Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ya bilmiyorum ya duygusallastım işte bide annemleri aramıştım moralleri bozuktu ona canım sıkıldı biraz galiba ailemi özledim

önemli bi sorun yoktur inşallah ailende söyledinde kaçırdıysam kusura bakma.Herkes sağlıkla yerinde olsun tek sıkıntı özlem olsun berrincim

önemli bi sorun yoktur inşallah ailende söyledinde kaçırdıysam kusura bakma.Herkes sağlıkla yerinde olsun tek sıkıntı özlem olsun berrincim

yok canım okadar önemli değil aslında erkek kardeşim bi kızla görüşüyodu istediler filan ama biras değişti çocuk kız kardeşimle tartışmışlar filan işte ona sıkıldım biras bide annemler uzak ya özledim canımm seni de sıktım dimi

yok canım olurmu estağfurullah.Anlatki senin sıkıntında dağılsın.Mutluluklar paylaştıkça artarmış, sıkıntılar üzüntüler paylaştıkça azalırmış.Bunu en güzel yaşayabildiğimiz ortam burası.Kardeşinin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Son düzenleme:

sağol canım allah razı olsunn .inşallah hayırlısı olur canım şimdiden değişirse sonunu düşünemiyorum.

sağol canım allah razı olsunn .inşallah hayırlısı olur canım şimdiden değişirse sonunu düşünemiyorum.

Kardeşin erkekmi kızmı anlamadım.Nişan falan takılmışmıydı.Dediğin gibi bi ilişki baştan belli oluyo şimdiden sorun çıkıyosa ilerisi nasıl olur

Bende kaçıyorum çok üşüdüm battaniyenin altında güzel bi film izlemek gibisi yok helede cuma geceleri.Mahpeyker diye bi film buldum güzele benziyo.Hayırlı geceler berrincim.Ececim seni görüyorum altta iyisin inşallah.:79:

sağol canm ewet zor oldu ama daha tam olarak gecmedi dinleniyorum inş çabuk geceer
canım ii olmana sevindim iyiliğin daim olsun
canım çokkk gecmiş olsun dikkat et kendine
sağol tatlım dikkat ediyorum ama geliyor ille işte
ewet ablam çok kötü olmuştum yataktan çıkamıyorum desem yeridir . sağol ablam allahım bütün hastalara şifa versin .. ewet serumlar kilo yapar ama olsun ne yapayım zaten zayıftım bu bahaneyle biraz toplarım heralde... bol bol dinleniyorum o yüzden sürekli giremiyorum ne olur affedin beni
canım hamileolmana çok sevindim inş bi sorun çıkmamıştır
sağol canım benim inş çabuk gecer
canım sanada gecmiş olsun canım
sağol güzelim şükür şimdi daha iiyim inş tamamen gecerde kurtulurum
sağol canım inş çabuk gecer şuan iyi gibi bebişime bişi olmasında ben artık baska bişi istemiyorum
sağol caım amin inş
sağol canım ya şükür bugün biraz daha iiiyim ama fazla gelemiyorum sürekli yatırum ve dinleniyorum ....canım dikkat etmem mi ???? onu bulana kadar neler çektim onunii olması için canımı veririrm ben
ece cim geçmiş olsun canım ya.o kadar serumdan sora toparlandın inşallah.Allahım şifa versin canım.

banucumm altta seni görüyorum nasılsın canım?
sağol canım toparlandım gibi şükür bugün iiyim biraz
canım inş dileğin en kısa zamanda gerçek olur
canım benim çok geçmiş olsun kib
canım hadi hayırlısı kız erkek hayırlısı olsun inş( bu baba olma hevesi var ya basa bela biraz ya onlara kalsa ilk aydan alacaklar ama onlarda haklı biryandan ne yapacaksın)

canım benim adetime 1 hafta kala bel ağrısı olmuştu hatta adetim erken gelecek sanmıştım ama şükür adet olmamıştım güzel haber almıştım inş sende öle olmuşsundur

kızlar kusura bakmayın gecmişin tamamını okumadım çünkü ayakta zor duruyorum serumların ve iğnelerin yeri acıdığı için zor lanıyorum gribim daha gecmedi istifra etmiyorum ama bulantım oluyor haliyle dr aynı şekil yine olursan gel yatırayım dedi inş tekrarlamaz bu arda gelemezsem kusura bakmayın herkese ii geceler öptüm kib aeo bay

canım iyiyim şükür sen nasılsın kib aeo

kızlar ben kactım bay

Gunaydıın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı gunler ınsallah.
Hafta sonunuz guzel gecsın ınsallahh.
Kargalar bıle uyanmadı bu saatte actım topıgı bereketlı olsun gunumuzz.
Ya kardelenım nerde yaa yıter artık, döşeğı ağır dustu herhal kaynanasındaa??

ayy topicte yanlız kaldımm bir ziyaretçimm bile yokkk :84::84:siz uyuyunn küstüm sizee

aaa noldu hayırdır?
Pelinim hoşgeldin nasılsın
Banum iyi geceler canım iyiyim çok şükür bildiğin gibi
canım yazdıgını görmeden cıkmışım kusura bakma...karmakarışıgım kadelenim ya bu aralar bebiş olayını cok takıyorum aklıma...rabbbim yüzümüzü güldürür iş hayırlısıyla...
daha iyi olmana sevindim ececim...rabbim seni ve melegini korusun...allaha emanet ol öpüyorum sizi...

günaydın canım sagol sanada hayırlı haftasonları...maşallah kız nasıl bu kadar erken kalkabiliyosun ben gözümü acamıyorum o saatte...

selam kızlar hepinize hayırlı haftasonları...uzun zamandır güzel haberler almadık inş en yakın zamanda güzel habrler alırız...benim icime doguyo sanki bir iki kişi hamiş haberi vercek inş...öpüyorum sizi...

Sanada hayırlı hafta sonları selina inşallah bol bereketli olsun.
Günaydın pelin inşallah dediğin gibi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…