Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Hep aklımızdasın canım yaa.tahmin etmiştik gelmeyince transferin olduğunu.Dualarımız seninle Rabbim yüzünü güldürsün
Ankarada bulutlar toplaştı ama yağmur bi türlü inmedi bende bekliyorum yağmur havamdayım bu ara avatarımdanda anlaşılacağı üzere
Kızlar ben donuyorum çok soğuk çıktı yada bizim ev çok soğuk hırka giydim çoraplar kış geldimi ne?
Geldi Banum geldi bende aynı vaziyetteyim
Canım çok sevindim iyi haberlerine Allah daha iyi etsin

Ay bu kadının hamaratlığına hayranım benim bu ara bütün tembelliğim üstümdede

Banum dualarımız kabul olsun göbüşün en kısa zamanda dolsun inşallah.Ebrarım bak bende kafiyeli yazdım:))

yaa çok hamaratım şekerim.işler sırada bekliyo.herşey bitti ütü masası bana bakıyo ben ona.hiç sevmeyiz birbirimizi nedensee.hem bide yanıyom çekilirmi ütüüü.yarında halıları göndercem yıkamaya.onlar gidince perdeleri yıkar cam silerim yağmurlu havada ne güzel

evet aynen öle ama canım yumurtlama adettin 15 .günü filan değil mi anlamıyorum şu yumurtlama günlerini
28 günde bir regl gören kişinin yumurtlama günü 14.cü gündür.yani kaç günde regl görüyosan ondan 14 gün çıkar o sayı yumurtlama günündür.ama yinede ağrı sızı akıntı fln takip etmek gerekir.hepsi birbirini teyit eder yani.

ya benim bu aralar değişt ibiraz 1 ayda bir oluyodum ama bu aralar 4-5 gün önce adet oluyorumm offf

Amin kardelencim inşallah sırayla hepimizin göbişleri dolsun yarabbim ne olur duy sesimizi.
Şair topikdaşlarım benim.

amin canım inş...
canım cok gecmiş olsun bende dış gebelik gecirdim gercekten cok zor rabbim kimsenin başına vermesin... inş ilacla atılırda amaliyat olmak zorunda kalmassın...
canım epeydir gözükmüyodun...sanada cok gecmiş olsun...inş en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişini hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş..
amin canım allah razı olsun duaların icin rabbim kabul eder inş bende minik kızını ve seni öpüyorum allaha emanet olun...bu arada taşınıyomuşsunuz gercekten zordur taşınmak allah kolaylık versin hayırlı olsun...

oh canım ya ne güzel eglenmişsin maşallah pekte akıllıymış ayşecik kız cocukları daha farklı oluyo zaten benim yigenlerim hep erkek ve cok yaramazlar fazla oynuyamıyorum kız cocugu olmuyolar...şimdi ablamlarda bana diyoki kızı senden bekliyoruz işin şakası tabiki hayırlısı olsunda kız erkek farketmez...
selinacım afiyet olsun canım baya hazırlık yaptın maşallah sana...bu arada idrar testi yapmışsın daha erken oldugu icin cıkmayabilir hayırlısı olsun hakkında canım...

canım hayırlı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana burdan güzel haberlerini alırız dualarım seninle aleynacım rabbim yüzünü güldürsün...
canım şimdiden evlilik yıldnumunuzu kutluyorum inş seneye bebişin kucagında girmek nasip olur...
amin eboşum inş canım hepimiz en kısa zamanda güzel haberler verelim inş hayırlısıyla...
kızlarrr ne çok konuşmusunuz yetişemiyorum.bu arada bana da hastalık gecirdiniz yatıyorumm ama kimsem yok yanımdaaa
canım cok gecmiş olsun dikkat e kendine bu havalar hasta ediyo insanı...

iyi olmana sevindim sevcanım...allaha emanet ol bende seni ve minişlerini öpüyorum....

banucum duana gelmeyi cok istedim ama int yoktu canım kusura bakma...duana yürekten amin diyorum rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş canım...

kızlar ben bu aralar kötüyüm ya durup durup aglıyorum...rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür inş...gercekten cok zormuş allahım bizleri evlat hasretiyle yakmasın hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin bu mubarek günde yaptıgımız bütün dualar kabul olsun inş...aminnn...hepinizi tek tek öpüyorum kendinize iyi bakın...

bugün transferin 15 günün

12 gün 22

14 gün 52

arkadaşlar bu değerler nasıl tüp bebek tecrübesi olan vrsa paylaşabiirmi. adet olucakmış gibi karnım ağrıyo kasıklarım normalmidir. yrın tekrar test yaptırcam:84:

benim tüp bebekte ilk denemem inanın 12 gün bana 12 yıl gibi geldi. beta hcg biraz düşük çıktı tekrarlıyorlar.çok korkuyorum.aranızda tüp bebek yptıran varmı cevp yazarsa çok sevinirm. kasıklarım ara ara çok ağrıyo. ve çok az olmak üzere belli belirsiz lekelenmelrim var. normal diyorlar kanama bile olur diyorlar Allh herkesin yardımcsı olsun

Herkese merhabalar aranıza yeni katıldım.Benımde şuan en büyük dileğim artık anne olmak.Bundan önce düşükle sonuçlanan 2 gebelik geçirdim inş.bir sonrakınde bizimde bebişimiz olur.Rabbım olmayan herkese acilen nasip etsin..

herkeze teşekkür ederim
bugunde doktordaydım 24saatlik idrarımda protein görüldü doktor haftaya birdaha
yaptır dedi yine annemde olcam yanii pazar günü giderim dyirodum ama maleseff paşa iii cok şükür
ellerinizden öper teyzelerii
dualara tüm kalbimle aminnn diyorum

Allah razı olsun canım inşallah tüm dualarımız kabul olsun.
Ben yaptırdım canım değerlerin güzel artıyor şuan ağrın olması çok normal hafifte olsa kanaman varsa doktoruna bildir ilaç veriyolar ve kalkma yat inşallah tutunur.
Canım inşallah düzelir dikkat et kendine bencede annende kal ablamında hep çıkıyordu o günde 12 tane tansiyon ilacı içti ama Allahımıza çok şükür sağlıklı akıllıo bir çocuk doğurdu.

Allah razı olsun canım inşallah tüm dualarımız kabul olsun.
Ben yaptırdım canım değerlerin güzel artıyor şuan ağrın olması çok normal hafifte olsa kanaman varsa doktoruna bildir ilaç veriyolar ve kalkma yat inşallah tutunur.
Canım inşallah düzelir dikkat et kendine bencede annende kal ablamında hep çıkıyordu o günde 12 tane tansiyon ilacı içti ama Allahımıza çok şükür sağlıklı akıllıo bir çocuk doğurdu.

banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın

banumun duasına tüm kalbımle amın dıyorum ınsallah bayrama bebısınle gırersın cnm benım....
kızlar gece gelmeye calısıcam görüşürüz kendınıze ıyı bakın
Amin boncuğum inşallah canım ne güzel olur dimi bayramda hepimiz hamileyiz düşüncesi bile süper.

Birsen kız nerelerdesin hiç uğramaz oldun aradaa gel beeee duy sesimi hisset beni hadiii.

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım aramıza hepimizin dileği anne olmak inşallah hepimiz bir gün bu güzelliğe kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…