Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 7 ziyaretçi)

ebrar_53 banu145145+ eecee+ SeLiNa23+ birsen29+ pelin67+ DerinSu+ uebesli+

kızlar hoşgeldiniz topic ahalisine diyorum misafirler alınmasın üstüne :)))))))))))))

Canım benim sendende allah razı olsun duygusal arkaadşım benim.

çok sevindim en demiştim ama karışmam test kağıdını getirip nete koyacan yoksam karışmam isterim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
amin derinim inşallah yumoşlar büyümüştür ve buluşup sana sıkıca tutunurlar 9 ay sağlıklı bi şekilde doğmayı bekler :90::90::90:

ayyy şükür canom ya neyse sevindim inanki bilsem beklerdim ama yayınlmış oldum :))
oyy kıyamam sana duygusal arkideşim benim aminnn inşallah yaa
Maşallah bol misafirli bir dua oldu inşallah onlarda amin demişlerdir.

valla banuş sorma dilerim amin diyolardır kimin duası kabul olur bilinmez

Birsen canım kusuar bakma bugün aradın ama benim tel burcuda kalmıştı sonra ona gittim ama zeynep grip oldu onunla uğraştık ondan arıyamadım.
Sen nasılsın emre nasıl oldu?.

sgl kuzu neyse ben amin demek için gelmiştim hepinize iyigeceler herkesi öpüyorum banucum yarın beni aarsın kuzu hadi byeee

Birsen canım kusuar bakma bugün aradın ama benim tel burcuda kalmıştı sonra ona gittim ama zeynep grip oldu onunla uğraştık ondan arıyamadım.
Sen nasılsın emre nasıl oldu?.

sgl kuzu neyse ben amin demek için gelmiştim hepinize iyigeceler herkesi öpüyorum banucum yarın beni aarsın kuzu hadi byeee
İyi geceler canım ararım inşallah canım.

Son düzenleme:
kuzular bende kaçıyorum işlerim var biraz gece burda olmaya çalışıcam ama msnde haberiniz ola :))
ALLAHIM dualarımızı kabul etsin inşallah
hepinizi öpüyorum

çokkkkkkkkkk sevindim allah sevincini yarım bırakmasın arkadaşım inşallah sağlıklı bir evlat kucağına alırsın.rabbim sana bağışlasın..hayırlı olsun darısı başımıza

Tamam ebusum,banum gule gule canlar.gece görusmek uzere.
Kızlar tekrardan cok sagolun.benım icin duaya açılan ellerınız dert görmesin,okuyan dilleriniz "canım oğlum,canım kızım"diye seslensin emiii amin.

selam kızlar,biraz geç kaldım ama anca vaktim oldu.
elifcim hayırlı olsun,rabbim sağlıklı bi hamilelik nasib etsin,çok sevindim
rabbim derincimiz için okunan duaları kabul etsin inşallah,hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin
gökçe hanımın da doğum günüsü geliyomuş,rabbim uzun ömürler versin.
pelincim geçmiş olsun,sinüzit zor zanaat canım,rabbim şifa versin,evde tadilat işleri de zor,kolay gelsin şimdiden.
ebroşum iyiyim canım,ufak can kırıntıları yaşadım ama geçiyo,zaman herşeyin ilacı
ece de yavruşunu görmüş,sağlıklıymış,maşallah yavruya.
zeynep rahatsızlanmış,rabbim şifa versin,banucum iyi bakmıyon mu yeğene?
kardelen 49 nerelerde acep ki?
berrincim adet olmuşsun,üzülme canım,rabbim verir inşallah en kısa zamanda
sevcanın paşaları olcakmış,rabbim sağlıkla büyümelerini nasib etsin inşallah.
selinacım senle msn de görüştük zaten,bişey yazmıyorum
rana ve bebişi de iyidir inşallah
tabi tutiş ve bebişide iyidir,ondan niye ses seda göremedim ki?
kayram da gelmiş gitmiş,rabbim korktuklarından korusun inşallah
cicili de iyiymiş,ondan da haber aldım
birsen,emrenin gelişimi çok güzelmiş,çok sevindim.
bugün esma sultanı da gördüm msn de,büyümüş maşallah
kızlar unuttuğum varmı ki?
semra ne durumda,inşallah herşey yolunda gidiyodur bu defa.

canım ya Allah senden de razı olsun.inşallah dualarımızda aşılamanda vesile olur bebişinin gelmesine.Allahım kabul etsin inşallah canım.
selam abla kaçırdım seni emme inşallah kalabilirim bende geceye.kociş kalk diyene kadar pc yi bırakmaya niyetim yok.eve de geldik az önce annemlerde tlfndan girmiştim.bişey diyemeden de çıktım eve geliyorduk.
Tamam ebusum,banum gule gule canlar.gece görusmek uzere.
Kızlar tekrardan cok sagolun.benım icin duaya açılan ellerınız dert görmesin,okuyan dilleriniz "canım oğlum,canım kızım"diye seslensin emiii amin.

sende saol canım.bize en güzel teşekkürün güzel haberini verdiğin gün olur canım.Allahım hayırlısıyla o günü göstersin inşallah hepimize.amiiiinnn.

canım ne güzel duygular rabbim hepimize nasip etsin sen anlatırken bile heyecanlandım inşallah en güzel sekilde rabbim kucagına da almayı nasip etsinn

Eki Görüntüle 269032

amin CANI GÖNÜLDEN amin
ALLAHIM derinime böyle tatlımı tatlı hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah
duygulandım valla

ya kızlar inanın 1 saattir bunların altını dolduruyordum ama allah kahretsin kendiliğinden silindi benim tekrardan doldurmaya güçüm kalmadı bugün yorucuydu biraz yatacağım ne olur kusura bakmayın herkese uzun uzun yazmıştım ya offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff:84:

kardelencim iyi akşamlar canım.nasılsın?maşallah unutmamışsın kimseyi.yani inş öyledir ben tam kadro yazdığını gördümde.

ewet canım gördüm ve şükürler olsun ki iyi ve kıpır kıpır maşallah allahım bütün isteyip dileyenlere nasip etsin bu duyguyu inş sen nasılsın canım
kızlar bn kacar çok uykum geldi zaten birazdan da koçiş gelir herkese ii geceler öptük sizleri teyzeleri bay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…