Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ay kızlar ya aglattınız gene benı...banum ben inanıyorum sen Allahın ıznıyle cok yakında verıcen bıze mujdeyı...
Sıranın bende oldugunu unutmuşum vallahi ebuşum.ALLAH razı olsun.şmdı hesapladım,tam kontrol gununden 1gun sonra oluyor.hayırlısı ins.demek gıdıyo sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem. sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem.

Anatolisim sende hosgeldın canım...sen ıyı ol habersız bırakma yeter.fazla gırme zaten cnm benım.cuman mübarek olsun.

Amin selımam.hepımız olalım bu topıgın ismi "dilegim anne olmaktı sonunda oldu"diye degısecek bırgun...
Garibim,aleynam sızde hosgeldınız.

Ay kızlar ya aglattınız gene benı...banum ben inanıyorum sen Allahın ıznıyle cok yakında verıcen bıze mujdeyı...
Sıranın bende oldugunu unutmuşum vallahi ebuşum.ALLAH razı olsun.şmdı hesapladım,tam kontrol gununden 1gun sonra oluyor.hayırlısı ins.demek gıdıyo sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem. sızınkıler.tamam kuşum sen bak gecmıse.bende anneanneme gidicem.
Topicimizin sulu gözü sen bir tanesin...İnşallah canım eninde çok güzel zamanda olucak inşallah duan güle güle git canım selamlar annanenede.

Toplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 3 ziyaretçi)

banu145145+,aleyna84+,AnaToLia_,garip,ebrar_53+,DerinSu+,SeLiNa23+,
Hoşgeldiniz aleyna garip

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
Sana öyle geliyordur canım ekmek ye daha iyi gelir.

Bende geldim.

Aleynacım Rabbim hakkında hayırlısını versin canım sonuç inşallah iyi olur rahat bırak kendini kuru dut ye kabak çekirdeği ananas.

Banum hosgeldın cnm...bende geldım mucukss.
Aleynacım şükür ugradın,merak ettık kac gundur.hadı hayırlı ugurlu olsun canım,insallah tutunur ve saglıklı bi şekilde kucagına alırsın.

Canım bu mübarek Cuma vaktinin yüzü suyu hürmetine İnşallah duaların ve dularımız kabul olur hepimiz için. Panik yapma canım regli ağrısı için daha erken. Tutunuyordur belki yavrun yada yavruların ondan dolayıda arada ağrılar olabilir içini ferah tut.

günaydın abla afiyet olsun.bende buralardayım temizlikteyim ama kulağım ezanda.kalabalık olalım inşallah bereketli olsun

ayy çok şükür canım yaa meraktan çatladıydım zaten.ama iyi haber ya çok şükür.Allahım hayırlısıyla bebişin yada bebişlerin sana sımsıkı tutunsun inşallah dualarımızdasın canım ağrıların tutunmaları için normal canım.sıkma kendini.hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah.

amin canım aminn.Allahım kabul etsin canım dualarını dileklerini niyetlerini.aminnn.

ay canım meraktan ölüyoduk ama tahmin etmiştik tarnsferin olduğunu olmasa mutlaka gelir bildirirdin .hadi hayırlı olsun canım ALLAHIM sağlıkla tutunmalarını nasip etsin inşallah salı günü burda coşarız güzel müjdenle .sen bol bol yat dinlen ayrıca bolcada dua et .bizimde duamızdasın herşey güzel olur inşallah canım .görüşmek üzeree

Amin selımam.hepımız olalım bu topıgın ismi "dilegim anne olmaktı sonunda oldu"diye degısecek bırgun...

ALLHIM kabul eder İNŞALLAH

bagnucum duan kabul olsun yavruna hayırlısıyla tez zamanda kavuşursun İNŞALLAH

kızlar cok sagolun ALLAH razı olsun ALLAHIM hepimize hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin İNŞALLAH

kızlar ben cıkıyı yine gelirim İNŞALLAH aklınıza gelirsem banada dua edin ALLAHIM bana ettiyiniz duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH

kendinize iyi bakın kızlar hoşcakalın

banu145145+,aleyna84+,AnaToLia_,garip,ebrar_53+,De rinSu+,SeLiNa23+
hoşgeldiniz kızlar.anatolıam nasılsın canım?
ebrar abla bende mi aynı sayı okuycam ?
evi süpürdüm daha silemedim toz alırken vitrinleri boşalttım onları temizledim daha yerleri silemedim :97:çok ta yorgunumm,acıktımm, ne çok konuştumm :KK1::KK1:

Topicimizin sulu gözü sen bir tanesin...İnşallah canım eninde çok güzel zamanda olucak inşallah duan güle güle git canım selamlar annanenede.

he sorma tam sulugöz:)canım benım hepınız bıtanesınız sagolasın..evet gıdıcem ama yagmurda basladı yıne.dınsın bıraz da.ay usudum cok ya corap gıyımde kısma hihi.

bagnucum derincim selinacım hoşbuldum kızlar

ben kacıyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın

Son düzenleme:
Anatolisim sende hosgeldın canım...sen ıyı ol habersız bırakma yeter.fazla gırme zaten cnm benım.cuman mübarek olsun.
Sağol tatlım:)Seninde cuman mübarek olsun,iyi gezmeler sana da byy

İnşaallahh cnm inşaallahhh

Selinam sağol cnm iyiyim çok şükür sen nasılsın?

Müsadenizle bende kaçıyorum arkadaşlar hepiniz Allah'A emanet olun güle güle...

canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun:KK59:
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee:KK59:
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl :KK49:
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi:KK59:
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş:KK59:
hayırlısı artık:KK1:

cicili hakkinda hayirlisi olsun,rabbim sag salim kucagina almak nasip etsin insallah:KK61:

mrbbbbb
garipcim çok sagol canım papatya evde yok ama dışarı çıkınca alırım inş sagol canım benim :)
derinim demek seninde burunda sorun var ben farkında varıyodum ama ne biliyom gittik dr dan tescilledik:) sende klomene başlamışsın genelde yumurtlama normalse klomenle başlıyolar canım igneyi soon zamanlara dogru veriyolar yumurta az ise benim iki tane oluyo genelde ki en saglıklısı öyle iyi gelişiyolar az olunca :)

canim papatya bogaz agri ve intihaplarinda cok iyi geliyor..burnun icinde rabbim sifa versin canim:KK61:

geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.

sagolasin selinacim,allah razi olsun insallah.bende seni:KK54::KK54:

kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam adet sancılarım başladı korkuyorumda

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın

aleynacim merak etmistik seni,hakkinda hayirlisi olsun insallah..dilerim rabbim emek ve gayretlerini bosa cikarmasin canim:KK61:

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

yine saat farkindan dolayi gec kaldim heralde:KK59:banumuzun duasina tum gönlum ile amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum.rabbim edilen dualar hurmetine en yakin zamanda banumuza hayirli evlatlar nasip eylesin..:KK61:

hosbulduk derincim,ilaclara baslamissin sende,sifa olsun insallah canim..dilerim bebeginin gelmesine vesile olsunlar..:KK61:

Anatolisım,aleynacm gule gule kıslar...
Bizim planlar degısti,anneanneme gıdıcektk annem,zeyno ben ama gtmıcekmişik.annem aradı cok yagmur var zeynep cıkmasın cocukla,bız ona gıdelım dedı:)
selınam birsuru iş yaptın he hamarat senı...
Kızlar yarın evlilik yıldönumumuz bizim.1yıl daha gectı saglıkla şükür.

sagolun evet yaa sormayın benım cevremdede cok fazla var hasta olan bide ben cok cabuk kapıyorum sebzeyi çok yemedıgım için :KK43: ama bugundan itibaren saglıklı beslenecem sebzede yiyecem :)
canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın
dilegım anne olmak melegımın gelmesı ıcın allaha dua edıyorum ınsallah bu ay hamıle kalabılırım

2 bucuk yıllık evlıyım ve cocugum 1 senedır olmuyor.. tedavıye baslıyalı 1 ay oldum daha
doktorum hormon testı sonucu yumurtalık zayıflıgı var dedı ve ben cok uzuldum hıc olmıyacak gıbıbı hıssettım
serophene dıye ılac verdı ve adetımın 5.guu kullandım ve tekrar gıttım suanda 1 tane olgun 22cm ınce kabuklu yumurtam varmıs ve cok mutluyum
13 cm 22 cm olmus 10 gun ıcınde:) ozel gunlerımı yazdı doktorum ve c.ignesıne gerek olmadıgını soyledı
eger adet olursam morelımı bozdan tekrar gel dedı ve tamam dedım sızce ıyımı?22 cm yumurta
hamıle kalmak anne olmayı cok ıstıyorum :nazar::emir_bebek:
çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu
İyiyim canım yiğenim geldi onunla oynaşıyoruz.

Haklısın bencede var bişey ben en iyisi bir doktora gideyim teyzesi öperim tabi ama dikkat et sümükleri akıyor habire burnunu çekiyor zilloşum evde heryeri kilitledim salonda oberaber oturup film izliyoruz çorba içiyoruz neden kilitli dersen bizim ev 7.kat tedirgin oluyor insan camlardan seninde eşin evdeymiş koay gelsin eşlerinde çocuktan bir farkı yok.

Çok güzel canım yumurtan canım inşallah tutunur olmazsada yola yeni başlamışsın.......
oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza
garipcıgım şükür dıyelım sen de ıyısın ınşallah.her defasında unutmuyorsun sağolasın.
abrar ablam sağolasın merak etmişsin beni...
abla ewe geldıgımde yazmıstım zaten sana.sonrakı gunler sorma yataktan kalmadım..cıkarmalardan.tam dr a gıtcektık ki durdu kusmalarım bunun yerıne 3 gun once gece sıtmalandım titredım.bır yandan ateş 38.5 lara çıktı.hastalığım neydı anlamadım.belden aşağıya bacaklarıma iğne gibi nasıl ağrılar battı anlatamam kıvrandım.dr umuzu aradık.ateşi düşürmeye çalışın dedi.eşim allah razı olsun sirkeli buzlu suyla koltuk altlarıma ve başıma bezler koydu.o olmasa ben napardım allah razı olsun.hep benle ugrastı gıydırdı fılan.boşuna denmıyor hastalıkta,sağlıkta dıye...dr ağrılar için mınoset onermıs sadece gunde 1 kez dıye.ateş geçmezse gelın demiş.ateşimi düşürdü eşim.o gunden berı de yatıyorum.o yuzden gıremedım.haber de veremedım.cep tel bıle elıme alamadım.sımdı de bıraz oturayım dedım ama ağrılar hala batıyor.bır sure daha gelemeyebılırım.
herkes ALLAH!A emanet olsun...sağlıktan ötesi boş sağlığın yoksa hayattan zevk almıyor insan...
ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa
dün kontrolüm wardı 3lü testimizde yapıldı...kan sonuçlarımızda 3gün sonra çıkacak hayırlısıyla ...
bebeğimi gördüm nasılda büyümüş teyzeleri ...resmen secde eder gibi duruyordu dr bile şaşırdı şu duruşa bak diye...:nazar::nazar::nazar:
yine sakladı kendini açmadı tam ama dr un bahsettiği bi iki çizgi wardı o çizgiyi gördü ve kesinKIZIMIZZZ...geliyor hayırlısıyla....:81:
ufak tefek ciciler aldık babamızı ikna edemedik çünkü ...acayip hewesli elinden gelse bir günde yapcak bütün alışwerişi...:KK60:

geçmişi okuyamadım ...EBRAR ABLAM...duaları okumuştumda yazmak için fırsat bulamadım...
hepinizi öpüyorum canlar ....
canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım
slm kızlar
banucum ebroşum sagolun kızlar inş igleşiriz yaa sıkıldım artık bogaz agrısından kızımın uyuyamasında neyse rabbim kötü dertler vermesin inş.
sevcancım çok geçmiş olsun allah şifa versin ateşin tekrar yükselirse dr a git ihmal etme canım
ranacım demek kız yegenimiz geliyo allah salgıkla kucagınada almanı nasip etsin inşş:)
kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .
gökcem rabbim sifa versin canim ya,unutmusum yazmayi yukarda..papatya cayi kaynatip ic bol bol,iyi geliyor bogazlara:KK61::KK61:
garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun
Ebrarım sende hastaymışın Sevcanım cok gecmiş olsun sanada kuşum bu bacaklarda batma nieymiş bişey dedimi doktor? Kızlar herkes hasta. Cevremdede öyle grip erken geldi bu sene bize bişey olmaz ama hamişlerimiz dikkat etsin. Banu ve Derin de tabi onlarında Allahın izniyle hamişliklerine az kaldı

Ebrarım ben duaları okudum Allah kabul eder inşallah. Banumun için dua da ettim Tabi bizede:)

Ben bu hafta gidemedim Eyüp Sulatan a Hastaydım keyifsizdim olmadı haftaya inşallah. Kızlar ben yarın ve Cumartesi yokum merak etmeyin yarın ki cuma duasına şimdiden amin inşallah Mevlüt için hazırlıklar var yarın Cumarteside sünnet pazarda koca evde :)

Hamileler bişey sorcam en iyi siz bilirsiniz hamilelikte ilk zamanda bel ağrısı oluyomu regli olacak gibi. Heveslenmeyin benim reglime 2 gün daha var:) ama hep formalrda kasık ağrısını okuyorum bel ağrısı yaşayan varmı? Merak ettim

Ranacım kzızmız bu kez kesinleşmiş çok sevindim terbiyeli kızımız bizim

Gökce ana sana ve kızına da gecmiş olsun canım Bir daha tekrarlamaz inşallah O minişide öperimmm

Anatolia sehzademiz nasıl :) Sen nasılsın canım

Boncuk Berrin Uğur böceği yeni katılan arkadaşlar sizlerde iyisinizdir inşallah

Ay inşallah haftaya hepimizin sağlığı ve morali daha iyi olur kızlar
Hepinizi operim
elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))
canlarım naılsınızz
ablacım hatlalandınmı hayırlısı olsun:KK59:
sevcan cım bacaklarındamı ağrı oluyor normal ben uyuyamıyorum bilee:KK59:
ranacım kız kesinleşmiş hayırlısı olsun
kardeloşum nerelerdeeee
pelinim nasılın canım
boncukum görüşemiyozz
banucum sen nasılsıın?
anotonyacım paşa naıl :KK49:
bende bugun doktora gittim paşamı gördüm doktor büyük ihtimalle sezeryan dedi:KK59:
taniyon sorunum oldugundan suan iyi tansiyornum ama doğum sırasında cıkabilirmiş:KK59:
hayırlısı artık:KK1:
canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum
ooo canım baya şeyler yapmışsın maşallah...kışa hazırlık yapıyosun dimi ben daha hic bişey yapmadım gerci annem turşumu hazırlıycak sagolsun...selşnacım sorma ya allahtan ışıklar erken geldi evi süpürdüm 3tede sular geldi evi sildim banyo tuvalet hallettim valla ikisi olmadan hicbişey yapılmıyo...

oh canım ne güzel ya benim yigenlerim uzakta cok özlüyorum onları benim yerimede öp banucum kız cocuklarınıda cok severim ne zilli oluolar dimi bende seni öpüyorum iyi eglenceler yigeninle sana...

amin eboşum inş erimiştir tahlillerimde de bir sorun cıkmazda bende hayırlısıyla bebiş calışmalarına başlarım...ay sorma canım ya gercekten dogru söyluyosun eli kolu gibi hemen gelince ışıklar ve sular işlerimi yaptım icim rahatladı valla...

sevcanım canım benim kıyamam sana ya cok kötü olmuşsun gecmiş olsun bende marak ettim seni arıycaktım ama knt kalmadı kuzum yükleyince arıycam seni ve yigenlerimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

canım demek kesin kızınız oluyo tekrar hayırlı olsun maşallah ya hayırlısıyla dogmayı nasip etsin rabbim...

ne demek canım burda gelmeyen herkezin yoklugu belli oluyo garipcim...amin canım inş :KK19: :KK54:

canım gecmişteydim gec yazdım kusura bakma iyiyim sagol sen nasılsın...demek sezaryan dedi... hayırlısıyla saglıklı dogsun bebişin inş...
peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun
Selam herkese...anca gelebıldım kızlar...
Cok sagolun biraz rahatladım aşılama hakkında yazdıklarınıza.acıkcası banunun aşılamasına ilk giren doktoru bıldıgım icin korku girmişti icime.hayırlısı ins.bugun gittim.klomenle gelistirecek canlar.igneyle tavsıye etmedı.maliyetınden de dgl ben pko oldugum için temkinlı davranmak zorundayım kist oluşmasından korkarım dedı.klomeni bile 2 doz yazdı.glucofajı içmedıgımı syledm yıne kızdı tabı onuda aldım.yanı 2kutu tetradox eşimde bende icicez,klomen,glukofaj ve folik yazdı.gecen aykı hormon testımı ve kocişin en son yaptrdıgı testı goturdum.tekrar ıstemedı Allahtan.senın fsh yuksek dedı vede prolaktın.asılama yapmakla en guzel kararı vermişsin dedı öyle işte kızlar.
canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize
iyi akşamlar hatunlar
derincim iyi akşamlar demek ilaçlara başladın hadi hayırlısı güzel sonuçlar alırsın inş.
pelincim sende adet olmuşsun inş. bu adetle kistinden de kurtulursun da yeni bebiş çalışmalarına başlarsın
bende bu gün ilk kez evden cıktım haftalık sohbetimiz başladı oraya bıraktı eşim evde baya sıkılmışım sadece 3 kere hastaneye gittim hamile kaldıgımdan beridir ne yapayım herşey bebek için sıkacagım dişimi
tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni
ebrarcım sen nasılsın nerelerdesın tatlım iyisidr inşallahh,,
ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür
Canım yazını yeni okudum yok acı olmuyor hatta rahim filmi daha zor.Ve maalesef 2.dış gebelik bi iğne yaptılar biraz hastanede kaldım o iğne ile yok olmazsa yine ameliyat.Ne diyeceğimi bilmiyorum ya umarım kimsenin başına gelmez.
ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki
tebrik ederım canım benım cok sevındım harıka bı duygu anne olmak kısa bi sürede olsa yasadım o duyguyu 3 ay önce bebegimi kaybettim kalp atıslarını duyamadk gelşmedı bebeğim tutunamdı kanamalrım cok oluyodu zaten doktor umudunu kesmişti bu kadar kanamadan sonra düşşe daha iyi sizin için dedi dünya başıma yıkıldı nası bı andı o ya alatamam diken diken oluyrm aklıma geldıkçe olmadı işte canım benım malesef Rabbim kimseye yasatmasın Allahım buyuk ınşall tetkrar yaşarım canım benım o duyguyu Allahım mahrum etmesin senın de sağ salim kucağına almayı nasip etsın...
ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??
Merhaba kızlar ayşe şimdi gitti bende size bakıyım dedim dolu dolu bir gün geçirdik filmler izledik yemek yaptık bana pasta tarifi verdi onu yaptık zilloş::))Coştuk kudurduk eşim onu evine götürdü bende yorgun bir şekilde bilgisayar başına geçtim.
Selina uebesli nasılsınız kızlar bu gece pek uğrayan olmamış bende pek kalamıycam yorgunum hepinizi çok öptüm.
ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya
geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.
kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum
Elifım hosgeldın canım.
Ayy kızlar rahmet yagıyo rahmett.cok sevıyorum yagmuru.banum bak tam mubarek gunde senın duanda yagmur yagıyor.ALLAHIM bu yagmur tanecıklerı kadar mutluluk versın hepımıze...balkona cıktım ellerımı actım,rahmetı icıme cektım yüzüme sürdüm.rabbım kabul ederse.
ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin
Görüşürüz canım bende 10 dk ayrılıyorum birazdan gelirim.
banuşum öptüm kuzum
Elimden geldiğince girerim ablam sen merak etme...
kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:

Bizim planlar degısti,anneanneme gıdıcektk annem,zeyno ben ama gtmıcekmişik.annem aradı cok yagmur var zeynep cıkmasın cocukla,bız ona gıdelım dedı:)

simdiden evlilik yildönumun hayirli olsun derincim,insallah birdaha ki evlilik yildönumunu bebisinle beraber kutlayin canim...

canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın

çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu

oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza

ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa

canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım

kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .

garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun

elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))

canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum

peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun

canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize

tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni

ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür

ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki

ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??

ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya

kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum

ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin

banuşum öptüm kuzum

kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:

insallah ebrarim insallah..rabbim hepimize hayirli evlatlar versin insallah.

kızlar cok sagolun ALLAH razı olsun ALLAHIM hepimize hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin İNŞALLAH

kızlar ben cıkıyı yine gelirim İNŞALLAH aklınıza gelirsem banada dua edin ALLAHIM bana ettiyiniz duların 2 katını sizlere versin İNŞALLAH

Amin canım.
evi süpürdüm daha silemedim toz alırken vitrinleri boşalttım onları temizledim daha yerleri silemedim :97:çok ta yorgunumm,acıktımm, ne çok konuştumm :KK1::KK1:
oh işler bitmiş sayılır ben daha hiç başlamadım.
he sorma tam sulugöz:)canım benım hepınız bıtanesınız sagolasın..evet gıdıcem ama yagmurda basladı yıne.dınsın bıraz da.ay usudum cok ya corap gıyımde kısma hihi.
::::::::)))))))))))))))))))))
bagnucum derincim selinacım hoşbuldum kızlar

ben kacıyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
Hoşçakal canım dikkat et kendine.

Görüşürüz canım Allaha emanet ol.

ayy negüzel dedin canım yaa inşallah inşallah

canım sendende RABBİM razı olsun kendine çok iyi bak görüşmek üzere dualarımızdasın
selinam galiba aynı olucak kuzum sen aynı oku ona göre ayarlarım ben okiş
buarada maşallahın var benim her işim duruyo

öpütüm canım dikkat et kendine ve paşayada
cicili hakkinda hayirlisi olsun,rabbim sag salim kucagina almak nasip etsin insallah:KK61:

canim papatya bogaz agri ve intihaplarinda cok iyi geliyor..burnun icinde rabbim sifa versin canim:KK61:

sagolasin selinacim,allah razi olsun insallah.bende seni:KK54::KK54:

aleynacim merak etmistik seni,hakkinda hayirlisi olsun insallah..dilerim rabbim emek ve gayretlerini bosa cikarmasin canim:KK61:

yine saat farkindan dolayi gec kaldim heralde:KK59:banumuzun duasina tum gönlum ile amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum.rabbim edilen dualar hurmetine en yakin zamanda banumuza hayirli evlatlar nasip eylesin..:KK61:

hosbulduk derincim,ilaclara baslamissin sende,sifa olsun insallah canim..dilerim bebeginin gelmesine vesile olsunlar..:KK61:
garibim olsun canım amin dedinya gerisi önemli değil sağlık olsun ..
buarada nasılsın kuzu

cano nice güzel senelere inşallah seneye evladın kucağında olur

Ne güzel canım sağlıklı sıhatli güzel geçiyor yıllar hep böyle ve daha güzel geçsin inşallah.

kuzular ben şimdi kaçıyorum işler beni bekler ve sonra yolcu uğurlamaya gidicem öpüyorum siz çok
derinimin listesini yapınca haber vericem size
haadi ALLAHA emanetsiniz

X