Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

uebeşlim çok sevindim canım senin adına rabbim kalp atışlarını duymanı sonrada kucagına almanı nasip etsin inş darısı diger arkadaşlarıma olsun inşşşş halayaa kızlar halayaaaaaa
ebroşum derinim için duayı okudum ben zaten dün konuştuk rabbim kabul etsin akşamki duaya da şimdiden amin diyorum derin güzel sonuçlar alır inş
ececim babasıyla gidiyonuz dr ademek inş herşey yolundadır korkularında yersizdir canım

kızlar cumarteside gökcenin dogum günü şimdiden söyleyim dedim tüm teyzelerimizi tek tek öpüyoruz rabbim bugünleri sizlerede yaşatsın inşallah.. hadi ben kaçtım yarın temizlk yaparım cumarteside gelirler akşam girerim öptk kib

Selinam Ranam sağolun kılzraaa Dualarınızı eksik etmeyim kalp atışları ve sağlığı için olur mu :) İnşallah selinannında dediği gibi diğer arkadaşlarımda en kıasa zamanda hamiş kalacaklar

amin canım.Allah razı olsun güzel dileklerin için.ayy maşallah yaa demek gökçemizin doğum günü.şimdiden kutlu olsun.ömür boyu hep sağlıklı mutlu olsun inşallah.
canım benim dualarımızdasın herzaman.inşallah sorunsuz bitiriceksin bu 9 ay süreyi.Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah canım.

tebrikler cnm ALLAH tamamına erdirsin

kardeloşum h.g cnm nasılsın
garibim sağol cnm aksam acile gittim tansiyonum yükeldi
ama cok şükür birşey cıkmadı yarında normal kntrole gidicem
oğluşum 2500grm teyzelerii
doktor teyzemiz cok iyiyidi acildeki epey ugsde gösterdii
bana senin kızın olcak diyen cokk onlara inat pipisinide gösterdi
şimdik iyiyiz cok şükürr:81:
bu aksam duaya katılamıcam malum annemdeyim kusura bakmayın emi tüm kalbimle amin diyorum

ooo gökcede iyiki doğduu
resim eklemeyi bilmiyorum yoksam pasta resmi eklerdim

canım anlıyorum seni tabi...bak bebişinde cok iyiymiş allaha şükür bundan sonra böyle şeyler düşünmeyi yasaklıyorum sana...rabbim sonuna kadar hayırlısıyla saglıklı dogmasını nasip etsin inş...seni ve yigenimi cok öpüyorum allaha emanet olun...
canım ya ben sana demedimmi icime doguyo hamilesn diye inan cok sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin boyle haberler duymayalı uzun zaman olmuştu moral oldu valla bizlere...rüyanda hayırlara cıkar inş...
selinam senin rüyanda cok güzelmiş ya rabbim hayırlara cıkarır inş...

oy bizim minik prensesimiz ne cabuk buyudu ya bir yaşına giriyo demek...iyiki dogdun minik gökce nice mutlu yillara ailenle inş... seni kokulu kokulu öpüyorum rabbim saglıklı uzun ömür nasip etsin sana

canım bebişinin iyi olmasına sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin paşamızı... seni ve yigenimi öpüyorum allaha emanet olun...

ayyy canım çookkk sewindimmm....RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş...
haydi kızlar teker teker gelsin hamişlerimiz...

iyi akşamlar elifcim hayırlı olsun cok sevindim
darısı tüm isteyen arkadaşlarımızın başına
yanlış okumadıysam dua bu akşam yapılacaktı bir bakem dedim ama kimsecikler yok
neyse ben yemege gidiyom gelebilirsem gelirim yine

Yettim gariiiiiiiiiiiii elifimmm banus telde verdi müjdeyi nasıl sevındım anlatamam canım,ALLAHsag salım kucagına aldıgın gunu de göstersın,hayırlı ugurlu olsun kuşum dicek kelime bulamıyorum sevıncımden.ruyanda hayıra cıksın cnm.sagolasım guzel duaların icin.hadı bakalım keseyı gör kalp atışlarınıda duy ınş tatlımmm.biliyodum yaaaa çok şükür..

iste bizi bizden iyi anlayan yok.. bu yolda uzuntuyude sevincide anliyoruz.. senin adina cok sevindim insallah hayirlisiyla kucagina alacagin gunde gelir..

Canım Allah razı olsun ben hala soktayım bu bel agrısı yüxzünden hiç ihtimal vermemiştim hala da var bakalım cumartesi günü görcez bakalım kuşumm :)))

Tosti sağol canım amin hepimize nasip etsin inşallahhh

ayyy canım çookkk sewindimmm....RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş...
Sağol canım Allah razı olsun :)
canım bebişinin iyi olmasına sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin paşamızı... seni ve yigenimi öpüyorum allaha emanet olun...

Pelinim sağol kuzum inan bana Rabbimin izniyle hepimiz yaşayacağız ki ben bu ay yumurta küçük diye hiç umutlu değildim biliyosun canım

Canım Allah razı olsun ben hala soktayım bu bel agrısı yüxzünden hiç ihtimal vermemiştim hala da var bakalım cumartesi günü görcez bakalım kuşumm :)))

Pelinim sağol kuzum inan bana Rabbimin izniyle hepimiz yaşayacağız ki ben bu ay yumurta küçük diye hiç umutlu değildim biliyosun canım

canım ne güzel duygular rabbim hepimize nasip etsin sen anlatırken bile heyecanlandım inşallah en güzel sekilde rabbim kucagına da almayı nasip etsinn

canım ben bu gün adet oldum bileee malesef çok üzgünümm

olmuyo canım yapamıyorum rabbime çok güveniyorum sonsuz inanıyorum ama adet olunca dayanamıyorum eşim kızıyo bana aglıyon diye beni anlamıyon diye kızdım bende off

canım çokkk sevindim rabbim kalp atışlarını da duymayı sağ salim kucagına da almayı nasip etsin inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…