Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sagol canım nasılsın...
İyiyim pelincim haftaya cumayı bekliyorum sabırsızlıkla.
Aminnnn.
Hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah Allah tamamına erdirsin.Rüyanda hayırolsun inşallah çıkar.:81::81::81:
Valla hepsini yapıcaktımda olmadı öptüm canım seni.
Selinacım seninde rüyan hayrolsun canım Hadi bakalım inşallah bu rüyalarla çıkartın bebişleri.

kızlarrr bende rüyamı anlatmak istiyorum bi ev var bahcesinde bi kaç kişi konuşuyo evin bahcesinde bi sürü tomurcuk kırmızı güller var çok güzellerdi baktım evlat sahibi olmaya güzel haberler almaya diyo ama güller bi tane değildi bi sürüydü belki o ev burasıdır ve bi sürü hamişimiz çıkarrr inşallahhhh

Naber kızlar nasılsınız uebesli seni sormuyorum ağzın kulaklarındadır heralde:::)))))))))))))))

Berrincim seninde rüyan hayırolsun canım inşallah en kısa zamanda sende alırsın güzel haberi

Merhaba kızlar,
benım dılegımde anne olmakIkı yıllık evlıyım 2 kez tup bebek tedavısı oldum ama ne yazık ki hala anne degılım.Cok korkuyorum hıcbır zaman anne olamazsam ya dıye.Allah'ım bu sınavdan tez zamanda gecmemızı nasıp etsın İnşallah.

Hadi ınsallah elifimmm...hayırlı olsun darısı bize hayırlısınla cnm.
Ececım bak endişelenmene gerek yokmuş bak çok şükür...ALLAHdahada iyi etsın cnm.MAAŞALLAH.
Kardeloşum moralın nıye bozuldu.her ne ise takma kafaya canom benım.
Gökçemm,minik gökçemin dogum günüsü demek ayyy kuşum MAAŞALLAH ne çabuk geçiyor zaman ya.

İnşallah canım hepimiz bir gün anne olalım inşallah.

canım arkadaşım çok saol ağzına yüreğine sağlık Allahım kabul etsin inşallah
buarada tahlillerin nasıl çıktı inşallah herşey yolundadır kuzum
canım iyi yaptın relaks ol aynen böyle devam şifa olsun klomenler
hayırlı günler herkeze
kızlar bende sizleri çok özledim
tatilim güzel geçmişti son güne kadar ama son gün biraz canım sıkıldı o yüzdende pek konuşasım yok,kusuruma bakmayın olur mu?
canım hayrolsun ya teldede keyifsiz geliyodu sesin zaten neyse konuşuruz inşallah
günaydın kızlar
pelincim okuycam şimdi ayetel kürsileri okundu sayabilirsiniz
canım ağzına sağlık ALLAH RAZI OLSUN bitanem
peloşum iyi yapmışsın gitmekle ilaçlar şifa olsun sana canım inşallah tez vakitte iyileşirsin canım
buarada işler kalmış sağlık olsun tatlım yapılır geç olsun güç olmasın
ececim maşallah bebişine çok sevindim canım hep böyle mutlu huzurlu olun inşallah sağlıklada kucağına alırsın inşallah canım
valla içim rahatladı inanki ececim
elifim yaaaa çok şükür canım gözümüzaydın tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin RABBİM bugünün engüzel haberi yaa çok mutlu oldum tatlım inanki halaya geç kaldım ama yinede çekmeden olmaz .ayrıca evet rüyanda çok anlamlıydı dilerim hepimiz peş peşe hamile kalırız
canım senin rüyanda hayrolsun valla benziyo rüyalar galiba bu yıl sonuna kadar bombalar gelicek peşpeşe
kanka saol ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul etsin inşallah .sen nasılsın canım gökcemde iyimi
demek doğum günüsü geldi hee kuzuma nice mutlu seneler hayırlı bir evlt olsun canom teyzesi yesin onu
canım maşallah oğluşuna son ayda dahada alır kilo heralde sağlıkla gelsin dünyaya
demek doktor gösterdi hee aman milletde doktor kesilir böyle olunca :))
canım ben bu gün adet oldum bileee malesef çok üzgünümm
canım hayırlısı olsun sıkma canını dilerim gelecek ay sende müjde verirsin
inşallah enkısa zamanda sende anne olursun tabi bizlerde
allahım hepimizin yardımcısı olsun

cano nabersin keyfin yerinde değilmi bitanem duanı yapıcaz inşallah yanlız ranadan haber alamadım naapsak bilmemki

çok sevindim darısı başımıza,.Bebişini sağa sağlım kucağına alman dileğiyle...Allahım herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin

derinim ya ben abdest alıp duayı okuyum sonrada yapalım duanı canım olurmu rana unuttu galiba yada okudu haber vermeyi unuttu neyse ben hemen okuycam canom birazdan burda olurum

amin canım benim inş...evet tatlım ama rabbim yüzünü güldürdü şükürler olsun hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş...
nasıl yapmayım canım adet oldum bilee rabbim hepimizin yüzünü güldrsün canımm
üzülme canım ya hayırlısı olsun inan kendimizi yıpratıyoruz ben gecenlerde cok üzülmüştüm aglamıştım ama kendi kendime söz verdim artık yıpratmıycam kendimi rabbim hayırlı zamanda nasip etsin hepimize...
Naber kızlar nasılsınız uebesli seni sormuyorum ağzın kulaklarındadır heralde:::)))))))))))))))
canım ben biraz hastayım sinuzitim yine tekrarlamış ilac kullanıyorum inş cabuk gecer...

canım eboşum cok sagol allah razı olsun cok kötü oldum canım ya inan burnumu cekmekten yara oldu...evet ya haftaya kaldı malesef dedigin canım gec olsun güc olmasın....

selam kızlar nasılsınız...derinimin duası icin geldim ondan sonra cıkacam cok halsizim...

selam kızlar hayırlı aksamlarrr.
selam canım hoşgeldin napıyosun selinam uyumamışsın :))

peloşum öyle tabi canım hayırlısı
geçmiş olsun kuzum derinim gelse duayı yaparız aslında benimde misafirim var canım

Pelincim sünüzütte zordur ya geçmiş olsun canım sıcak tut kendini canım özelikle saçını.

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 uebesli+ banu145145+ pelin67+ SeLiNa23+ DerinSu+ aysegulbiyik

Selam abla.uyumadım canım annemdeyız babam yarın ıs ıcın sehır dısına gıdıcek gule gule demeye geldık.dızı seyredıyoruz fatmagulu pek duygusall.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…