diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

amanın maşallah:nazar::nazar::nazar:çınarımıza eve götüürdüğün günleride görücez inşallah diamoncuma.s.

aaayyyyyyyyyyy çınarcık iyimiymiş çok sevindim canım ya eve çıkcak inşallah sen resimlerini yüklüycen görücez çınarcığı maşalllah 41 kere

sen gelişmelerden haberdar ettikçe biz burda heyecanlanıyoruz inanki:teytey:
çoook sevindim canım..daha ne kilolar alacak o annesiiii..:nazar:

Çoooook sağolun arkadaşlar.Bugün oğluşum nihayet tekrar doğum kilosuna ulaştı.Biraz da kan vermişler,çok yıprandı kendini toparlasın diye bayaa iyi gelmiş.Rengi düzelmiş.Göğsünün inip kalkışı nasıl rahatladı yavrumun çok farketti gerçekten.80cc süt istiyorlardı her gün bundan sonra 150cc götürecekmişim.Daha çok kilo alacak demektir.Yoksa bir deri bir kemik yavrucak.Ama iki günde farketmiş anne sütüyle beslediklerinden beri.Zaten küçücük ya gram alsa değişiyor görüntüsü.Bu arada oğluşumun favorileri var biliyor musunuz?:)))) Erkekim benim.Dökülecek tabi o minik kıllar,tam tüylenme olduğu dönemde doğdu.

oh oh ne güzel haberler bunlar, beslenmesi de artıyor demek ki daha çok kilo alacak. Amanın ne güzel hihoyyyt hadi bakalım dualarımız sizinle

Çoooook sağolun arkadaşlar.Bugün oğluşum nihayet tekrar doğum kilosuna ulaştı.Biraz da kan vermişler,çok yıprandı kendini toparlasın diye bayaa iyi gelmiş.Rengi düzelmiş.Göğsünün inip kalkışı nasıl rahatladı yavrumun çok farketti gerçekten.80cc süt istiyorlardı her gün bundan sonra 150cc götürecekmişim.Daha çok kilo alacak demektir.Yoksa bir deri bir kemik yavrucak.Ama iki günde farketmiş anne sütüyle beslediklerinden beri.Zaten küçücük ya gram alsa değişiyor görüntüsü.Bu arada oğluşumun favorileri var biliyor musunuz?:)))) Erkekim benim.Dökülecek tabi o minik kıllar,tam tüylenme olduğu dönemde doğdu.

ÇOOOOOOKKK SEVİNDİMMM RABBİM EVE GELDİĞİ GÜNLERİ DE GÖSTERECEK İNŞALLAHHHHHH:Saruboceq:

oooooohhh kuzumaaa beniiiimmmŞeniz ekim teyzeleri yesin oooonnuu allhıma şükürler olsun:Saruboceq:

diamond çınardan haberler nasıl evemi gittiniz yoksa bir kaç gündür yazmamaışsın. inşallah öyledir.

diamond çınardan haberler nasıl evemi gittiniz yoksa bir kaç gündür yazmamaışsın. inşallah öyledir.

Yok güzelim gelmedi daha eve.Ama orada öyle rahat ve huzurlu ki en azından 2 kg olsun öyle gelsin diye düşünüyorum.1400 e ulaştı çok şükür.Steril bir ortam ve benden daha iyi baktıkları kesin(sevgi hariç).Sabırsızlanıyorum ama yine de böylesi daha iyi.Zaten bırakacakları da yok şimdilerde ,sanırım onlar da kilo almasını bekliyor.

daha çok ufakmış..biran önce kilosunu bulurda kuzucuğunu kollarına alırsın..:nazar: :nazar:
rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin...:nazar: :nazar:
buarada bu kadar erken doğmasının sebebi neydi acaba?

konu başlığını görünce nasıl yani falan oldum tarihe bakmadan okumaya başladım sonr a29. haftada doğduğunu öğrenince iyice meraklandım yüreğim ağzımda diamondun cevabını bekledim:)) sonra doğum hikayesini ve gelişmeleri yüreğim ağzımda okudum
...
diamondcum
allah uzun ömür versin inşallah tez zamanda sağlıcakla kucağına almanı diliyorum ben de tüm anneler gibi... ben de ufak bi sorun yaşadım devlet hastanesinde.. yeni konu açıp anlatayım da diğer annelerin dikkatini çeksin ki dikkatli olsunlar gerçekten de...

bebeğin adı gibi güçlü kuvetli olsun inşallah canım...

Arkadaşlar az önce hastaneden geldik.Babasıyla beni içeri aldılar Çınarıma dokunduuuummm.Çok güzeldi.Allah herkese nasip etsin.İnanamadım konuşunca bana gülümsedi.hemşireler hayret etti.Uzunca bir süre gülümsedi annesinin güzeli.Ama çooook minik.Sanki kuvözde büyüteç var.Daha büyük görünüyor oradan.Gözlerini açtı göz göze geldik.babası seslenince ona doğru baktı.Dünyalar benim oldu.Çooook mutluyum.Hepinizi öpüyorum.

ahh diamondcum annelik böyle bişiy işte..iyi haberler devam etsin inşallah çınarımız evine dönsün tez zamanda..a.s.

Arkadaşlar az önce hastaneden geldik.Babasıyla beni içeri aldılar Çınarıma dokunduuuummm.Çok güzeldi.Allah herkese nasip etsin.İnanamadım konuşunca bana gülümsedi.hemşireler hayret etti.Uzunca bir süre gülümsedi annesinin güzeli.Ama çooook minik.Sanki kuvözde büyüteç var.Daha büyük görünüyor oradan.Gözlerini açtı göz göze geldik.babası seslenince ona doğru baktı.Dünyalar benim oldu.Çooook mutluyum.Hepinizi öpüyorum.

canım çok geçmiş olsun ..bebeğin analı babalı büyüsün inş...yazdıklarını okurken kendimi gördümm bende süt sağıp götürüyodum makinna kıralamıştım baktık olmuyo satın almıştık hatta,,benim bebeğim 34 haftalık doğdu fakat o makinadan bağımsız bir türlü nefes alamadıı,,seninki 29 haftalık doğmuş ama maşallahhhh ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN ,,,yani dicem o ki yiyecek ekmeği olana hiçbişey olmuyoo yeterki canı sağolsun kilosu sorun değil,zaten 2 kiloya ulaşmadan çıkarmıyolar diye biliyorum..inşallah tez zamanda bebişinle beraber eve gelirsiniz o hazırladığın odada mışıl mışıl uyurr,,bebişin Allaha emanet olsun canımm .dualarım sizinleee:1hug:

Allah kocaman bir delikanlı olduğu günleri de göstersin inşallah:nazar:

Annesının mınık cınarı yakında evıne gelecek.annesı ve babası oğlusuna bol bol dokunacak inşallah. gonlunu ferah tut.

hadi gözümüz aydın diamondcum az kaldı sabır kucaklayım vine götürcen oğlunu

Rabbim minik oğluşunu sana bağışladı canımm bak anasının kokusunu duyunca bile nasılda gülümsemiş yavrum..merak etme bitanem kucağına alarak çıkacaksın o hastaneden bebeğinii ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUNNa.s.

diamond cum allah kucağına alıp evinde mışıl mışıl uyuttuğun günleri de tez zamanda gösterir inşallah
çınar bebeğimiz çınar gibi sapasağlıklı inşallah ömrü bi çınar kadar uzun olucak:nazar:

diamondcum inşallah her seferinde daha güzel haberlerini okuyacağız burdan..Çınar'ımız kilo alacak anne kokusu ve sütüyle...yakın zamanda evine dönecek inşallah:nazar:

Yok güzelim gelmedi daha eve.Ama orada öyle rahat ve huzurlu ki en azından 2 kg olsun öyle gelsin diye düşünüyorum.1400 e ulaştı çok şükür.Steril bir ortam ve benden daha iyi baktıkları kesin(sevgi hariç).Sabırsızlanıyorum ama yine de böylesi daha iyi.Zaten bırakacakları da yok şimdilerde ,sanırım onlar da kilo almasını bekliyor.

maşallah allah bir an önce onun toparlanmasına yardımcı olucak minik le ilk tanışmanız oldu artık o annesinin kokusunu aldı ya çabucak iyileşip evine gelir. Biraz daha sabır gerekiyor demekki. Kilo almayada başlaması çok çok güzel. İyi haberlerini aldıkça bende burda karşıdan seviniyorum. Bir dahaki sefere benim içinde kokla miniğini.:ecrin_bebek:

X