diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

Diamondcum,cok sevindim..bu kadar kosusturmanin arasinda zaman ayirip bizede gelismelerden haberdar edip merakta birakmiyorsun.cok tesekkurler.
eve gittiginiz gunude sabirsizlikla bekliyoruz..:nazar:

ahh bu ne buyuk mutluluk yarabbim.insallah kucağınızda evinize götürdüğünüzün haberlerini de alrız tez zamanda..diamondcum az kaldı..cınar bebekle birlikte sende buyudun daha bi anne oldun...allahım daha ii haberlerle karsılastırsın bizleri inşallah:)

diomand canım.ALLAH O GÜZEL MELEĞİMİ ANASINA BABASINA BAĞIŞLASIN..GERÇİ GÜZEL GÜNLER SİZİ BEKLİYOR.OKULUMDAKİ ÖĞRETMEN ARKADAŞIM BANA DÜNYANIN EN GÜZEL BEBEKLERİ YAŞAMAK,VAROLMAK İÇİN SAVAŞANLARDIR DİYODU.ben baştan beri yazdıklarını okudum.bende erol bey in hastasıyım.ikiz ve tüp bebek.şubat ayından beri anne baba olabilmenin inanılmaz çabasını veriyoruz.ödediğimiz paraların artık hesabını bile bilmiyoruz.erken doğum riski benim korkulu rüyam.izmirdeyim.bornova şifaya gidiyorum baştan beri acaba egeye mi gitsem diyordum.yazdıkların beni acayip bilgilendirdi.32.haftayım.eşim askerde.ALLAHIM EVİNİZE DÖNDÜĞÜNÜZ GÜNLERİ ÇABUK GETİRSİN.O SİZE SIKI SIKI TUTUNMUŞ.ÇOK GÜÇLÜ Bİ BEBEK..O GÜL KOKAN ELLERİNİ SAKIN BIRAKMA ANNESİ..

diomand canım.ALLAH O GÜZEL MELEĞİMİ ANASINA BABASINA BAĞIŞLASIN..GERÇİ GÜZEL GÜNLER SİZİ BEKLİYOR.OKULUMDAKİ ÖĞRETMEN ARKADAŞIM BANA DÜNYANIN EN GÜZEL BEBEKLERİ YAŞAMAK,VAROLMAK İÇİN SAVAŞANLARDIR DİYODU.ben baştan beri yazdıklarını okudum.bende erol bey in hastasıyım.ikiz ve tüp bebek.şubat ayından beri anne baba olabilmenin inanılmaz çabasını veriyoruz.ödediğimiz paraların artık hesabını bile bilmiyoruz.erken doğum riski benim korkulu rüyam.izmirdeyim.bornova şifaya gidiyorum baştan beri acaba egeye mi gitsem diyordum.yazdıkların beni acayip bilgilendirdi.32.haftayım.eşim askerde.ALLAHIM EVİNİZE DÖNDÜĞÜNÜZ GÜNLERİ ÇABUK GETİRSİN.O SİZE SIKI SIKI TUTUNMUŞ.ÇOK GÜÇLÜ Bİ BEBEK..O GÜL KOKAN ELLERİNİ SAKIN BIRAKMA ANNESİ..

Canım teşekkür ederim.Egede Erol Bey başındaysa süper ilgi görüyorsun ekibinden ve kendisinden.Ama geceleri ve tatil günleri cumartesi ve pazar da dahil yani onlar yokken Allah'a emanet geçiyor günlerin.O yüzden mümkün mertebe sonuna kadar maddi imkanlar elverdikçe Şifayı bırakma bence.Belki doğum için başka bir özel hastane düşünebilirsin ama.Çünkü şifada 1 eylül itibariyle anlaşma bitti devletle.Eğer hala anlaşması bitmeyen özeller varsa bir araştır erol bey istediğin hastanede yapabilir doğumunu.En azından bir kısmını devlet öder.

Arkadaşlar 1550 oldu oğluşum.Hemşire bugün artık prematüre bez almayın büyüğünü getirin küçük geliyor demiş.:sm_cool:Önümüzdeki hafta artık biberonu deneyecekler beslenme için.Bayrama gelir inşallah çifte bayram yapacağız.hihoyyyt:nazar:

diomandcım çok güzel haberler bunlar. çınar bebek maşallah kocaman olmuşş. bebişin evinize geldiği gün tüm bayramları unutursun en büyük bayramın çınar bebiş olur. bu arada senin oğlan bayramda gelenlerin elinide öpmeye başlar bu gidişle

maşallah oğlumuza kocaman olmuş ha annesi az kaldı evine götüreceksin çinarı

Arkadaşlar 1550 oldu oğluşum.Hemşire bugün artık prematüre bez almayın büyüğünü getirin küçük geliyor demiş.:sm_cool:Önümüzdeki hafta artık biberonu deneyecekler beslenme için.Bayrama gelir inşallah çifte bayram yapacağız.hihoyyyt:nazar:

:teytey: :teytey: ayy çok sevindim az kaldı bayramınız desene :nazar: :nazar: :nazar:

maşallahhhhhhhh çınarımızaaaa.rabbim daha güzel haberlerini de duymayı nasip etsin bize diamondcum rabbim sabırlarının dualarınn,dualarımızın karşılığını veriyor inşallahh evinzi de en kısa zamanda kahkahalarıyla şenlendirirrrrr:emir_bebek::nazar:

amanında maşallah çınarımıza:nazar:
1 beden büyümüş poposunu yesinler onun ısırmalık löp löp kaydirigubbakcemile3

ay çok sewindim Allaha çok şükür ee ekim bebeği ne de olsa annemden erken doğdum bari ewe ekimde gideyim diyodur:):)

canım benm ne de gzl haberler geliyor cınar bebeğimizden.allah evinizde mutlulukla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin aceleci prensimizi..

X