Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sagol canım nasılsın...
İyiyim pelincim haftaya cumayı bekliyorum sabırsızlıkla.
canım benim sağol bebişimde şükür ii çok mutlu ve çok huzurluyum artık düşündüğün için tskler seninde ii olmana sevindim allahım bu güzel duyguyu isteyen herkeslere nasip etsin inş

canım benim hayırdır neyin var ben ne zamandır giremiyorum neden kaynanandaydın bi sorun yok inş kendine dikkat et

canım benim ya çok tskkrler bilmiyorum ama bi an paniğe kapıldım ya bi sorun çıkarsa ya allah korun kalbi durarsa diye çok korktum daha doğrusu bu defa yine bebişimi kaybetmekten korktum anlata bildimmi bilmiyorum ama içim çok sıkılmıştı şükür bebişim çok iyi allahım en kısa zamanda sizlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş
Aminnn.

kızlar dr dan aslında erken geldim ama işlerim vardı ve karnanama gitmek zorunda kaldım şimdi geldim evime ilk önce bebişimin yaptıklarını söyleyeyim oturuyordu ilk gördüğümüzde sonra ayaklarını uzattı ellerini başına götürdü döndü durdu dr çok hareketli yaramaz dedi bi görseniz yerinde hiç durası yok onu öle görünce nasıl mutlu oldum anlatamam ilk bi kalp atşını duymak istedi dr nasıl kalbim atıyor heycandan bi sorun olcak diye korkudan şükür kalp atışınıda duyduk kısacası bebişim çok iyimiş teyzeleri bu arada ense kalınlığıda ölcüldü ve çok iyi dedi dr bebişim iyi olduğu için ikili testlere gerek yok dedi ve gene progestan verdi inş herşey böyle gider 9 ay boyunca bide allah nasip ederse dr bidaki geldiğinizde cinsiyetinide öğrene biliriz dedi inş hayırlısıyla bebişim iyi olsunda ben başka bişi istemiyorum artık saolun kızlar desteğiniz için ben sizlerin hakını nasil öderim hiç bilmiyorum herkese tskler öptük sizleri teyzeleri kib aeo ii günler bay
Aminnnn.
Kızlar nasılsınız valla bu ara cok sakin görüyorum bu topiği heres bir sıkkın bir durgun ee o zaman ben biraz senlendiriyim sizi vee Hamileyimmmmm :) Bende inanamıyorum ama valla hamileymişim bugün korka korka gittim reglim geceli 6 gün oluyo nerdeyse değerim 1300 cıktı doktoru aradım cumartesi gidcez eğer kese görünürse rahim inceliği için iğne yapacakmış ama ne iynesi bilmiyorum. Dua edin kızlar Rabbim inşallah sağlıkla devamını getirir. Ben hala temkinliyim o kalbi atmadan ohh diyemiycem Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürcek inaşlahh hadi ben bir halay yapıyımm katılın bana çok çok öperm herkezi.

Bu arada ben gecen ay rüya görmüştüm bunu sadece Ebrar a anlatmıştım. Sizlerle bir odadayız hepimiz varız güya Yanımda arkadaşım prodüktör hamile diye nasıl seviniyoruz siz beni alkışlıyosunuz ama bazılarınız hani içi buruluyo ağlıyo. Arkadaşıma diyorum ki bak bu odada kiler kk dan arkadaşlarım önümüzdeki aylarada burda olan herkes hatta içi burulan ağlayanlar ümitsizlerde dahil hamile kalacak anne adayları :) Hamile kaldığımda anlatıcam bu rüyamı kızlara demiştim şimdi duam Allah bu rüyayı olduğu gibi çıkarır insallah önümüzdeki aylarada hepimiz bunu yaşıyacak ben rüyalarıma güvenirim Allah utandırmasın inaşşahh
Hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah Allah tamamına erdirsin.Rüyanda hayırolsun inşallah çıkar.:nazar::emir_bebek::KK74::KK71::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK49::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::81::81::81::KK42::KK42::KK19::KK64:
Valla hepsini yapıcaktımda olmadı öptüm canım seni.
selam kızlar
ececim muayeneniz güzel geçmiş.bebişte iyi maşallah.sevindim canım.kendine iyi bak.
elifcimmm tebrik ederim canım yaaa.bak test seni yanıltmadı bundan sonrası içinde iyi düşün canım.Allahım gönlüne göre verdi işte çok şükür.Allah sonuna kadar hayırlı ve sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah canım.rüyanda gündüz niyetine hayırlara çıksın inşallah.bende hayır olsun öyle kalabalık gördüm rüyamı sabah yazmayı unutmuşum.hepimiz kk dan mışız öyle sohbet oluyoda anlıyorum yoksa kimsenin yüzünü hatırlamıyorum.hepimiz aşılama yaptırmışız yatıyorduk hastane gibi yataklar vardı.ama muhabbet ediyoduk hepimiz.ve yataklar çarşaflar fln çok güzel bembeyazdı.elifcim senin dediğin gibi önümüzdeki ay çok hamiş çıkıcak inşallah.Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hayırlısıylaa..

kızlarrrr elif hamile elif hamile elif hamile :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Selinacım seninde rüyan hayrolsun canım Hadi bakalım inşallah bu rüyalarla çıkartın bebişleri.

kızlarrr bende rüyamı anlatmak istiyorum bi ev var bahcesinde bi kaç kişi konuşuyo evin bahcesinde bi sürü tomurcuk kırmızı güller var çok güzellerdi baktım evlat sahibi olmaya güzel haberler almaya diyo ama güller bi tane değildi bi sürüydü belki o ev burasıdır ve bi sürü hamişimiz çıkarrr inşallahhhh

Naber kızlar nasılsınız uebesli seni sormuyorum ağzın kulaklarındadır heralde:::)))))))))))))))

kızlarrr bende rüyamı anlatmak istiyorum bi ev var bahcesinde bi kaç kişi konuşuyo evin bahcesinde bi sürü tomurcuk kırmızı güller var çok güzellerdi baktım evlat sahibi olmaya güzel haberler almaya diyo ama güller bi tane değildi bi sürüydü belki o ev burasıdır ve bi sürü hamişimiz çıkarrr inşallahhhh
Berrincim seninde rüyan hayırolsun canım inşallah en kısa zamanda sende alırsın güzel haberi

Merhaba kızlar,
benım dılegımde anne olmak:KK43:Ikı yıllık evlıyım 2 kez tup bebek tedavısı oldum ama ne yazık ki hala anne degılım.Cok korkuyorum hıcbır zaman anne olamazsam ya dıye.Allah'ım bu sınavdan tez zamanda gecmemızı nasıp etsın İnşallah.

Hadi ınsallah elifimmm...hayırlı olsun darısı bize hayırlısınla cnm.
Ececım bak endişelenmene gerek yokmuş bak çok şükür...ALLAHdahada iyi etsın cnm.MAAŞALLAH.
Kardeloşum moralın nıye bozuldu.her ne ise takma kafaya canom benım.
Gökçemm,minik gökçemin dogum günüsü demek ayyy kuşum MAAŞALLAH ne çabuk geçiyor zaman ya.

Merhaba kızlar,
benım dılegımde anne olmak:KK43:Ikı yıllık evlıyım 2 kez tup bebek tedavısı oldum ama ne yazık ki hala anne degılım.Cok korkuyorum hıcbır zaman anne olamazsam ya dıye.Allah'ım bu sınavdan tez zamanda gecmemızı nasıp etsın İnşallah.
İnşallah canım hepimiz bir gün anne olalım inşallah.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 4 ziyaretçi)
garip.

masalah bu saatte bile ziyaretci eksik olmuyor topikten,7-24 takip ediliyoruz heralde:KK1::KK60:
yarin doktorumda randevum var arkadaslar,kan tahlili sonucum bakalim nasil cikacak:18:hayirlisi olsun insallah......:KK61:

ebrarim,ben dualari okudum canim.bu arada derinin duasi yarin aksam olucakmis,insallah gelmeye calisacagim..
derinim köye gitmissin,cok guzel oluyor dimi köy?bazen onlarin yasantisina özeniyorum bende:)
selinam,saclarini kestirmissin,iyi gunlerde kullan saclarini.benimde uzun suredir isteyipte ihmal ettigim bir konu sac kesimi,insallah birgun vakit bulup yapabilirim:KK1:
kardelencim,tatilin bitmis dönmussun,yoklugun cok farkediliyordu inan,ayrica özledinnnnnnn:KK69:
kardelen49,kursa baslamissin sende,hayirlara vesile olsun insallah..
banucum diyetteymissin,insallah istedigin kiloya erisirsin,erisiriz:KK1:
pelincim evine petek dösetiyormussun,sonradan insaat zor oluyor evde,allah yardimcin olsun canim.
birsencim ben iyiyim canim,cok sagolasin sordugun icin.ayrica emrecigin kontrolu guzel cikmis,allah hep iyi etsin emrecigi..
kayram ugramissin,senin ve bebegin iyi olmasina sevindim.allah kucaginada almak nasip eylesin.
rana,uebesli,sevcan,cicili,derdanur,tosti.............ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?
canım arkadaşım çok saol ağzına yüreğine sağlık Allahım kabul etsin inşallah
buarada tahlillerin nasıl çıktı inşallah herşey yolundadır kuzum
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler,mutlu haberler gelsin inşallah.

tşk ederim canım.değişiklik yapma isteği duyuyorum canım sıkkınken.iyi oldu ama düzeldim.

kardelenimm hoşgelmişsin canım.sen evine kavuştun bizde sana.sabah erkenden seni altta görüyorum.geçmişi anca okurum diye şimdi başladın herhalde.allah kolaylık versin.hee bu arada benim kırmızılar ayın 2 si geldi.dr 3 ü olmazsan gel demişti.oldum ama gitmiyom yine.kendi çapımda klomen başladım.bugun 5.ci günüm az önce içtim.inşallah hayırlısıyla bebişe vesile olur.ne kusuru canım ya bende seni arayamadım kaynananın yanındasın diye çekindim.
ebrar ablam 11 yazmışsın akşam 11 dimi.?
canım iyi yaptın relaks ol aynen böyle devam şifa olsun klomenler
hayırlı günler herkeze
kızlar bende sizleri çok özledim
tatilim güzel geçmişti son güne kadar ama son gün biraz canım sıkıldı o yüzdende pek konuşasım yok,kusuruma bakmayın olur mu?
canım hayrolsun ya teldede keyifsiz geliyodu sesin zaten neyse konuşuruz inşallah
günaydın kızlar
pelincim okuycam şimdi ayetel kürsileri okundu sayabilirsiniz
canım ağzına sağlık ALLAH RAZI OLSUN bitanem
tekrar hoşgeldin canım inş bol bol görüşürüz artık...moralin bozukmuş kardeloşum rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin inş...

iyiyim canım sagol...prensesimiz napıyo baya buyumuştur maşallah cok öpüyorum ikinizide...

evet eboşum öyle olcak inş...cok sagol canım ya allah razı olsun...

banucum hakkında hayırlısı olsun canım...diyet yapmakta zordur ya allah kolaylık versin...

canım sonucların güzel cıkar inş...evet canım öyle oluyo ama sonunda sıcak sıcak oturmak var inş...cok sagol garipcim öpüyorum seni...

canım iyi olmana sevindim ama lütfen kötü şeyler düşünme allahımın izniyle bebişini sagsalım görcen inş yarın güzel haberlerle gel canım seni ve yigenimi öpüyorum k.i.b...

sagol canım allah razı olsun...

kızlar bende bugun doktora gittim 2 aydır grip gibiydim bir türlü iyileşemedim oncedende gittim ama yinede iyi olmadım bugun doktor rontgen cektirdi...sinuzit varmış ilaclar yazdı şimdi onları kullancam inş iyi gelirler bana...bu arada bi türlü döşetemedim petekleri haftaya gelceklermiş napalım gec olsun güc olmasın...hepiniz kendinize cok iyi bakın öpüyorum hepinizi...
peloşum iyi yapmışsın gitmekle ilaçlar şifa olsun sana canım inşallah tez vakitte iyileşirsin canım
buarada işler kalmış sağlık olsun tatlım yapılır geç olsun güç olmasın
canım benim sağol bebişimde şükür ii çok mutlu ve çok huzurluyum artık düşündüğün için tskler seninde ii olmana sevindim allahım bu güzel duyguyu isteyen herkeslere nasip etsin inş

canım benim hayırdır neyin var ben ne zamandır giremiyorum neden kaynanandaydın bi sorun yok inş kendine dikkat et

canım benim ya çok tskkrler bilmiyorum ama bi an paniğe kapıldım ya bi sorun çıkarsa ya allah korun kalbi durarsa diye çok korktum daha doğrusu bu defa yine bebişimi kaybetmekten korktum anlata bildimmi bilmiyorum ama içim çok sıkılmıştı şükür bebişim çok iyi allahım en kısa zamanda sizlerede bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş

kızlar dr dan aslında erken geldim ama işlerim vardı ve karnanama gitmek zorunda kaldım şimdi geldim evime ilk önce bebişimin yaptıklarını söyleyeyim oturuyordu ilk gördüğümüzde sonra ayaklarını uzattı ellerini başına götürdü döndü durdu dr çok hareketli yaramaz dedi bi görseniz yerinde hiç durası yok onu öle görünce nasıl mutlu oldum anlatamam ilk bi kalp atşını duymak istedi dr nasıl kalbim atıyor heycandan bi sorun olcak diye korkudan şükür kalp atışınıda duyduk kısacası bebişim çok iyimiş teyzeleri bu arada ense kalınlığıda ölcüldü ve çok iyi dedi dr bebişim iyi olduğu için ikili testlere gerek yok dedi ve gene progestan verdi inş herşey böyle gider 9 ay boyunca bide allah nasip ederse dr bidaki geldiğinizde cinsiyetinide öğrene biliriz dedi inş hayırlısıyla bebişim iyi olsunda ben başka bişi istemiyorum artık saolun kızlar desteğiniz için ben sizlerin hakını nasil öderim hiç bilmiyorum herkese tskler öptük sizleri teyzeleri kib aeo ii günler bay
ececim maşallah bebişine çok sevindim canım hep böyle mutlu huzurlu olun inşallah sağlıklada kucağına alırsın inşallah canım
valla içim rahatladı inanki ececim
Kızlar nasılsınız valla bu ara cok sakin görüyorum bu topiği heres bir sıkkın bir durgun ee o zaman ben biraz senlendiriyim sizi vee Hamileyimmmmm :) Bende inanamıyorum ama valla hamileymişim bugün korka korka gittim reglim geceli 6 gün oluyo nerdeyse değerim 1300 cıktı doktoru aradım cumartesi gidcez eğer kese görünürse rahim inceliği için iğne yapacakmış ama ne iynesi bilmiyorum. Dua edin kızlar Rabbim inşallah sağlıkla devamını getirir. Ben hala temkinliyim o kalbi atmadan ohh diyemiycem Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürcek inaşlahh hadi ben bir halay yapıyımm katılın bana çok çok öperm herkezi.

Bu arada ben gecen ay rüya görmüştüm bunu sadece Ebrar a anlatmıştım. Sizlerle bir odadayız hepimiz varız güya Yanımda arkadaşım prodüktör hamile diye nasıl seviniyoruz siz beni alkışlıyosunuz ama bazılarınız hani içi buruluyo ağlıyo. Arkadaşıma diyorum ki bak bu odada kiler kk dan arkadaşlarım önümüzdeki aylarada burda olan herkes hatta içi burulan ağlayanlar ümitsizlerde dahil hamile kalacak anne adayları :) Hamile kaldığımda anlatıcam bu rüyamı kızlara demiştim şimdi duam Allah bu rüyayı olduğu gibi çıkarır insallah önümüzdeki aylarada hepimiz bunu yaşıyacak ben rüyalarıma güvenirim Allah utandırmasın inaşşahh
elifim yaaaa çok şükür canım gözümüzaydın tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin RABBİM bugünün engüzel haberi yaa çok mutlu oldum tatlım inanki halaya geç kaldım ama yinede çekmeden olmaz .ayrıca evet rüyanda çok anlamlıydı dilerim hepimiz peş peşe hamile kalırız :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
selam kızlar
ececim muayeneniz güzel geçmiş.bebişte iyi maşallah.sevindim canım.kendine iyi bak.
elifcimmm tebrik ederim canım yaaa.bak test seni yanıltmadı bundan sonrası içinde iyi düşün canım.Allahım gönlüne göre verdi işte çok şükür.Allah sonuna kadar hayırlı ve sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasip etsin inşallah canım.rüyanda gündüz niyetine hayırlara çıksın inşallah.bende hayır olsun öyle kalabalık gördüm rüyamı sabah yazmayı unutmuşum.hepimiz kk dan mışız öyle sohbet oluyoda anlıyorum yoksa kimsenin yüzünü hatırlamıyorum.hepimiz aşılama yaptırmışız yatıyorduk hastane gibi yataklar vardı.ama muhabbet ediyoduk hepimiz.ve yataklar çarşaflar fln çok güzel bembeyazdı.elifcim senin dediğin gibi önümüzdeki ay çok hamiş çıkıcak inşallah.Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hayırlısıylaa..

kızlarrrr elif hamile elif hamile elif hamile :KK19:
canım senin rüyanda hayrolsun valla benziyo rüyalar galiba bu yıl sonuna kadar bombalar gelicek peşpeşe
uebeşlim çok sevindim canım senin adına rabbim kalp atışlarını duymanı sonrada kucagına almanı nasip etsin inş darısı diger arkadaşlarıma olsun inşşşş halayaa kızlar halayaaaaaa:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK19::63::nazar::nazar:
ebroşum derinim için duayı okudum ben zaten dün konuştuk rabbim kabul etsin akşamki duaya da şimdiden amin diyorum derin güzel sonuçlar alır inş
ececim babasıyla gidiyonuz dr ademek inş herşey yolundadır korkularında yersizdir canım
kanka saol ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul etsin inşallah .sen nasılsın canım gökcemde iyimi
demek doğum günüsü geldi hee kuzuma nice mutlu seneler hayırlı bir evlt olsun canom teyzesi yesin onu :nazar::nazar:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64:
tebrikler cnm ALLAH tamamına erdirsin:KK66::KK66::KK66:

kardeloşum h.g cnm nasılsın:KK68:
garibim sağol cnm aksam acile gittim tansiyonum yükeldi
ama cok şükür birşey cıkmadı yarında normal kntrole gidicem:KK1:
oğluşum 2500grm teyzelerii :KK69:
doktor teyzemiz cok iyiyidi acildeki epey ugsde gösterdii
bana senin kızın olcak diyen cokk onlara inat pipisinide gösterdi:KK60::KK60:
şimdik iyiyiz cok şükürr:81:
bu aksam duaya katılamıcam malum annemdeyim kusura bakmayın emi tüm kalbimle amin diyorum
canım maşallah oğluşuna son ayda dahada alır kilo heralde sağlıkla gelsin dünyaya
demek doktor gösterdi hee aman milletde doktor kesilir böyle olunca :))
canım ben bu gün adet oldum bileee malesef çok üzgünümm
canım hayırlısı olsun sıkma canını dilerim gelecek ay sende müjde verirsin
Merhaba kızlar,
inşallah enkısa zamanda sende anne olursun tabi bizlerde
allahım hepimizin yardımcısı olsun
Hadi ınsallah elifimmm...hayırlı olsun darısı bize hayırlısınla cnm.
Ececım bak endişelenmene gerek yokmuş bak çok şükür...ALLAHdahada iyi etsın cnm.MAAŞALLAH.
Kardeloşum moralın nıye bozuldu.her ne ise takma kafaya canom benım.
Gökçemm,minik gökçemin dogum günüsü demek ayyy kuşum MAAŞALLAH ne çabuk geçiyor zaman ya.

cano nabersin keyfin yerinde değilmi bitanem duanı yapıcaz inşallah yanlız ranadan haber alamadım naapsak bilmemki

çok sevindim darısı başımıza,.Bebişini sağa sağlım kucağına alman dileğiyle...Allahım herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin

derinim ya ben abdest alıp duayı okuyum sonrada yapalım duanı canım olurmu rana unuttu galiba yada okudu haber vermeyi unuttu neyse ben hemen okuycam canom birazdan burda olurum

Canım Allah razı olsun ben hala soktayım bu bel agrısı yüxzünden hiç ihtimal vermemiştim hala da var bakalım cumartesi günü görcez bakalım kuşumm :)))

Tosti sağol canım amin hepimize nasip etsin inşallahhh

Sağol canım Allah razı olsun :)

Pelinim sağol kuzum inan bana Rabbimin izniyle hepimiz yaşayacağız ki ben bu ay yumurta küçük diye hiç umutlu değildim biliyosun canım
amin canım benim inş...evet tatlım ama rabbim yüzünü güldürdü şükürler olsun hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş...
nasıl yapmayım canım adet oldum bilee rabbim hepimizin yüzünü güldrsün canımm
üzülme canım ya hayırlısı olsun inan kendimizi yıpratıyoruz ben gecenlerde cok üzülmüştüm aglamıştım ama kendi kendime söz verdim artık yıpratmıycam kendimi rabbim hayırlı zamanda nasip etsin hepimize...
Naber kızlar nasılsınız uebesli seni sormuyorum ağzın kulaklarındadır heralde:::)))))))))))))))
canım ben biraz hastayım sinuzitim yine tekrarlamış ilac kullanıyorum inş cabuk gecer...
canım arkadaşım çok saol ağzına yüreğine sağlık Allahım kabul etsin inşallah
buarada tahlillerin nasıl çıktı inşallah herşey yolundadır kuzum

canım iyi yaptın relaks ol aynen böyle devam şifa olsun klomenler

canım hayrolsun ya teldede keyifsiz geliyodu sesin zaten neyse konuşuruz inşallah

canım ağzına sağlık ALLAH RAZI OLSUN bitanem

peloşum iyi yapmışsın gitmekle ilaçlar şifa olsun sana canım inşallah tez vakitte iyileşirsin canım
buarada işler kalmış sağlık olsun tatlım yapılır geç olsun güç olmasın

ececim maşallah bebişine çok sevindim canım hep böyle mutlu huzurlu olun inşallah sağlıklada kucağına alırsın inşallah canım
valla içim rahatladı inanki ececim

elifim yaaaa çok şükür canım gözümüzaydın tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin RABBİM bugünün engüzel haberi yaa çok mutlu oldum tatlım inanki halaya geç kaldım ama yinede çekmeden olmaz .ayrıca evet rüyanda çok anlamlıydı dilerim hepimiz peş peşe hamile kalırız :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

canım senin rüyanda hayrolsun valla benziyo rüyalar galiba bu yıl sonuna kadar bombalar gelicek peşpeşe

kanka saol ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul etsin inşallah .sen nasılsın canım gökcemde iyimi
demek doğum günüsü geldi hee kuzuma nice mutlu seneler hayırlı bir evlt olsun canom teyzesi yesin onu :nazar::nazar:

canım maşallah oğluşuna son ayda dahada alır kilo heralde sağlıkla gelsin dünyaya
demek doktor gösterdi hee aman milletde doktor kesilir böyle olunca :))

canım hayırlısı olsun sıkma canını dilerim gelecek ay sende müjde verirsin

inşallah enkısa zamanda sende anne olursun tabi bizlerde
allahım hepimizin yardımcısı olsun

cano nabersin keyfin yerinde değilmi bitanem duanı yapıcaz inşallah yanlız ranadan haber alamadım naapsak bilmemki

canım eboşum cok sagol allah razı olsun cok kötü oldum canım ya inan burnumu cekmekten yara oldu...evet ya haftaya kaldı malesef dedigin canım gec olsun güc olmasın....

selam kızlar nasılsınız...derinimin duası icin geldim ondan sonra cıkacam cok halsizim...

selam kızlar hayırlı aksamlarrr.
selam canım hoşgeldin napıyosun selinam uyumamışsın :))
amin canım benim inş...evet tatlım ama rabbim yüzünü güldürdü şükürler olsun hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş...

üzülme canım ya hayırlısı olsun inan kendimizi yıpratıyoruz ben gecenlerde cok üzülmüştüm aglamıştım ama kendi kendime söz verdim artık yıpratmıycam kendimi rabbim hayırlı zamanda nasip etsin hepimize...

canım ben biraz hastayım sinuzitim yine tekrarlamış ilac kullanıyorum inş cabuk gecer...

canım eboşum cok sagol allah razı olsun cok kötü oldum canım ya inan burnumu cekmekten yara oldu...evet ya haftaya kaldı malesef dedigin canım gec olsun güc olmasın....

selam kızlar nasılsınız...derinimin duası icin geldim ondan sonra cıkacam cok halsizim...

peloşum öyle tabi canım hayırlısı
geçmiş olsun kuzum derinim gelse duayı yaparız aslında benimde misafirim var canım

Pelincim sünüzütte zordur ya geçmiş olsun canım sıcak tut kendini canım özelikle saçını.

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ banu145145+ pelin67+ SeLiNa23+ DerinSu+ aysegulbiyik

:KK76::KK76::KK76::KK76:

Selam abla.uyumadım canım annemdeyız babam yarın ıs ıcın sehır dısına gıdıcek gule gule demeye geldık.dızı seyredıyoruz fatmagulu pek duygusall.

X