Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam adet sancılarım başladı korkuyorumda

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
Hep aklımızdasın canım yaa.tahmin etmiştik gelmeyince transferin olduğunu.Dualarımız seninle Rabbim yüzünü güldürsün
Elifım hosgeldın canım.
Ayy kızlar rahmet yagıyo rahmett.cok sevıyorum yagmuru.banum bak tam mubarek gunde senın duanda yagmur yagıyor.ALLAHIM bu yagmur tanecıklerı kadar mutluluk versın hepımıze...balkona cıktım ellerımı actım,rahmetı icıme cektım yüzüme sürdüm.rabbım kabul ederse.
Ankarada bulutlar toplaştı ama yağmur bi türlü inmedi bende bekliyorum yağmur havamdayım bu ara avatarımdanda anlaşılacağı üzere
Kızlar ben donuyorum çok soğuk çıktı yada bizim ev çok soğuk hırka giydim çoraplar kış geldimi ne?
Geldi Banum geldi bende aynı vaziyetteyim
Cumanız mübarek olsun,Rabbm ettiğimiz dualarımızı kabul eylesin inşaallah...
Eşim cumaya gitti fırsattan istifade giriyim dedim eskisi gibi giremiyorum maalesef:KK43:

Bu arada beni soran arkadaşlara tşk ederim,bz çok şükür iyiyiz canlarım bi sorun yok...
Canım çok sevindim iyi haberlerine Allah daha iyi etsin
banu145145+,aleyna84+,AnaToLia_,garip,ebrar_53+,De rinSu+,SeLiNa23+
hoşgeldiniz kızlar.anatolıam nasılsın canım?
ebrar abla bende mi aynı sayı okuycam ?
evi süpürdüm daha silemedim toz alırken vitrinleri boşalttım onları temizledim daha yerleri silemedim :97:çok ta yorgunumm,acıktımm, ne çok konuştumm :KK1::KK1:

Ay bu kadının hamaratlığına hayranım benim bu ara bütün tembelliğim üstümdede

Banum dualarımız kabul olsun göbüşün en kısa zamanda dolsun inşallah.Ebrarım bak bende kafiyeli yazdım:))

Hep aklımızdasın canım yaa.tahmin etmiştik gelmeyince transferin olduğunu.Dualarımız seninle Rabbim yüzünü güldürsün

Ankarada bulutlar toplaştı ama yağmur bi türlü inmedi bende bekliyorum yağmur havamdayım bu ara avatarımdanda anlaşılacağı üzere

Banum dualarımız kabul olsun göbüşün en kısa zamanda dolsun inşallah.Ebrarım bak bende kafiyeli yazdım:))
yaa çok hamaratım şekerim.işler sırada bekliyo.herşey bitti ütü masası bana bakıyo ben ona.hiç sevmeyiz birbirimizi nedensee.hem bide yanıyom çekilirmi ütüüü.yarında halıları göndercem yıkamaya.onlar gidince perdeleri yıkar cam silerim yağmurlu havada ne güzel :KK60::KK60::KK60:

evet aynen öle ama canım yumurtlama adettin 15 .günü filan değil mi anlamıyorum şu yumurtlama günlerini
28 günde bir regl gören kişinin yumurtlama günü 14.cü gündür.yani kaç günde regl görüyosan ondan 14 gün çıkar o sayı yumurtlama günündür.ama yinede ağrı sızı akıntı fln takip etmek gerekir.hepsi birbirini teyit eder yani.

yaa çok hamaratım şekerim.işler sırada bekliyo.herşey bitti ütü masası bana bakıyo ben ona.hiç sevmeyiz birbirimizi nedensee.hem bide yanıyom çekilirmi ütüüü.yarında halıları göndercem yıkamaya.onlar gidince perdeleri yıkar cam silerim yağmurlu havada ne güzel :KK60::KK60::KK60:

28 günde bir regl gören kişinin yumurtlama günü 14.cü gündür.yani kaç günde regl görüyosan ondan 14 gün çıkar o sayı yumurtlama günündür.ama yinede ağrı sızı akıntı fln takip etmek gerekir.hepsi birbirini teyit eder yani.

ya benim bu aralar değişt ibiraz 1 ayda bir oluyodum ama bu aralar 4-5 gün önce adet oluyorumm offf

Amin kardelencim inşallah sırayla hepimizin göbişleri dolsun yarabbim ne olur duy sesimizi.
Şair topikdaşlarım benim.

iyi akşamlar hatunlar
derincim iyi akşamlar demek ilaçlara başladın hadi hayırlısı güzel sonuçlar alırsın inş.
pelincim sende adet olmuşsun inş. bu adetle kistinden de kurtulursun da yeni bebiş çalışmalarına başlarsın
bende bu gün ilk kez evden cıktım haftalık sohbetimiz başladı oraya bıraktı eşim evde baya sıkılmışım sadece 3 kere hastaneye gittim hamile kaldıgımdan beridir ne yapayım herşey bebek için sıkacagım dişimi
amin canım inş...
Canım yazını yeni okudum yok acı olmuyor hatta rahim filmi daha zor.Ve maalesef 2.dış gebelik bi iğne yaptılar biraz hastanede kaldım o iğne ile yok olmazsa yine ameliyat.Ne diyeceğimi bilmiyorum ya umarım kimsenin başına gelmez.
canım cok gecmiş olsun bende dış gebelik gecirdim gercekten cok zor rabbim kimsenin başına vermesin... inş ilacla atılırda amaliyat olmak zorunda kalmassın...
tebrik ederım canım benım cok sevındım harıka bı duygu anne olmak kısa bi sürede olsa yasadım o duyguyu 3 ay önce bebegimi kaybettim kalp atıslarını duyamadk gelşmedı bebeğim tutunamdı kanamalrım cok oluyodu zaten doktor umudunu kesmişti bu kadar kanamadan sonra düşşe daha iyi sizin için dedi dünya başıma yıkıldı nası bı andı o ya alatamam diken diken oluyrm aklıma geldıkçe olmadı işte canım benım malesef Rabbim kimseye yasatmasın Allahım buyuk ınşall tetkrar yaşarım canım benım o duyguyu Allahım mahrum etmesin senın de sağ salim kucağına almayı nasip etsın...
canım epeydir gözükmüyodun...sanada cok gecmiş olsun...inş en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş..
hepinize teşekkür ederiz teyzeleri ...inş cümlemiz sağlıkla kawuşuruz yawrularımıza...darısı bütün teyzelerimin başına diye dewamlı dua ediyoruz kızımla ...inş hepinizin haberlerini alcaz ...içimden bi ses bu ara güzel haberler gelcek diyor inş doğru çıkar...
hepinizi tek tek öpüyoruz ....:KK16:

kızlar bu arada taşınma işimiz wardıya netleşti artık bayrama kadar taşıncaz ...nasıl üstesinden gelcem bilemiyorum inanın...ama fazla soğuklarada kalmak istemiyoruz havalar gün geçtikçe soğuyor çünkü...bakalım hayırlısı olsun ...
amin canım allah razı olsun duaların icin rabbim kabul eder inş bende minik kızını ve seni öpüyorum allaha emanet olun...bu arada taşınıyomuşsunuz gercekten zordur taşınmak allah kolaylık versin hayırlı olsun...

Merhaba kızlar ayşe şimdi gitti bende size bakıyım dedim dolu dolu bir gün geçirdik filmler izledik yemek yaptık bana pasta tarifi verdi onu yaptık zilloş::))Coştuk kudurduk eşim onu evine götürdü bende yorgun bir şekilde bilgisayar başına geçtim.
Selina uebesli nasılsınız kızlar bu gece pek uğrayan olmamış bende pek kalamıycam yorgunum hepinizi çok öptüm.
oh canım ya ne güzel eglenmişsin maşallah pekte akıllıymış ayşecik kız cocukları daha farklı oluyo zaten benim yigenlerim hep erkek ve cok yaramazlar fazla oynuyamıyorum kız cocugu olmuyolar...şimdi ablamlarda bana diyoki kızı senden bekliyoruz işin şakası tabiki hayırlısı olsunda kız erkek farketmez...
geçmiş olsun canım yaa merak etmiştik bizde seni.inşallah hepsi son bulmuşturda artık sağlıkla geçirirsin hamileliğini canım ya.dikkat et kendine.öptüm seni ve yeğenlerimii.sizde Allaha emanet olun canım

maşallah ranacım hem terbiyeli hem imanlı kızın olacak.Allah nazardan saklasın inşallah.kan sonuçlarında güzel çıksın hayırlısıyla.cicilerini de güzel günlerde sağlıklı günlerde giymek nasip etsin Rabbim.öptm canım seni ve yeğenimi.

evet canım kışlık için hazırlık baya uğraştım ama poşetlere koyup bakınca az geldi gözüme.neyse kış boyunca patlıcan yicek değiliz barbunya bezelye bamya fln da yaparım yeter.turşuyu benimde her sene annemle kuruyorduk ama bu seferki turşu sırf turşu kavurması yapmak içindi canım.taze fasulye ve havuç biber ağırlıklı.diğer turşuyu daha çeşitli ve 10 kilo fln kuruyorduk.sadece bana:) turşuyu çok severimde.bu seferkini 5 kilo kurdum o bile yordu.Allah ağız tadıyla yedirmek nasip etsin inşallah.işlerini de yapmışsın iyi bari güle güle kirletmeee :KK1::KK1:

haydi Bismillah canım hayırlısıyla tedavin olumlu sonuçlar versin sende gel bize müjde ver inşallahhh.amiiiiiinnnn.

saolasın canım gel beraber olsun dicem ama uzaktasın.gelemeyesiceye pek güvenmiyorum canım.bugun çatlaklık ettim idrar testi yaptım :KK60:zortt negatifi gördüm.3 gün var olsa çıkardı herhlade ne bilem duruyo test hala da silik fln yok yani :KK60::KK60:paşa gönlü bilir canım ya sıkıntıya giremicem doğrusu.moralimi bozmak istemiyorum.nasıl olsa kırmızıyı görünce bozulacak o zamana saklıyom duygularımı.hakkımda hayırlısı.

evet canım yapmak istiyoruz ama yapamıyoruz bu yüzden bende ne yapcam bilmiyom.tamamen kafamdan atamam ki canım hiç aklıma gelmese bile nalları dikip yarım saat yattığımda herşey geçiyo aklımdan :KK60:öff valla geleceği varsa herhalukade gelir zaten dimi.salıvermek lazım.Allah yardımcımız olsun inşallah.bu arada yeğenin büyüyünce hamarat hatun olacak baksana şimdiden merak salmış bile.Allah sahibine bağışlasın çok şanslı olur kocişide.kızı büyüttümde everdim bile :KK60::KK60:

gökçeranacım benim gözümden kaçmış herhalde arkadaşların alıntısını görünce dönüp baktım tekrar.geçmiş olsun canım inşallah ilaçlarla geçer ameliyata gerek kalmaz.burundaki kemik eğriliği sanırım horlama ve uykuda tıkanıklık yapıyo başka bi rahatsızlık veriyormuydu?Allahım acil şifalar versin kızında toparlanamadı sanırım.ne illet bi grip ya olan 2-3 hafta atamıyo üstünden.Allah yardımcın olsun canım.

garipçim geçmiş olsun canım ya öptüm senide acil şifalar canım.

ebrar ablam uğramamışsın gece.iyisindir inşallah.

bende temizliğe girişeyim hemen bitirip geleyim cuma vaktine yetişeyim.öptüm kızlar hepinizi.
selinacım afiyet olsun canım baya hazırlık yaptın maşallah sana...bu arada idrar testi yapmışsın daha erken oldugu icin cıkmayabilir hayırlısı olsun hakkında canım...

kızlar nasılsınız.... hepimizin cuması mübarek olsun ALLAHIM duası okunan arkadaşımızın DUALARINI DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN HAYIRLI evlatlar versin İNŞALLAH

kızlar beni sorucak olursanız internet zararl olur diye haber veremedim ALLAHIMA SONSUZ HAMD OLSUN pazartesi transverim oldu İNŞALLAH Hayırlısıyla bana tutunurlar bu salı deyil haftaya salı test yaptırcam tab İNŞALLAH adet olmam adet sancılarım başladı korkuyorumda

ALLAHIMA sıgınıyorum ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısıyla nasip eder bana

kızlar aklınıza gelirsem banada dua edin lütfen kızlar sizleri seviyorum kendinize iyi bakın hoşcakalın
canım hayırlı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana burdan güzel haberlerini alırız dualarım seninle aleynacım rabbim yüzünü güldürsün...
Anatolisım,aleynacm gule gule kıslar...
Bizim planlar degısti,anneanneme gıdıcektk annem,zeyno ben ama gtmıcekmişik.annem aradı cok yagmur var zeynep cıkmasın cocukla,bız ona gıdelım dedı:)
selınam birsuru iş yaptın he hamarat senı...
Kızlar yarın evlilik yıldönumumuz bizim.1yıl daha gectı saglıkla şükür.
canım şimdiden evlilik yıldnumunuzu kutluyorum inş seneye bebişin kucagında girmek nasip olur...
canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın

çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu

oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza

ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa

canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım

kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .

garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun

elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))

canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum

peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun

canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize

tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni

ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür

ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki

ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??

ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya

kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum

ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin

banuşum öptüm kuzum

kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:
amin eboşum inş canım hepimiz en kısa zamanda güzel haberler verelim inş hayırlısıyla...
kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm :KK43:ama kimsem yok yanımdaaa :KK43:
canım cok gecmiş olsun dikkat e kendine bu havalar hasta ediyo insanı...
kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.

iyi olmana sevindim sevcanım...allaha emanet ol bende seni ve minişlerini öpüyorum....

banucum duana gelmeyi cok istedim ama int yoktu canım kusura bakma...duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş canım...

kızlar ben bu aralar kötüyüm ya durup durup aglıyorum...rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...gercekten cok zormuş allahım bizleri evlat hasretiyle yakmasın hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin bu mubarek günde yaptıgımız bütün dualar kabul olsun inş...aminnn...hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın...

bugün transferin 15 günün

12 gün 22

14 gün 52

arkadaşlar bu değerler nasıl tüp bebek tecrübesi olan vrsa paylaşabiirmi. adet olucakmış gibi karnım ağrıyo kasıklarım normalmidir. yrın tekrar test yaptırcam:84:

benim tüp bebekte ilk denemem inanın 12 gün bana 12 yıl gibi geldi. beta hcg biraz düşük çıktı tekrarlıyorlar.çok korkuyorum.aranızda tüp bebek yptıran varmı cevp yazarsa çok sevinirm. kasıklarım ara ara çok ağrıyo. ve çok az olmak üzere belli belirsiz lekelenmelrim var. normal diyorlar kanama bile olur diyorlar Allh herkesin yardımcsı olsun

Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım.Benımde şuan en büyük dileğim artık anne olmak.Bundan önce düşükle sonuçlanan 2 gebelik geçirdim inş.bir sonrakınde bizimde bebişimiz olur.Rabbım olmayan herkese acilen nasip etsin..

Ranacım kızçe kesınlesmıs hadı hayırlısı cnm.
Cicilim yüzdün kuyrugune geldın tatlım, Allah bi solukta kurtarsın ıns.hıc stres yapma sezeryanda olsa hayırlısı cnm.
Sevcanım ya cok gecmıs olsun.neden öyle oldun acaba ya..ah kocişler olmasa zaten.bak ne guzel ilgılenıyo maşallah...eceyle ikinız mahvoldunuz kıyamam.inş en yakın zamanda hamileliginizin tadını cıkarın kusmadan hastalanmadan kuşum ya.

Garipcim bende nodül yok hormonlarım yüksek bakalım senin nasıl çıkıcak.

Ağzına sağlık canım sende yoğunsun dikkat et kendine bakarsın bir süpriz gelir nedde güzel olur.

Ben iyiym canım se hergün ölçtürmeye devam ediyormusun bari aman ihmal etme canım.

Bol bol öpüştük canım bi riki taneside senin için olsun.

Hadi hayırlısı tüm dualarımız seninle canımcım.

Çok üzüldüm ya kısmet çok üzülme önemli olan sensin bunu hiç unutma.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BANU arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

cicili hakkinda hayirlisi olsun,rabbim sag salim kucagina almak nasip etsin insallah:KK61:

canim papatya bogaz agri ve intihaplarinda cok iyi geliyor..burnun icinde rabbim sifa versin canim:KK61:

sagolasin selinacim,allah razi olsun insallah.bende seni:KK54::KK54:

aleynacim merak etmistik seni,hakkinda hayirlisi olsun insallah..dilerim rabbim emek ve gayretlerini bosa cikarmasin canim:KK61:

yine saat farkindan dolayi gec kaldim heralde:KK59:banumuzun duasina tum gönlum ile amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum.rabbim edilen dualar hurmetine en yakin zamanda banumuza hayirli evlatlar nasip eylesin..:KK61:

hosbulduk derincim,ilaclara baslamissin sende,sifa olsun insallah canim..dilerim bebeginin gelmesine vesile olsunlar..:KK61:

canım sebze bolca ye gerçektende çok önemli aslında her yemeğin ayrı bir önemi var
inşallah hasta olmazsın

çok güzel bence hadi hayırlısı olsun yumoş tam kıamında .haber verirsin bize inşallah hamile olduğunu

oyyy ben onu yerim ya baldır o bal
valla banuş bende pipirikliyim en iyisini yapıyosun kuzum allah muhafaza

ayy kıyamam sevcanım ya bizde merak etmiştik .ALLAHIM sağlık sıhhat versin biran önce bütün sıkıntıların biterde hamişliğin tadını çıkarırsın inşallah
allahım kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin onlar olmasa naparız yaa

canım negüzel ya maşallah ALLAHIM sağlıkla dünyaya gelmesini nasip etsin çok hayırlı bir evlat olsun inşallah
dua içinde çok saol ağzına sağlık canım

kuzucum amin yaa Allahım dermansız dert vermesin çabucak toparlanırsınız ilaçlarla inşallah .

garibim inşaqllah tahlillerinde iyi çıkar ve bebiş tedavisine başlarsın kuzum hatta tedaviye bile gerek kalmadan gelir kuzun

elifim ben hasta değilim emme kuzum çok şükür yanlış anlaşılma var sanırsam
gerçi dün gece msnde bolca muhabbet ettik :))

canım kardeşim yok ben hasta değilim iyiyim şükür sen nasılsın
demek annendesin olsun son zaanların yanlız olma zaten
tansiyonun iyiymiş hep iyi olur inşallah canım senide paşayıda öpüyorum

peloşum kuzum inşallah herşey iyi olcak ve sen enkısa zamanda tekrardan müjde vericen canım bu sefer sağlıkla dünyaya gelicek kuzun

canım dün teldede konuştuk zaten hadi hayırlı olsun ALLAHIM emeklerini boşa çıkarmasın .dilerim bi 20 gün sonra müjde verirsin bize

tosticim iyi gelmiştir tatlım dışarı çıkmak olsun napalım bebekler iyi olsuna öyle değilmi öpüyorum seni

ayy ezgim ismini görünce nasıl sevindim ya nerelerdesin kuzum sen ya ?özlettin kendini iyisin inşallah canım bende iyiyim şükür

ah canım ya çok geçmiş olsun inşallah birdaha yaşamazsın budurumu çok üzüldüm inanki

ezgim geçmiş olsun canım üzüldüm yaa inşallah bir daha yaşamazsın .peki nasıl oldu doğalmı tedavimi canım ??

ay sevsinler onu yaa nelerde bilirmiş maşallah kuzuya

kuzum testi erken yapmışsın ya hemende ümidini kesme dur bakalım hayırlısı olsun inşallah 3 gün sonra müjde verirsin bize
ben iyiyim kuzum diğer pcden kkya girmem imansız oluyo artık sürekli düşüyorum ondan geceleri pek giremiyorum

ana burda yağmuyo diycektim şimdi başladı negüzel değilmi cano yağmuruda özlemişiz
allahım ettiğin duaları kabul etsin

banuşum öptüm kuzum

kuzum biliyorum seni imkanın olsa herzaman girersin .ama sen iyi olda gerisi mühim değil

oyyy duygusal arkadaşım benim yaa inşallah vesile olur sana hayırlısıyla kıyamam sana ben :KK19:

kızlar hepınıze tek tek teşekkür ederim...geçmiş olsun dilklerınız için...bıraz ayaklandım.duaya da amin demek ıstedım.ıyı oldukça gelır yazarım.hepınızı opuyorum.hayırlı cumlar herkese.
banucuguma okunan tum dualar da kabul olsun ınşallah.en yakın zamanda yawrusu gelsin.AMİN.

herkeze teşekkür ederim:KK1:
bugunde doktordaydım 24saatlik idrarımda protein görüldü doktor haftaya birdaha
yaptır dedi:63: yine annemde olcam yanii pazar günü giderim dyirodum ama maleseff paşa iii cok şükür:nazar::nazar:
ellerinizden öper teyzelerii:emir_bebek::KK1:
dualara tüm kalbimle aminnn diyorum:KK1:

amin canım inş...

canım cok gecmiş olsun bende dış gebelik gecirdim gercekten cok zor rabbim kimsenin başına vermesin... inş ilacla atılırda amaliyat olmak zorunda kalmassın...

canım epeydir gözükmüyodun...sanada cok gecmiş olsun...inş en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş..

amin canım allah razı olsun duaların icin rabbim kabul eder inş bende minik kızını ve seni öpüyorum allaha emanet olun...bu arada taşınıyomuşsunuz gercekten zordur taşınmak allah kolaylık versin hayırlı olsun...

oh canım ya ne güzel eglenmişsin maşallah pekte akıllıymış ayşecik kız cocukları daha farklı oluyo zaten benim yigenlerim hep erkek ve cok yaramazlar fazla oynuyamıyorum kız cocugu olmuyolar...şimdi ablamlarda bana diyoki kızı senden bekliyoruz işin şakası tabiki hayırlısı olsunda kız erkek farketmez...

selinacım afiyet olsun canım baya hazırlık yaptın maşallah sana...bu arada idrar testi yapmışsın daha erken oldugu icin cıkmayabilir hayırlısı olsun hakkında canım...

canım hayırlı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana burdan güzel haberlerini alırız dualarım seninle aleynacım rabbim yüzünü güldürsün...

canım şimdiden evlilik yıldnumunuzu kutluyorum inş seneye bebişin kucagında girmek nasip olur...

amin eboşum inş canım hepimiz en kısa zamanda güzel haberler verelim inş hayırlısıyla...

iyi olmana sevindim sevcanım...allaha emanet ol bende seni ve minişlerini öpüyorum....

banucum duana gelmeyi cok istedim ama int yoktu canım kusura bakma...duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş canım...

kızlar ben bu aralar kötüyüm ya durup durup aglıyorum...rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...gercekten cok zormuş allahım bizleri evlat hasretiyle yakmasın hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin bu mubarek günde yaptıgımız bütün dualar kabul olsun inş...aminnn...hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın...
Allah razı olsun canım inşallah tüm dualarımız kabul olsun.

12 gün 22

14 gün 52

arkadaşlar bu değerler nasıl tüp bebek tecrübesi olan vrsa paylaşabiirmi. adet olucakmış gibi karnım ağrıyo kasıklarım normalmidir. yrın tekrar test yaptırcam:84:
Ben yaptırdım canım değerlerin güzel artıyor şuan ağrın olması çok normal hafifte olsa kanaman varsa doktoruna bildir ilaç veriyolar ve kalkma yat inşallah tutunur.
yaptır dedi:63: yine annemde olcam yanii pazar günü giderim dyirodum ama maleseff paşa iii cok şükür:nazar::nazar:
Canım inşallah düzelir dikkat et kendine bencede annende kal ablamında hep çıkıyordu o günde 12 tane tansiyon ilacı içti ama Allahımıza çok şükür sağlıklı akıllıo bir çocuk doğurdu.

amin canım inş...

Allah razı olsun canım inşallah tüm dualarımız kabul olsun.

12 gün 22

14 gün 52

Ben yaptırdım canım değerlerin güzel artıyor şuan ağrın olması çok normal hafifte olsa kanaman varsa doktoruna bildir ilaç veriyolar ve kalkma yat inşallah tutunur.
Canım inşallah düzelir dikkat et kendine bencede annende kal ablamında hep çıkıyordu o günde 12 tane tansiyon ilacı içti ama Allahımıza çok şükür sağlıklı akıllıo bir çocuk doğurdu.

banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın

banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın
Amin boncuğum inşallah canım ne güzel olur dimi bayramda hepimiz hamileyiz düşüncesi bile süper.

Birsen kız nerelerdesin hiç uğramaz oldun aradaa gel beeee duy sesimi hisset beni hadiii.

Son düzenleme:
Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım.Benımde şuan en büyük dileğim artık anne olmak.Bundan önce düşükle sonuçlanan 2 gebelik geçirdim inş.bir sonrakınde bizimde bebişimiz olur.Rabbım olmayan herkese acilen nasip etsin..
Hoşgeldin canım aramıza hepimizin dileği anne olmak inşallah hepimiz bir gün bu güzelliğe kavuşuruz.

X