diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

sevındım dıomondcum vallahi...
bır bez boyu buyumesı bıle annelerı nasıl mutlu edebılıyor.. boyle yuce,,boyle muhteşem bır duygu işte...
senı cok ıyı anlayabılıyoruz ve yanındayız herzaman..
bayramda oğluşunun evde olması dileğiyle..

.............................................

Son düzenleme:
diamondcum ses soluk cıkmadı uzun zamandır??bebiş geldi heralde evine:ecrin_bebek: yaz arada ama merakta bırakmaklava:

Canim yaşadiklarini şimdi okudum ve şok oldum malesefki türkiyenin gerçekleri bu böyle iğrenç bir ülkede yaşiyoruz herzaman söylerim türk olmaktan ve müslüman olmaktan dolayi gurur duyuyorum ama bu iğrenç adaletsiz ülkede yaşadiğim için kendimi çok şanssiz hissediyorum işte herşey ortada insana verilen değer nasil olurda küvez bulunamaz resmen ölüme terk ediliyolar terkediliyoruz baştakiler hala ceblerine para koymanin peşindeler ülke ile ilgilenen yok haberlerde izlemişsindir tam 13 bebek enfeksiyondan öldü
yüce rabbine allahima dua et cnm şükürler olsunki yaşiyorsun bebişin çinarin yaşiyor inşallah tez zamanda evinize dönersiniz cnm inan şuan okadar sinirliyimki anlatamam şuan evdeyim ve ev gaz dolmuş durumda doğalgaz kokusu bayilacak gibiyim ve igdaşa ulaşamiyorum ne internet ne telefon sonunda ulaştim birileri çikti ve salak salak gülerek camlari açip havalandirin elimizden bişey gelmez heryerde şuan bu problem var hamileyim ve şuan başim dönüyo çok kötüyüm diorum malesef yapacak bişey yok denilio vay halimize

:lepi:Teyzelerii Çınar yarın evine geliyor çooook şükür.:sm_cool:Bugün hastanede besledim,gazını çıkardım,onunla konuştum,beni bir güzel dinledi prensim.Doktor biraz bilgi verdi falan yarın kıyafetlerini getirin çıkaracağız dedi.hihoyyyt
Mutluluğumu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum,evin içinde dolanıp duruyorum,yarını iple çekiyorum.
Beni hiç yalnız bırakmadınız,hep yanımda hissettim sizleri,hepinize çooook teşekkür ediyorum,bir an önce sizler de kuzucuklarınıza kavuşursunuz sağlıkla inşallah,Allah isteyen herkese versin hayırlısıyla.
Yarından sonra pek giremem nete falan herhaldeUyurken bile başında seyretmeyi planlıyorum.babası da aynı şeyi söylüyor,bakalım nasıl paylaşacağız.Hepinizi öpüyorum.

Tesadüf eseri formları gezerken gördüm hakkınızda açılan forumu ilk günden beride takip ediyorum . Çok sevindim gerçekten allah büyüdüğü askerliğini düğününü göstersin inşallah herkes adınıza dualar okudu eminim kendinize ve Çınar bebeğe çok iyi bakın .

diamod cum büyük gün bugün demek sizin eve şimdiden bayram gelmiştir
allah bi daha kuzucuğundan ayırmasın seni sağlıkla sıhhatle hep mutlu olun inşallah
sen doya doya öp kokla oğluşunu sonra fotosunu bekliyoz ona göre:))

yazını okurken ağladım.nasıl bir mutluluk Allahım şükürler olsun dedim.savaşı kazandınız çok tebrik ederim.Allah bir daha ayırmasın inşallah.küçük beyi kokluyoruym

ohhh cok şükür rabbime:Saruboceq: sizinde bizimde gözümüz aydın:teytey:ammaann nasıl telaş vardır şimdi evdee.
diamondcum cınarın fotosunu koyda ööle girme:çok üzgünüm:teyzeleri merakta bırakmayerimseniben

Sukurler olsun,bayram sekeri bayramdan once evde
Gozyaslarimi tutamiyorum.Hep boyle sevinc gozyaslari dokelim insallah.
Cinarimizi cok merak ediyoruz,yinede bizi habersiz birakmamaya calis.O bizim ilk goz agrimiz.

ohh binlerce şükürler olsun allahıma okadar çok sevindim ki sevinçtten gözlerim doldu canım diamondcum çınar bebemiz iyi olsunda sen az gir nete olsun varsın ama arada bir haberlerinizi bekliyoruz mis kokulunu biz ekim teyzeleri içinde koklayıver

rabbime binlerce şükürler olsunn..:Saruboceq:ismi gibi güçlü oldu kazandı savaşını hayattaki ilk savaşından galip çıktı ya ..gözünaydın diamondcum allah kokusunu bidaha uzak etmesinn bayuram hediyeniz kutlu olsunŞeniz

çokkkkk sevindim rabbim ne kadar büyük bayram şekeriniz çınarınız evinizin neşesine rabim sağlıklar nasip etsin.diamondcum sabrın mükafatı.şükürler olsun Allahım nazarlardan saklasın

Ne güzel bır haber..cok sevındım gercekten..hayatı boyunca boyle hüçlü olup hayata sıkı sıkı tutunur inş cınar bebğimiz..Allah nazarlardan saklasın..

ben yeni okudum haberini. çoooook sevindim. Allahıma şükürler olsun. İnşallah bir daha sağlık problemi yaşamzsınız hiiiç. Şimdi ne kadar mutlusundur kimbilir. Arada bizi haberdar et gelişmelerden. Tabi yakışıklı prensin bir resmini de koyarsan çok seviniriz. Kendinize ve oğluşunuza çok iyi bakın. Mutlu günler

gözleriniz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…