Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım benim ağzına yüreğine sağlık Allahım dualarını kabul etsin ne güzel bir yerde duamı yapmışsıninşallah bu duaların yüzü suyu hürmetine Allahım hepimize anne olmayı nasip eder inşallah canım:(

canımsın yaa bende inanki hepinizi çok seviyorum allahım kabul buyursun inşallah

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Derin kapat balkonu çorapta giy şimdi grip olma zamanı değil dimi canım dikkat et kendine hasta olma aç başka odanın camını hadiiiiii.

Cumanız mübarek olsun,Rabbm ettiğimiz dualarımızı kabul eylesin inşaallah...
Eşim cumaya gitti fırsattan istifade giriyim dedim eskisi gibi giremiyorum maalesef

Bu arada beni soran arkadaşlara tşk ederim,bz çok şükür iyiyiz canlarım bi sorun yok...

Ebusum bende senın gıbı gecen hafta ikindi namazında etmistim banuşun duasını canım.rabbım kabul etsın.sanada senın gibi gül yüzlü saglıklı akıllı evlat nasip etsın rabbım...benım icin öyle önemlisinizki...ezan başladı hadi bismillahirrahmanirrahım.

EZANLAR başladı duamızı yaptık çok şükür ALLAHIMkabul etsin banuma hesapsız katından hayırlı evlatlar versin inşallah
canı gönülden AMİNNN diyorum
herkesin ağzına yüreğine sağlık canım arkadaşlarım

Duadan alıntı yapmıyorum,Rabbim kabul etsin hayırlısıyla inşaallah tez zamanda Banuşumuza hayırlı evlatlar göndersin,Aminnnnnn

Yüreğine eline diline sağlık Allahıom dualarımızı kabul etsin AMİNNN:
Duayı okurken çok duygulandım Allahım ne olur duy sesimizi yarabbim.

kuzuş hoşgeldin kıyamam sana eşin çalışıyo evde nette yok neyse sen iyi olda abalam napalım arada haber verirsin böyle

canım yaa ALLAHIM hepimizin dualarını kabul etsin .hepimize güzelmi güzel evlatlar versin inşallah canım arkadaşım hadi bakalım sıra sende hftayada senin duana amin diycez inşallah .
sende öylesin canom benim için

Duadan alıntı yapmıyorum,Rabbim kabul etsin hayırlısıyla inşaallah tez zamanda Banuşumuza hayırlı evlatlar göndersin,Aminnnnnn
aminnnnnnnnnnnn kuzum saol sizlerinde ağzına sağlık
anatolişim bu hafta derine okuyoruz şimdiden diyim kuzum giremiyosun diye sayı aynı okursun olurmu
Yüreğine eline diline sağlık Allahıom dualarımızı kabul etsin AMİNNN:
Duayı okurken çok duygulandım Allahım ne olur duy sesimizi yarabbim.

oyyy kuzum MEVLA kabul etsin inşallah vesile olsun dualarımız kıyamam sana bigün onemli gözler mutlulukdan nemlenicek ben inanıyorum

Amin,amin,amin,milyonlarca kere.rabbim hayırlısla ınsallah banumuzu sevındır,cok guzel bı hamılelık,saglıklı akıllı cok tatlı bı evlat nasip.et...doktora gerek kalmadan hemde inşallahhhhh.amin.

arkadaşlar ben izninizle geçmişe dönmek istiyorum çünkü vaktim yok bugün misafirler gidiyo onları yolcu etmeye gidicem .şimdi geçmişi halletmeliyim .
hepiniz saolun burda olursanız görüşürüz

arkadaşlar ben izninizle geçmişe dönmek istiyorum çünkü vaktim yok bugün misafirler gidiyo onları yolcu etmeye gidicem .şimdi geçmişi halletmeliyim .
hepiniz saolun burda olursanız görüşürüz
Görüşürüz canım bende 10 dk ayrılıyorum birazdan gelirim.

Elimden geldiğince girerim ablam sen merak etme...

hoşbuldum canım gerçi işleri bitiremedim daha dua için oturdum.içindeki hisler bütün hepimize nasip olsun canım ya.çok haber alalım çok mutlu geçsin bu ay inşallah.bayrama hepimiz hamile girmiş olalım inşallahh.
banumun duasına canı gönülden amin diyorum.Rabbim inşallah kendiliğinden sağlıklı bir evlat gelmesini nasib eder.Alllahım yüzünü güldürsün arkadaşımızın.amin.

Amin selinacım inşallah canım hepimiz kurban bayramına mutlu girelim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…