaya niyetim yok.eve de geldik az önce annemlerde tlfndan girmiştim.bişey diyemeden de çıktım eve geliyorduk.
Tamam ebusum,banum gule gule canlar.gece görusmek uzere.
Kızlar tekrardan cok sagolun.benım icin duaya açılan ellerınız dert görmesin,okuyan dilleriniz "canım oğlum,canım kızım"diye seslensin emiii amin.

sende saol canım.bize en güzel teşekkürün güzel haberini verdiğin gün olur canım.Allahım hayırlısıyla o günü göstersin inşallah hepimize.amiiiinnn.

Kızlar nasılsınız valla bu ara cok sakin görüyorum bu topiği heres bir sıkkın bir durgun ee o zaman ben biraz senlendiriyim sizi vee Hamileyimmmmm :) Bende inanamıyorum ama valla hamileymişim bugün korka korka gittim reglim geceli 6 gün oluyo nerdeyse değerim 1300 cıktı doktoru aradım cumartesi gidcez eğer kese görünürse rahim inceliği için iğne yapacakmış ama ne iynesi bilmiyorum. Dua edin kızlar Rabbim inşallah sağlıkla devamını getirir. Ben hala temkinliyim o kalbi atmadan ohh diyemiycem Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürcek inaşlahh hadi ben bir halay yapıyımm katılın bana çok çok öperm herkezi.

Bu arada ben gecen ay rüya görmüştüm bunu sadece Ebrar a anlatmıştım. Sizlerle bir odadayız hepimiz varız güya Yanımda arkadaşım prodüktör hamile diye nasıl seviniyoruz siz beni alkışlıyosunuz ama bazılarınız hani içi buruluyo ağlıyo. Arkadaşıma diyorum ki bak bu odada kiler kk dan arkadaşlarım önümüzdeki aylarada burda olan herkes hatta içi burulan ağlayanlar ümitsizlerde dahil hamile kalacak anne adayları :) Hamile kaldığımda anlatıcam bu rüyamı kızlara demiştim şimdi duam Allah bu rüyayı olduğu gibi çıkarır insallah önümüzdeki aylarada hepimiz bunu yaşıyacak ben rüyalarıma güvenirim Allah utandırmasın inaşşahh

selam kızlar
ececim muayeneniz güzel geçmiş.bebişte iyi maşallah.sevindim canım.kendine iyi bak.
elifcimmm tebrik ederim canım yaaa.bak test seni yanıltmadı bundan sonrası içinde iyi düşün canım.Allahım gönlüne göre verdi işte çok şükür.Allah sonuna kadar hayırlı ve sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah canım.rüyanda gündüz niyetine hayırlara çıksın inşallah.bende hayır olsun öyle kalabalık gördüm rüyamı sabah yazmayı unutmuşum.hepimiz kk dan mışız öyle sohbet oluyoda anlıyorum yoksa kimsenin yüzünü hatırlamıyorum.hepimiz aşılama yaptırmışız yatıyorduk hastane gibi yataklar vardı.ama muhabbet ediyoduk hepimiz.ve yataklar çarşaflar fln çok güzel bembeyazdı.elifcim senin dediğin gibi önümüzdeki ay çok hamiş çıkıcak inşallah.Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hayırlısıylaa..

kızlarrrr elif hamile elif hamile elif hamile :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

uebeşlim çok sevindim canım senin adına rabbim kalp atışlarını duymanı sonrada kucagına almanı nasip etsin inş darısı diger arkadaşlarıma olsun inşşşş halayaa kızlar halayaaaaaa:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK19::63::nazar::nazar:
ebroşum derinim için duayı okudum ben zaten dün konuştuk rabbim kabul etsin akşamki duaya da şimdiden amin diyorum derin güzel sonuçlar alır inş
ececim babasıyla gidiyonuz dr ademek inş herşey yolundadır korkularında yersizdir canım

kızlar cumarteside gökcenin dogum günü şimdiden söyleyim dedim tüm teyzelerimizi tek tek öpüyoruz rabbim bugünleri sizlerede yaşatsın inşallah.. hadi ben kaçtım yarın temizlk yaparım cumarteside gelirler akşam girerim öptk kib

canım anlıyorum seni tabi...bak bebişinde cok iyiymiş allaha şükür bundan sonra böyle şeyler düşünmeyi yasaklıyorum sana...rabbim sonuna kadar hayırlısıyla saglıklı dogmasını nasip etsin inş...seni ve yigenimi cok öpüyorum allaha emanet olun...:nazar::nazar:

canım ya ben sana demedimmi icime doguyo hamilesn diye inan cok sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin boyle haberler duymayalı uzun zaman olmuştu moral oldu valla bizlere...rüyanda hayırlara cıkar inş...:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::emir_bebek:

selinam senin rüyanda cok güzelmiş ya rabbim hayırlara cıkarır inş...

oy bizim minik prensesimiz ne cabuk buyudu ya bir yaşına giriyo demek...iyiki dogdun minik gökce nice mutlu yillara ailenle inş... seni kokulu kokulu öpüyorum rabbim saglıklı uzun ömür nasip etsin sana:nazar::nazar:

canım ne güzel duygular rabbim hepimize nasip etsin sen anlatırken bile heyecanlandım inşallah en güzel sekilde rabbim kucagına da almayı nasip etsinn

kızlarrr bende rüyamı anlatmak istiyorum bi ev var bahcesinde bi kaç kişi konuşuyo evin bahcesinde bi sürü tomurcuk kırmızı güller var çok güzellerdi baktım evlat sahibi olmaya güzel haberler almaya diyo ama güller bi tane değildi bi sürüydü belki o ev burasıdır ve bi sürü hamişimiz çıkarrr inşallahhhh

Hadi ınsallah elifimmm...hayırlı olsun darısı bize hayırlısınla cnm.
Ececım bak endişelenmene gerek yokmuş bak çok şükür...ALLAHdahada iyi etsın cnm.MAAŞALLAH.
Kardeloşum moralın nıye bozuldu.her ne ise takma kafaya canom benım.
Gökçemm,minik gökçemin dogum günüsü demek ayyy kuşum MAAŞALLAH ne çabuk geçiyor zaman ya.

canım arkadaşım çok saol ağzına yüreğine sağlık Allahım kabul etsin inşallah
buarada tahlillerin nasıl çıktı inşallah herşey yolundadır kuzum

canım iyi yaptın relaks ol aynen böyle devam şifa olsun klomenler

canım hayrolsun ya teldede keyifsiz geliyodu sesin zaten neyse konuşuruz inşallah

canım ağzına sağlık ALLAH RAZI OLSUN bitanem

peloşum iyi yapmışsın gitmekle ilaçlar şifa olsun sana canım inşallah tez vakitte iyileşirsin canım
buarada işler kalmış sağlık olsun tatlım yapılır geç olsun güç olmasın

ececim maşallah bebişine çok sevindim canım hep böyle mutlu huzurlu olun inşallah sağlıklada kucağına alırsın inşallah canım
valla içim rahatladı inanki ececim

elifim yaaaa çok şükür canım gözümüzaydın tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin RABBİM bugünün engüzel haberi yaa çok mutlu oldum tatlım inanki halaya geç kaldım ama yinede çekmeden olmaz .ayrıca evet rüyanda çok anlamlıydı dilerim hepimiz peş peşe hamile kalırız :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

canım senin rüyanda hayrolsun valla benziyo rüyalar galiba bu yıl sonuna kadar bombalar gelicek peşpeşe

kanka saol ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul etsin inşallah .sen nasılsın canım gökcemde iyimi
demek doğum günüsü geldi hee kuzuma nice mutlu seneler hayırlı bir evlt olsun canom teyzesi yesin onu :nazar::nazar:

canım maşallah oğluşuna son ayda dahada alır kilo heralde sağlıkla gelsin dünyaya
demek doktor gösterdi hee aman milletde doktor kesilir böyle olunca :))

canım hayırlısı olsun sıkma canını dilerim gelecek ay sende müjde verirsin

inşallah enkısa zamanda sende anne olursun tabi bizlerde
allahım hepimizin yardımcısı olsun

cano nabersin keyfin yerinde değilmi bitanem duanı yapıcaz inşallah yanlız ranadan haber alamadım naapsak bilmemki

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .aşılaması inşallah pozitif sonuçlanır .bebişi sıkı sıkı tutunur
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Canlar tek tek alıntı hapamadım ama Ebrarım Banuşum Derinim Berrincim Cicilim Tosti Rana Pelin ve unuttuysam af edin nolur hepinize cok tesekkür ederim kızlar Allah razı olsun sizden. Geleli çok olmasada hepinize her gün ihtiyaç duymak yaptığımız muhabbetler ve benim de derdimi çektiğiniz için bin kere Allah razı olsun sizden tek tek

Dua için ben burdayım Ebrarım Allah en kısa zamanda nasip etsin herkese inşallah. OLanlarında evlatlarına saglık sihat uzun ve mutlu ömürler versin. Hamişlerinde bebişlerini korsun hepimizin sağlıkla doğmasını kavuşmmamızı nasip etsin inaşllah

Eki Görüntüle 269032

amin CANI GÖNÜLDEN amin
ALLAHIM derinime böyle tatlımı tatlı hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
duygulandım valla :KK69:

ya kızlar inanın 1 saattir bunların altını dolduruyordum ama allah kahretsin kendiliğinden silindi benim tekrardan doldurmaya güçüm kalmadı bugün yorucuydu biraz yatacağım ne olur kusura bakmayın herkese uzun uzun yazmıştım ya offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:84::KK43::KK58::KK14::KK5:

kardelencim iyi akşamlar canım.nasılsın?maşallah unutmamışsın kimseyi.yani inş öyledir ben tam kadro yazdığını gördümde.

selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.

ewet canım gördüm ve şükürler olsun ki iyi ve kıpır kıpır maşallah allahım bütün isteyip dileyenlere nasip etsin bu duyguyu inş sen nasılsın canım
kızlar bn kacar çok uykum geldi zaten birazdan da koçiş gelir herkese ii geceler öptük sizleri teyzeleri bay

X