Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
ELİF.................1 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN
EGAL
CİCİLİ(ERKEK)
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)

iyiyim canim cok sukur,sen nasilsin?temizlik yapiyordum bende,evi supurunce aklima geldiniz duaya geldim..daha yerler silinecek beni bekliyor offff

kuzular ben şimdi kaçıyorum işler beni bekler ve sonra yolcu uğurlamaya gidicem öpüyorum siz çok
derinimin listesini yapınca haber vericem size
haadi ALLAHA emanetsiniz
Benide çok iş bekliyor ama hiç yapsım yok hadi canım inşallah akşama görüşürüz öptüm seni.

aminnn inşallah dualarımız kabul olur rabbim banu arkadasımızın güzel haberleriyle sevindirir bizi

kizlar simdi cikmam gerek kusuruma bakmayin

yerleri silecegim,yemek yapacagim.insan evde olunca hic is bitmiyor yaaaaaa,offfffffffffff,bu smelerde ev islerine gelsinnnn:84::84:

kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm ama kimsem yok yanımdaaa

gidenlere güle güle kimseden ses yokken yerleri silim dedim geldim 2 sayfa uçmuş herkesi kaçırdım galiba.şimdi yemek yicem yoksa bayılcam dermanım kalmadı valla.bi banyo kaldı.onuda yemekten sora.siz üşüyoz falan diyince ben kesin anormal olduğumu anladım.klimayı açıcam nerdeyse yanıyommm.ayaklarım yanıyo içim yanıyo,ne ateşli hatunum ben yaaa.kapılar pencereler hep açık ama sıcakkk.

Kızlar yaaa yıne tam bırsuru yazdm kapadm yanlslıkla off.
Ebusum gule gule cnm kolay gelsın.gece görusmek uzere.
Evlılık yldnmumu ktladgnz icin sagolun ayrıca kızlar.hepınızı sıkıca kucaklıyorum.
Bende gıyınım yavas yavaş Ayşe sultan kızıp aramadan gidiyim:)görusuruz.
Banuşşş görusuruz canım benım öptum.

derincim evlilik yıldönümünüz şimdiden kutlu olsun.inşallah yıl dönümü hediyeniz yavrun olurda sımsıkı tutunur sana.sonrada bide onu kutlarsınız inşallahh.Allahım gönlüne göre versin.her gününüz yıldönümünüz kadar güzel olsun inşallah.

aminnn inşallah dualarımız kabul olur rabbim banu arkadasımızın güzel haberleriyle sevindirir bizi
Amin canım.
kizlar simdi cikmam gerek kusuruma bakmayin

yerleri silecegim,yemek yapacagim.insan evde olunca hic is bitmiyor yaaaaaa,offfffffffffff,bu smelerde ev islerine gelsinnnn:84::84:
Bendende canım aynen o işlere.
kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm ama kimsem yok yanımdaaa
Canım ya kıyamam burda çay yapalım sana.
Harbiden selina kız hayırdır ne bu ateş ben donuyorum.
Görüşürüz canım inşallah.

Amin canım.

Bendende canım aynen o işlere.

Canım ya kıyamam burda çay yapalım sana.

Harbiden selina kız hayırdır ne bu ateş ben donuyorum.

Görüşürüz canım inşallah.

ayyy allah razı olsun canım ben de yanıyorum valla sabahtan beri hiç kalkmadım yatıyorum ölece suan bile yatakta yazıyorum valla

Geçmiş olsun canım yaa bizde seni merak ediyoduk.Üşüttünmü acaba noldu ateşlendin öyle.Neyseki düşmüş Allah iyilik versin bizi merakta bırakma arada yaz

kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.

banuuu msj kutun doluuuuuuuuuu
Tamamdır açıyorum şimdi.
Amin canım daha iyi olmana sevindim bol bol açık limonlu çay iç.

canım dikkat et kendinee

kıslarr bişey soracam adet olmama 10 gün var ama adet olacakmışım gibi hissediyorum üşütmeden olur mu acaba

kıslarr bişey soracam adet olmama 10 gün var ama adet olacakmışım gibi hissediyorum üşütmeden olur mu acaba

canım muhtemelen yumurtlama günlerindesin.onunda belirtileri olabilir.şişlik kasık ağrısı akıntı fln .bunlar yumurtlama zamanı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…