Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ay kızlar ya aglattınız gene benı...banum ben inanıyorum sen Allahın ıznıyle cok yakında verıcen bıze mujdeyı...
Sıranın bende oldugunu unutmuşum vallahi ebuşum.ALLAH razı olsun.şmdı hesapladım,tam kontrol gununden 1gun sonra oluyor.hayırlısı ins.demek gıdıyo sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem. sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem.

Anatolisim sende hosgeldın canım...sen ıyı ol habersız bırakma yeter.fazla gırme zaten cnm benım.cuman mübarek olsun.

Amin selımam.hepımız olalım bu topıgın ismi "dilegim anne olmaktı sonunda oldu"diye degısecek bırgun...
Garibim,aleynam sızde hosgeldınız.

Topicimizin sulu gözü sen bir tanesin...İnşallah canım eninde çok güzel zamanda olucak inşallah duan güle güle git canım selamlar annanenede.

Toplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 3 ziyaretçi)

banu145145+,aleyna84+,AnaToLia_,garip,ebrar_53+,DerinSu+,SeLiNa23+,
Hoşgeldiniz aleyna garip

Sana öyle geliyordur canım ekmek ye daha iyi gelir.

Bende geldim.

Aleynacım Rabbim hakkında hayırlısını versin canım sonuç inşallah iyi olur rahat bırak kendini kuru dut ye kabak çekirdeği ananas.

Banum hosgeldın cnm...bende geldım mucukss.
Aleynacım şükür ugradın,merak ettık kac gundur.hadı hayırlı ugurlu olsun canım,insallah tutunur ve saglıklı bi şekilde kucagına alırsın.

Amin selımam.hepımız olalım bu topıgın ismi "dilegim anne olmaktı sonunda oldu"diye degısecek bırgun...

ALLHIM kabul eder İNŞALLAH

bagnucum duan kabul olsun yavruna hayırlısıyla tez zamanda kavuşursun İNŞALLAH

kızlar cok sagolun ALLAH razı olsun ALLAHIM hepimize hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin İNŞALLAH

kızlar ben cıkıyı yine gelirim İNŞALLAH aklınıza gelirsem banada dua edin ALLAHIM bana ettiyiniz duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH

kendinize iyi bakın kızlar hoşcakalın

banu145145+,aleyna84+,AnaToLia_,garip,ebrar_53+,De rinSu+,SeLiNa23+
hoşgeldiniz kızlar.anatolıam nasılsın canım?
ebrar abla bende mi aynı sayı okuycam ?
evi süpürdüm daha silemedim toz alırken vitrinleri boşalttım onları temizledim daha yerleri silemedim :97:çok ta yorgunumm,acıktımm, ne çok konuştumm

Topicimizin sulu gözü sen bir tanesin...İnşallah canım eninde çok güzel zamanda olucak inşallah duan güle güle git canım selamlar annanenede.

he sorma tam sulugöz:)canım benım hepınız bıtanesınız sagolasın..evet gıdıcem ama yagmurda basladı yıne.dınsın bıraz da.ay usudum cok ya corap gıyımde kısma hihi.

bagnucum derincim selinacım hoşbuldum kızlar

ben kacıyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın

Son düzenleme:
Anatolisim sende hosgeldın canım...sen ıyı ol habersız bırakma yeter.fazla gırme zaten cnm benım.cuman mübarek olsun.
Sağol tatlım:)Seninde cuman mübarek olsun,iyi gezmeler sana da byy

İnşaallahh cnm inşaallahhh

Selinam sağol cnm iyiyim çok şükür sen nasılsın?

Müsadenizle bende kaçıyorum arkadaşlar hepiniz Allah'A emanet olun güle güle...

cicili hakkinda hayirlisi olsun,rabbim sag salim kucagina almak nasip etsin insallah

canim papatya bogaz agri ve intihaplarinda cok iyi geliyor..burnun icinde rabbim sifa versin canim

sagolasin selinacim,allah razi olsun insallah.bende seni

aleynacim merak etmistik seni,hakkinda hayirlisi olsun insallah..dilerim rabbim emek ve gayretlerini bosa cikarmasin canim

yine saat farkindan dolayi gec kaldim heraldebanumuzun duasina tum gönlum ile amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum.rabbim edilen dualar hurmetine en yakin zamanda banumuza hayirli evlatlar nasip eylesin..

hosbulduk derincim,ilaclara baslamissin sende,sifa olsun insallah canim..dilerim bebeginin gelmesine vesile olsunlar..

Anatolisım,aleynacm gule gule kıslar...
Bizim planlar degısti,anneanneme gıdıcektk annem,zeyno ben ama gtmıcekmişik.annem aradı cok yagmur var zeynep cıkmasın cocukla,bız ona gıdelım dedı:)
selınam birsuru iş yaptın he hamarat senı...
Kızlar yarın evlilik yıldönumumuz bizim.1yıl daha gectı saglıkla şükür.

sagolun evet yaa sormayın benım cevremdede cok fazla var hasta olan bide ben cok cabuk kapıyorum sebzeyi çok yemedıgım için ama bugundan itibaren saglıklı beslenecem sebzede yiyecem :)
canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın
çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu
oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza
ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa
canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım
kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .
gökcem rabbim sifa versin canim ya,unutmusum yazmayi yukarda..papatya cayi kaynatip ic bol bol,iyi geliyor bogazlara
garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun
elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))
canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum
peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun
canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize
tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni
ebrarcım sen nasılsın nerelerdesın tatlım iyisidr inşallahh,,
ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür
ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki
ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??
ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya
kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum
ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin
Görüşürüz canım bende 10 dk ayrılıyorum birazdan gelirim.
banuşum öptüm kuzum
Elimden geldiğince girerim ablam sen merak etme...
kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben

simdiden evlilik yildönumun hayirli olsun derincim,insallah birdaha ki evlilik yildönumunu bebisinle beraber kutlayin canim...

insallah ebrarim insallah..rabbim hepimize hayirli evlatlar versin insallah.

Amin canım.
oh işler bitmiş sayılır ben daha hiç başlamadım.
he sorma tam sulugöz:)canım benım hepınız bıtanesınız sagolasın..evet gıdıcem ama yagmurda basladı yıne.dınsın bıraz da.ay usudum cok ya corap gıyımde kısma hihi.
::::::::)))))))))))))))))))))
bagnucum derincim selinacım hoşbuldum kızlar

ben kacıyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
Hoşçakal canım dikkat et kendine.
Görüşürüz canım Allaha emanet ol.

ayy negüzel dedin canım yaa inşallah inşallah
canım sendende RABBİM razı olsun kendine çok iyi bak görüşmek üzere dualarımızdasın
selinam galiba aynı olucak kuzum sen aynı oku ona göre ayarlarım ben okiş
buarada maşallahın var benim her işim duruyo
öpütüm canım dikkat et kendine ve paşayada
garibim olsun canım amin dedinya gerisi önemli değil sağlık olsun ..
buarada nasılsın kuzu

cano nice güzel senelere inşallah seneye evladın kucağında olur

Ne güzel canım sağlıklı sıhatli güzel geçiyor yıllar hep böyle ve daha güzel geçsin inşallah.

kuzular ben şimdi kaçıyorum işler beni bekler ve sonra yolcu uğurlamaya gidicem öpüyorum siz çok
derinimin listesini yapınca haber vericem size
haadi ALLAHA emanetsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…